One & Only Royal Mirage *****

Dubaj

Oáza prepychu na Jumeirah Beach

Osobne
sme
bývali

Hotel One & Only Royal Mirage *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusní hotel se skvělými službami Krásná soukromá pláž v srdci Dubaje Spojení moderního a romantického arabského stylu
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela One & Only Royal Mirage ***** Dubaj

Medzi večnou púšťou a ikonickým pobrežím s výhľadom na záliv Palm Island vyrastá majestátny hotel, odrážajúci sa v priezračných vodách a rysujúci sa proti čisto modrej oblohe. Ako pripomienka prepychu starej Arábie je One & Only Royal Mirage neobyčajným miestom spletitých oblúkov, kupolí a veží premiešaných s nádvoriami, bohatými zelenými trávnikmi a nepoškvrnenými kvetinovými lôžkami. Je to oáza ušľachtilého komfortu, kde je každé prianie sprevádzané úžasným prekvapením.

One&Only Royal Mirage vzdáva hold arabským architektom a pohostinnosti skutočne kráľovských rozmerov. Je považovaný za najmodernejšie letovisko na Jumeirah Beach. Tvoria ho tri rovnako význačné objekty – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa, ktoré sa nachádzajú uprostred záhrad na ploche viac ako 65 akrov so súkromnou plážou.

Jednotlivé časti rezortu: The Palace, Arabian Court a Residence&Spa na seba navzájom naväzujú a dohromady tvoria harmonický celok. Všetky časti sú otočené smerom k moru a ponúkajú svoju vlastnú atmosféru. The Palace znovu rozpaľuje vznešenosť a dôstojnosť starej Arábie v jej fascinujúcej nádhere. Arabian Court dáva nový zmysel starobylej a okúzľujúcej civilizácii. Residence&Spa má nepopísateľné a exkluzívne ovzdušie veľkej úcty. Prepychová jedáleň a knižnica sú určené výhradne hosťom Residence&Spa.

K rezortu prichádzajú vozidlá z letísk v Dubaji a v Abu Dhabi. Cesta z letiska v Dubaji do hotela zaberie 30 – 40 minút, cesta z Abu Dhabi trvá 55 – 70 minút jazdy.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Junior Suite

Junior Suite (85m²) vám ponúkne veľký priestor a nádherné výhľady do voňajúcich záhrad, biele stany na terase okolo bazéna a za tým všetkým záliv Palm Island...

Executive Suites

Executive Suites (118m²) predstavujú najvyšší luxus s neuveriteľnými výhľadmi do záhrad, na altány pri bazéne a Perzský záliv...

Garden Villa

Garden Villa (300m²) je diskrétne umiestnená len 40 krokov od nedotknutej pláže a čistých modrých vôd Perzského zálivu...

Superior Deluxe Rooms

Superior Deluxe Rooms (45 m²) ponúkajú balkón s posedením, obývaciu časť, spálňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a dvojitými umývadlami. ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vydajte sa na cestu kulinárskych objavov cez eklektický a pulzujúci Blízky Východ a ďalej. Farebné indoeurópske pokrmy, moderné jedlá s ázijským nádychom a navrch orientálny mezzehs. One&Only Royal Mirage ponúka dlhú radu zážitkov a skúseností, od intímnych až po živé a neformálne v ôsmich rôznych reštauráciách, každú s vlastným jedinečným menu, zaisťujúcim hosťom skutočný sviatok kulinárských objavov a bohatstva.

Majestátny Arabian Court ponúka tri odlišné druhy stravovania, prvý v reštaurácii Rotisserie, kde sa podáva výrazná medzinárodná kuchyňa.

Ďalej si môžete zájsť do reštaurácie Nina, ktorá servíruje indoeurópske chute v elegantnom prostredí.

Trojicu potom uzatvára Eauzone, ktorá sa vyznačuje rytmom prílivu a farbami zapadajúceho slnka. Nachádza sa na pláži a disponuje drevenou terasou s výhľadom na Arabský záliv. Večer sa tu servírujú moderné jedlá s ázijskými vplyvmi. Reštaurácia je otvorená na obedy a večere.

Jedlo medzi stenami Palace prináša ochutnávku medzinárodných kuchýň v nasledujúcich reštauráciách:

Olives je reštaurácia, kde sa varí stredomorská kuchyňa, morské plody, cestoviny a šaláty.

Pravé Maroko ochutnáte v reštaurácii Tagine.

