Grecotel Creta Palace *****

Grécko

Jedinečný rodinný rezort na mýtickom ostrove Kréta

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Grecotel Creta Palace

Pro hotel Grecotel Creta Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Creta Palace.

Typ izby
Strava

Transfer zahrnúť
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Hotel Grecotel Creta Palace *****

Lokalita Grécko, Kréta | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromá písečná pláž Kulinářské zážitky pro dospělé i děti Rodinný hotel v blízkosti Réthymna

Popis hotela Grecotel Creta Palace ***** Grécko

Rezort Creta Palace sa nachádza na ostrove Kréta, ktorý je opradený mnohými mýtmi a známy tiež ako ostrov Dia. Tešiť sa môžete na nekonečnú zábavu, dlhé piesočnaté pláže a jedinečné, vysoké hory. Vydajte sa do sveta starodávnej civilizácie a ochutnajte tradičnú krétsku kuchyňu.

Hotel sa nachádza v treťom najväčšom meste Kréty - Rethymno. Práve Rethymno je jediné mesto, kde ide čarovná atmosféra starého mesta ruka v ruke s novodobým štýlom života miestnych obyvateľov. Živá atmosféra starého mesta je ideálna pre dlhé večerné prechádzky, pri ktorých si môžete prezrieť budovy, ktoré sú postavené v jedinečnom architektonickom slohu. V malebnom prístave si budete môcť všimnúť prvky talianskej architektúry, a to z toho dôvodu, že mesto bolo ovplyvnené obyvateľmi Benátok. Na Rethymno malo ale tiež veľký vplyv Turecko, a preto tu nájdete aj prvky tureckej kultúry. V meste sa rozhodne nebudete nudiť, nájdete tu totiž veľké množstvo barov, kaviarní, krčmičiek a diskoték.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Palace Guestroom

Palace Guestroom

Izby Palace Guestroom o rozlohe 45 m2 sa nachádza v hlavnej budove hotela a pýši sa krásnym výhľadom na more...

Junior Bungalow Suite

Junior Bungalow Suite

Suity Junior Bungalow o rozlohe 35 m2 sa nachádzajú v prízemnom či prvom poschodí hotela a pýši sa priamym a ničím nerušeným výhľadom na more...

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Suity Two Bedroom Luxury Bungalow o rozlohe 70 m2 sa pýšia najmä priestrannou terasou s ničím nerušeným výhľadom na more...

Palace Family Bungalow Suite

Palace Family Bungalow Suite

Milovníci prírody určite ocenia suitu Palace Family Bungalow o rozlohe 66 m2. Tieto suity totiž nájdete priamo v hotelových záhradách a každý deň tak môžete privítať pohľadom na krásn..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Labyrinth, Fine Dining Atrium Restaurant

Labyrinth je hlavná reštaurácia hotela Creta Palace a jej hlavnou prednosťou je veranda s veľkosťou 2000 m2. Reštauráciu nájdete priamo nad historickým palácom kráľa Minos s mytologickým labyrintom. Tešiť sa môžete na varenie priamo pred vašimi očami, grilovanie, perfektnú atmosféru a naozaj kvalitné pokrmy.

Svoj deň môžete v tejto reštaurácii začať bohatými raňajkami, ktoré sú podávané formou bufetu a počas ktorých si pochutnáte napr. na miestnych delikatesách či vegetariánskych a vegánskych pokrmoch. Obedový bufet sa potom nesie v štýle stredomorskej kuchyne. Večeru vám vždy spríjemní jeden zo 14 tematických večerov, počas ktorých ochutnáte špeciality z celého sveta. Pre deti je tu pripravený špeciálny kútik, v ktorom si budú môcť pochutnať na pokrmoch pripravených špeciálne pre nich.

Barbarossa, a la carte Fish Restaurant

Vydajte sa do reštaurácie blízko pláže a pochutnajte si buď na pokrme z úlovku dňa či na pokrmoch zo stáleho menu. V reštaurácii Barbarossa sa servírujú jedinečné grécke homárie špagety a iné vybrané pokrmy zo Stredomoria. Kuchári tejto reštaurácie tiež vedia pripraviť špeciálne detské menu. Táto reštaurácia je otvorená v čase večere.

