Mana Island Resort & Spa ****

Fidži

Tropický ostrovný rezort s vynikajúcimi a rozmanitými možnosťami

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Mana Island Resort & Spa ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Mana Island | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Uvoľnená atmosféra Rôzne kategórie ubytovania Prvá svadobná kaplnka s výhľadom na oceán

Popis hotela Mana Island Resort & Spa **** Fidži

Mana Island Resort & Spa je situovaný v srdci súostrovia Mamanuca, kde nájdete tyrkysové vody oceánu, koralové záhrady pod morskou hladinou a biele piesočnaté pláže. Rezort sa pýši celým radom možností ubytovania – vyberať môžete ako z tradičných ostrovných bure s vonkajšou strechou, tak aj zo oceánskych suít s výhľadom na južnú pláž ostrova. Náročnejší potom určite ocenia prémiové plážové bure s vlastným bazénom. Na svoje si prídu rodiny s deťmi aj páry na romantickej dovolenke a o gastronomické pôžitky sa postará viacero kvalitných reštaurácií a barov.

Počas dovolenky spoznáte miestnu kultúru, prežijete veľa zábavy počas najrôznejších aktivít alebo sa môžete oddať nekonečnej relaxácii pri dvoch hotelových bazénoch, na plážach lemovaných palmami alebo kúpeľoch Mana Spa. K dispozícii je aj potápačské centrum, centrum vodných športov, tenisové kurty či detský klub.

Zároveň priateľský hotelový personál je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa hostia radi a opakovane vracajú. Toto skryté útočisko je naozaj vyladenou kombináciou moderného a nedotknutého sveta a vytvára atmosféru, o ktorej snívajú aj najnáročnejší hostia.

Mana Island Resort & Spa je rozmanitým miestom, kde máte na dosah úžasné pláže, krištáľovo čisté vody, sviežu tropickú vegetáciu i zelenajúce sa kopčeky rozosiate po ostrovčeku. Rezort sa nachádza približne 30 km západne od Nadi s medzinárodným letiskom, odkiaľ je možné využiť transfer loďou, water taxi, hydroplánom či helikoptérou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure

V tropickej záhrade medzi palmami nájdete tieto Island Bure, ktoré akoby pripomínali fijijskú dedinku. Nachádzajú sa uprostred ostrova, odkiaľ je dobrý prístup k južnej aj severnej pláži...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Len pár krokov od oceánu nájdete tieto Ocean View Bure, ktoré ponúkajú výhľady smerom k pobrežiu a predstavujú ubytovanie s veľkorysým obývacím priestorom...

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

Pri pokojnej severnej pláži nájdete Deluxe Ocean View Bure, ktoré ponúkajú pokojné prostredie v podobe samostatných viliek či duplex viliek...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Či už sa jedná o bezstarostné stolovanie alebo prvotriednu večeru, v rezorte Mana Island si vždy budete môcť vybrať. Dve hotelové reštaurácie ponúkajú rôzne kulinárske zážitky. South Beach Restaurant je čiastočne formálnou reštauráciou a servíruje zmiešanú „haute“ kuchyňu. Mamanuca Restaurant je naopak neformálnym miestom na stolovanie s ponukou pokrmov formou bufetu a s medzinárodnými tematickými bufetmi každý večer v týždni.

Obohaťte si svoj pobyt o chladený drink v jednom z hotelových barov. Každý z nich má v ponuke množstvo miestnych i medzinárodných pív, vín, liehovín a osviežujúcich tropických koktailov. Okrem toho si môžete dopriať aj gurmánsku kávu.

South Beach Restaurant
Pri južnej hotelovej pláži nájdete túto reštauráciu s romantickými výhľadmi na oceán a niekoľko ďalších ostrovov. Je to ideálne miesto nielen na jedinečné príležitosti. Fusion kuchyňa zahŕňa talianske, francúzske, pacifické a japonské vplyvy, čo následne poskytuje kúzelné kulinárske zážitky. Večere sú čiastočne formálnou záležitosťou s menu o troch chodoch. Počas dňa sa potom môžete tešiť na burgre, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant
Severná pláž Vám ponúkne možnosť stolovania formou bufetu s americkými raňajkami. Môžete si vychutnať barbecue obed a tematické večere v európskom, fidžijskom, indickom či ázijskom štýle.

Izbová služba
Izbová služba rezortu je k dispozícii každý deň od poludnia až do 21 hod večer a ponúka ľahké občerstvenie v podobe hranoliek, pizze a ďalších pokrmov, ktoré je možné si dopriať v pohodlí svojej izby.

