Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

Dubaj

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Le Royal Méridien Beach Resort & Spa

Pro hotel Le Royal Méridien Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Le Royal Méridien Beach Resort & Spa.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena hotelu vč. tax
- EUR/osoba
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Cena bez místních tax
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
navštívili

Hotel Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Vynikající gastronomie Perfektní servis Kvalitní spa a úžasná masáž
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Le Royal Méridien Beach Resort & Spa ***** Dubaj

Hotel Le Royal Méridien Beach rezort & spa sa nachádza v dubajskom prístave priamo pri nádhernej pláži s bielym pieskom a kryštalicky čistým morom Perzského zálivu. Naproti je slávna JBR Walk – jediná dubajská plážová promenáda s luxusnými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Vďaka kombinácii pláže, ale aj perfektného strategického umiestnenia v rámci centra Dubaja, predstavuje tento hotel úžasné miesto nielen pre odpočinkovú dovolenku, ale aj pre dovolenku spojenú s poznávaním krás Dubaja.

Hotel ponúka 504 izieb a suít vybavených od moderného štýlu až po klasický okázalý arabský štýl. Okrem toho ponúkajú tri bazény a mnoho aktivít ako napr. vodné športy, fitness aktivity, tenisové kurty a kurt na squash. Hotel nezabúda aj na menších hostí, pretože disponuje detským bazénom a ponúka zábavu pre deti v Penguin klube.

Od slniečka si môžete oddýchnuť v hotelových kúpeľoch, kde si môžete dopriať rôznorodé procedúry na regeneráciu tela i duše. Môžete tiež navštíviť hotelový kadernícky salón.

Hotelové reštaurácie boli v minulosti ocenené medzinárodnými cenami. Prvotriedny kulinársky zážitok je teda zaručený. Pochutnať si môžete na pravej arabskej kuchyni, ale aj napríklad na mexickej či talianskej. Milovníci steakov by si nemali nechať ujsť návštevu reštaurácie Rhodes Twenty10, ktorý je vedený šéfkuchárom s michelinskou hviezdou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Super Deluxe

Super Deluxe

Izby Super deluxe v modernom štýle a farbách inšpirovaných zlatým pieskom a morskými vlnami Perzského zálivu predstavujú priestranné miesto na ubytovanie až 2 osôb (35 m²)...

Royal Club

Royal Club

Izby Royal club (38 m²) sú navrhnuté, aby dodali ubytovaným pocit pokoja v nádhernom luxusnom prostredí. Izby ponúkajú nádherný výhľad na Perzský záliv...

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Táto suita o veľkosti 74 m² je vybavená ľahko tieňovaným dreveným nábytkom, aby ladil s neutrálnymi farebnými tónmi. Suita je vhodná pre 3 osoby...

Royal Club Suite

Royal Club Suite

Suity Royal club majú 83 m² a sú vhodné až pre 3 osoby. Všetky tieto suity majú vlastný balkón s výhľadom na more...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelové reštaurácie a bary ponúkajú kulinárske pochúťky z celého sveta, od Mexika až po Taliansko. Všetky hotelové reštaurácie ponúkajú detské menu. Počas Ramadánu od 26. 5. do 24.6. sa nebude servírovať alkohol od 16h do 20h v reštaurácii Brasserie 2.0. Bude tiež obmedzená živá hudba/zábava.

Brasserie 2.0

Moderná šik reštaurácia v prírodných svetlých farbách vás nadchne svojou variabilitou. Rovnako ako prostredie je variabilná aj ponuka. Reštaurácia nielenže ponúka jedlá po celý deň (raňajky, obedy, večere, ale aj občerstvenie medzitým), ale aj z kuchýň z celého sveta.

Každý štvrtok od 19h sa za špeciálny príplatok koná BBQ so širokou ponukou skvelých steakov, rebier, burgerov a grilovaných morských plodov doplnené o koktaily alebo sangriu.

Geales

Reštaurácia Geales je zameraná na čerstvé ryby a morské plody najmä z britskej kuchyne. Utorky tu patria tradičnému britskému pokrmu „Fish & Chips“ a soboty ustriciam. Pochutnáte si v nej aj na dobrom víne. To všetko podčiarkne interiér v urbanistickom štýle moderného Anglicka.

Reštaurácia je otvorená na večere od 19h, piatky a soboty aj na obed (12:30 - 15:30).

