Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

Grécko

Dovolenka v tieni olivovníkov

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

Hodnotenie 9.2 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Grécko, Kréta | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Panoramatické výhledy na ostrov Spinalonga Restaurace s místními pokrmy Prvotřídní služby

Popis hotela Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete ***** Grécko

Rezort Blue Palace, sa nachádza medzi malou rybárskou dedinou Plaka a stále viac elegantnejším prístavom Elounda. Blue Palace je dokonale asimilovaný do svojho okolia. Po celom rezorte medzi voňavými záhradami sú umiestnené bungalovy, apartmány a vily s nádherným výhľadom na Egejské more a ostrov Spinalonga. Rezort je navrhnutý pre ľudí, ktorí chcú stráviť veľa času odpočinkom vo svojom vlastnom súkromnom priestore. Ponúka ten druh hlbokého, nenápadného luxusu, ktorý uvoľňuje spôsobom, ktorý samotná extravagancia nikdy nedosiahne. Súkromné ​​terasy, záhrady a bazény sú navrhnuté tak, aby umocnili úžasný výhľad a pocit slobody. Uvoľnená, ale vycibrená ostrovná estetika s prírodnými materiálmi, eklektickými umeleckými dielami, paletou čerpanou z okolitého prostredia a štýlom okoreneným historickými detailmi, to všetko sa spojilo do jedinečne pôsobivého súkromného miesta, ktoré má byť nezameniteľne grécke.

 

Počas dňa sa môžete vydať na autentické dobrodružstvá, preskúmať miestnu históriu a kultúru a užiť si plavby na tradičnom caique. Kréta je ostrovom bohov s nadčasovými tradíciami, pokladnicou folklóru a dedičstva s množstvom historických pamiatok a zaujímavých miest. Je domovom prvej európskej civilizácie Minojcov, rodiska Dia, a na križovatke Stredného východu, Európy a Egypta. Kréta bola vždy predmetom veľkej túžby mnohých dobyvateľov. Bájna pre svoje nádherné pláže, pôsobivé horské scenérie, strmé tiesňavy a tajné zátoky, divoká krása prírody na Kréte rezonuje s každým, kto ju navštívi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Superior Bungalow Seaview

Interiér bungalovov Superior ponúka prívetivý závan pokojných zaprášených okrových stien a krémovo hrubého mramoru, spolu s nádherným výhľadom na more...

Superior Bungalow Private Pool

Superior Bungalow Private Pool

Bungalovy Superior s bazénom sú umiestnené v jednoposchodových alebo dvojposchodových budovách nad súkromnou plážou...

Superior Bungalow Sie ViewPrivate Heated Pool

Bungalovy Superior s vyhrievaným bazénom sú umiestnené v jednoposchodových alebo dvojposchodových budovách umiestnených nad súkromnou plážou...

Superior Family Room Sea View

Rodinný apartmán s 1 spálňou spolu s dokonalým výhľadom na more bol navrhnutý pre tých, ktorí chcú to najlepšie zo všetkých svetov, chuť nenápadného luxusu rezortu Blue Palace spolu s..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Zažite nečakané kulinárske dobrodružstvo, ktoré sa zameriava na autenticitu a sezónnosť v reštauráciách, ktoré kurátorsky pripravil slávny grécky šéfkuchár Athinagoras Kostakos a šéfkuchár rezortu Blue Palace Giannis Kallivretakis. Menu, ktoré odráža svieži stredomorský prístup s čerstvými sezónnymi pokrmami, z ktorých každý je pripravený tak, aby zvýraznil prirodzenú chuť každej ingrediencie.

Reštaurácie

OLEA

Táto hlavná reštaurácia rezortu je pomenovaná podľa olivovníkov, ktoré sa nachádzajú v tradičných krétskych kvetináčoch na terase a ponúka z každého stola nádherný výhľad na more a Spinalongu. Od východu do západu slnka sa môžete kochať striebristo modrou vodou a vychutnať si stredomorské jedlá v ideálnom prostredí. Tradičné kalitsounia, sladké pečivo a koláče sú umiestnené na stole vedľa tahini, pasty zo sezamových semienok a obohatené o rôzne príchute, ako je med a pomaranč. Nájdete tu grécke jogurty, slávny krétsky med, krétske syry a čerstvé ovocie. Pôsobivý bufet, inšpirovaný stredomorskou a gréckou kuchyňou, ponúka inšpirovanú stredomorskú a grécku kuchyňu presýtenú krétskym slnkom a pôdou, založenú na sezónnych produktoch, takže je to skvelý zážitok pre všetkých.