Golden Dragon, a la carte Asian Restaurant

Reštaurácia Golden Dragon servíruje čerstvé orientálne delikatesy a moderne upravené pokrmy z Východu a zameriava sa hlavne na čínsku kuchyňu. Kuchári tejto reštaurácie tiež vedia pripraviť špeciálne detské menu.

Kafenion "The Beautiful Hellas", Authentic greek coffee house

V typickej gréckej kaviarni kafenion, nachádzajúcej sa vedľa kostola v dedine bungalovov, sa miešajú špeciálne nápoje, ako je Ouzo, Raki a iné miestne drinky. Skvelým sprievodom k týmto drinkom sú potom tunajšie predjedlá mezze.

Princess Ariadne, All day brasserie

Objednajte si drink alebo ľahkú desiatu v pivnici Ariadne, ktorú nájdete pri bazéne. Táto piváreň vás iste zaujme svojou pohodovou atmosférou a krásnym výhľadom na more. V ponuke potom nájdete výborné grécke a medzinárodné pokrmy, desiaty, sendviče a čerstvé šaláty. K dispozícii sú aj špeciálne pripravené detské menu.

Talos, Lounge bar

Bar Talos vás iste zaujme svojím interiérom, ktorý je celý zahalený do mramoru. Nachádza sa v hlavnej budove a ponúka tiež verandu s výhľadom na bazény a záhrady. Svoj večerný drink či koktail si môžete užiť za sprievodu živej hudby.

Caretta caretta, Beach bar

V plážovom bare Caretta caretta si môžete objednať nielen ľahké desiaty, ako je napríklad grécke souvlaki, ale aj osviežujúce nápoje. Deti si tu môžu užiť pozorovanie malých korytnačiek, ktoré sa priamo v tomto bare liahnu z vajíčok. Tieto korytnačky si tiež deti môžu adoptovať na diaľku, a tým tak pomôcť tomuto ohrozenému druhu prežiť.

Zeus + Amalthia Sky Bar Restaurant

Bar v oblakoch Zeus + Amalthia je unikátne miesto na streche hotela. Príďte si pochutnať na klasických medzinárodných pokrmoch a výborných koktailoch. Váš kulinársky pôžitok potom ešte umocní výhľad na Krétske more.

AgrecoFarms, Cretan organic dining

Farma Agreco sa rozkladá na štyroch hektároch pôdy v blízkosti mesta Rethymno a predstavuje tradičný spôsob farmárčenia, ktorý bol používaný po stáročia. Pobyt na farme vám otvorí fascinujúci svet organických, jednoduchých a zdravých potravín.

Návšteva fariem Agreco by nebola kompletná bez posedenia v tradičnej krčmičke Taverna, kde sa podávajú obrovské menu o šiestich chodoch, zakladajúcich si na organickej produkcii farmy.

Staňte sa na jeden deň farmárom - v stredu si môžete skúsiť, aké to je byť gréckym farmárom a naučiť sa tak, čo všetko obnáša uvarenie si tradičného domáceho krétskeho jedla. Túto možnosť nikde inde v Grécku mať nebudete!

Farma je tiež ideálna pre rodinný výlet. Deti určite ocenia tunajšie mini zoo, pri návševe ktorej sa môžu naučiť spôsob pripraviť cesto, ktoré si následne upečú. Ak by deti nechceli piecť, môžu zbierať zeleninu či sa naučiť veľa ďalšieho z farmárskeho života.

Kafeneio je tradičná kaviareň blízkosti AgrecoFarm, ktorá sa pýši nádherným výhľadom do přídody. Vďaka kaviarni si budete môcť oddýchnuť v prírode s kávou, vínom či tradičným nápojom raki v ruke.

