Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Dubaj

Luxusný rezort s výhľadom na Burj Al Arab

Osobne
sme
navštívili

Hotel Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Hodnotenie 9.7 Hodnotilo 5 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov V blízkosti Burj Al Arab Arabská pohostinnost Přátelský personál
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* ***** Dubaj

Luxusný rezort Madinat Jumeriah Al Naseem sa rozprestiera na nádhernom pobreží s orientáciou na impozantný hotel Burj Al Arab. Architektúrou a svojim okolím, ktoré tvoria exotické záhrady a tyrkysové bazény, navodzuje atmosféru pohody v dnešnom dynamickom Dubaji. Svojim hosťom poskytuje dostatok súkromia na relaxáciu.

Rezort je súčasťou komplexu hotelov Jumeirah. Vďaka tomu je pláž pri skupine týchto hotelov najdlhšou súkromnou plážou v Dubaji (dĺžka je 2 km). Hostia môžu navyše využívať aj niektoré ponuky okolitých hotelov (napr. detský klub).

Aj napriek tomu, že je hotel Al Naseem s 387 izbami a 43 suitami veľmi rozľahlý, nebudete si tu pripadať stratene. Naopak, ľahko sa tu budete cítiť ako doma. Izby a suity sú naozaj priestranné, čo je umocnené francúzskymi oknami vedúcimi na balkóny či terasy, ktoré sa tak stávajú vonkajšou súčasťou izby. Všetky izby a suity sú vybavené moderným nábytkom, jednoduchými líniami s arabskými motívmi. Svetlý interiér je inšpirovaný dunami piesku, modrým nebom, morským vánkom a dubajským dedičstvom v podobe potápania sa za zberom perál a beduínskymi tradíciami. Každá izba a suita disponuje balkónom či terasou s neobyčajným výhľadom na Perzský záliv, hotelové záhrady a bazény a tiež na Burj Al Arab.

Na relaxáciu mimo pláž či bazény je možné využiť fitness centrum Talise s horolezeckou stenou a kúpele Al Qasr Talise Spa so širokou ponukou procedúr na relaxáciu tela i duše. Pre aktívnejších turistov je v ponuke hotelového komplexu 5 tenisových kurtov. Hostia môžu tiež bezplatne využiť blízky Wild Wadi Waterpark.

Deti si užijú dostatok zábavy v Kids klube, ktorý sa nachádza priamo v hoteli, alebo v Sinbad's Kids klube, ktorý je k dispozícii v neďalekom hoteli Jumeirah Al Qasr.

Hotel disponuje 7 reštauráciami a barmi s rôznorodou ponukou svetových kuchýň.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Resort deluxe

Resort deluxe

Rezort Deluxe (51 m2) predstavuje harmonický a relaxačný priestor s moderným vybavením. Spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť a veľká otvorená kúpeľňa sú zariadené v modernom..

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe (51 m2) ponúka krásne výhľady priamo na more. Jedná sa o priestrannú izbu s akcentmi piesočných dún a dubajských perál...

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room (51 m2) disponuje rozsiahlou vonkajšou terasou s výhľadom na more. Hostia si navyše užijú mnohé benefity navyše, ako je neobmedzený prístup do Orchid Lounge, tu sa po..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Jumeirah Al Naseem disponuje siedmimi reštauráciami a barmi inšpirovanými celým svetom, z ktorých si určite vyberiete – od autentickej marockej kaviarne, cez zážitok z morských plodov zo Stredomoria na pláži až po pochutiny z Polynézie v bare pri bazéne.

Rockfish sa nachádza pri bazéne a jedná sa o reštauráciu zameranú na stredomorskú kuchyňu a morské plody. Podávajú sa tu obedy a večere.

Blind Tiger predstavuje výnimočné zážitky v exkluzívnom prostredí. Podávajú sa tu nápoje a ľahké občerstvenie.

Summersalt Beach Club sľubuje jedlá inšpirované svetovými kuchyňami. Vďaka svojej polohe v blízkosti pláže s výhľadom na Burj Al Arab je zážitok zo stolovania v tomto klube nezabudnuteľný. Posedieť môžete vo vnútri aj vonku na terase.

Kayto servíruje obedy a večere. Koncept tejto reštaurácie odkazuje na peruánsku gastronómiu, ktorú ovplyvnili japonskí imigranti. Nachádza sa na streche, a tak si tu užijete prekrásne výhľady.