Voli Voli Café
Pri rodinnom bazéne môžete posedieť v kaviarni s výborným občerstvením, skvelými koktailmi, teplou aj ľadovou kávou a s čerstvým pečivom. Je to skvelé miesto na desiatu a odpočinok počas dňa.

Mamanuca Lounge Bar
Tento bar ponúka ideálne prostredie pre pohárik pred večerou alebo relaxáciu po lahodnom jedle. Nachádza sa vo vnútorných priestoroch hotela vedľa reštaurácie Mamanuca a poskytuje pohodlné posedenie pre každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar
Vychutnajte si osviežujúci koktail počas bláznenia v bazéne či opaľovania sa na lehátku. Tento bar sa nachádza pri rodinnom bazéne a umožňuje hosťom dopriať si osvieženie v príjemnom prostredí s altánkami pri severnej pláži. V ponuke sú lahodné koktaily a nespočetné množstvo ďalších nápojov, ktoré potešia Vaše chuťové bunky.

South Beach Lounge
Pri južnej pláži nájdete south Beach Lounge s ponukou starostlivo pripravených drinkov. Nachádza sa pri reštaurácii South Beach.

Vonu Bar
Uhaste svoj smäd po plávaní či šnorchlovaní pri južnej pláži. Môžete si oddýchnuť pri jemnom oceánskom vánku a vychutnať si ľadovú margaritu či ďalšie koktaily aj nealkoholické nápoje.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Mana Island Resort & Spa

Predstavte si 6 rôznych kategórií ubytovania, z ktorej každá má svoju vlastnú atmosféru a prostredie. Vďaka tomu si budete môcť vybrať podľa svojich preferencií a potrieb, či už cestujete v páre, sami, s rodinou či s priateľmi.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Island Bure

Island Bure

V tropickej záhrade medzi palmami nájdete tieto Island Bure, ktoré akoby pripomínali fijijskú dedinku. Nachádzajú sa uprostred ostrova, odkiaľ je dobrý prístup k južnej aj severnej pláži. Za príjemnú cenu si tak užijete krásnu dovolenku v páre alebo s rodinou. Do vybavenia patrí vonkajšia sprcha, klimatizácia, stropný ventilátor, drevená terasa, WiFi, chladnička, sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska. Je tu možnosť aj prepojiteľných izieb.

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Len pár krokov od oceánu nájdete tieto Ocean View Bure, ktoré ponúkajú výhľady smerom k pobrežiu a predstavujú ubytovanie s veľkorysým obývacím priestorom. To poslúži ideálne rodinám s deťmi. Bure sú umiestnené neďaleko hlavných hotelových zariadení a vyznačujú sa fijijskými rysmi v kombinácii s modernými prvkami. Do vybavenia patrí klimatizácia, stropný ventilátor (len pri izbách na poschodí), drevená terasa, WiFi, chladnička, sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska.

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

Pri pokojnej severnej pláži nájdete Deluxe Ocean View Bure, ktoré ponúkajú pokojné prostredie v podobe samostatných viliek či duplex viliek. Doprajte si výhľady na oceán z privátnej terasy a užite si dovolenku v tropickej romantickej atmosfére, kde nájdu útočisko páry aj rodiny. Do vybavenia patrí vaňa, klimatizácia, stropný ventilátor, drevená terasa, zariadenie na prípravu kávy a čaju, WiFi, chladnička, sprcha, sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska. K dispozícii je aj možnosť prepojenia izieb.

Oceanfront Suite

Oceanfront Suite

Pokiaľ cestujete vo väčšom počte osôb s rodinou či priateľmi, tak je Oceanfront Suite tým pravým riešením. Dvojposchodové suity sú elegantne vybavené modernými a tradičnými prvkami. K dispozícii vám bude mezzaninová spálňa a salónik na prízemí. Samostatné kúpeľne nájdete na každom poschodí. Do vybavenia patrí klimatizácia, stropný ventilátor, terasa, WiFi, chladnička, sušič vlasov, žehlička a žehliaca doska. Niektoré izby je možné prepojiť.

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Milovníci plážového ubytovania si nemôžu nechať ujsť dovolenku v Beachfront Bure, ktorá sa nachádza len pár metrov od severnej pláže a iba kúsok od bazéna pre dospelých. Môžete sa kochať výhľadmi na azúrové vody a užiť relaxáciu vo vlastnom jacuzzi či na terase. Do vybavenia patrí klimatizácia, vonkajšia sprcha, jacuzzi, minibar, balkón, WiFi, chladnička, sušič vlasov, CD prehrávač, a ďalšie. K dispozícii sú aj prepojiteľné izby.