Zavítajte aj do Celebrities, novozrekonštruovanej reštaurácie, súkromnej jedálne a salóniku. Kuchári sa tu inšpirujú klasickými európskymi pokrmami, ktoré dopĺňajú vína na svetovej úrovni. Celebrity Lounge sa môže pochváliť elegantným mramorovým barom, lakovanými povrchmi a plytkou čiernou kožou, ktorá láka k posedeniu. Private Dining Room vládne veľký stôl obklopený zrkadlami. Je to ideálne miesto pre oslavy a špeciálne príležitosti, ktorých sa môže zúčastniť 10 až 20 hostí.

Štvrtou reštauráciou je Beach Bar & Grill, kde si, okrem iného, pochutnáte na delikátnych morských plodoch.

So západom slnka sa môžete vydať do jedného z piatich barov. Všetky sa vyznačujú špeciálnou atmosférou a môžete si byť istí, že si tu budete pripadať úplne výnimočne.

Kasbar je super-chic miesto, ktoré vibruje farbami a životom. Večer tu prebiehajú živé vystúpenia spájajúce tradíciu s modernitou. Nachádza sa v Palace. Otvorený je denne (okrem nedele) od 9:30 do 3:00.

The Rooftop Terrace & Sports Lounge zhmotňuje vonkajší priestor hýriaci dramatickosťou. Vnútorný kruhový bar prenáša športové prenosy, nálada je veľmi uvoľnená. Atmosféru dotvárajú vyšívané vankúše a svetlo sviečok.

The Samovar Lounge je tým pravým miestom, kde si môžete vychutnať popoludňajší čaj či kávu a k tomu si dopriať niečo malé pod zub.

The Courtyards vyznáva štýl „majlis“. Dopriať si tu môžete napríklad vodnú fajku.

Päticu barov uzatvára The Jetty Lounge. Jedná sa o elegantný plážový bar, kde sa osviežite chladeným pivom či vínom a pochutnáte si na ľahkom občerstvení.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Dubaj sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo v Dubaji. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko v Dubaji vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Kategórie a vybavenosť izieb One & Only Royal Mirage

Všetky izby a suity smerujú k moru, ponúkajú súkromný balkón alebo terasu a sú zdobené ornamentálnymi oblúkmi, terakotovým obložením a zakázkovým nábytkom. Vo vybavení nechýba satelitná TV, záhradný nábytok na terase či balkóne, zvukové a dátové pripojenie, osobný trezor a make-up zrkadlo, dvakrát denne je zaistený izbový servis a na privítanie dostanete nápoje. Suity sú denne zásobené čerstvým ovocím.

The Palace ponúka:

147 Superior Deluxe Rooms (Twin a King)

22 Superior Executive Suites

49 Gold Club Superior Rooms

2 Royal Suites

Arabian Court ponúka:

160 Deluxe Rooms (Twin a King)

8 Executive Suites

2 Prince Suites

Residence & Spa ponúka:

28 Prestige Rooms

16 Junior Suites

4 Executive Suites

1 Garden Villa

Ponuka izieb

Junior Suite

Junior Suite (85m²) vám ponúkne veľký priestor a nádherné výhľady do voňajúcich záhrad, biele stany na terase okolo bazéna a za tým všetkým záliv Palm Island. Týchto 12 suit s drevenou posteľou king disponuje aj majlis posedením. Všetky Junior Suites majú možnosť pripojenia druhej spálne v Prestige Room a vytvárajú tak variantu s dvoma spálňami a vstupným foyer.

Executive Suites

Executive Suites (118m²) predstavujú najvyšší luxus s neuveriteľnými výhľadmi do záhrad, na altány pri bazéne a Perzský záliv. Tieto suity odrážajú kúzlo púšte, sú bohato zariadené a rozdelené na vstupný foyer, jedáleň, samostatnú toaletu pre hostí a tradičné posedenie majlis pre sedem ľudí. Samostatná spálňa ponúka king lôžka, pohľady do záhrad a na more. Spojením s izbou Prestige vznikne možnosť dvoch spální s hlavným vstupným foyer. Elegantné a vzdušné kúpeľne vo všetkých izbách doprajú hosťom osviežujúce svetlo, bridlicové podlahy, pevnú aj ručnú sprchu s mramorovou lavicou, samostatnú toaletu, bidet a vaňu.

Garden Villa

Garden Villa (300m²) je diskrétne umiestnená len 40 krokov od nedotknutej pláže a čistých modrých vôd Perzského zálivu. Tvoria ju dve spálne, má súkromnú príjazdovú cestu až k vchodu, vyhradené parkovisko a vlastný bazén s nastaviteľnou teplotou vody. Priestranné a nádherné spálne (70 a 100 m²) s king lôžkami smerujú k moru. Izby sú oddelené arabeskovým salónom a jedálenským posedením, nechýba ani kuchynský kút ideálny pre súkromné večere či zhromaždenie.