Al Mandhar Lounge je kaviareň inšpirovaná marockými tradíciami a francúzskou cukrárenskou tradíciou. Nachádza sa v blízkosti hotelového lobby a ponúka výhľad na Perzský záliv s dominantou Burj Al Arab. V ponuke okrem chutných dezertov k popoludňajšiemu čaju či káve nájdete aj sendviče či šaláty.

The Palmery získala svoj názov vďaka polohe v botanickej záhrade, kde sa pestujú rôzne druhy paliem. Jedálny lístok tejto reštaurácie je založený na zdravej strave a čerstvých ingredienciách z celého sveta. Jedlá sú ponúkané ako formou bufetu, tak servírované. Priľahlá terasa ponúka výhľad na Burj Al Arab. Reštaurácia je otvorená po celý deň s ponukou raňajok, obedov aj večerí.

Sugarmash servíruje medzinárodné jedlá a osviežujúce nápoje v prostredí bazéna pre dospelých. Atmosféra baru a jeho ponuka sú inšpirované karibskými a polynézskymi ostrovmi.

Kalsa Pool Bar ponúka lákavé a zdravé pochutiny ako napr. šaláty, sendviče, burgre či pizzu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Dubaji vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Všetky izby a suity sú vybavené moderným nábytkom a jednoduchými líniami s arabskými motívmi. Svetlý interiér je inšpirovaný piesočnými dunami, modrým nebom, morským vánkom a dubajským dedičstvom v podobe potápania sa za zberom perál.

Každá izba a suita disponuje balkónom či terasou s neobyčajným výhľadom na Perzský záliv alebo na hotelové záhrady a bazény a niektoré dokonca na ikonický Burj Al Arab.

Kúpeľne zahŕňajú veľký otvorený priestor, ktorý je možné vďaka posuvným dverám prepojiť s obývacím priestorom, čím vznikne jedna veľká miestnosť.

Vo všetkých suitách aj izbách budete mať k dispozícii: HD LCD TV, DVD prehrávač, fén, vybavenie na prípravu čaju a kávy, trezor, noviny, minibar a žehliacu dosku so žehličkou. Hotel na žiadosť poskytne detskú postieľku.

Všetky izby a suity sú vďaka bezbariérovému prístupu dostupné aj invalidným osobám.

V izbách/suitách aj v okolí hotela je možné bezplatne využiť wi-fi.

K ďalším benefitom tohto rezortu patria:

- prístup do Wild Wadi Waterpark
- prístup na pláž Jumeirah
- prístup k piatim bazénom vrátane bazénu výhradne pre dospelých

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Resort deluxe

Resort deluxe foto

Rezort Deluxe (51 m2) predstavuje harmonický a relaxačný priestor s moderným vybavením. Spálňa s manželskou posteľou, obývacia časť a veľká otvorená kúpeľňa sú zariadené v modernom arabskom duchu. Výhľad sa otvára na bazény a do záhrad. Izba je vhodná až pre 3 dospelé osoby či 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe foto

Ocean Deluxe (51 m2) ponúka krásne výhľady priamo na more. Jedná sa o priestrannú izbu s akcentmi piesočných dún a dubajských perál. Izba je vhodná až pre 3 dospelé osoby či 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov.

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room foto

Ocean Club Terrace Room (51 m2) disponuje rozsiahlou vonkajšou terasou s výhľadom na more. Hostia si navyše užijú mnohé benefity navyše, ako je neobmedzený prístup do Orchid Lounge, tu sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a ľahké večerné občerstvenie. K dispozícii budete mať tiež prístup do Summersalt Beach Club pre hostí starších ako 12 rokov.

Family Superior

Family Superior foto

Family Superior (60 m2) poskytuje dostatok priestoru a pohodlia vďaka oddelenej obývacej časti. Výhľady sa otvárajú na bazén a na okolitú bohatú zeleň. Izba je vhodná až pre 3 dospelé osoby či 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov.

Pool Terrace

Pool Terrace foto

Pool Terrace Room (50-60 m2) je určená iba dospelým hosťom, pretože disponuje priamym vstupom k bazénu pre dospelých. Súčasťou izby je aj súkromná terasa.

Ocean Club Superior Room

Ocean Club Superior Room foto

Ocean Club Superior Room (60 m2) vás poteší krásnymi výhľadmi na more. Rozľahlý priestor ponúka spálňu s manželskou posteľou a oddelenú obývaciu izbu. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Izba je vhodná až pre 3 dospelé osoby či 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov.

