Dar Al Masyaf *****

Dubaj

Pokojný odpočinok v tradičných arabských átriových domoch

Osobne
sme
navštívili

Hotel Dar Al Masyaf *****

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní domky v tradičním stylu Kousek od pláže Jumeirah Prostorné ubytování pro rodiny
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Dar Al Masyaf ***** Dubaj

Predstavte si horúcu arabskú noc. Je vrelá, plná života. Chladné mesačné svetlo sa odráža v Arabskom zálive a vrhá odlesky. Vyjdite na balkón a rozhliadnite sa okolo seba. Vidíte mesto, ktoré dýcha prepychom. Všetko je možné. Akoby luxus nemal žiadne hranice. Vidíte domy, v ktorých oknách plápolajú svetlá, vodné plochy, ktoré tvoria ulice a palmy tancujúce v jemnom nočnom vánku. Toto nie je sen. Je to realita hotela Dar Al Masyaf, ktorý je súčasťou komplexu Madinat Jumeraih.

Dar Al Masyaf sa inšpiruje tradičným nádvorím altánkov starej Arábie. Tvoria ho samostatné dvojpodlažné domy, ktoré sú prístupné po malebných vodných cestách. Vzhľadom sa až nápadne podobajú klasickým átriovým domom s veternými vežami, ktoré nájdete v starej časti mesta pri Creek. Celý priestor hotela je navrhnutý tak, aby bol priestranný, svetlý a svieži, nachádza sa v prostredí zelených záhrad a romantických, kľudných ciest.

Madinat Jumeirah znamená v preklade „Mesto Jumeirah“. Jeden z najviac fascinujúcich rezortov na svete s dvojkilometrovou piesočnou plážou je tvorený dvoma boutique hotelmi, letnými domami s dvormi a vilami, štyridsiatimi štyrmi reštauráciami, tradičným trhom souk, kúpeľami Talise Spa, konferenčnými a banketovými centrami, Quay Health clubom a The Firts Group divadlom.

Komplex leží v jedinečnej lokalite pozdĺž prestížnej pláže Jumeirah, blízko hojne vyhľadávaných rezidencií, kde šetrné plány mesta zachovali exkluzívne len nízke stavby. Po ceste je z hotela ľahký prístup ku všetkým miestnym zariadeniam, obchodným oblastiam a je tu dobrá obslužnosť taxi a hotelovými limuzínami.

Medzinárodné letisko Dubai je vzdialené 25 minút, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakcie pre voľný čas a nákupy, Burj Al Arab, vodný park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Najbližšie nákupné centrum je vzdialené desať minút jazdy autobusom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin (60 m²) je umiestnený v nádhernom kľudnom prostredí a disponuje vlastným prístupom na pláž. Vonkajšie priestory si užijete zo svojho balkóna a terasy...

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin (60 m²) vám poskytne úžasný výhľad na svieže záhrady, vodné cestičky a tradičné arabské veterné veže. Spálňa obsahuje dve oddelené lôžka...

Gulf Summer House Ocean Twin

Gulf Summer House Ocean Twin

Gulf Summer House Ocean Twin (60 m²) vám ponúkne ohromujúci výhľad na oceán z balkóna a priestrannej terasy. V spálni nájdete dve oddelené lôžka...

Arabian Summer House Arabian Suite

Arabian Summer House Arabian Suite

Arabian Summer House Arabian Suite (130 m²) ponúka harmonické rozvrhnutie a štýl Stredného východu. Teplé odtiene a farebné dlaždice krásne kontrastujú so starožitným nábytkom...

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Dar Al Masyaf

Dvojpodlažné domčeky ukrývajú celkovo 283 luxusných izieb a suit. Vybrať si môžete z deviatich kategórií.

Samostatné dvojpodlažné domy s bazénami sú dosiahnuteľné po vodných cestách alebo chodníkoch cez bohaté záhrady a majú skvelý prístup na pláž. Podľa požiadaviek hostí sa dá zostaviť ubytovanie v jednej až troch izbách, čo je ideálne pre menšie skupiny alebo rodiny. K tomuto ubytovaniu sú poskytované služby súkromného komorníka. Pred večerou sú v majilis každého domu podávané drinky. Uprostred okúzľujúceho záhradného nádvoria víta bohato zdobená veľká brána Arabian Summer Houses do priestorov honosnej kvality, okrových farieb a vôní minulosti. V týchto domoch nájdete nasledujúce kategórie izieb a suit:

Ponuka izieb

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin

Arabian Summer House Twin (60 m²) je umiestnený v nádhernom kľudnom prostredí a disponuje vlastným prístupom na pláž. Vonkajšie priestory si užijete zo svojho balkóna a terasy. K dispozícii budete mať aj Majlis a veľkorysú mramorovú kúpeľňu. Spálňa ponúka dve oddelené lôžka. O všetky vaše priania sa postará váš komorník.

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin

Gulf Summer House Arabian Twin (60 m²) vám poskytne úžasný výhľad na svieže záhrady, vodné cestičky a tradičné arabské veterné veže. Spálňa obsahuje dve oddelené lôžka. Aj tu si užijete balkón a terasu, majlis a mramorovú kúpeľňu.

