Matamanoa Island Resort ****

Fidži

Odpočiňte si v dokonalom súkromí odlúčeného ostrova.

Osobne
sme
bývali

Hotel Matamanoa Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Matamanoa Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Určený len pre dospelých Bujná vegetácia a koralové útesy Sopečný kužel
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Matamanoa Island Resort **** Fidži

Matamanoa Island Resort je súkromným a výnimočným tropickým rajom na rovnomennom ostrove, ktorý je súčasťou súostrovia Mamanuca. Ostrov je sopečného pôvodu a jeho kopcovitý ráz vyčnieva z azúrových vôd Pacifiku. Je posiaty bujnou tropickou vegetáciou s palmami a obklopujú ho nádherné piesočnaté pláže s vodami bohatými na koralové útesy. Rezort Matamanoa Island je určený iba dospelým hosťom starším ako 16 rokov. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí milujú nedotknutú prírodu a chcú sa zbaviť stresov každodenného života. Na ostrove Matamanoa nájde každý hosť pohodu a úplný pokoj. K dispozícii je iba 47 izieb a viliek, ktoré ponúkajú príjemné súkromie a všetko vybavenie pre komfortnú dovolenku. Kulinárske zážitky Vám pripravia kuchári v hotelovej reštaurácii s krásnymi výhľadmi na oceán a ostatné ostrovy, zatiaľ čo o váš pokojný pobyt sa postará skúsený tím usmievavých zamestnancov. Môžete sa tešiť na večery so živou hudbou a tancom, pletenie tradičných košíkov, zábavné hry a mnohé ďalšie. Okrem relaxácie ponúka rezort aj širokú škálu voľnočasových aktivít a kultúrnych výletov. Zaplávajte si v bazéne s nekonečným okrajom, šnorchlujte v rozmanitom Tichom oceáne, vyskúšajte si tenis, s pohárom kokteilu pozorujte západ slnka alebo si doprajte masáž s vôňou exotických aromatických olejov. Ostrov je vzdialený 30 kilometrov západne od Nadi International Airport, pričom do hotela sa môžete dostať loďou, privátnym rýchločlnom alebo helikoptérou. Počas tejto dovolenky objavíte kúzlo krásneho ostrova a uchováte si spomienky z raja na celý život.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Beachfront Villas

Beachfront Villas

Vily majú obytný priestor o veľkosti 50 m² a navyše ešte 14,4 m² veľkú zastrešenú terasu a letný altánok s rozlohou 4 m²...

Beachfront Bures

Beachfront Bures

Dvadsať priestranných 54 m² veľkých klimatizovaných domčekov vybavených veľkou manželskou posteľou a sofa, žulovým barom s chladničkou, prístrojom na prípravu kávy či čaju, rádiom,..

Resort Rooms

Resort Rooms

Trinásť prízemných izieb, všetky v rade zasadené do tropických záhrad. Izby disponujú klimatizáciou, ventilátorom, veľkou manželskou posteľou, chladničkou, prístrojom na prípravu káv..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia rezortu Matamanoa umožňuje hosťom počas stolovania úžasný výhľad na more. Stolovať sa môže vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Šéfkuchár so svojim tímom pripravuje medzinárodné menu a tradičné fidžijské špeciality. Vegetariáni a vegáni môžu ešte pred svojím pobytom požiadať o prípravu podľa svojich stravovacích návykov.

Raňajky sa podávajú formou bufetu od 7:00 do 10:00. Hostia si môžu vybrať z ponuky bohatého bufetu alebo aj z raňajkového a la carte menu. Obed si môžete vychutnať v čase 12:00-15:00 a k dispozícii vám bude pestrá ponuka predjedál, hlavných hodov i dezertov.

