Keraton Jimbaran ****

Bali

Potešenie kráľovského životného štýlu

Osobne
sme
bývali

Hotel Keraton Jimbaran ****

Lokalita Bali, Jimbaran | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Zajímavé atraktivity v blízkosti města. Oáza klidu a odpočinku. Tropická zahrada.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Keraton Jimbaran **** Bali

Keraton Jimbaran Resort & Spa je elegantný plážový hotel, ktorý uctieva umelecké a kultúrne dedičstvo Bali v podobe 102 komfortných izieb a súkromných vil. Tento rezort je zasadený do prekrásnej tropickej záhrady a má prístup k nedotknutým bielym plážam na pobreží zálivu Jimbaran Bay.

Je to miesto, kde si návštevníci môžu skutočne odpočinúť v exotickom prostredí, ktoré je oslobodené od stresujúceho masového cestovného ruchu. Keraton Jimbaran Resort & Spa oslavuje život naplno a jednoducho berie každý nový deň tak, ako prichádza.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Suite Rooms (60m2)

Suite Rooms (60m2)

Priestranné suitové izby sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a oplývajú klasický balijským dotykom...

Villas with Private Pool (200m2)

Villas with Private Pool (200m2)

Tieto luxusné vily sa nesú v kráľovskom štýle. Disponujú tradičným balijským designom a s veľkosťou 200m2 sa budete cítiť ako v sne...

Deluxe Rooms (40,5m2)

Izby Deluxe sa vyznačujú tradičným designom a krásnymi vyrezávanými dekoráciami v každom kúte...

1-Bedroom Villa with Private Pool

1-Bedroom Villa with Private Pool

Villas with Private Pool - tyto luxusní vily se nesou v královském stylu a disponují tradičním balijským designem a zajistí Vám jedinečný komfort a soukromí...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v Keraton Jimbaran je kulinárskym zážitkom, ktorý Vás vezme na cestu plnú úžasných chutí. Vyberte si z ponuky reštaurácie podľa Vašich aktuálnych preferencií. K dispozícii je tak lahodná miestna kuchyňa, ako aj medzinárodné špeciality. Menu reštaurácií je založené na čerstvých ingredienciách a sezónnych produktoch. Akonáhle raz ochutnáte, budete sa určite chcieť vrátiť späť. K dispozícii sú tieto reštaurácie a bary:

 • Joglo Restaurant – pizza, západná a indonézska kuchyňa,
 • Rajapala Coffee Shop – indonézska a západná kuchyňa,
 • Pool Up Bar – ľahké občerstvenie a plne vybavený bar a
 • Lobby Bar – rozsiahly výber nápojov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Keraton Jimbaran

S úctou k dobám minulým cez klasický design a tradičné umenie Vám rezort ponúkne výber elegantných izieb a súkromných vil. Užite si optimálnu relaxáciu v príjemnom útočisku pre Vaše zmysly s mnohým komfortným vybavením a dostatkom priestoru pre pohodlnú tropickú dovolenku.

Vybavenie izieb a vil:

 • Kúpeľňa,
 • balkón alebo terasa,
 • satelitná TV,
 • individuálne ovládaná klimatizácia,
 • IDD telefón,
 • WiFi,
 • zariadenie na prípravu kávy a čaju,
 • sušič vlasov,
 • chladnička,
 • sprcha alebo vaňa,
 • bezpečnostná schránka (=sejf),
 • papuče,
 • kimono a
 • posteľ so sieťou proti komárom.

Ponuka izieb

Suite Rooms (60m2)

Suite Rooms (60m2)

Priestranné suitové izby sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a oplývajú klasický balijským dotykom. Hostia sa môžu tešiť na komfortné prostredie s výnimočnými službami s dôrazom na tie najmenšie detaily. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, balkón, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, TV, IDD telefón, sejf, minichladničku, sušič vlasov a izbovú službu. Rezort ponúka 5 luxusných Suite Rooms.

Villas with Private Pool (200m2)

Villas with Private Pool (200m2)

Tieto luxusné vily sa nesú v kráľovskom štýle. Disponujú tradičným balijským designom a s veľkosťou 200m2 sa budete cítiť ako v sne. Dve priestranné spálne a kúpeľne so samostatnou vaňou zaistia jedinečný komfort a súkromie. K dispozícii budete mať aj balkón, obývaciu izbu, jacuzzi a súkromný bazén. Všetky vily majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, TV, IDD telefón, sejf, minichladničku, sušič vlasov a izbovú službu. K špeciálnemu vybaveniu patrí tradičný altánok a vlastná tropická záhrada. V rezorte je 5 jednospálňových vil a jedna mimoriadna dvojspálňová s oddelenou obývacou izbou a jedálenským kútom.