Zengo

Zengo reštaurácia/lounge ponúka jedlá ázijských chutí podkreslená kvalitnou hudbou miestnych DJs a vynikajúcimi drinkami. Nájdete tu tri bary, každý vo vlastnom štýle a terasu. Na menu potom najmä sushi, tempuru, curry a wok.

Al Khaima

To najlepšie z arabskej kuchyne ponúka reštaurácia Al Khaima. Okrem výborných pokrmov ponúka aj vodné fajky, ktoré je vhodné práve na tomto kúzelnom mieste vychutnať. Každý štvrtok a piatok (mimo obdobia Ramadánu) si tiež môžete užiť pravú arabskú zábavu.

Reštaurácia je otvorená na večere.

Maya

V reštaurácii Maya nájdete pokrmy z modernej mexickej a celkovo latinskoamerickej kuchyne. Pochutnáte si tak na nachos, tacos či fajitas. Všadeprítomné kaktusy mexickú atmosféru aj naladia. Reštaurácia je otvorená na večerné posedenie.

Shades

Športový bar a lounge Shades nabáda na posedenie v modernom štýlovom prostredí. Ak chcete sledovať športové prenosy, televízne obrazovky nájdete vo vnútri aj na vonkajšej terase. Občerstviť sa môžete prevažne rýchlovkami ako napr. šaláty, burgre, steaky či sendviče. Po večeroch si môžete užiť aj residentných DJs.

Bar je otvorený od 10h do 2h (3h vo štvrtok a piatok) rannej.

Rhodes Twenty10

Tento steakhouse je vedený šéfkuchárom, Gary Rhodes, ocenenom michelinskou hviezdou a ponúka kulinársky zážitok z grilovaných jedál. Interiér je intímny a okúzľujúci, zasadený do elegantnej čiernej farby ľahko oživenej fialovou a doplnený opulentnými lustrami.

Steakhouse je otvorený každý deň od 19h do polnoci.

Latitude 25

Štýlový, moderný a sofistikovaný lounge Latitude 25 je miestom na relaxáciu a vychutnanie drinkov a koktailov s priateľmi či rodinou. K dispozícii sú aj dva biliardové stoly.

Lounge je otvorený každý deň od 17h do polnoci.

Ossigeno

Každý deň od 18h do polnoci je otvorená aj reštaurácia Ossigeno, ktorá ponúka najchutnejšie jedlá z talianskej kuchyne s využitím najlepších a najčerstvejších ingrediencií. Nechýbajú samozrejme ani domáce cestoviny.

Le Deck

Modernú stredomorskú kuchyňu ponúka reštaurácia Le Deck s celodenným režimom. Restaurant sa nachádza v záhrade blízko hlavného bazéna. Happy hours medzi 17h a 20h vás určite potešia.

Al Murjan

Al Murjan ponúka miesto na vychutnanie popoludňajšej kávy či čaju s dezertom, pečivom alebo ľahkým občerstvením. Al Murjan je tiež úžasné miesto na nájdenie pokoja na prečítanie knihy či novín.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Dubaji vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Le Royal Méridien Beach Resort & Spa

Hotel ponúka 504 izieb a suít. V každej izbe a suite nájdete: telefón, minibar, trezor a TV a môžete využiť bezplatnú wifi. V cene ubytovania je tiež zahrnutý vstup do spa a fitness centra.

Ponuka izieb

Super Deluxe

Super Deluxe

Izby Super deluxe v modernom štýle a farbách inšpirovaných zlatým pieskom a morskými vlnami Perzského zálivu predstavujú priestranné miesto na ubytovanie až 2 osôb (35 m²). V izbe nájdete buď manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka. Izba má vlastný balkón s panoramatickým výhľadom na Perzský záliv. V izbe sa ďalej nachádza: žehlička a žehliaca doska, denná tlač a zariadenie na prípravu kávy a čaju.