Večerné menu a la carte sa menia každý deň, aby bol váš gastronomický zážitok dokonale rozmanitý. Hotelový bar je situovaný pri bazéne s nekonečným okrajom a poskytuje výhľady na oceán. Je to perfektné miesto na odpočinok s kokteilom či vychladeným pivom v ruke po aktívnom dni. V menu nájdete celý rad alkoholických aj nealkoholických nápojov od Coca Coly cez pivá a likéry až po whisky, rumy či miešané drinky.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Matamanoa Island Resort

Rezort ponúka tri kategórie ubytovania. Zatiaľ čo 10 Beachfront víl a 24 Beachfront bure nájdete len pár krokov od oceánu pod kokosovými palmami, 13 izieb Resort Room sa nachádza len pár krokov za nimi v krásnej zelenej záhrade. Ubytovanie sa nesie v modernom dizajne s tradičnými fijijskými prvkami. Prebuďte sa do nového dňa za zvukov šumenia oceánu a doprajte si dovolenku v krásnom a pokojnom prostredí rezortu Matamanoa Island. Všetky kategórie ubytovania sú vybavené klimatizáciou a stropným ventilátorom, mini-barom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, fénom, telefónom, chladničkou, trezorom, uteráky a dokovacou stanicou pre iPod. Spálňa je zariadená veľkou šatníkovou skriňou a priestorom na batožinu.

Ponuka izieb

Beachfront Villas

Beachfront Villas foto

Vily majú obytný priestor o veľkosti 50 m² a navyše ešte 14,4 m² veľkú zastrešenú terasu a letný altánok s rozlohou 4 m². Vily sa nachádzajú na západnej strane ostrova pri súkromnej Severnej pláži a prístupné sú buď pešo po vystavanom chodníčku, alebo jazdou v golfovom vozíku so šoférom. Vo všetkých vilách sa nachádzajú dve oddelené mezonetové izby a spálňa s manželskou posteľou. Sú vybavené veľkou šatňou, skriňou, dvoma poličkami na batožinu, pracovným stolom, klimatizáciou a stropným ventilátorom. V kúpeľni sú dve umývadlá, oddelená sprcha a oddelená toaleta. Súčasťou vil je aj lounge s minibarom a dokovacia stanica pre iPod. Terasa nachádzajúca sa pri súkromnom bazéniku je vybavená záhradným nábytkom a opodiaľ je ešte oddelený altánok s posteľou pre vonkajšiu relaxáciu. Vila je vhodná pre maximálne 3 dospelé osoby.

Beachfront Bures

Beachfront Bures foto

Dvadsať priestranných 54 m² veľkých klimatizovaných domčekov vybavených veľkou manželskou posteľou a sofa, žulovým barom s chladničkou, prístrojom na prípravu kávy či čaju, rádiom, osobným trezorom a navyše terasou s vysutým lôžkom a ďalším vonkajším nábytkom. Domčeky sú v tradičnom Fidžijskom štýle s vysokými ručne maľovanými stropmi. Boli navrhnuté tak, aby do nich prúdil prímorský vánok, sú tu okná s roletami a sklenené posuvné dvere vedúce na terasu s výhľadom na oceán. V kúpeľni sú k dispozícii dve umývadlá, žulová lavica, najmodernejšie vybavenie, talianske kachličky, sušič vlasov a župany. Domčeky ubytujú maximálne 3 dospelé osoby.

Resort Rooms

Resort Rooms foto

Trinásť prízemných izieb, všetky v rade zasadené do tropických záhrad. Izby disponujú klimatizáciou, ventilátorom, veľkou manželskou posteľou, chladničkou, prístrojom na prípravu kávy či čaju, rádiom a malou terasou s vonkajšou posteľou. V kúpeľni dekorovanej talianskými kachličkami je umývadlo, kamenná lavica, sušič vlasov a európske vybavenie. V izbe môže byť ubytovaný pár alebo je možné z manželskej postele urobiť postele oddelené.

Pláž a more

Ostrov Matamanoa je z veľkej časti obklopený zakrivenými bielymi plážami a koralovými útesmi v modrých vodách oceánu. Zažijete tu mnoho zábavy aj odpočinku od nemotorizovaných vodných športov cez šnorchlovanie až po neprekonateľnú relaxáciu na pláži.