ISOLA

Isola ponúka poctivo vytvorené autentické talianske jedlá, ako svieže letné šaláty, lahodné pizze a cestoviny na obed a večeru s úžasným výhľadom uprostred osviežujúceho morského vánku. Ikonické talianske jedlá sa pripravujú z čerstvých miestnych surovín a podávajú sa spolu s talianskym vínom.

ASIA DEEP BLUE

Okázalo štýlová reštaurácia Asia Deep Blue nastavila ázijskej fusion kuchyni latku veľmi vysoko. Šéfkuchár Athinagoras Kostakos čerpá z prvkov tradície juhovýchodnej Ázie a spoločne so šéfkuchárom de Cuisine Wu Zhong Rongom a jeho tímom tvorí inšpiratívne nové menu ovplyvnené Egejským morom. Vynaliezavé ázijské jedlá sa podávajú spolu s tradičným obľúbeným sushi.
Ďalej ponúka očarujúce prostredie s eklektickým menu spolu s originálnymi koktailmi, ktoré pripravuje medzinárodne uznávaný mixológ Aristotelis Papadopoulos. DJ poskytuje epické soundtracky po celý večer.

BLUE DOOR

Blue Door, kedysi kamenný dom starého rybára, má očarujúcu atmosféru, kde môžete ochutnať nadčasovú tradičnú krétsku kuchyňu. Tento kulinársky poklad, ktorý zachytáva podstatu krajiny, ponúka dobre uchované rodinné recepty, typické morské plody a rybie pokrmy. Každý tanier tu spája kvalitu čerstvých miestnych surovín s domorodými tradíciami a evokuje emócie pokoja a čistoty. Skutočným vrcholom je ryba pečená na slano, ktorú si môžete vychutnať s rôznymi domácimi salsami. Hostiteľ taverny vás privíta na obed alebo večeru s tradičným gréckym podnosom plným meze, ponúkne vám úlovok dňa, ktorý pre vás pripraví na otvorenom grile, a naservíruje vám najlepšiu rakiju z ostrova.

ANTHÓS
Povečerajte pod holým nebom vedľa organickej záhrady a pozorujte gastronomickú cestu. Kuchyňa pod holým nebom vám umožní sledovať celý proces a zároveň si užívať závideniahodný výhľad na ostrov Spinalonga. Reštaurácia Anthós vám ponúka nový gastronomický koncept zdôrazňujúci tradičnú krétsku kuchyňu pod vedením kreatívneho konzultanta, šéfkuchára Athinagorasa Kostakosa. S vycibreným prístupom k gréckej kuchyni je menu Anthós odvodené zo surovín pochádzajúcich z vlastnej organickej kuchynskej záhrady. Menu kladie dôraz na celistvé jedlá a ryby a mäso z miestnych zdrojov a prekypuje čerstvou zeleninou, voňavými bylinkami a aromatickým korením, ktoré vyvrcholia živými sezónnymi pokrmami, z ktorých každý je pripravený tak, aby zvýraznil prirodzenú chuť každej ingrediencie.

V tejto sezóne budú pridané nové, kreatívne prvky, vrátane exkluzívneho zážitku z párovania olivového oleja, kedy hostia ochutnajú miestny olivový olej Phāea, rovnako ako štýlový výber typických nápojov po večeri. Hostia navyše zažijú štyri jedinečné akcie s uznávanými inovatívnymi gréckymi kuchármi, ktorí ich spolu s kreatívnym šéfkuchárom Athinagorasom Kostakosom potešia nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom.

Bary

ISOLA BEACH CLUB
Olivovníky, temná modrá Egejského mora, uvoľnená bohémska atmosféra, ľahké plážové jedlá, charakteristické plážové koktaily a najhorúcejšie melódie, to všetko ponúka Isola Beach Club. Vychutnajte si to najčerstvejšie mäso a senzačne ugrilované morské plody, sprevádzané chrumkavými šalátmi a prílohami, v tóne chytľavých zvukov od hosťujúceho DJ. Objednajte si lahodné jedlo priamo z ohnivého grilu, ktoré môžete doplniť skvelým výberom pikantných omáčok na rozpálenie vášho jedla. Posedieť môžete v príjemných nízkych pohovkách umiestnených okolo ohniska a dopriať si jedinečné plážové koktaily pripravené špičkovými mixológmi a neobmedzeným množstvom čapovaného piva, spolu s ľahkými a osviežujúcimi plážovými jedlami.