Royal Club

Royal Club

Izby Royal club (38 m²) sú navrhnuté, aby dodali ubytovaným pocit pokoja v nádhernom luxusnom prostredí. Izby ponúkajú nádherný výhľad na Perzský záliv. V izbe je k dispozícii buď manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka. V rámci ubytovania v tomto type izby budete mať aj nasledujúce výhody: - Vstup do Royal Club Lounge s ďalšími benefitmi ako napr. bezplatné raňajky - 24-hodinová služba komorníka

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Táto suita o veľkosti 74 m² je vybavená ľahko tieňovaným dreveným nábytkom, aby ladil s neutrálnymi farebnými tónmi. Suita je vhodná pre 3 osoby. Má vlastný balkón, pričom z niektorých suít sa ponúka výhľad na Perzský záliv. Ak sa v tejto suite ubytujete, budete mať v cene aj uvítací balíček a raňajky na izbu alebo v reštaurácii Brasserie 2.0.

Royal Club Suite

Royal Club Suite

Suity Royal club majú 83 m² a sú vhodné až pre 3 osoby. Všetky tieto suity majú vlastný balkón s výhľadom na more. V rámci ubytovania budete mať aj nasledujúce výhody: - Vstup do Royal Club Lounge - Bezplatné raňajky servírované na izbe alebo v Royal Club Lounge - 24-hodinová služba komorníka

Presidential Suite

Na 6. poschodí hotela sa nachádza suita Presidential (142 m²), ktorá ponúka okrem iného priestrannú terasu s výhľadom do záhrady a na more. Suita má oddelenú obývaciu časť s jedálenským priestorom a disponuje aj komorou. V suite sa môžu ubytovať až 4 osoby. V rámci ubytovania máte v cene bufetové raňajky a transfer z a na letisko.

Royal Suite

Kráľovské bývanie až pre 3 osoby ponúka suita Royal (167 m²). Hostia ubytovaní v tejto suite budú rozmaznávaní nielen luxusným vybavením suity, ale aj 24-hodinovou službou komorníka. Poteší určite aj fľaša červeného či bieleho vína a bezplatné raňajky servírované buď v suite alebo v Royal Club Lounge.

Pláž a more

Nádherná pláž s bielym pieskom a tyrkysovým morom sa rozprestiera hneď pri hoteli. Relaxovať môžete na všadeprítomných ležadlách či už priamo na pláži alebo v kúzelných záhradách.

Online cena a slevy Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

Profi foto hotela Le Royal Méridien Beach *****

Naše foto hotela Le Royal Méridien Beach *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Le Royal Méridien Beach Resort & Spa

Hotelové reštaurácie a bary ponúkajú kulinárske pochúťky z celého sveta, od Mexika až po Taliansko. Všetky hotelové reštaurácie ponúkajú detské menu. Počas Ramadánu od 26. 5. do 24.6. sa nebude servírovať alkohol od 16h do 20h v reštaurácii Brasserie 2.0. Bude tiež obmedzená živá hudba/zábava.

Brasserie 2.0

Moderná šik reštaurácia v prírodných svetlých farbách vás nadchne svojou variabilitou. Rovnako ako prostredie je variabilná aj ponuka. Reštaurácia nielenže ponúka jedlá po celý deň (raňajky, obedy, večere, ale aj občerstvenie medzitým), ale aj z kuchýň z celého sveta.

Každý štvrtok od 19h sa za špeciálny príplatok koná BBQ so širokou ponukou skvelých steakov, rebier, burgerov a grilovaných morských plodov doplnené o koktaily alebo sangriu.

Geales

Reštaurácia Geales je zameraná na čerstvé ryby a morské plody najmä z britskej kuchyne. Utorky tu patria tradičnému britskému pokrmu „Fish & Chips“ a soboty ustriciam. Pochutnáte si v nej aj na dobrom víne. To všetko podčiarkne interiér v urbanistickom štýle moderného Anglicka.

Reštaurácia je otvorená na večere od 19h, piatky a soboty aj na obed (12:30 - 15:30).

Zengo

Zengo reštaurácia/lounge ponúka jedlá ázijských chutí podkreslená kvalitnou hudbou miestnych DJs a vynikajúcimi drinkami. Nájdete tu tri bary, každý vo vlastnom štýle a terasu. Na menu potom najmä sushi, tempuru, curry a wok.

Al Khaima

To najlepšie z arabskej kuchyne ponúka reštaurácia Al Khaima. Okrem výborných pokrmov ponúka aj vodné fajky, ktoré je vhodné práve na tomto kúzelnom mieste vychutnať. Každý štvrtok a piatok (mimo obdobia Ramadánu) si tiež môžete užiť pravú arabskú zábavu.

