Plantation Island Resort ***

Fidži

Nekonečné pláže a neuveriteľné tropické záhrady

Osobne
sme
navštívili

Hotel Plantation Island Resort ***

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Malolo Lailai Islands | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Neďaleko hlavného ostrova Cenovo dostupné ubytovanie Dlhé pláže a tropická príroda
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Plantation Island Resort *** Fidži

Plantation Island Resort Fiji je uhniezdený na ostrove Malolo LaiLai (553 akrov), ktorý je súčasťou súostrovia Mamanuca a nachádza sa len 16 kilometrov západne od medzinárodného letiska Nadi. Vzduchom sa do rezortu dostanete za 10 minút, po mori za 50 minút.

Malolo LaiLai až do roku 1966 fungoval ako domov plantáží kopry. Následne ho získali traja partneri, ktorí ho pretvorili na turistickú destináciu.

Rezort Plantation Island sa rozkladá na 23 akroch sviežej tropickej krajiny. Pýši sa 7 kilometrami pláží s bielym pieskom a prekrásnou lagúnou. Môže ponúknuť širokú škálu voľnočasových aktivít a kultúrnych výletov. Oddýchnite si v jednom z hotelových bazénov alebo si zaplávajte v priezračnej lagúne. Zúčastnite sa zábavných činností alebo si doprajte kokteil v jednom z barov a sledujte západ slnka.

Plantation Island je miestom pre každého. Pre zamilované páry všetkých vekových kategórií, pre rodiny s deťmi aj skupiny priateľov.

Rezort poskytuje mnoho kategórií ubytovania vo všetkých cenových reláciách – od komfortných izieb až po priestranné fidžijské bungalovy. Všetko ubytovanie sa nachádza v blízkosti pláže.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Plantation Island Resort

Trojhviezdičkový Plantation Island Resort si obľúbia najmä rodiny s deťmi alebo skupinky priateľov, ktorí vyrážajú na aktívnu dovolenku pri mori s krásnou plážou a širokými možnosťami pre voľný čas. Nejedná sa o žiadne luxusné ubytovanie, ale skôr o pekné vilky a izby určené pre menej náročných klientov, ktorí nelipnú na najmenších detailoch. Môžete sa tešiť na klasický 3* štandard v lokalite, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani 5* hotel.

Výhodou je aj rozmanitosť ubytovania, kedy jednospálňové izby môžu ubytovať až 5 osôb a dvojspálňové dokonca 8 osôb.

Silnou stránkou hotela sú jednoznačne voľnočasové možnosti pre deti i dospelých s tromi bazénmi, krásnou lagúnou, tromi reštauráciami aj supermarketom. Medzi populárne aktivity patrí golf, minigolf, jazda na bicykli a vodné športy.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bure (max. 4 dospelí) sa skladá zo spálne, salónika a kúpeľne. Spálňa má posteľ veľkosti king, v bungalove nájdete aj dve oddelené lôžka...

2 Bedroom Garden View

2 Bedroom Garden View (max. 8 dospelých) ponúka tri izby a kúpeľňu. Hlavná spálňa je vybavená posteľou veľkosti queen, druhá spálňa má dve oddelené lôžka...

1 Bedroom Garden Bure

1 Bedroom Garden Bure (max. 4 dospelí a 1 dieťa) vám poskytne dve izby a kúpeľňu. Spálni vládne posteľ veľkosti queen, druhá miestnosť má dve postele...

Poolside Room

Poolside Room (max. 4 dospelí a 1 dieťa) sa nachádza v blízkosti bazéna. Má jednu spálňu, kúpeľňu, posteľ queen a dve oddelené lôžka...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Plantation Island Resort vás pozýva do štyroch výnimočných reštaurácií a barov:

The Ol' Copra Shed Restaurant & Brigham Bar ponúka plážovú formu stravovania v centre letoviska. Užite si večerné tematické bufety a živé hudobné vystúpenia. Reštaurácia je otvorená na raňajky (7:00 – 10:00), obedy (12:00 – 14:00) a večere (18:00 – 21:00), bar je otvorený od 10:00 do 1:00.