Z farmy si samozrejme môžete akýkoľvek miestny produkt odviezť domov. Domov si tak môžete zakúpiť olivový olej, víno, olivy, medové kvety a celý rad vôní a kozmetických prípravkov vhodných na starostlivosť o telo.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategórie a vybavenosť izieb Grecotel Creta Palace

Hotel Creta Palace sa pýši hneď niekoľkými kategóriami izieb, avšak vo všetkých nájdete toto zariadenie:

balkón / terasa
súkromná kúpeľňa / sprcha / záchod
elektrická zásuvka pre strojček na holenie (120 V)
župany / papuče / plážové uteráky
fén
telefón s priamym vytáčaním
kúpeľňové prípravky (Eau de Grèce)
LCD televízia so satelitnými kanálmi
klimatizácia / kúrenie
chladničky, minibar, elektrický trezor
zrkadlo pre aplikáciu make-upu, veľké zrkadlo
služba prania / sušenie / žehlenie bielizne
prístup na internet cez Wi-Fi v celom hoteli a na izbe
rýchlovarná kanvica
zariadenia na prípravu čaju a kávy, kávovar
Hotel ale tiež ponúka služby Famous Class, vďaka ktorým sa môžete tešiť na:

sprievod do izby po príchode
svojho experta, ktorý vám bude k dispozícii
expresné VIP chech-in a check-out
late check-out (podmienené dostupnosťou)
šampanské / čerstvé sezónne ovocie či iné občerstvenie pri príchode
osviežujúci uterák pri príchode
prekvapenie na privítanie pre deti
súkromnú prehliadku hotela
privátne parkovisko s obsluhou
každodenné osobné doručenie predpovede počasia a minerálne vody
2x denne izbovú službu (dostupnú 24 hodín denne)
možnosť výberu vankúšov
vybalenie vecí personálom
širokú ponuku kúpeľňových doplnkov pre deti i dospelých
dve večere zdarma za týždeň vo vybraných á la carte reštauráciách pre hostí s polpenziou (pobyt v dĺžke minimálne 7 nocí)
dve večere zdarma za týždeň v hlavnej reštaurácii pre hostí s Bed & Breakfast (pobyt v dĺžke minimálne 7 nocí)
možnosť výberu vašej špeciálnej večere
stolovací kútik pre deti
večera pre deti zdarma v ktorejkoľvek á la carte reštaurácii zo špeciálneho detského menu
plážový servis
zapožičanie uterákov na pláži
osviežujúce drinky a desiaty na pláži (od rána do popoludnia)
súkromný transport z / na letisko
služby limuzíny s vybranou hudbou a limonádami
osviežujúce nápoje v suite - vami vybrané vína, liehoviny a limonády
súkromné ​​stolovanie vo vile (večera, barbecue, a ďalšie)
súkromného kuchára a komorníka
profesionálnu prípravu kúpeľa, kúpeľné procedúry v suite (masáže, manikúra, pedikúra)

Ponuka izieb

Palace Guestroom

Palace Guestroom

Izby Palace Guestroom o rozlohe 45 m2 sa nachádza v hlavnej budove hotela a pýši sa krásnym výhľadom na more. Nájdete ich vo vrchných poschodiach Creta Palace a tešiť sa môžete na krásnu izbu s jedinečnou výzdobou a dizajnovým nábytkom, ktorý perfektne ladí k interiéru vo farbe slonoviny. Tieto izby sú vhodné pre dve osoby. V spálni nájdete posteľ o veľkosti king, kým v mramorovej kúpeľni stoja dve umývadlá a jedna vaňa.

Junior Bungalow Suite

Junior Bungalow Suite

Suity Junior Bungalow o rozlohe 35 m2 sa nachádzajú v prízemnom či prvom poschodí hotela a pýši sa priamym a ničím nerušeným výhľadom na more. Tento výhľad je ničím nerušený z toho dôvodu, pretože sa suity nachádzajú v tesnej blízkosti mora. Po otvorení dverí sa vám naskytne pohľad na exotické palmy v krásnej hotelovej záhrade. V spálni nájdete posteľ veľkosti king a v obývacej izbe jednu pohovku nielen pre posedenie, ale aj na spanie. V mramorovej kúpeľni sa môžete tešiť na jedno umývadlo a sprchu.