Superior Deluxe Rooms

Superior Deluxe Rooms (45 m²) ponúkajú balkón s posedením, obývaciu časť, spálňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a dvojitými umývadlami.

Superior Executive Suites

Superior Executive Suites (100 m²) vás ohromia veľkou obývacou izbou, majestátnou spálňou, dvoma kúpeľňami (jedna je pre hostí), balkónom a jedálňou. Navyše tu budete mať kávovar Espresso a LCD televíziu.

Superior Gold Club Room

Superior Gold Club Room (45 m²) čelí zálivu a záhradám. Výhľad si užijete z vlastného balkónu či patia. Tieto izby sú rovnaké ako Deluxe Rooms, len ponúkajú privátny vchod. Hostia majú tiež prístup do Gold Club private lounge na 3. poschodí. Súčasťou tohto prístupu sú raňajky, popoludňajší čaj, koktejlová hodinka, chladené nápoje, apod.

Superior Gold Club Suite

Superior Gold Club Suites (100 m²) majú taktiež privátny vchod a výhody v prístupe do klubového salónika.

Royal Suite

Royal Suite (325 m²) disponuje dvoma elegantnými spálňami a luxusnými kúpeľňami. Užijete si tu priestrannú obývaciu izbu a jedáleň vedúcu na veľký balkón, z ktorého sa vám naskytne výhľad na Palm Island Bay.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (50 m²) sa skladajú z balkóna, obývacieho priestoru, spálne a kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom. Interiéry sú vyzdobené v orientálnom štýle.

Executive Suites

Executive Suites (125 m²) ponúkajú ukážku arabskej prepracovanosti vo vstupnom foyer, jedáleň, samotné toalety pre hostí a priestranný balkón či patio. Samostatná spálňa je zariadená king lôžkom zvýrazneným ozdobnými nebesami. Luxusná kúpeľňa má rovnaké vybavenie ako pri predchádzajúcich izbách. Umiestnenie Executive Suites ponúka možnosť spojenia s Deluxe Room a vytvára tak variantu s dvoma spálňami a vstupným foyer.

Prince Suites

Prince Suites (145 m²) zaručujú najväčšie pohodlie v Arabian Court s pôsobivo zariadenou terasou s posedením v štýle majlis. Každý detail odráža kúzlo Arábie vo vstupnom foyer, jedálni, samostatnej toalete pre hostí rovnako ako v druhom majlis posedení. Samostatnej spálni vládne manželská posteľ veľkosti king.

Pláž a more

Pláž Jumeirah Beach je ikonou Dubaja. Pokrýva ju jemný biely piesok a vinie sa po celej dĺžke pobrežia. Piesok prehriaty od arabského slnka omývajú vody Perzského zálivu.

Online cena a slevy One & Only Royal Mirage *****

Profi foto hotela One & Only Royal Mirage *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie One & Only Royal Mirage

Vydajte sa na cestu kulinárskych objavov cez eklektický a pulzujúci Blízky Východ a ďalej. Farebné indoeurópske pokrmy, moderné jedlá s ázijským nádychom a navrch orientálny mezzehs. One&Only Royal Mirage ponúka dlhú radu zážitkov a skúseností, od intímnych až po živé a neformálne v ôsmich rôznych reštauráciách, každú s vlastným jedinečným menu, zaisťujúcim hosťom skutočný sviatok kulinárských objavov a bohatstva.

Majestátny Arabian Court ponúka tri odlišné druhy stravovania, prvý v reštaurácii Rotisserie, kde sa podáva výrazná medzinárodná kuchyňa.

Ďalej si môžete zájsť do reštaurácie Nina, ktorá servíruje indoeurópske chute v elegantnom prostredí.

Trojicu potom uzatvára Eauzone, ktorá sa vyznačuje rytmom prílivu a farbami zapadajúceho slnka. Nachádza sa na pláži a disponuje drevenou terasou s výhľadom na Arabský záliv. Večer sa tu servírujú moderné jedlá s ázijskými vplyvmi. Reštaurácia je otvorená na obedy a večere.

Jedlo medzi stenami Palace prináša ochutnávku medzinárodných kuchýň v nasledujúcich reštauráciách:

Olives je reštaurácia, kde sa varí stredomorská kuchyňa, morské plody, cestoviny a šaláty.