ARSENALI LOUNGE BAR

Majestátne západy slnka, jedinečná atmosféra a vonkajší bar na rozľahlej terase, to všetko ponúka Arsenali Lounge Bar. Nachádza sa pri bazéne s malebným výhľadom na Egejské more a ostrov Spinalonga. Ochutnať môžete jeden zo štyroch pozoruhodných koktailov z nového menu, a to koktail Bellini, koktail Basil-ica, Martini z divokého fenikla a kokteil Acqua Riva. Alebo si pripite pri západe slnka, spolu so šampanským a ľahkým občerstvením. V Arsenali Lounge Bar si môžete každý večer užiť originálny Aperitivo Ritual. Arsenali Lounge Bar je miesto pred večerou alebo po nej!

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategórie a vybavenosť izieb Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete

Výnimočné bungalovy ponúkajú jedny z najpanoramatickejších výhľadov na Egejské more a ostrov Spinalonga. Bungalovy majú premyslene navrhnuté priestory, uvoľnenú, modernú atmosféru vylepšenú jemnými farbami a letnými detailmi v stredomorskom štýle.

Apartmány sú rozmiestnené okolo mierneho svahu a sú prístupné po chodníčkoch. Ubytujte sa v jednom z nádherných apartmánov, z ktorých každý ponúka umelecké a kultúrne dedičstvo Kréty. Moderné zariadenie a jedinečná výzdoba tvoria pôsobivé a pokojné miesto, ktoré dýcha letom.

V najexkluzívnejších apartmánoch a vilách sa budete cítiť ako doma. Každá izba vo vilách a apartmánoch ponúka grécky luxus a eleganciu. Všetko pohodlie stredomorského domova, prívetivá atmosféra a dobre vybavené priestory ponúkajú súkromie aj priestor.

 

Výhody pre hostí ubytovaných v The Haven Collection:

Raňajky v prístave

Hostia v The Haven si môžu vychutnať súkromné ​​raňajky s jedinečným výberom jedál podávaných na nádvorí s kamienkovou mozaikou v tieni voňavých jazmínov. Toto miesto je vyhradené výhradne pre vážených hostí. V reštaurácii Anthós sa podávajú sezónne pripravené à la carte menu s krétskym horským medom, regionálnymi údeninami, slávnym krétskym syrom Gruyere a slávnym miestnym hroznom a figami.

 

Plážový prístav

V The Beach Haven sa pripravte na špičkové služby pri pláži. Je vyhradená pre hostí The Haven a je plne vybavená ležadlami a slnečníkmi, kam sú donášané košíky s dobrotami, uteráky, časopisy a aromaterapeutickými sprejmi. Elitná obsluha sa postará o vaše potreby a občas vás prekvapí rôznymi dobrôtkami. Hostia súkromných víl si môžu oddýchnuť vo vlastnom exkluzívnom súkromnom altánku.

 

Služby na mieru

Pre hostí, ktorí sa ubytujú v The Haven, je vyhradený exkluzívny rad benefitov a výhod na mieru:

 

Doprava

Bezplatné transfery (z letiska a na letisko Heraklion alebo prístavu, pri rezervácii 4 a viac nocí)
24-hodinová preprava batožiny programu Luggage Liaison (z vášho domu až do hotela)
Služby zabezpečovania príletu/odletu vrtuľníka

 

Príchod a odchod

Check-in v apartmáne
Predčasné alebo neskoré prihlásenie a odhlásenie (v závislosti od dostupnosti)
Služby vybaľovania

 

Pobyt

Ponuka každodenného stravovania na izbe (bezplatne)
Doplňovanie Nespressa a čaju na izbe (bezplatne)
Ponuka prémiového minibaru (dopĺňané denne, bezplatne)
Služby prania bielizne (max. 4 kusy za pobyt – okrem chemického čistenia, bezplatne)
Prémiové vybavenie kúpeľní
Vankúšové menu
Špičková zábava na izbe s reproduktormi B&O
Streamovacie služby Netflix a Amazon Prime Video (bezproblémový prístup k vašim účtom)
Prémiový Wi-Fi prístup k internetu

 

Dokonalé prispôsobenie

Služby The Haven Concierge
Osobný pozdrav generálneho riaditeľa
Elegantná uvítacia krabička
Darček na rozlúčku

 

Ďalšie jedinečné výhody

Rezort kredit 150 Eur za pobyt
Jeden bezplatný obedový zážitok The Haven Lunch (okrem nápojov)
Bezplatný kúpeľný zážitok „Dotyk krétskej prírody“ (25 min na dospelú osobu/pobyt)
Bezplatný každodenný ranný strečing alebo lekcia jogy na pláži (30 min)
Exkluzívne zľavy na zážitky v rezorte, a to 10% zľava na ochutnávku vína a olivového oleja a 5% na vodné športy
Jedinečné zľavy na kúpeľné služby, a to 15% zľava na všetky procedúry a 5% zľava na prémiové kúpeľné produkty

 

*Služby na mieru je možné kombinovať iba s konkrétnymi cenovými ponukami a nemožno ich rozšíriť na hostí, ktorí dostanú bezplatný upgrade na kategórie izieb The Haven Collection.

