DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Hledáte něco jedinečného v Dubaji?

Rýchla kalkulácia hotela

Dubaj
Odlet
Noci v hoteli
Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*
Hotel

Pro hotel Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Hľadáte niečo jedinečné v Dubaji?

V ponuke exkluzívne Vám predstavíme jednoznačne to najlepšie ubytovanie, ktoré si v Dubaji alebo Spojených Arabských Emirátoch môžete vybrať. Nepochybne medzi ne patrí Al Maha Desert Resort & Spa.

Ďalej Vám predstavíme jedinečné exkurzie ako je prenájom jachty, let vetroňom, let balónom nad rozpálenou púšťou alebo schladenie pri potápaní so žralokmi. Informujte sa o Formuli 1, o golfe, tenisových turnajoch alebo dostihoch.

Chcete zažiť niečo jedinečné? Spoznať mesto Dubaj či inú oblasť Emirátov z netradičných uhlov? Tak sme práve pre Vás pripravili nasledujúce exkluzívne výlety. 

 

Let helikoptérou

Najobľúbenejší je 10 minútový let cez mesto Dubai. Z vtáčej perspektívy sa pod Vami bude rozprestierať nádherný výhľad na starú časť mesta s pohupujúcimi loďkami abras na rieke obklopenej tradičnými domami s veternými vežami, obrovský prístav Port Rashid s nákladnými loďami a silueta moderných mrakodrapov. Okrem iného je možné si naplánovať individuálny let, ako napríklad nad dramatickou scenériou púšte alebo do skalnatých hôr Hatta. Všetky lety sa usporiadávajú buď z centrálneho heliportu, ktorý sa nachádza v meste v blízkosti Worl Trade Centre alebo z Atlatis hotela na palmovom ostrove. Doprava na a z heliportu nie je zahrnutá v cene letu.

 

Let hydroplánom

Let vetroňom (Seawings) ponúka hotel Jumeirah Bech Hotel. Počas úžasného 40 minutového letu môžete obdivovať nádherné more, pláže, typický vzhľad dubajského pobrežia upraveného umelými ostrovmi, ako Palm Island, World Islands a ďalšie ikony mesta, ktoré sú s ním už nezabudnuteľné spojené a sú synonymom luxusu. Odlet a prílet je k hotelu Jumeirah Beach.
Ďalšou možnosťou je tak odlet a prílet k hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa, kde máte na výber z 30 alebo 40 minútového letu. Počas oboch letov budete mať jedinečnú možnosť uvidieť ikony mesta z vtáčej perspektívy, medzi ktoré nepochybne patrí Palm Island, World Islands, Dubai Marina, Burj Al Arab a ďalšie. Pri 40 minútovom lete si môžete ako alternatívne miesto odletu a príletu zvoliť Dubai Creek Golf & Yacht Club. Ponúkame Vám aj let pozdĺž úchvatného pobrežia Emirátu Fujairah. 30 minútový let s odletom a príletom z jedného z dvoch nasledujúcich hotelov Fujairah Al Dana or Le Meridien Al Aqah Beach Resort.
Poslednou najexkluzívnejšou variantou je Váš súkromný let, pokiaľ chcete tento zážitok zdieľať len so svojimi blízkymi, zaistíme Vám osobný charter. Deň aj čas odletu je na Vás, miestom bude buď Jebel Ali Golf Resort & Spa alebo Dubai Creek Golf & Yacht Club.

 

Prenájom jachty

Hotel Atlantis organizuje približne dvojhodinovú plavbu loďou, ktorá Vás zavezie k dominante Burj Al Arabu alebo k starému mestu pozdĺž Creek. Vychutnajte si západ slnka na luxusnej jachte s občerstvením. Čas plavby sa líši podľa obdobia.