Deluxe Rooms (40,5m2)

Izby Deluxe sa vyznačujú tradičným designom a krásnymi vyrezávanými dekoráciami v každom kúte. Pri svojom pobyte v týchto izbách budete môcť tráviť chvíle v krásnej tropickej záhrade, ktorá Vám zaistí dostatočný kľud pre relaxáciu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, balkón, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, TV, IDD telefón, sejf, minichladničku, sušič vlasov a izbovú službu. Celkovo 61 izieb Deluxe Vám poskytne komfortnú posteľ s nebesami.

1-Bedroom Villa with Private Pool

1-Bedroom Villa with Private Pool foto

Villas with Private Pool - tyto luxusní vily se nesou v královském stylu a disponují tradičním balijským designem a zajistí Vám jedinečný komfort a soukromí. K dispozici budete mít také balkon, obývací pokoj, jacuzzi a soukromý bazén. Ke speciálnímu vybavení patří tradiční altánek a vlastní tropická zahrada. V resortu je celkem 5 jednoložnicových vil a jedna mimořádná dvouložnicová s odděleným obývacím pokojem a jídelním koutem.

Superior Rooms (36m2)

Superior Rooms (36m2) foto

Izby typu Superior taktiež disponujú tradičným designom spoločne s vyrezávanou drevenou dekoráciou. Pri svojom pobyte v týchto izbách budete bývať v krásnej tropickej záhrade, ktorá Vám zaistí dostatočný kľud pre relaxáciu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, balkón, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, TV, IDD telefón, sejf, minichladničku, sušič vlasov a izbovú službu. Užite si pohodlnú posteľ s nebesami. K dispozícii je celkovo 30 izieb Superior.

Pláž a more

Exkluzivní poloha resortu Keraton Jimbaran Beach Resort nabízí kompletní ústraní jedné z nejlepších pláží s bílým pískem na Bali, kde se můžete kochat překrásnými západy slunce. Vkusně navržený resort nabízí skvělé kombinace koupání a relaxace jak u bazénu, tak na pláži u Indického oceánu. A pokud máte rádi procházky v písku při západu slunce, pak je toto místo pro vás jako stvořené. Navíc se v blízkosti nacházejí příjemné restaurace s grilovanými mořskými plody.

 

Online cena a slevy Keraton Jimbaran ****

Profi foto hotela Keraton Jimbaran ****

Naše foto hotela Keraton Jimbaran ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Keraton Jimbaran

Stravovanie v Keraton Jimbaran je kulinárskym zážitkom, ktorý Vás vezme na cestu plnú úžasných chutí. Vyberte si z ponuky reštaurácie podľa Vašich aktuálnych preferencií. K dispozícii je tak lahodná miestna kuchyňa, ako aj medzinárodné špeciality. Menu reštaurácií je založené na čerstvých ingredienciách a sezónnych produktoch. Akonáhle raz ochutnáte, budete sa určite chcieť vrátiť späť. K dispozícii sú tieto reštaurácie a bary:

 • Joglo Restaurant – pizza, západná a indonézska kuchyňa,
 • Rajapala Coffee Shop – indonézska a západná kuchyňa,
 • Pool Up Bar – ľahké občerstvenie a plne vybavený bar a
 • Lobby Bar – rozsiahly výber nápojov.

Šport a wellness hotela Keraton Jimbaran ****

Plážové aktivity – Exkluzívna poloha rezortu Keraton Jimbaran Resort & Spa ponúka kompletné ústranie jednej z najlepších pláží s bielym pieskom na Bali, kde sa môžete kochať prekrásnymi západmi slnka. Vkusne navrhnutý rezort ponúka skvelé kombinácie kúpania a relaxácie tak pri bazéne, ako na pláži pri Indickom oceáne. A pokiaľ máte radi prechádzky v piesku pri západe slnka, tak je toto miesto pre Vás ako stvorené. Navyše sa v blízkosti nachádzajú príjemné reštaurácie s grilovanými morskými plodmi.

Rekreačné zariadenie a služby:

 • ihrisko pre plážový volejbal,
 • masáže,
 • požičovňa automobilov,
 • bazén,
 • butik,
 • stolný tenis,
 • šachy a
 • biliard.
  Kúpele

  Hotelové kúpele Le Spa inšpirované v prastarých praktikách kúpeľstva na indonézskych kráľovských dvoroch ponúkajú okúzľujúce wellness zariadenie venované osobnej starostlivosti. V ponuke kúpeľného menu je celá rada relaxačných terapií a kozmetických rituálov, ktoré Vám pomôžu napraviť strasti moderného života. K osvieženiu tela, ducha aj mysle sú využívané prírodné produkty a esenciálne oleje.

Mapa - Keraton Jimbaran ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Keraton Jimbaran ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Keraton Jimbaran ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela Keraton Jimbaran ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Mgr. Zuzana Zjavková
Keraton Jimbaran
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.