Maledivy v letech 2022 - 2024 navštívilo 16 specialistů DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 20 hotelů (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Maledivy

Dovolenka Maledivy 2024 - zájazdy na kľúč

Exotické Maledivy uchvátili každého, kto s nami cestoval do tohto raja. Cestovná kancelária DELUXEA a.s. založená v roku 1995 sa na Maledivy špecializuje už mnoho rokov. Naši zamestnanci Maledivy opakovane navštívili a radi Vám odovzdajú osobné rady pri výbere vhodného rezortu na Maledivách práve pre Vašu dovolenku. Rezorty sme osobne navštívili a našim klientom radi osobne poradíme. Zaistíme Vám lety podľa Vašich potrieb s renomovanou leteckou spoločnosťou Emirates z Prahy či Viedne.

Či už plánujete svadobnú cestu, premýšľate, kde osláviť výročie svadby, hľadáte rezort s výhodnými podmienkami pre deti alebo chcete naplánovať termín, kedy je možné využiť najviac akčných ponúk, odporúčame Vám obrátiť sa na našich špecialistov. Tí majú najaktuálnejšie informácie o akčných ponukách rezortov a aktuálnej dostupnosti najvýhodnejších leteniek aj ubytovania na Maledivách. Vedia Vám tiež profesionálne porovnať hodnotu, ktorú v jednotlivých rezortoch za svoje peniaze dostanete, a s ohľadom na Vaše preferencie Vám odporučia tú najlepšiu voľbu práve pre Vás.

Počas Vášho pobytu na Maledivách sa Vám bude venovať český delegát/delegátka. Na Maledivách žijú a veľmi dobre poznajú miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Kontakt na nášho delegáta získate už pred odletom na Vašu dovolenku, aby ste ho mohli kontaktovať v prípade náhlych zmien počas vašej cesty.

 

galerie

Na Maledivách pre Vás radi zaistíme i extra služby

  • Služby nášho českého delegáta
  • Využitie salónika na letisku na Maledivách, ktorý skráti čakanie pri odlete a prílete
  • Early check-in alebo Late check-out, ak priletíte skoro ráno alebo odlietate neskoro v noci
  • Širokú ponuku exkurzií (plavba katamaránom, za západu slnka, rybolov, za potápaním či šnorchlovaním, na delfíny, na lokálny ostrov atď.)
  • Na niekoľko dní sa môžete zastaviť v Dubaji

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 14.07. od 10:00 do 12:00 a od 18:00 do 20:00