Gulf Summer House Ocean Twin

Gulf Summer House Ocean Twin

Gulf Summer House Ocean Twin (60 m²) vám ponúkne ohromujúci výhľad na oceán z balkóna a priestrannej terasy. V spálni nájdete dve oddelené lôžka.

Arabian Summer House Arabian Suite

Arabian Summer House Arabian Suite

Arabian Summer House Arabian Suite (130 m²) ponúka harmonické rozvrhnutie a štýl Stredného východu. Teplé odtiene a farebné dlaždice krásne kontrastujú so starožitným nábytkom. Odpočiňte si v samostatnej obývacej izbe, posaďte sa v jedálenskom kúte alebo v bujnej záhrade. Užite si výhľad z vlastnej súkromnej terasy a relaxujte v mramorovej kúpeľni. V spálni nájdete posteľ veľkosti king.

Gulf Summer House Arabian Suite

Gulf Summer House Arabian Suite foto

Gulf Summer House Arabian Suite (120 m²) sa prezentuje chladnými modrými odtieňami a bielym posteľným prádlom. Interiéry zahŕňajú obývaciu časť, majlis, súkromnú špajzu, spálňu a dve terasy. K dispozícii budete mať aj luxusnú kúpeľňu a šatník. Samozrejmosťou sú služby komorníka.

Gulf Summer House Ocean Suite

Gulf Summer House Ocean Suite

Gulf Summer House Ocean Suite (120 m²) vám navyše poskytne výhľad na oceán.

Pláž a more

Pozdĺž celého monumentálneho komplexu Madinat Jumeirah sa tiahne slávna dubajská pláž Jumeirah, s jemným bielym pieskom a úžasnou dĺžkou, ktorá láka k prechádzkam. Záliv poskytuje skvelé osvieženie, podmorský život tu ale príliš pestrý nie je.

 

Online cena a slevy Dar Al Masyaf *****

Profi foto hotela Dar Al Masyaf *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Dar Al Masyaf

Pri výbere reštaurácie môžete zvoliť z ponuky hotelov Al Qars alebo Mina A´Salam.

All Inclusive

Vybrané kategorie ubytování mají v ceně vstup do Club Executive Lounge / Premier Leisure clubu. Mezi výhody klubu patří:

- snídaně v bufetových restauracích (Hanaaya Arboretum, Khaymat Al Bahar, The Palmery) a v Premier Leisure Clubu

- po celý den čaj, nealko a káva v klubovém salonku

- 15:00 - 16:30 odpolední čaj a malé občerstvení v klubu

- drinky a kapapky v klubu od 18 do 20:00

- exkluzivní vstup do plážového klubu Summersalt

- zdarma letištní transfery

Šport a wellness hotela Dar Al Masyaf *****

Široká paleta vodných športov je ponúkaná na rozľahlej pláži Jumeirah. Oboje, pláž aj vonkajšie bazény strážia profesionálni plavčíci. Bazény zatvárajú o 22:00. Medzi vodnými aktivitami nájdete windsurfing, plachtenie, vodné lyžovanie, wakeboarding, kajaky, plavby loďou, banana rides a potápanie. Vstup do úžasného vodného parku Wild Wadi Waterpark je pre hostí hotela zdarma.

Quay Healthclub ponúka hodiny fitness, ktoré budú vyhovovať všetkým úrovniam pokročilosti, vybavené sú najmodernejšou technológiou – cardio vaskulárne a resistance health. Ďalej disponuje 25 m vnútorným bazénom s kontrolou teploty, zasadeným do krásne vyzdobeného prostredia a obklopeným obrovskými oknami s výhľadom na okolité kanále.

Talise Spa v Madinat Jumeirah sú najuznávanejšími kúpeľami v okolí a využívajú veľké množstvo prepojených zariadení, ktoré vytvárajú perfektné prostredie kľudných a obohacujúcich zážitkov. Budete rozmaznávaní v jednej z 26 unikátnych izieb navrhnutých ako súotrovie, malých súkromných oázach uprostred tropickej krajiny, kde vám prechádzka záhradami pomôže upokojiť a uvoľniť myseľ. Krásne vonkajšie stany prinášajú procedúry v súlade s prírodou. Do vybavenia kúpeľov patria deluxe izby, súkromná telocvičňa s osobným trénerom, jóga štúdio, teplý a studený bazén, sauna a parné kúpele, sprchy, medzinárodné majilis, dva dámske polosúkromné majilis obsluhované ženským personálom a kúpeľná reštaurácia Magnolia. Dopriať si môžete ošetrujúce procedúry, kozmetickú staroslivosť, terapie čínskej medicíny a je pre vás pripravená aj konzultácia s profesionálmi, ktorí vám zostavia na mieru cvičebný alebo ozdravný program.

Deti v hoteli Dar Al Masyaf *****

Pre najmenších je pripravený Sindibad’s Kids Club s veľkým množstvom zábavných programov a zariadení. Otvorené má každý deň od ôsmej ráno do siedmej večer. Pre zábavu detí aj dospelých v horúcich dňoch je lákavý Wild Wadi vodný park obrích rozmerov, ktorý sa nachádza hneď vedľa rezortu.

Mapa - Dar Al Masyaf *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Dar Al Masyaf *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Dar Al Masyaf *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Dar Al Masyaf *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Dubaja

Kateřina Marečková
Dar Al Masyaf
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.