Reštaurácia je otvorená na večere.

Maya

V reštaurácii Maya nájdete pokrmy z modernej mexickej a celkovo latinskoamerickej kuchyne. Pochutnáte si tak na nachos, tacos či fajitas. Všadeprítomné kaktusy mexickú atmosféru aj naladia. Reštaurácia je otvorená na večerné posedenie.

Shades

Športový bar a lounge Shades nabáda na posedenie v modernom štýlovom prostredí. Ak chcete sledovať športové prenosy, televízne obrazovky nájdete vo vnútri aj na vonkajšej terase. Občerstviť sa môžete prevažne rýchlovkami ako napr. šaláty, burgre, steaky či sendviče. Po večeroch si môžete užiť aj residentných DJs.

Bar je otvorený od 10h do 2h (3h vo štvrtok a piatok) rannej.

Rhodes Twenty10

Tento steakhouse je vedený šéfkuchárom, Gary Rhodes, ocenenom michelinskou hviezdou a ponúka kulinársky zážitok z grilovaných jedál. Interiér je intímny a okúzľujúci, zasadený do elegantnej čiernej farby ľahko oživenej fialovou a doplnený opulentnými lustrami.

Steakhouse je otvorený každý deň od 19h do polnoci.

Latitude 25

Štýlový, moderný a sofistikovaný lounge Latitude 25 je miestom na relaxáciu a vychutnanie drinkov a koktailov s priateľmi či rodinou. K dispozícii sú aj dva biliardové stoly.

Lounge je otvorený každý deň od 17h do polnoci.

Ossigeno

Každý deň od 18h do polnoci je otvorená aj reštaurácia Ossigeno, ktorá ponúka najchutnejšie jedlá z talianskej kuchyne s využitím najlepších a najčerstvejších ingrediencií. Nechýbajú samozrejme ani domáce cestoviny.

Le Deck

Modernú stredomorskú kuchyňu ponúka reštaurácia Le Deck s celodenným režimom. Restaurant sa nachádza v záhrade blízko hlavného bazéna. Happy hours medzi 17h a 20h vás určite potešia.

Al Murjan

Al Murjan ponúka miesto na vychutnanie popoludňajšej kávy či čaju s dezertom, pečivom alebo ľahkým občerstvením. Al Murjan je tiež úžasné miesto na nájdenie pokoja na prečítanie knihy či novín.

Šport a wellness hotela Le Royal Méridien Beach *****

Hotelové kúpele Caracalla, ktoré sa rozprestierajú na troch podlažiach, sú unikátnym miestom na relaxáciu tela i duše. Interiér navrhnutý v románskom štýle nabáda k vychutnaniu rôznorodých procedúr s využitím produktov značiek Elemis a Pevonia Botanica. Doprajte si teda jemnú masáž tváre, tradičné masáže či aromaterapiu a vášmu pobytu v hoteli už nebude nič chýbať.

V rámci kúpeľov je k dispozícii aj fitness centrum so všetkým potrebným vybavením aj telocvičňou. Ďalej hotel ponúka squashové a tenisové kurty a tiež lekcie jogy.

Deti v hoteli Le Royal Méridien Beach *****

Hotel má vlastný detský klub pre deti od 4 do 12 rokov, kde je o deti postarané. Klub je otvorený denne od 10h do 20h. V rámci klubu sú ponúknuté rôzne aktivity ako napr. farbenie mušlí, modelovanie, tenis alebo mini verzia volejbalu a bedmintonu. Pokiaľ nie je veľmi horúco, sú využívané na hranie aj bazény či pláž a súvisiace aktivity (detské ihrisko, bláznivý golf, plážový futbal či plážový volejbal). Občas sa konajú aj napr. diskotéky.

Klubových aktivít sa môžu zúčastniť aj deti mladšie ako 4 roky, ale iba so sprievodom dospelej osoby (rodičia či pestúnky).

Každé dieťa pri príchode dostane zložku s informáciami o aktivitách detského klubu a tiež s darčekmi ako napr. puzzle, omaľovánky s pastelkami a pod.

Všetky hotelové reštaurácie ponúkajú detské menu.

Mapa - Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela Le Royal Méridien Beach Resort & Spa *****

Letové spojenia do Dubaja

Kateřina Charlebois
Le Royal Méridien Beach Resort & Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.