Black Coral Restaurant & Bar servíruje á la carte kuchyňu inšpirovanú oblasťou Pacifiku. Zájsť si sem môžete na raňajky, obedy aj večere.

Ananda’s Restaurant & Bar sa vyznačuje domácim štýlom varenia, morskými plodmi, BBQ a chutnou miestnou kuchyňou. Podávajú sa tu iba večere od 18:00 do 21:00.

Lomani Island Resort's Flame Tree Restaurant & Coctail Bar je miesto určené iba dospelým. Ide o reštauráciu s romantickou atmosférou na pobreží. Otvorená je na obedy a večere.

Ďalšími stravovacími možnosťami v rezorte sú Kana Vale Snack Bar, ktorý sa nachádza na pláži a môžete si tu dopriať šaláty, sendviče, burgre, párky v rožku, hranolky, apod.

V rezorte sa nachádza aj Mini Mart s chladenými nápojmi, zmrzlinami a ďalším ľahkým občerstvením. Naproti hlavnej reštaurácii si môžete zájsť do Cocohut Espresso & Frappe Bar. Tu sa podáva káva, frapé, čerstvé džúsy a čerstvé kokosy.

V blízkosti Ananda's Restaurant sa nachádza Ananda's Supermarket. Môžete si tu kúpiť zmrzlinu, ovocie, čerstvý chlieb, sušienky, cereálie, nápoje, atď. Otvorené má od 7:00 do 20:30.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Plantation Island Resort

Ubytovanie v rezorte Plantation Island je vybavené klimatizáciou, IDD telefónom, chladničkou, zariadením na prípravu čaju a kávy, stropnými ventilátormi a patiom či balkónom. Kúpeľne sú zariadené sprchou, toaletou, kozmetickým stolíkom a umývadlom.

Ponuka izieb

Beachfront Bure

Beachfront Bure (max. 4 dospelí) sa skladá zo spálne, salónika a kúpeľne. Spálňa má posteľ veľkosti king, v bungalove nájdete aj dve oddelené lôžka.

2 Bedroom Garden View

2 Bedroom Garden View (max. 8 dospelých) ponúka tri izby a kúpeľňu. Hlavná spálňa je vybavená posteľou veľkosti queen, druhá spálňa má dve oddelené lôžka.

1 Bedroom Garden Bure

1 Bedroom Garden Bure (max. 4 dospelí a 1 dieťa) vám poskytne dve izby a kúpeľňu. Spálni vládne posteľ veľkosti queen, druhá miestnosť má dve postele.

Poolside Room

Poolside Room (max. 4 dospelí a 1 dieťa) sa nachádza v blízkosti bazéna. Má jednu spálňu, kúpeľňu, posteľ queen a dve oddelené lôžka.

Studio Garden Bure

Štúdio Garden Bure (max. 4 dospelí a 1 dieťa) predstavuje rozkošný tropický príbytok so spálňou a kúpeľňou.

Beachfront Hotel Room

Beachfront Hotel Room (max. 4 dospelí a 1 dieťa) nájdete priamo na pláži. Skladajú sa zo spálne a kúpeľne, hostia sa vyspia na posteli queen, dvoch lôžkach a jednej prístelke, ktorú je možné pridať na vyžiadanie.

Hotel Room

Hotel Room (max. 4 dospelí a 1 dieťa) vám ponúkne buď výhľad do záhrady (prízemie) alebo na oceán (prvé poschodie). K posteli queen a dvom oddeleným lôžkam je možné pridať prístelku.

Pláž a more

Súostrovie Fidži je typické nádhernými plážami s bielym pieskom. Ostrov Malolo LaiLai, kde sa nachádza Plantation Island Resort, rozhodne nie je výnimkou. Užijete si tu 7 kilometrov krásnych pláží a tyrkysovú lagúnu, ktorá ukrýva farebný podmorský svet.