Aj hotel Jumeirah Beach Hotel ponúka radu plavieb na jachte. Je možné si vybrať z rôznych itinerárov, zahŕňajúcich romantickú večeru, pracovné obedy či teambuildingy. Všetky plavby vám zaručujú absolútne súkromie a diskrétnosť.
Výlety na jachte usporiadáva aj Dubai Marina Yacht Club, ktorý sa nachádza v centre novej exkluzívnej štvrte v Dubaji, Dubai Marina. Táto luxusná rezidenčná štvrť je vystavaná pozdĺž umelého kanálu a ponúka viac ako 1100 apartmánov v ultra moderných mrakodrapoch a viliek s výhľadom na kanál. Môžete si vybrať medzi poldennými plavbami pozdĺž umelých ostrovov alebo rybárčením a celodennou plavbou do Dubai Creek a späť pozdĺž Palm Island.
Ďalšou voľbou je prenájom vlastnej jachty s kapitánom a občerstvením s kapacitou 20 osôb. Tak Vám bude zaručená maximálna exkluzivita, flexibilita a súkromie, aby ste si mohli vychutnať jedinečnú plavbu v úzkom kruhu rodiny a priateľov. Dubai Marina tiež poskytuje služby a rady na danú destináciu. Je možné si prenajať kapitána na Vašu vlastnú jachtu, ktorý Vás povedie, kam si len budete priať, napríklad do Abu Dhabi, či susedného Ománu a ukáže Vám najlepšie miesta k potápaniu alebo pozorovaniu delfínov.

 

Prenájom limuzíny

Väčšina päť hviezdičkových hotelov zariaďuje pre svojich hostí prenájom limuzíny pre pohodlie a exkluzivitu. Rovnako tak poskytuje túto službu medzinárodné letisko. Najjednoduchší spôsob platby a záruky je pomocou platobnej karty. Len niektoré požičovne či hotely prijímajú ako záruku hotovosť a cestovný pas.
Ak si chcete dopriať niektorú zo služieb a výletov, radi Vám všetko zariadime.

 

Formula 1 - okruh v Abu Dhabi

V roku 2009 bol otvorený nový okruh Formule 1 a to v Abu Dhabi v Spojených Arabských Emirátoch. Na okruhu YAS MARINA CURCUIT sa po prvýkrát išla veľká cena EETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 30.10. – 01.11.2009. Dĺžka okruhu je 5,554km, celkovo sa ide 55 kôl, celková dĺžka závodu je 305,470km a rekord na tomto okruhu drží Sebastien Vettel s časom 1:34:03.414. Okruh je navrhnutý nemeckým architektom Hermannem Tilkem a jedná sa o najmodernejší závod seriálu Formule 1.

Yas Marina Circuit okrem toho, že usporiadáva F1, kvôli ktorej bol okruh prioritne vystavaný, usporiadáva aj ďalšie doplnkové akcie. Jednou z nich je škola šoférovania „Yas Racing School“. Naučte sa, ako pokoriť okruh F1, zajazdite si vo Vami vybranom aute na okruhu F1. Ceny sa pohybujú od 9 500Kč. Ďalšou službou je, že si vo vlastnom aute zajazdíte na okruhu spolu s expertami, ktorí Vám poradia užitočné tipy, to všetko od 4 000Kč. 

 

Potápanie

Odhaľte svet pod hladinou. Spojené Arabské Emiráty ponúkajú širokú ponuku miest, ktoré stoja za to vidieť, tak pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených potápačov.

- Pre začiatočníkov
Pre začiatočníkov máme v ponuke tri základné lokality, kde môžu začať s poznávaním podmorského sveta. Všetci účastníci musia byť v dobrej zdravotnej kondícii a byť dobrými plavcami. So sebou je potrebné si vziať plavky, uterák a opaľovací krém.