Premium Beach Bure

Premium Beach Bure

Novo zrenovované a skvele vybavené Premium Beach Bure sú situované pri južnej pláži a predstavujú to najlepšie pre romantickú dovolenku pri mori. Sú od hlavnej časti rezortu oddelené a doprajú Vám tak porciu súkromia navyše. Sofistikovane zariadené vilky ponúkajú luxus a eleganciu s tropickým šarmom. Do vybavenia patrí jacuzzi, klimatizácia, vonkajšia sprcha, minibar, balkón, WiFi, chladnička, sušič vlasov, CD prehrávač a mnohé ďalšie. Je tu aj možnosť prepojiteľných viliek.

Pláž a more

K rezortu patria dve biele piesočné pláže, ktoré sú omývané krištáľovo čistými vodami oceánu. K dispozícii je severná a južná pláž, pričom každá ponúka zázemie s reštauráciou a barom. Využiť môžete aj ponuku motorizovaných a nemotorizovaných aktivít pre spestrenie voľného času pri tropickej dovolenke.

Online cena a slevy Mana Island Resort & Spa ****

Profi foto hotela Mana Island Resort ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Mana Island Resort & Spa

Či už sa jedná o bezstarostné stolovanie alebo prvotriednu večeru, v rezorte Mana Island si vždy budete môcť vybrať. Dve hotelové reštaurácie ponúkajú rôzne kulinárske zážitky. South Beach Restaurant je čiastočne formálnou reštauráciou a servíruje zmiešanú „haute“ kuchyňu. Mamanuca Restaurant je naopak neformálnym miestom na stolovanie s ponukou pokrmov formou bufetu a s medzinárodnými tematickými bufetmi každý večer v týždni.

Obohaťte si svoj pobyt o chladený drink v jednom z hotelových barov. Každý z nich má v ponuke množstvo miestnych i medzinárodných pív, vín, liehovín a osviežujúcich tropických koktailov. Okrem toho si môžete dopriať aj gurmánsku kávu.

South Beach Restaurant
Pri južnej hotelovej pláži nájdete túto reštauráciu s romantickými výhľadmi na oceán a niekoľko ďalších ostrovov. Je to ideálne miesto nielen na jedinečné príležitosti. Fusion kuchyňa zahŕňa talianske, francúzske, pacifické a japonské vplyvy, čo následne poskytuje kúzelné kulinárske zážitky. Večere sú čiastočne formálnou záležitosťou s menu o troch chodoch. Počas dňa sa potom môžete tešiť na burgre, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant
Severná pláž Vám ponúkne možnosť stolovania formou bufetu s americkými raňajkami. Môžete si vychutnať barbecue obed a tematické večere v európskom, fidžijskom, indickom či ázijskom štýle.

Izbová služba
Izbová služba rezortu je k dispozícii každý deň od poludnia až do 21 hod večer a ponúka ľahké občerstvenie v podobe hranoliek, pizze a ďalších pokrmov, ktoré je možné si dopriať v pohodlí svojej izby.

Voli Voli Café
Pri rodinnom bazéne môžete posedieť v kaviarni s výborným občerstvením, skvelými koktailmi, teplou aj ľadovou kávou a s čerstvým pečivom. Je to skvelé miesto na desiatu a odpočinok počas dňa.

Mamanuca Lounge Bar
Tento bar ponúka ideálne prostredie pre pohárik pred večerou alebo relaxáciu po lahodnom jedle. Nachádza sa vo vnútorných priestoroch hotela vedľa reštaurácie Mamanuca a poskytuje pohodlné posedenie pre každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar
Vychutnajte si osviežujúci koktail počas bláznenia v bazéne či opaľovania sa na lehátku. Tento bar sa nachádza pri rodinnom bazéne a umožňuje hosťom dopriať si osvieženie v príjemnom prostredí s altánkami pri severnej pláži. V ponuke sú lahodné koktaily a nespočetné množstvo ďalších nápojov, ktoré potešia Vaše chuťové bunky.

South Beach Lounge
Pri južnej pláži nájdete south Beach Lounge s ponukou starostlivo pripravených drinkov. Nachádza sa pri reštaurácii South Beach.