Online cena a slevy Plantation Island Resort ***

Profi foto hotela Plantation Island Resort ***

Naše foto hotela Plantation Island Resort ***

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Plantation Island Resort

Plantation Island Resort vás pozýva do štyroch výnimočných reštaurácií a barov:

The Ol' Copra Shed Restaurant & Brigham Bar ponúka plážovú formu stravovania v centre letoviska. Užite si večerné tematické bufety a živé hudobné vystúpenia. Reštaurácia je otvorená na raňajky (7:00 – 10:00), obedy (12:00 – 14:00) a večere (18:00 – 21:00), bar je otvorený od 10:00 do 1:00.

Black Coral Restaurant & Bar servíruje á la carte kuchyňu inšpirovanú oblasťou Pacifiku. Zájsť si sem môžete na raňajky, obedy aj večere.

Ananda’s Restaurant & Bar sa vyznačuje domácim štýlom varenia, morskými plodmi, BBQ a chutnou miestnou kuchyňou. Podávajú sa tu iba večere od 18:00 do 21:00.

Lomani Island Resort's Flame Tree Restaurant & Coctail Bar je miesto určené iba dospelým. Ide o reštauráciu s romantickou atmosférou na pobreží. Otvorená je na obedy a večere.

Ďalšími stravovacími možnosťami v rezorte sú Kana Vale Snack Bar, ktorý sa nachádza na pláži a môžete si tu dopriať šaláty, sendviče, burgre, párky v rožku, hranolky, apod.

V rezorte sa nachádza aj Mini Mart s chladenými nápojmi, zmrzlinami a ďalším ľahkým občerstvením. Naproti hlavnej reštaurácii si môžete zájsť do Cocohut Espresso & Frappe Bar. Tu sa podáva káva, frapé, čerstvé džúsy a čerstvé kokosy.

V blízkosti Ananda's Restaurant sa nachádza Ananda's Supermarket. Môžete si tu kúpiť zmrzlinu, ovocie, čerstvý chlieb, sušienky, cereálie, nápoje, atď. Otvorené má od 7:00 do 20:30.

 

Šport a wellness hotela Plantation Island Resort ***

Plantation Island Resort ponúka celý rad voľnočasových aktivít, ktoré urobia z vašej dovolenky zážitok na celý život.

Na zemi si môžete užiť tieto aktivity:

volejbal
rugby
minigolf
lezenie po kokosových palmách
prechádzky prírodou
kava ceremoniál
lekcie prírodnej medicíny
návštevu výtvarnej galérie
lekcie miestneho varenia
bežecké trasy
golf na 9 jamkovom ihrisku
Na vode si užijete:

rybárčenie
šnorchlovanie
potápanie
windsurfing
jazdu na banáne
vodné lyžovanie
hobie cats
kanoe
safari za delfínmi
plavbu nocí
plavbu pri západe slnka
plavbu po okolitých ostrovoch
Dopriať si môžete aj masáže, telovú starostlivosť, manikúru, pedikúru a k dispozícii vám budú aj kadernícke služby.

Deti v hoteli Plantation Island Resort ***

Rezort je rajom pre všetkých malých hostí. Pre deti je tu pripravená široká ponuka aktivít, pri ktorých sa pobavia, nájdu si nových kamarátov a dozvedia sa niečo o živote na Fidži.

Coconut Kids Club prijíma deti zadarmo. Program je rozdelený do troch denných časov, od 10:30 do 13:00, od 14:30 do 17:00 a od 18:30 do 21:00. Denné aktivity zahŕňajú napríklad kŕmenie rýb, maľovanie, stolné hry, stavanie hradov z piesku, tanec, lovenie krabov, prechádzky prírodou, plážový futbal, farbenie tričiek, atď. Večer sa púšťajú filmy, tancuje sa, apod.

K dispozícii je aj Children's Creche and Indoor Activites Centre. Deti do troch rokov musí sprevádzať dospelá osoba.

V rezorte je tiež možné dohovoriť stráženie za poplatok.

Mapa - Plantation Island Resort ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Plantation Island Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Plantation Island Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Plantation Island Resort ***

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Plantation Island Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.