Two Bedroom Deluxe Family Room

Two Bedroom Deluxe Family Room foto

Two Bedroom Deluxe Family Room (102 m2) je ideálna pre väčšie rodiny, ktorým nestačí jedna izba, ale potrebujú dve spojené.

Resort Suite

Resort Suite foto

Resort Suite (135 m2) disponuje dobre vybavenou obývacou izbou a terasou s výhľadmi na záhrady rezortu. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Zavítať môžete aj do Summersalt Beach Club pre hostí starších ako 12 rokov.

Family Suite

Family Suite foto

Family Suite (126 m2) ponúka okrem obývacej izby aj rozsiahlu vonkajšiu obývaciu časť s krásnymi výhľadmi na more. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Suita je vhodná až pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti do 16 rokov.

Ocean Suite

Ocean Suite foto

Ocean Suite (135 m2) zahŕňa spálňu s posteľou king, obývaciu izbu a veľkorysý vonkajší priestor s posedením a výhľadmi na more alebo rezort. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Ďalším benefitom je prístup do Summersalt Beach Club pre hostí starších ako 12 rokov. Suita je vhodná pre 3 dospelé osoby alebo pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 16 rokov.

Gulf Ocean Suite

Gulf Ocean Suite foto

Gulf Ocean Suite (126 m2) sa nachádza na prízemí, ponúka oddelenú obývaciu izbu a prekrásne výhľady na pláž a more. K dispozícii budete mať privátnu terasu s cabanas. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Zavítať môžete aj do Summersalt Beach Club pre hostí starších ako 12 rokov.

Burj View Suite

Burj View Suite foto

Burj View Suite (135 m2), ako už názov napovedá, ponúka výhľad na ikonický hotel Burj Al Arab a to priamo zo súkromnej terasy. Hostia tejto suity budú mať exkluzívny prístup do salónika The Orchid Lounge, kde sa podávajú raňajky, popoludňajší čaj a večerné ľahké občerstvenie. Zavítať môžete aj do Summersalt Beach Club pre hostí starších ako 12 rokov.

Two Bedroom Presidential Suite

Two Bedroom Presidential Suite foto

Royal Penthouse

Royal Penthouse foto

Two Bedroom Royal Suite

Two Bedroom Royal Suite foto

Pláž a more

Rezort Al Naseem sa nachádza priamo na pláži Jumeirah Beach, najnavštevovanejšej pláži v Dubaji. Pokrýva ju biely piesok a hosťom sú tu k dispozícii slnečníky a lehátka - výhradne pre hotelových hostí. Vďaka polohe hotela sa priamo z pláže ponúka výhľad na ikonickú "plachetnicu" Burj Al Arab. Pre vyznávačov aktívnej dovolenky je k dispozícii široký výber vodných aktivít, od wakeboardingu až po jazdu na vodných skútroch.

Online cena a slevy Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Profi foto hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Hotel Jumeirah Al Naseem disponuje siedmimi reštauráciami a barmi inšpirovanými celým svetom, z ktorých si určite vyberiete – od autentickej marockej kaviarne, cez zážitok z morských plodov zo Stredomoria na pláži až po pochutiny z Polynézie v bare pri bazéne.

Rockfish sa nachádza pri bazéne a jedná sa o reštauráciu zameranú na stredomorskú kuchyňu a morské plody. Podávajú sa tu obedy a večere.

Blind Tiger predstavuje výnimočné zážitky v exkluzívnom prostredí. Podávajú sa tu nápoje a ľahké občerstvenie.

Summersalt Beach Club sľubuje jedlá inšpirované svetovými kuchyňami. Vďaka svojej polohe v blízkosti pláže s výhľadom na Burj Al Arab je zážitok zo stolovania v tomto klube nezabudnuteľný. Posedieť môžete vo vnútri aj vonku na terase.

Kayto servíruje obedy a večere. Koncept tejto reštaurácie odkazuje na peruánsku gastronómiu, ktorú ovplyvnili japonskí imigranti. Nachádza sa na streche, a tak si tu užijete prekrásne výhľady.

Al Mandhar Lounge je kaviareň inšpirovaná marockými tradíciami a francúzskou cukrárenskou tradíciou. Nachádza sa v blízkosti hotelového lobby a ponúka výhľad na Perzský záliv s dominantou Burj Al Arab. V ponuke okrem chutných dezertov k popoludňajšiemu čaju či káve nájdete aj sendviče či šaláty.