Ponuka izieb

Superior Bungalow Seaview

Interiér bungalovov Superior ponúka prívetivý závan pokojných zaprášených okrových stien a krémovo hrubého mramoru, spolu s nádherným výhľadom na more. Dizajnové prvky odrážajú charakter a kúzlo krásnej stredomorskej polohy rezortu. Podmanivý balkón z kameňa a dreva má jedálenský stôl a ponúka neprekonateľné výhľady na pláž, šumivé more a okolité ostrovy. Je to ideálne miesto, kde si môžete vychutnať špeciality stolovania vo vašej izbe. Štýlové priestory a príjemné interiéry vám budú pripomínať váš domov. Obmedzené množstvo bungalovov Superior ponúka možnosť prepojených izieb. Veľkosť izby je 20 m².

Superior Bungalow Private Pool

Superior Bungalow Private Pool

Bungalovy Superior s bazénom sú umiestnené v jednoposchodových alebo dvojposchodových budovách nad súkromnou plážou. Okrem ohromujúcej terasy, ktorá vedie k súkromnému bazénu, ponúkajú panoramatický výhľad na Egejské more a ostrov Spinalonga. Vnútri týchto bungalovov nájdete jemné farby a letné detaily v stredomorskom štýle a pohodlný priestor na spanie, čo vytvára uvoľnenú a modernú atmosféru. Veľkosť izby je 40 m². Maximálna kapacita sú 3 dospelí.

Superior Bungalow Sie ViewPrivate Heated Pool

Bungalovy Superior s vyhrievaným bazénom sú umiestnené v jednoposchodových alebo dvojposchodových budovách umiestnených nad súkromnou plážou. Okrem ohromujúcej terasy, ktorá vedie k súkromnému bazénu, ponúkajú panoramatický výhľad na Egejské more a ostrov Spinalonga. Vnútri týchto bungalovov nájdete jemné farby a letné detaily v stredomorskom štýle, čo vytvára uvoľnenú a modernú atmosféru. Veľkosť izby je 40 m². Maximálna kapacita sú 3 dospelí.

Superior Family Room Sea View

Rodinný apartmán s 1 spálňou spolu s dokonalým výhľadom na more bol navrhnutý pre tých, ktorí chcú to najlepšie zo všetkých svetov, chuť nenápadného luxusu rezortu Blue Palace spolu so súčasným dotykom. Rodinný apartmán s 1 spálňou je perfektným miestom na prežitie dovolenky a ponúka dvojitú dávku priestoru a štýlu. Stredomorské interiéry s moderným nábytkom vo vnútri vytvárajú upokojujúcu atmosféru. Spálňa má posteľ veľkosti King alebo dve oddelené postele (na vyžiadanie) s obliečkami z čistého bavlneného saténu, zatiaľ čo v obývacej časti je prístelka alebo rozkladacia pohovka, ideálna pre deti. Veľkosť suite je 58 m² a jej maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Deluxe Suite Sea View Private Pool

Deluxe Suite ponúkajú autentický ostrovný dekor s dôrazom na prírodné materiály a letné farby na zdôraznenie nádherných panoramatických výhľadov. Svetlé spálne majú posteľ veľkosti King alebo oddelené postele s obliečkami z čistej bavlny a stmievateľné svetlá, ktoré navodia romantickú náladu. Vonku je veľká kamenná terasa ladená do krajiny ostrova a súkromný bazén. Lehátka na terase pri bazéne apartmánu nabádajú hostí k odpočinku pod gréckym slnkom s jedinečnými výhľadmi na morskú krajinu. Veľkosť suite je 68 m² a jej maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Mediterranean Maisonette Suite Sea View Private Pool

Mediterranean Maisonette Suite Sea View Private Pool

Stredomorský mezonetový apartmán s bazénom má dve poschodia a tiež očarujúci výhľad na more a krásny ostrov Spinalonga. Oddýchnite si na pohovke alebo na ležadlách na súkromnej terase a zaplávajte si v súkromnom bazéne. Obývacia izba na prvom poschodí má rozkladaciu pohovku, druhú malú kúpeľňu a otvára sa na zastrešenú terasu a súkromný bazén. Na druhom poschodí je spálňa, ktorá má vlastnú kúpeľňu, šatňu, posteľ veľkosti King a výhľad na more. Veľkosť suite je 70 m² a jej maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Island Luxury Suite Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Island Luxury Suite Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Island Luxury Suites sú rozmiestnené po celom rezorte medzi divokou krásou voňavých záhrad a ponúkajú dokonalé prostredie pre hostí, ktorí milujú úplné súkromie. Vyznačujú sa zväčšenými súkromnými bazénmi, krásnymi priestrannými vonkajšími plochami, moderným nábytkom, VIP vybavením a jedinečnou výzdobou. Veľkosť suite je 72 m² a maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Junior Suite Private Heated Pool