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Two Bedroom Luxury Bungalow Suite

Suity Two Bedroom Luxury Bungalow o rozlohe 70 m2 sa pýšia najmä priestrannou terasou s ničím nerušeným výhľadom na more. Tešiť sa môžete na dve postele s veľkosťou king, obývaciu izbu s dvoma pohovkami a dve mramorové kúpeľne, z ktorých v každej nájdete jedno umývadlo a jednu sprchu. Toto ubytovanie je vhodné až pre šesť osôb.

Palace Family Bungalow Suite

Palace Family Bungalow Suite

Milovníci prírody určite ocenia suitu Palace Family Bungalow o rozlohe 66 m2. Tieto suity totiž nájdete priamo v hotelových záhradách a každý deň tak môžete privítať pohľadom na krásne rozkvitnuté kvety. Suity sa ale tiež pýšia čiastočným výhľadom na more a veľkým priestorom, vďaka ktorému sú tou najlepšou voľbou pre rodiny. V hlavnej spálni nájdete jednu manželskú posteľ a jednu pohovku, zatiaľ čo obývacia izba je vybavená dvoma oddelenými posteľami a jednou pohovkou. Tešiť sa môžete aj na dve kúpeľne s jedným umývadlom a jednou sprchou. Špeciálnym prvkom tejto suity je bezpochyby rozľahlá terasa s opaľovacími lehátkami, slnečníkmi a nábytkom pre posedenie.  

Palace Luxury Suite

Palace Luxury Suite

Suity Palace Luxury o rozlohe 86 m2 nájdete v hlavnej budove hotela vo vyšších poschodiach a pýši sa tak jedinečným výhľadom na široké okolie hotela. Interiér je zdobený prírodným drevom, kožou a doplnkami v bielych a krémových farbách. V hlavnej spálni nájdete posteľ veľkosti king, v obývacej izbe potom dve oddelené lôžka a v mramorovej kúpeľni dve umývadlá, vaňu a sprchu.

One-Bedroom Bungalow Suite

One-Bedroom Bungalow Suite

Suity One-Bedroom Bungalow s rozlohou 42 až 48 m2 sa nachádzajú na prvom poschodí hotela a chvália sa tak krásnym výhľadom na more. Tento výhľad je tiež daný tým, že sú umiestnené v blízkosti pláže. V suitách nájdete elegantnú hlavnú spálňu s posteľou o veľkosti king, obývaciu miestnosť s dvoma oddelenými posteľami (vhodnými pre dve deti), kúpeľňu s dvomi umývadlami, vaňou a sprchou a verandu s pohodlným nábytkom.

Deluxe Junior Bungalow Suite Private Pool

Deluxe Junior Bungalow Suite Private Pool

Zažite skvelú dovolenku v suitách Deluxe Junior Bungalow Private Pool o rozlohe 40 m2, ktorých pýchou je celkom iste súkromný bazén s veľkosťou 12,5 m2. V prípade, že sa radšej opaľujete priamo pri mori, je pre vás táto suita jasnou voľbou. Suity Deluxe Junior Bungalow Private Pool sa totiž nachádza len pár krokov od krásnej piesočnatej pláže. V spálni nájdete manželskú posteľ a jednu pohovku a v kúpeľni potom jedno umývadlo a vaňu. Suita je špeciálna tým, že disponuje priestrannými skriňami, opaľovacími lehátkami, slnečníkmi, vonkajším nábytkom vhodným pre stolovanie a večerné posedenie a hlavne terasou s priamym vstupom na pláž.

Deluxe One-Bedroom Bungalow Suite Private Pool

Deluxe One-Bedroom Bungalow Suite Private Pool

Bungalovy Deluxe One-Bedroom Suite Private Pool s rozlohou 46 až 50 m2 sa nachádza priamo na pláži a pýšia sa súkromným bazénom o veľkosti 18 m2. V týchto luxusných bungalovoch, zahalených do kameňa, nájdete vašu súkromnú záhradu, veľkú hlavnú spálňu s posteľou veľkosti king, oddelenú obývaciu izbu s ručne vyrobeným nábytkom a dvoma pohovkami a samostatnú vonkajšiu terasu. Ďalej sa môžete tešiť na mramorovú kúpeľňu s umývadlom, masážnou vaňou a oddelenou sprchou, súkromný altánok na pláži, kozmetický balíček, opaľovacie ležadlá, slnečník a priamy vstup na piesočnatú pláž.