The Palmery získala svoj názov vďaka polohe v botanickej záhrade, kde sa pestujú rôzne druhy paliem. Jedálny lístok tejto reštaurácie je založený na zdravej strave a čerstvých ingredienciách z celého sveta. Jedlá sú ponúkané ako formou bufetu, tak servírované. Priľahlá terasa ponúka výhľad na Burj Al Arab. Reštaurácia je otvorená po celý deň s ponukou raňajok, obedov aj večerí.

Sugarmash servíruje medzinárodné jedlá a osviežujúce nápoje v prostredí bazéna pre dospelých. Atmosféra baru a jeho ponuka sú inšpirované karibskými a polynézskymi ostrovmi.

Kalsa Pool Bar ponúka lákavé a zdravé pochutiny ako napr. šaláty, sendviče, burgre či pizzu.

Aktivity

Wild Wadi Waterpark je k dispozícii malým aj veľkým hosťom hotela Al Naseem. Nachádza sa na Jumeirah Beach Road, medzi hotelmi Burj Al Arab a Jumeirah Beach Hotel. Jedná sa o najdobrodružnejší vodný park v Dubaji s nespočetným množstvom vodných atrakcií ako sú šmykľavky, tobogány, divoké rieky, atď. K dispozícii sú tu aj reštaurácie a obchody.

Abra Tour ponúkajú autentické prehliadky, ktoré vás nechajú nahliadnuť do arabského sveta z lodnej paluby.

Privátny jachting vám umožní preskúmať dubajské brehy z luxusnej jachty. Na jachte sa dajú usporiadať aj oslavy s brunchom alebo večerou.

Exkluzívna prehliadka Burj Al Arab vás pozve priamo do interiérov ikonickej "plachetnice" Burj Al Arab.

Dobrodružstvo na mori zahŕňa vodné športy, ako je wakeboarding, vodné skútre, windsurfing, jazdu na banáne, atď.

Šport a wellness hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Skutočnou oázou pre regeneráciu tela i duše bude určite návšteva kúpeľov Al Qasr Talise Spa, ktoré sú k dispozícii hosťom všetkých hotelov komplexu Madinat Jumeirah Resort. Všetky služby poskytované v týchto kúpeľoch sú personifikované a upravené podľa priania hosťa. V ponuke nájdete napr. rôznorodé masáže, infračervenú saunu, parný kúpeľ alebo starostlivosť o pleť. Masáže si môžete vychutnať aj na pláži. Súčasťou kúpeľov je aj bazén a jogové štúdio, kde si môžete potrápiť telo na skupinových, ale aj súkromných lekciách.

V rámci komplexu je tiež k dispozícii 5 tenisových kurtov a fitness centrum Talise s horolezeckou stenou.

Hoteloví hostia majú bezplatný vstup do blízkeho Wild Wadi Waterpark.

Dobrodružstvo na mori zahŕňa vodné športy, ako je wakeboarding, vodné skútre, windsurfing, jazdu na banáne, atď.

Hostia rezortu môžu využívať celkom 4 bazény: Horizon Pool (Jumeirah Mina A'Salam), Infinity Family Pool (Jumeirah Mina A'Salam), Main Pool (Jumeirah Al Qasr) a Celeste Infinity Pool iba pre dospelých (Jumeirah Al Qasr).

Deti v hoteli Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Malí hoteloví hostia môžu bezplatne využívať Kids klub a zúčastniť sa tak hier, vnútorných i vonkajších aktivít alebo využívať dostupné preliezky a hojdačky.

K dispozícii je aj Sinbad's Kids klub, ktorý sa nachádza pri bazéne neďalekého hotela Jumeirah Al Qasr. Tento klub ponúka až 1 000 m2 hernej plochy a bazénov a mnoho aktivít, vďaka ktorým sa stane dovolenka v Dubaji pre vašich najmenších splneným snom.

Oba kluby sú otvorené denne po celý deň.

Alternatívou k detským klubom je ponuka stráženia detí prostredníctvom certifikovaných strážnikov.

V blízkosti sa nachádza Wild Wadi Waterpark, do ktorého majú hoteloví hostia vstup zadarmo.

Hotel na žiadosť poskytne detskú postieľku.

Doprava do hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Mapa - Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Kateřina Charlebois
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recezie hotela Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Letové spojenia do Dubaja

Mgr. Zuzana Zjavková
Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.