Junior Suite Private Heated Pool

Junior Suites so súkromným vyhrievaným bazénom ponúkajú výhľad do krajiny z veľkej terasy, ktorá je plne vybavená na dennú relaxáciu a stolovanie v izbe. Stredomorské interiéry s moderným nábytkom vo vnútri vytvárajú upokojujúcu atmosféru. Spálňa má posteľ veľkosti King alebo dve oddelené postele (na vyžiadanie) s obliečkami z čistej bavlny a mramorovú kúpeľňu s domácimi toaletnými potrebami. Veľkosť suite je 72 m² a jej kapacita sú 4 dospelí.

Interconnecting Bungalows

Interiér bungalovov Superior, z ktorých vybrané ponúkajú možnosť vzájomne prepojených izieb, ponúka prívetivý závan pokojných zaprášených okrových stien a krémovo hrubého mramoru, spolu s nádherným výhľadom na more. Dizajnové prvky odrážajú charakter a kúzlo krásnej stredomorskej polohy rezortu. Podmanivý balkón z kameňa a dreva má jedálenský stôl a ponúka neprekonateľné výhľady na pláž, šumivé more a okolité ostrovy. Veľkosť prepojených bungalovov je 80 m² a ich maximálna kapacita je 6 dospelých.

Two-Bedroom Deluxe Room Private Heated Pool

Na spodnom poschodí sa nachádza bazén, veľká spálňa s luxusnými lôžkovinami a veľká kúpeľňa s vaňou, samostatným sprchovacím kútom s presklenými stenami, dvojitým umývadlom a samostatnou toaletou. Otvorená terasa poskytuje dokonalý priestor na relaxáciu. Na hornom poschodí sa vedľa posedenia nachádza ďalšia posteľ veľkosti King alebo oddelené postele (na vyžiadanie) s obliečkami z čistej bavlny. Na terase je súkromný vyhrievaný bazén, lehátka a slnečník. Veľkosť apartmánu je 79 m² a jeho maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Two-Bedroom Suite Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Tieto osobité apartmány s dvoma spálňami ponúkajú autentický ostrovný dekor s dôrazom na prírodné materiály a letné farby, ktoré zdôrazňujú veľkolepé panoramatické výhľady na Egejské more a ostrov Spinalonga. Oddelená veľká obývacia izba, priestranná terasa so súkromným bazénom a pôsobivým výhľadom na more zaistí chvíle odpočinku počas vašej dovolenky a povzbudí vás k odpočinku pod gréckym slnkom. Ich veľkosť je 108 m² a maximálna kapacita je 5 dospelých.

Two Bedroom Villa Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Two Bedroom Villa Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Dvojizbové vily sú umiestnené nad azúrovým Egejským morom, ponúkajú prírodné materiály a tradičné ostrovné umelecké diela. Terasa má jedálenský kút, lehátka, vyhrievaný nekonečný bazén a krásny výhľad na ostrov Spinalonga a more. Vnútri je priestranná obývacia izba s originálnymi kúskami ručne vybranými z Maroka, Kréty a ďalších gréckych ostrovov a môže sa pochváliť pohodlným gaučom alebo krbom. Rozľahlá spálňa inšpirovaná stredomorskou scenériou s otvorenou terasou poskytuje dokonalý priestor na relaxáciu. Ich veľkosť je 110 m² a maximálna kapacita sú 4 dospelí.

Grand Villa 2 bedrooms Sea View Indoor jacuzzi; Outdoor Heated Pool (The Haven Collection)

Grand Villa 2 bedrooms Sea View Indoor jacuzzi; Outdoor Heated Pool (The Haven Collection)

Grand Villa ponúka svet vycibreného gréckeho životného štýlu, ktorý sa rozprestiera okolo súkromného dvora. Za vchodom je jedálenský kút pod holým nebom vybavený pôvabným nábytkom z tepaného železa, ktorý je ideálny na stolovanie, a posedenie s lehátkami, ktoré obklopuje súkromný bazén. V dvoch spálňach sú pokojné, prírodné odtiene perfektným pozadím pre nádherný výhľad na more. V hlavnej kúpeľni je okrúhla jacuzzi so samostatnou toaletou a sprchovacím kútom, zatiaľ čo druhá má jacuzzi vaňu a samostatnú toaletu a sprchu. Jej veľkosť je 220 m² a maximálna kapacita je 5 dospelých. Výhody ubytovania v Grand Ville: Fľaša francúzskeho šampanského, výber ovocia a grécke delikatesy pri príchode, darček na privítanie a denne lahôdky od šéfkuchára, zariadenie na prípravu Nespresso® (bezplatne), exkluzívny prístup do The Beach Haven, súkromnej ​​časti pláže, s raňajkami The Haven Breakfast, exkluzívny rad na mieru šitých benefitov a výhod vyhradených pre hostí The Haven Collection. K dispozícii je check in priamo vo vile.