1) Jebel Ali

Celkovo celý výlet trvá približne sedem hodín aj s prepravou. Teplé a čisté vody okolo Dubaja sú ideálnym miestom pre začínajúcich potápačov. Výborní inštruktori Vás zoznámia so svetom potápania. V cene je zahrnutá doprava. Deti musia byť staršie ako sedem rokov.
Cena cca: 4 900Kč/osoba

2) Dubai Aquarium

Ak si chcete vychutnať extravagantný zážitok, tak neváhajte a rozhodnite sa pre akvárium a podvodnú zoo v Dubai Mall. Čaká Vás nezabudnuteľné pozorovanie žralokov. Školení inštruktori Vás zoznámia s potápačskými technikami a vybavením. Deti musia byť staršie ako desať rokov. Cena nezahŕňa dopravu.
Cena cca: 7 200Kč/osoba

3) Al Aqah, Fujairah

Tropické vody východného pobrežia pozdĺž dediny Al Aqah ponúkajú fascinujúci podmorský život. Objavte krásy tejto lokality pod vedením profesionálnych inštruktorov. Deti musia byť staršie ako 7 rokov, cena zahŕňa dopravu a celý výlet trvá približne 12 hodín.
Cena cca: 5 500Kč/osoba

- Pre skúsených potápačov s licenciou
Účastníci budú požiadaní, aby predložili svoje licencie. Deťom žiadnej vekovej kategórie nie je dovolené potápanie pre skúsených.

1) Al Aqah, Fujairah

Farebné koralové útesy a bohatý podmorský život alebo vraky lodí, to všetko ponúka Al Aqah v Fujairah. Výlet trvá približne 12 hodín a doprava je zahrnutá v cene výletu.
Cena cca: 4 000Kč/osoba

2) Dubai Aquarium Shark Dive

Ak si chcete vychutnať extravagantný zážitok, tak neváhajte a rozhodnite sa pre akvárium a podvodnú zoo v Dubai Mall. Čaká Vás nezabudnuteľné pozorovanie žralokov. Najskôr Vás bude čakať školenie o tom, čo robiť a čo nerobiť v prítomnosti žralokov a potom bude nasledovať osobné stretnutie s týmto fascinujúcim stvorením  z hlbín. Ponor trvá približne 2 hodiny a cena nezahŕňa dopravu.
Cena cca: 4 000Kč/osoba

 dubaj-novy-web-045.jpg
 

 

Let balónom

Klimatické a geografické podmienky Spojených Arabských Emirátov sú ideálne pre lety v horkovzdušnom balóne. Zažite jedinečný zážitok - pohľad na fascinujúcu nekonečne tiahnúcu sa púšť z výšky v koši balóna, ktorý je pomaly unášaný horúcimi vzdušnými prúdmi.

Pohľad na obrovské duny načervenalého piesku, púštnu krajinu, pohorie Hajj Mountains na východe a siluetu mesta 21. storočia Dubaja na západe si skvele vychutnáte, keď budete stúpať nahor k modrému nebu, a zároveň Vás bude ovievať osviežujúci vánok. Pohľad z balóna Vám otvorí úplne nový uhol pohľadu na túto jedinečnú krajinu. Odporúčame voľné, pohodlné oblečenie, najlepšie nohavice, vzhľadom k tomu, že budete musieť nastúpiť do koša, tenisky alebo ploché pohodlné topánky, sveter počas zimných mesiacov a pokrývku hlavy. 

 

Ferrari World

Ferrari World je nový zábavný park v Abu Dhabi, ktorý ponúka mnoho atrakcií tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre dospelých. Tematický zábavný park, ako inak než najväčší na svete, je unikátnou atrakciou svojho druhu. V zábavnom parku sa snúbi vášeň, dokonalosť a technické inovácie, ktoré značka Ferrari vytvorila v priebehu rokov a dnes predstavuje. Hneď za vstupom Vás čaká intenzívny multi-zmyslový zážitok s predstavením všetkého, čo značka Ferrari vytvorila. Zábavný park bol otvorený na jeseň v roku 2010.

 

Motokáry

Dubai Autodromu je motoristická závodná dráha, na ktorej si môžete zajazdiť. Prvou v celom regióne so skvelým vybavením v dĺžke 5,39 km. Stačí si vybrať závodné auto a užiť si životný zážitok, na výber je športovné auto „Audi Sports Car“ alebo auto v štýle formule 1 „F1 Style Single Seater race car“.

Ďalším jedinečným vybavením celého závodného komplexu je „Laserdrome“, kde si môžete zahrať laserovou hru v štýle paintball, akurát s laserovými zbraňami. Hrá sa v dvoch tímoch.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.