 

 
 
 
 
 
 

 

Online cena a slevy Matamanoa Island Resort ****

Profi foto hotela Matamanoa Island Resort ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Matamanoa Island Resort

Reštaurácia rezortu Matamanoa umožňuje hosťom počas stolovania úžasný výhľad na more. Stolovať sa môže vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Šéfkuchár so svojim tímom pripravuje medzinárodné menu a tradičné fidžijské špeciality. Vegetariáni a vegáni môžu ešte pred svojím pobytom požiadať o prípravu podľa svojich stravovacích návykov.

Raňajky sa podávajú formou bufetu od 7:00 do 10:00. Hostia si môžu vybrať z ponuky bohatého bufetu alebo aj z raňajkového a la carte menu. Obed si môžete vychutnať v čase 12:00-15:00 a k dispozícii vám bude pestrá ponuka predjedál, hlavných hodov i dezertov.

Večerné menu a la carte sa menia každý deň, aby bol váš gastronomický zážitok dokonale rozmanitý. Hotelový bar je situovaný pri bazéne s nekonečným okrajom a poskytuje výhľady na oceán. Je to perfektné miesto na odpočinok s kokteilom či vychladeným pivom v ruke po aktívnom dni. V menu nájdete celý rad alkoholických aj nealkoholických nápojov od Coca Coly cez pivá a likéry až po whisky, rumy či miešané drinky.

Aktivity

Pokiaľ sa práve nebudete oddávať  relaxácií, môžete na ostrove Matamanoa zažiť veľa zábavy počas aktivít a výletov v ponuke hotela. Hotelový tím zodpovedný za aktivity kde vám bude plne k dispozícii, aby vyplnili váš voľný čas alebo pripravil nezabudnuteľný výlet.

Kultúra

Spoznajte spôsob života miestnych ľudí a objavte tak kúzlo fijijskej kultúry s tradičným tancom Meke, popíjaním obľúbeného nápoja kava, stolovania pri špeciálne pripravených pokrmoch Lovo či návštevou miestnej dediny, kde život plynie bez zmeny po generácie.

Výlety

Rezort Matamanoa Islan ponúka nespočet možností na výlety, ktoré obohatia Váš pobyt. Navštívte napríklad ostrov Monuriki, kde sa nakrúcal Trosečník s Tomom Hanksom, vydajte sa do dediny Tavua, ktorá je domovom väčšiny personálu a kde je možné zažiť aj obrad v kostole alebo vyskúšajte výlet loďou s rybolovom či šnorchlovaním. Skvelou voľbou je aj plavba okolo mnohých ostrovov v súostroví Mamanuca alebo výlet na privátnu pláž.

Šport a wellness hotela Matamanoa Island Resort ****

Rezort ponúka veľké množstvo aktivít. Bez poplatku si môžete vyskúšať lekcie miestnej kuchyne, plážový futbal, tenis, petanque, lekcie šnorchlovania, canoeing alebo demonštrácie otvárania kokosov a iné. Za poplatok zažijete napríklad podvodné safari, potápanie, športové rybárčenie, plavbu jachtou, navštívite okolité dediny alebo si užijete napríklad výlet po okolitých ostrovoch, vrátane Posvätného ostrova, kde budete svedkami tradičného uctievania miestnych bohov.

 

Doprava do hotela Matamanoa Island Resort

Ostrov Matamanoa je vzdialený 30 kilometrov západne od Nadi International Airport, pričom do hotela sa môžete dostať loďou (cca 90 minút), privátnym rýchločlnom (cca 70 min) alebo najrýchlejšou možnosťou helikoptérou.

 

 
 
 
 
 
 

 

Mapa - Matamanoa Island Resort ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Matamanoa Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Matamanoa Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Matamanoa Island Resort ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Matamanoa Island Resort
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.