DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Hľadáte niečo jedinečné v Dubaji?

Chcete zažiť niečo jedinečné? Poznať mesto Dubaj či inú oblasť Emirátov z netradičných uhlov? Potom sme práve pre Vás pripravili nasledujúce exkluzívne výlety a programy.

 

Wadi adventure

Navštívte moderný areál pre vodné športy neďaleko mesta Al Ain, vzdialenom 120 km od Dubaja. Areál tvoria celkom tri umelé dráhy pre vodné športy s celkovou dĺžkou 1,113 km. Ďalej zahŕňa bazén, umelú vlnu na surfing, horolezeckú stenu, zip line, lanové centrum, reštauráciu, obchod a ďalšie potrebné zázemie. Voda je do areálu privádzaná z mora. Pred použitím je odsolená a ľahko chlórovaná. Toto miesto si ako vhodnú destináciu pre zimnú prípravu vybrala aj väčšina reprezentantov SR vo vodnom slalome. 

 

 

Formula 1 - okruh v Abu Dhabi

V roku 2009 bol otvorený nový okruh Formule 1 a to v Abu Dhabi v Spojených Arabských Emirátoch. Na okruhu YAS MARINA CURCUIT sa prvýkrát jazdila veľká cena EETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 30.10. – 01.11.2009. Dĺžka okruhu je 5,554 km, celkom sa ide 55 kôl, celková dĺžka závodu je 305,470 km a rekord na tomto okruhu drží Sebastien Vettel s časom 1:34:03.414. Okruh je navrhnutý nemeckým architektom Hermannom Tilkom a jedná sa o najmodernejší závod seriálu Formule 1.

Yas Marina Circuit okrem toho, že organizuje F1, kvôli ktorej bol okruh prioritne vystavený, organizuje aj ďalšie doplnkové akcie. Jednou z nich je škola riadenia „Yas Racing School“. Naučte sa, ako pokoriť okruh F1, zajazdite si vo Vami vybranom aute na okruhu F1. Ceny sa pohybujú od 400€. Ďalšou službou je, že si vo vlastnom aute zajazdíte na okruhu spolu s expertmi, ktorí Vám poradia užitočné tipy, to všetko od 180€.

 

Ferrari World

Ferrari World je nový zábavný park v Abu Dhabi, ktorý ponúka mnoho atrakcií ako pre rodiny s deťmi, tak pre dospelých. Tematický zábavný park, ako inak ako najväčší na svete, je unikátnou atrakciou svojho druhu. V zábavnom parku sa snúbi vášeň, dokonalosť a technické inovácie, ktoré značka Ferrari vytvorila v priebehu rokov a dnes predstavuje. Hneď za vstupom Vás čaká intenzívny multi-zmyslový zážitok s predstavením všetkého, čo značka Ferrari vytvorila. 

 

 

Potápanie

Odhaľte svet pod hladinou. Spojené Arabské Emiráty ponúkajú širokú ponuku miest, ktoré stoja za to vidieť, ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených potápačov.

- Pre začiatočníkov
Pre začiatočníkov máme v ponuke tri základné lokality, kde môžu začať s poznávaním podmorského sveta. Všetci účastníci musia byť v dobrej zdravotnej kondícii a byť dobrými plavcami. So sebou si treba vziať plavky, uterák a opaľovací krém.

1) Jebel Ali

Celkovo celý výlet trvá približne sedem hodín aj s prepravou. Teplé a čisté vody okolo Dubaja sú ideálnym miestom pre začínajúcich potápačov. Výborní inštruktori Vás zoznámia so svetom potápania. V cene je zahrnutá doprava. Deti musia byť staršie ako sedem rokov.
Cena cca: 200€/osoba

2) Dubai Aquarium

Ak si chcete vychutnať extravagantný zážitok, potom neváhajte a rozhodnite sa pre akvárium a podvodné zoo v Dubai Mall. Čaká Vás nezabudnuteľné pozorovanie žralokov. Školení inštruktori Vás zoznámia s potápačskými technikami a vybavením. Deti musia byť staršie ako desať rokov. Cena nezahŕňa dopravu.
Cena cca: 300€/osoba

3) Al Aqah, Fujairah

Tropické vody východného pobrežia pozdĺž dediny Al Aqah ponúkajú fascinujúci podmorský život. Objavte krásy tejto lokality pod vedením profesionálnych inštruktorov. Deti musia byť staršie ako 7 rokov, cena zahŕňa dopravu a celý výlet trvá približne 12 hodín.
Cena cca: 230€/osoba

- Pre skúsených potápačov s licenciou
Účastníci budú požiadaní, aby predložili svoje licencie. Deťom žiadnej vekovej kategórie nie je dovolené potápanie pre skúsených.

1) Al Aqah, Fujairah

Farebné koralové útesy a bohatý podmorský život alebo vrakov lodí, to všetko ponúka Al Aqah vo Fujairah. Výlet trvá približne 12 hodín a doprava je zahrnutá v cene výletu.
Cena cca: 170€/osoba

2) Dubai Aquarium Shark Dive

Ak si chcete vychutnať extravagantný zážitok, potom neváhajte a rozhodnite sa pre akvárium a podvodné zoo v Dubai Mall. Čaká Vás nezabudnuteľné pozorovanie žralokov. Najskôr Vás bude čakať školenie o tom čo robiť a čo nerobiť v prítomnosti žralokov a potom bude nasledovať osobné stretnutie s týmto fascinujúcim stvorením z hlbín. Ponor trvá približne 2 hodiny a cena nezahŕňa dopravu.
Cena cca: 170€/osoba

dubaj-novy-web-045.jpgdubaj-novy-web-017.jpgdubaj-novy-web-020.jpg 
 

 

Motokáry

Dubai Autodrom je motoristická závodná dráha, na ktorej si môžete zajazdiť. Prvý v celom regióne so skvelým vybavením v dĺžke 5,39 km. Stačí si vybrať pretekárske auto a užiť si životný zážitok, na výber je športové auto „Audi Sports Car“ alebo auto v štýle formule 1 „F1 Style Single Seater race car“.

Ďalším jedinečným vybavením celého závodného komplexu je „Laserdrome“, kde si môžete zahrať laserovú hru v štýle paintball, a to s laserovými zbraňami. Hrá sa v dvoch tímoch.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.