Presidential Villa Private Pool

Presidential Villa Private Pool

Ak chcete si svoju dovolenku užiť naozaj vo veľkom štýle, je vila Presidential Private Pool tou pravou! Táto vila sa pýši rozlohou 164 m2 a rozkladá sa v dvoch poschodiach. V tejto vile tiež nájdete dva plne vybavené balkóny, obývacie izby, jedáleň, verandu s pohovkami a jedálenským stolom a veľký privátny bazén s veľkosťou 23 m2. Táto vila v podobe stredomorského plážového domčeku sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. V prízemnom poschodí sa nachádza vstupný salónik, ktorý vedie do obývacej izby a priestorov pre stolovanie, z ktorých sa ďalej dostanete do malebnej záhrady s bazénom a priamym vstupom na pláž. Veľké spálne v druhom poschodí sú vybavené posteľami veľkosti king a pýši sa jedinečným výhľadom na more. Vo vile tiež nájdete rovno tri mramorové kúpeľne - prvú s masážnou vaňou, dvoma umývadlami a oddeleným záchodom, druhú s masážnou vaňou a dvoma umývadlami a tretiu s jedným umývadlom. Ak sa ubytujete v tejto vile, budete môcť využiť privátny altánok na pláži a budete mať k dispozícii aj kozmetické prípravky, opaľovacie lehátka a slnečník. Z vily je to potom len pár krokov na piesočnatú pláž.

Creta Palace Dream Villa Private Pool

Creta Palace Dream Villa Private Pool

Prvotriedne vily Creta Palace Dream Private Pool s rozlohou 120 až 150 m2 sa nachádzajú vo vilovej časti hotela a pýšia sa jedinečným výhľadom na more. Tieto vily tiež disponujú veľkými vonkajšími priestormi o veľkosti 100 až 150 m2. Tešiť sa môžete na oddelené izby, tri spálne, obývaciu izbu a jedáleň. V spálni nájdete tri postele o veľkosti king a dve pohovky a v troch kúpeľniach potom masážnu vaňu, štyri umývadlá, oddelený záchod, dve sprchy a jednu sprchovaciu miestnosť. Medzi unikátne prvky tejto vily určite patrí súkromný bazén s veľkosťou 18 m2, privátny altánok na pláži, kozmetické doplnky, opaľovacie ležadlá, slnečník, niekoľko veľkých terás a pergol, stôl so stoličkami a priamy vstup na pláž.

Pláž a more

Jedna z foriem perfektnej dovolenky je určite opaľovanie sa na pláži a kúpanie sa v krištáľovo čistej morskej vode. Práve túto formu perfektnej dovolenky v hoteli Creta Palace zažijete!

Hotel sa nachádza 300 metrov dlhej piesočnatej a kamienkovej pláže. Na pláži nájdete prezliekacie kabínky, ale aj oddelenú časť s obsluhou, veľkými súkromnými stanmi a exkluzívnymi službami (táto časť pláže je za príplatok). Tejto pláži bola udelená prestížna medzinárodná cena Blue Flag.

Na pláži budete mať úplne zadarmo k dispozícii:

lehátka
slnečníky
sprchy
uteráky

Online cena a slevy Grecotel Creta Palace *****

Najnižšia cena od 83 EUR / osoba, noc, polpenzia v Bungalow, Garden View
v termíne od 06.10.2020 do 03.11.2020

CZK
EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ŘECKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Grecotel Creta Palace *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Grecotel Creta Palace

Labyrinth, Fine Dining Atrium Restaurant

Labyrinth je hlavná reštaurácia hotela Creta Palace a jej hlavnou prednosťou je veranda s veľkosťou 2000 m2. Reštauráciu nájdete priamo nad historickým palácom kráľa Minos s mytologickým labyrintom. Tešiť sa môžete na varenie priamo pred vašimi očami, grilovanie, perfektnú atmosféru a naozaj kvalitné pokrmy.