Vonu Bar
Uhaste svoj smäd po plávaní či šnorchlovaní pri južnej pláži. Môžete si oddýchnuť pri jemnom oceánskom vánku a vychutnať si ľadovú margaritu či ďalšie koktaily aj nealkoholické nápoje.

Aktivity

Na prozkoumání všech aktivit v resortu Mana Island je týden opravdu málo. Resort nabízí nepřeberné množství možností, které můžete během dovolené vyzkoušet. Každý den se nabízí něco jiného a nudit se určitě nebudete. Poznejte místní kulturu, naučte se uplést tradiční košíky či klobouk nebo se zapojte do ochrany přírodního prostředí ostrova. Večery jsou pak věnovány živé zábavě.

Butik - s nabídkou potřeb pro dovolenou, módních doplňků, ostrovních šperků, pohlednic, magazínů, suvenýrů a mnohého dalšího.

Vyhlídka – nad resortem se nachází vyhlídkové místo, kam se opravdu vyplatí vyjít. Nabídnou se Vám dech beroucí výhledy na okolní ostrovy a modré vody oceánu. romantická atmosféra pak panuje během západů slunce.

Fijijské bure – Zúčastněte se tradičního ceremoniálu pití kavy nebo si zkuste uplést vlastní klobouk či košík. Místní personál Vám odhalí tradice a zvyky fijijské kultury.

Šport a wellness hotela Mana Island Resort ****

Ak aj počas dovolenky chcete zostať aktívny, môžete využiť rozmanité športové zázemie rezortu Mana Island, kde nájdete ako hotelové bazény či posilňovňu, tak aj tenisové kurty či ponuku vodných športov.

Bazény - K dispozícii sú dva bazény, z ktorých jeden je určený iba pre dospelých, zatiaľ čo druhý najmä pre rodiny a ponúka bar pri bazéne.

Posilňovňa – Aby ste sa udržali vo forme, môžete využiť zázemie skvele vybavenej posilňovne s možnosťou silového tréningu aj kardio cvičenia. Ostrov navyše ponúka nespočetné množstvo chodníkov na behanie aj prechádzky.

Vodné športy - K dispozícii je centrum vodných športov s ponukou šnorchlovania, paddleboardov, bananaboat, vodných skútrov, surfovania, windsurfingu a mnohých ďalších športov.

Tenis – Pre milovníkov tenisu sa v hoteli nachádzajú dva tenisové kurty s osvetlením. Zahrajte si oddychovú hru alebo dramatický zápas. Rakety a loptičky sú k dispozícii na zapožičanie.

Kúpele
Navštívte pri svojej dovolenke na Fiji tieto úžasné ostrovné kúpele Mana Spa, ktoré vďaka profesionálnemu holistickému prístupu vytvárajú lákavú ponuku jedinečných služieb. Tie pomôžu regenerovať a oživiť Vaše telo, myseľ aj ducha. Navyše budete môcť nasať úplne upokojujúcu atmosféru tunajšieho prostredia.

Kúpele zahŕňajú štyri izby pre procedúry, kde jedna izba je suitou pre páry, bure s jacuzzi, bure s dennými váľandami, bure so sprchami a luxusný butik. Skúsení terapeuti Vám poskytnú také služby, ktoré budete potrebovať.

V kúpeľoch spoznáte skutočný význam slova relaxácia. Tunajšie procedúry a rituály sú autentické a predstavujú úplne jedinečný prístup. Mana Spa Vám dá pocit rozmaznávania, čo sa týka osobnej starostlivosti a nadčasovosti. Doprajte svojim zmyslom skutočnú wellness starostlivosť, upokojte svoje telo a oživte svojho ducha.

Deti v hoteli Mana Island Resort ****

Pre deti vo veku do 12 rokov je v hoteli k dispozícii detský klub, ktorý je otvorený dopoludnia, popoludní aj večer na určitú dobu. Deti sa budú môcť zabaviť počas aktivít ako stavanie hradov z piesku, zber kokosov alebo šnorchlovanie so sprievodcom. Detský klub zahŕňa aj vonkajšie ihrisko s vybavením a vnútorné priestory pre hry. Večer môžu deti relaxovať pri filme alebo sa vydať za pozorovaním krabov a žiab.

Doprava do hotela Mana Island Resort & Spa

Rezort sa nachádza približne 30 km západne od Nadi s medzinárodným letiskom, odkiaľ je možné využiť transfer loďou, water taxi, hydroplánom či helikoptérou.

Mapa - Mana Island Resort & Spa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Mana Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mana Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Mana Island Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Mana Island Resort & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.