Royal Blue Villa 3 Bedrooms Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Royal Blue Villa 3 Bedrooms Sea View Private Heated Pool (The Haven Collection)

Royal Blue Villa ponúka nekompromisné súkromie, luxus a úžasné výhľady. Hostia sa tu cítia, akoby bývali v stredomorskom dome obklopenom pokojnou krajinou. Tieto plne vybavené samostatné rezidencie majú tri spálne, dostatok vnútorných obytných priestorov, vonkajšie zázemie s jedálenským kútom a súkromné bazény. Jej veľkosť je 290 m² a maximálna kapacita je 8 dospelých. Výhody ubytovania v Royal Blue Ville: Fľaša francúzskeho šampanského, výber ovocia a grécke delikatesy pri príchode, darček na privítanie a denne lahôdky od šéfkuchára, zariadenie na prípravu Nespresso® (bezplatne), exkluzívny prístup do The Beach Haven, súkromnej časti pláže, s raňajkami The Haven Breakfast, exkluzívny rad na mieru šitých benefitov a výhod vyhradených pre hostí The Haven Collection. K dispozícii je check in priamo vo vile.

Pláž a more

The Big Blue

Kobaltová modrá obzoru, nespočetné odtiene zálivu Mirabello, týčiace sa azúrové nebo a trblietajúce sa hladiny viac ako stovky súkromných bazénov, ako trblietavá mozaika osmanských dlaždíc zasadená do stredomorských záhrad na vás čaká v rezorte Blue Palace. Luxus sa tu snúbi s prírodou a divokou krásou s bezkonkurenčným ostrovným štýlom.

 

Súkromná pláž

Dlhá, priestranná súkromná pláž s bielymi kamienkami bola ponechaná úplne prirodzene. Jej surová, krétska krása bola iba pretkaná drevenými chodníkmi pre bosú chôdzu. Prechádzať sa môžete medzi súkromnými lehátkami na centrálnej pláži, chladnými altánkami exkluzívneho Havenu a plážového klubu Isola. Estetika je elegancia naplaveného dreva, domorodé kúzlo a bohémsky luxus, to všetko sú veľmi dobré dôvody, prečo stráviť celý deň a väčšinu večera na pláži.


Spinalonga – miesto živej histórie

Ostrov Spinaloga, ktorý je národnou pamiatkou v zozname UNESCO je vzdialený len pár stoviek metrov od pláže rezortu cez krištáľovo čisté vody. Kobaltovo modré vody a ničím nerušené výhľady na ostrov Spinalonga, robia toto miesto ešte pôsobivejším.

Online cena a slevy Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

Profi foto hotela Blue Palace Elounda *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete

Zažite nečakané kulinárske dobrodružstvo, ktoré sa zameriava na autenticitu a sezónnosť v reštauráciách, ktoré kurátorsky pripravil slávny grécky šéfkuchár Athinagoras Kostakos a šéfkuchár rezortu Blue Palace Giannis Kallivretakis. Menu, ktoré odráža svieži stredomorský prístup s čerstvými sezónnymi pokrmami, z ktorých každý je pripravený tak, aby zvýraznil prirodzenú chuť každej ingrediencie.

Reštaurácie

OLEA

Táto hlavná reštaurácia rezortu je pomenovaná podľa olivovníkov, ktoré sa nachádzajú v tradičných krétskych kvetináčoch na terase a ponúka z každého stola nádherný výhľad na more a Spinalongu. Od východu do západu slnka sa môžete kochať striebristo modrou vodou a vychutnať si stredomorské jedlá v ideálnom prostredí. Tradičné kalitsounia, sladké pečivo a koláče sú umiestnené na stole vedľa tahini, pasty zo sezamových semienok a obohatené o rôzne príchute, ako je med a pomaranč. Nájdete tu grécke jogurty, slávny krétsky med, krétske syry a čerstvé ovocie. Pôsobivý bufet, inšpirovaný stredomorskou a gréckou kuchyňou, ponúka inšpirovanú stredomorskú a grécku kuchyňu presýtenú krétskym slnkom a pôdou, založenú na sezónnych produktoch, takže je to skvelý zážitok pre všetkých.