Svoj deň môžete v tejto reštaurácii začať bohatými raňajkami, ktoré sú podávané formou bufetu a počas ktorých si pochutnáte napr. na miestnych delikatesách či vegetariánskych a vegánskych pokrmoch. Obedový bufet sa potom nesie v štýle stredomorskej kuchyne. Večeru vám vždy spríjemní jeden zo 14 tematických večerov, počas ktorých ochutnáte špeciality z celého sveta. Pre deti je tu pripravený špeciálny kútik, v ktorom si budú môcť pochutnať na pokrmoch pripravených špeciálne pre nich.

Barbarossa, a la carte Fish Restaurant

Vydajte sa do reštaurácie blízko pláže a pochutnajte si buď na pokrme z úlovku dňa či na pokrmoch zo stáleho menu. V reštaurácii Barbarossa sa servírujú jedinečné grécke homárie špagety a iné vybrané pokrmy zo Stredomoria. Kuchári tejto reštaurácie tiež vedia pripraviť špeciálne detské menu. Táto reštaurácia je otvorená v čase večere.

Golden Dragon, a la carte Asian Restaurant

Reštaurácia Golden Dragon servíruje čerstvé orientálne delikatesy a moderne upravené pokrmy z Východu a zameriava sa hlavne na čínsku kuchyňu. Kuchári tejto reštaurácie tiež vedia pripraviť špeciálne detské menu.

Kafenion "The Beautiful Hellas", Authentic greek coffee house

V typickej gréckej kaviarni kafenion, nachádzajúcej sa vedľa kostola v dedine bungalovov, sa miešajú špeciálne nápoje, ako je Ouzo, Raki a iné miestne drinky. Skvelým sprievodom k týmto drinkom sú potom tunajšie predjedlá mezze.

Princess Ariadne, All day brasserie

Objednajte si drink alebo ľahkú desiatu v pivnici Ariadne, ktorú nájdete pri bazéne. Táto piváreň vás iste zaujme svojou pohodovou atmosférou a krásnym výhľadom na more. V ponuke potom nájdete výborné grécke a medzinárodné pokrmy, desiaty, sendviče a čerstvé šaláty. K dispozícii sú aj špeciálne pripravené detské menu.

Talos, Lounge bar

Bar Talos vás iste zaujme svojím interiérom, ktorý je celý zahalený do mramoru. Nachádza sa v hlavnej budove a ponúka tiež verandu s výhľadom na bazény a záhrady. Svoj večerný drink či koktail si môžete užiť za sprievodu živej hudby.

Caretta caretta, Beach bar

V plážovom bare Caretta caretta si môžete objednať nielen ľahké desiaty, ako je napríklad grécke souvlaki, ale aj osviežujúce nápoje. Deti si tu môžu užiť pozorovanie malých korytnačiek, ktoré sa priamo v tomto bare liahnu z vajíčok. Tieto korytnačky si tiež deti môžu adoptovať na diaľku, a tým tak pomôcť tomuto ohrozenému druhu prežiť.

Zeus + Amalthia Sky Bar Restaurant

Bar v oblakoch Zeus + Amalthia je unikátne miesto na streche hotela. Príďte si pochutnať na klasických medzinárodných pokrmoch a výborných koktailoch. Váš kulinársky pôžitok potom ešte umocní výhľad na Krétske more.

AgrecoFarms, Cretan organic dining

Farma Agreco sa rozkladá na štyroch hektároch pôdy v blízkosti mesta Rethymno a predstavuje tradičný spôsob farmárčenia, ktorý bol používaný po stáročia. Pobyt na farme vám otvorí fascinujúci svet organických, jednoduchých a zdravých potravín.

Návšteva fariem Agreco by nebola kompletná bez posedenia v tradičnej krčmičke Taverna, kde sa podávajú obrovské menu o šiestich chodoch, zakladajúcich si na organickej produkcii farmy.

Staňte sa na jeden deň farmárom - v stredu si môžete skúsiť, aké to je byť gréckym farmárom a naučiť sa tak, čo všetko obnáša uvarenie si tradičného domáceho krétskeho jedla. Túto možnosť nikde inde v Grécku mať nebudete!