Pravé Maroko ochutnáte v reštaurácii Tagine.

Zavítajte aj do Celebrities, novozrekonštruovanej reštaurácie, súkromnej jedálne a salóniku. Kuchári sa tu inšpirujú klasickými európskymi pokrmami, ktoré dopĺňajú vína na svetovej úrovni. Celebrity Lounge sa môže pochváliť elegantným mramorovým barom, lakovanými povrchmi a plytkou čiernou kožou, ktorá láka k posedeniu. Private Dining Room vládne veľký stôl obklopený zrkadlami. Je to ideálne miesto pre oslavy a špeciálne príležitosti, ktorých sa môže zúčastniť 10 až 20 hostí.

Štvrtou reštauráciou je Beach Bar & Grill, kde si, okrem iného, pochutnáte na delikátnych morských plodoch.

So západom slnka sa môžete vydať do jedného z piatich barov. Všetky sa vyznačujú špeciálnou atmosférou a môžete si byť istí, že si tu budete pripadať úplne výnimočne.

Kasbar je super-chic miesto, ktoré vibruje farbami a životom. Večer tu prebiehajú živé vystúpenia spájajúce tradíciu s modernitou. Nachádza sa v Palace. Otvorený je denne (okrem nedele) od 9:30 do 3:00.

The Rooftop Terrace & Sports Lounge zhmotňuje vonkajší priestor hýriaci dramatickosťou. Vnútorný kruhový bar prenáša športové prenosy, nálada je veľmi uvoľnená. Atmosféru dotvárajú vyšívané vankúše a svetlo sviečok.

The Samovar Lounge je tým pravým miestom, kde si môžete vychutnať popoludňajší čaj či kávu a k tomu si dopriať niečo malé pod zub.

The Courtyards vyznáva štýl „majlis“. Dopriať si tu môžete napríklad vodnú fajku.

Päticu barov uzatvára The Jetty Lounge. Jedná sa o elegantný plážový bar, kde sa osviežite chladeným pivom či vínom a pochutnáte si na ľahkom občerstvení.

Šport a wellness hotela One & Only Royal Mirage *****

Tu, na starobylých brehoch, majú hostia dostatok možností vyplniť dni obohacujúcimi objavmi – svetová trieda golfu na prestížnych PGA ihriskách, surfovanie na piesočných dunách, hrátky nad i pod vodou, bazény, voňajúce záhrady, to sú len niektoré z množstva aktivít, ktoré sa hosťom ponúkajú. Športovým nadšencom sú k dispozícii tenisové kurty, pétanque, volejbal, basketbal, plachtenie, kajaky, vodné lyže, rybárčenie a mnohé ďalšie možnosti.

Pre milovníkov poznávania sú pripravené rôzne exkurzie a výlety. Oddajte sa nákupom vo svetovo preslávených a dômyselných centrách, napríklad v blízkom Mall of the Emirates.

Health and Beauty Institute ponúka oázu odpočinku a pohody. Umiestnené v jeho kupole, s vyrezávanými oblúkmi a zložitou konštrukciou sú One&Only Spa, tradičný orientálny Hammam, Bastien Gonzalez pedikúra centrum, Zouari kadernícky salón a najmodernejšie fitness centrum. Kúpele v dvanástich miestnostiach ponúkajú starostlivosť najlepšie vyškolených špecialistov.

Deti v hoteli One & Only Royal Mirage *****

Pre malých hostí je pripravený detský klub KidsOnly. Program tohto klubu je špeciálne navrhnutý pre deti vo veku od štyroch do jedenásť rokov. Klub je bezplatný a ponúka zábavné aktivity každý deň od 10:00 do 12:30 a od 14:30 do 17:00 a nakoniec aj od 18:00 až do 22:00.

Deti si tu užijú maľovanie hennou, naučia sa orientálne tance, zúčastnia sa večerného arabského kempovania, apod. Deti mladšie ako štyri roky musí sprevádzať rodič.

Doprava do hotela One & Only Royal Mirage

K resortu přijíždějí vozidla z letišť v Dubaji a v Abu Dhabi. Cesta z letiště v Dubaji do hotelu zabere 30 – 40 minut, cesta z Abu Dhabi pak trvá 55 – 70 minut jízdy.

Mapa - One & Only Royal Mirage *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Dubaja do hotela One & Only Royal Mirage *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One & Only Royal Mirage *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2023
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recezie hotela One & Only Royal Mirage *****

Podobný hotel

Letové spojenia do Dubaja

Mgr. Zuzana Zjavková
One & Only Royal Mirage
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.