ISOLA

Isola ponúka poctivo vytvorené autentické talianske jedlá, ako svieže letné šaláty, lahodné pizze a cestoviny na obed a večeru s úžasným výhľadom uprostred osviežujúceho morského vánku. Ikonické talianske jedlá sa pripravujú z čerstvých miestnych surovín a podávajú sa spolu s talianskym vínom.

ASIA DEEP BLUE

Okázalo štýlová reštaurácia Asia Deep Blue nastavila ázijskej fusion kuchyni latku veľmi vysoko. Šéfkuchár Athinagoras Kostakos čerpá z prvkov tradície juhovýchodnej Ázie a spoločne so šéfkuchárom de Cuisine Wu Zhong Rongom a jeho tímom tvorí inšpiratívne nové menu ovplyvnené Egejským morom. Vynaliezavé ázijské jedlá sa podávajú spolu s tradičným obľúbeným sushi.
Ďalej ponúka očarujúce prostredie s eklektickým menu spolu s originálnymi koktailmi, ktoré pripravuje medzinárodne uznávaný mixológ Aristotelis Papadopoulos. DJ poskytuje epické soundtracky po celý večer.

BLUE DOOR

Blue Door, kedysi kamenný dom starého rybára, má očarujúcu atmosféru, kde môžete ochutnať nadčasovú tradičnú krétsku kuchyňu. Tento kulinársky poklad, ktorý zachytáva podstatu krajiny, ponúka dobre uchované rodinné recepty, typické morské plody a rybie pokrmy. Každý tanier tu spája kvalitu čerstvých miestnych surovín s domorodými tradíciami a evokuje emócie pokoja a čistoty. Skutočným vrcholom je ryba pečená na slano, ktorú si môžete vychutnať s rôznymi domácimi salsami. Hostiteľ taverny vás privíta na obed alebo večeru s tradičným gréckym podnosom plným meze, ponúkne vám úlovok dňa, ktorý pre vás pripraví na otvorenom grile, a naservíruje vám najlepšiu rakiju z ostrova.

ANTHÓS
Povečerajte pod holým nebom vedľa organickej záhrady a pozorujte gastronomickú cestu. Kuchyňa pod holým nebom vám umožní sledovať celý proces a zároveň si užívať závideniahodný výhľad na ostrov Spinalonga. Reštaurácia Anthós vám ponúka nový gastronomický koncept zdôrazňujúci tradičnú krétsku kuchyňu pod vedením kreatívneho konzultanta, šéfkuchára Athinagorasa Kostakosa. S vycibreným prístupom k gréckej kuchyni je menu Anthós odvodené zo surovín pochádzajúcich z vlastnej organickej kuchynskej záhrady. Menu kladie dôraz na celistvé jedlá a ryby a mäso z miestnych zdrojov a prekypuje čerstvou zeleninou, voňavými bylinkami a aromatickým korením, ktoré vyvrcholia živými sezónnymi pokrmami, z ktorých každý je pripravený tak, aby zvýraznil prirodzenú chuť každej ingrediencie.

V tejto sezóne budú pridané nové, kreatívne prvky, vrátane exkluzívneho zážitku z párovania olivového oleja, kedy hostia ochutnajú miestny olivový olej Phāea, rovnako ako štýlový výber typických nápojov po večeri. Hostia navyše zažijú štyri jedinečné akcie s uznávanými inovatívnymi gréckymi kuchármi, ktorí ich spolu s kreatívnym šéfkuchárom Athinagorasom Kostakosom potešia nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom.

Bary

ISOLA BEACH CLUB
Olivovníky, temná modrá Egejského mora, uvoľnená bohémska atmosféra, ľahké plážové jedlá, charakteristické plážové koktaily a najhorúcejšie melódie, to všetko ponúka Isola Beach Club. Vychutnajte si to najčerstvejšie mäso a senzačne ugrilované morské plody, sprevádzané chrumkavými šalátmi a prílohami, v tóne chytľavých zvukov od hosťujúceho DJ. Objednajte si lahodné jedlo priamo z ohnivého grilu, ktoré môžete doplniť skvelým výberom pikantných omáčok na rozpálenie vášho jedla. Posedieť môžete v príjemných nízkych pohovkách umiestnených okolo ohniska a dopriať si jedinečné plážové koktaily pripravené špičkovými mixológmi a neobmedzeným množstvom čapovaného piva, spolu s ľahkými a osviežujúcimi plážovými jedlami.

ARSENALI LOUNGE BAR

Majestátne západy slnka, jedinečná atmosféra a vonkajší bar na rozľahlej terase, to všetko ponúka Arsenali Lounge Bar. Nachádza sa pri bazéne s malebným výhľadom na Egejské more a ostrov Spinalonga. Ochutnať môžete jeden zo štyroch pozoruhodných koktailov z nového menu, a to koktail Bellini, koktail Basil-ica, Martini z divokého fenikla a kokteil Acqua Riva. Alebo si pripite pri západe slnka, spolu so šampanským a ľahkým občerstvením. V Arsenali Lounge Bar si môžete každý večer užiť originálny Aperitivo Ritual. Arsenali Lounge Bar je miesto pred večerou alebo po nej!

Šport a wellness hotela Blue Palace Elounda *****

Wellness

Elounda Spa
Či už chcete stráviť kvalitný čas s niekým výnimočným, alebo chcete byť sami, Blue Palace ponúka ideálne prostredie pre myseľ, telo aj dušu. Od krásnych vôní, ktoré voňajú vzduchom až po vodu a zvuky prírody, každý detail pripravuje pôdu pre skutočne pokojný a relaxačný zážitok. Kúpele Elounda sú perfektným miestom, kde si môžete urobiť čas a revitalizovať sa. Prirodzené denné svetlo prichádzajúce zo stropu so sklenenými stenami, inšpirované prírodným prostredím, napĺňa priestor a vytvára upokojujúcu atmosféru ideálnu pre harmonizáciu tela a mysle.

 

Svet wellness

Skúsení terapeuti vás vezmú na cestu omladenia. Ponúkajú uvoľňujúce prispôsobené ošetrenie tváre, posilňujúce masáže, kúry proti starnutiu, jednodňové rituály, rovnako ako kadernícke a kozmetické služby. Široký výber procedúr na mieru je tvorený prémiovými spa produktmi luxusných značiek Valmont a Anne Semonin. Relaxujte a osviežte myseľ, telo aj ducha v intímnom a pokojnom prostredí.
Otvorené: 11:00 – 20:00. Je nutné sa vopred dohodnúť.

 

*Upozorňujeme, že z dôvodu COVID-19 nie sú hosťom k dispozícii krytý bazén, thalassoterapeutický bazén, sauna, hammam a jacuzzi v kúpeľných zariadeniach.

Služby

Ošetrenie pleti
Ošetrenie tela
Masáže
Manikúra a pedikúra
Make-up služby
Depilácia voskom
Kadernícke služby

Fitness

Fitness centrum s rozlohou 168 m² ponúka priamy prístup do krásnych stredomorských záhrad rezortu, ktoré sa rozprestierajú až na pláž, kde si môžete zacvičiť vonku alebo vo vnútri. Špičkové vybavenie Technogym® poskytuje návštevníkom najnovšie fitness technológie. Bežecké pásy, eliptické trenažéry a rad strojov pre kardio tréning a posilňovanie ponúkajú hosťom ten najzábavnejší a najnaplňujúci zážitok s pokročilým LED rozhraním.
Otvorené: 07:00-20:00. Je nutné sa vopred dohodnúť.

 

Fitness lekcie

Pripojte sa k cvičebným rutinám pod holým nebom a zarezervujte si svoje súkromné ​​sedenie a užite si jedinečné prostredie plážového rezortu.

Služby

Joga (Hatha, Vinyasa & Flow)
Pilates (podložka a fitbally)
Tabata
Krétske tance
Krokový tréning
Cvičenie celého tela
Cross Training
Silový tréning
Beh

Vodné športy

Centrum vodných športov, ktoré sa nachádza na pláži, v krásnej zátoke chránenej ostrovom Spinalonga, ponúka možnosti vodných športov pre nadšencov všetkých vekových kategórií. Od tradičných vodných športov, ako je vodné lyžovanie, windsurfing až po wakeboarding a akrobatické lyžovanie, je tu niečo pre každého. Pre nadšencov potápania miestni divemastri ponúkajú lekcie potápania, nočné potápanie, potápanie z lode a šnorchlovanie.

Deti v hoteli Blue Palace Elounda *****

Detský klub

Strážený detský klub zaručuje najmenším hosťom všetku pozornosť, ktorú si zaslúži, a zaisťuje, že sa budú cítiť šťastní a v bezpečí. Po príchode do klubu dostane každé dieťa uvítací balíček s prekvapením. Klub ponúka množstvo pútavých aktivít.

 

Prevádzková doba: denne 10:00-14:00 a 14:00-17:30 (okrem nedele)

Doprava do hotela Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete

Rezort je od medzinárodného letiska v Heraklione vzdialený približne 70 km.

Mapa - Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Blue Palace Elounda, a Luxury Collection Resort Crete *****

Letové spojenia do Grécka

Marica Verešová
Blue Palace Elounda, a Luxury Collection
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.