Farma je tiež ideálna pre rodinný výlet. Deti určite ocenia tunajšie mini zoo, pri návševe ktorej sa môžu naučiť spôsob pripraviť cesto, ktoré si následne upečú. Ak by deti nechceli piecť, môžu zbierať zeleninu či sa naučiť veľa ďalšieho z farmárskeho života.

Kafeneio je tradičná kaviareň blízkosti AgrecoFarm, ktorá sa pýši nádherným výhľadom do přídody. Vďaka kaviarni si budete môcť oddýchnuť v prírode s kávou, vínom či tradičným nápojom raki v ruke.

Z farmy si samozrejme môžete akýkoľvek miestny produkt odviezť domov. Domov si tak môžete zakúpiť olivový olej, víno, olivy, medové kvety a celý rad vôní a kozmetických prípravkov vhodných na starostlivosť o telo.

All Inclusive

Hotel túto sezónu neponúka all inclusive, iba polpenziu.

Pre deti je pripravené občerstvenie v detskom svete po celý deň.

Po novom hotel ponúka nápojový balíček - value pack - ktorý zahŕňa nasledujúce: klienti môžu využiť soft nápoje, vodu aj džúsy v čase od 10:30 do 18:30 vo vybraných reštauráciách / baroch.

Zároveň sú tieto nápoje servírované aj v rámci večere v hlavnej reštaurácii.

Aktivity

pláž

Jedna z foriem perfektnej dovolenky je určite opaľovanie sa na pláži a kúpanie sa v krištáľovo čistej morskej vode. Práve túto formu perfektnej dovolenky v hoteli Creta Palace zažijete!

Hotel sa nachádza kúsok od dlhej piesočnatej a kamienkovej pláže. Na pláži nájdete prezliekacie kabínky, ale aj oddelenú časť s obsluhou, veľkými súkromnými stanmi a exkluzívnymi službami (táto časť pláže je za príplatok). Tejto pláži bola udelená prestížna medzinárodná cena Blue Flag.

vonkajšie bazény

V hoteli nájdete hneď niekoľko vonkajších bazénov, kontrétne teda jeden sladkovodný bazén s veľkosťou 786 m2, jeden detský bazén s rozlohou 200 m2 s dvoma šmykľavkami a desať privátnych bazénov pre hostí ubytovaných vo vilách.

kryté bazény

Okrem vonkajších bazénov ponúka hotel tiež bazény kryté, konkrétne jeden sladkovodný bazén (vyhrievaný v období od októbra do apríla).

aktivity

V hoteli Creta Palace sa naozaj nebudete nudiť, pretože je tu bohatá ponuka aktivít. Môžete sa tešiť na centrum vodných športov, tenisové ihrisko, premietaciu miestnosť, basketbalové ihrisko, pétanque / boccia, centrum streľby, rôzne druhy športov a letné kempy.

nakupovanie

Priveziete si vždy radi z dovolenky niečo nové? Tu sa môžete vydať na nákup aj hotelovom rezorte. Nájdete tu klenotníctvo "Charizma", tržnicu "Sun Stores", obchod s módou "Fifty fifty, farmársky obchod AgrecoFarms a obchod s detským tovarom.

king Minos

King Minos je vonkajšie divadlo, v ktorom sa organizujú špeciálne večerné programy.

Zaujímavé miesta mesta Rethymno

Nechajte na seba dýchnuť bohatú históriu malebného mestského centra. Do centra mesta sa dostanete hneď po niekoľkých prekrásnych peších chodníkoch. Prehliadku mesta môžete začať napríklad na ulici Arkadia, z ktorej sa vydáte po unikátnej kultúrne ceste, vďaka ktorej prejdete historické centrum Rehymna z východu na západ.

Benátska pevnosť Fortezza stojí na kopcoch Paleokastro a pri jej návšteve si môžete prezrieť prekrásne historické budovy, výhľad na Krétske more a okolie mesta.

Kláštor Arkadi sa nachádza 20 kilometrov od mesta Rethymno uprostred bohatej zelene plnej dubových, kermesových a borovicových stromov a viníc. Jeho architektúra bola ovplyvnená mnohými štýlmi, napr. Renesanciou, gotikou, klasicizmom a barokom.

V kláštore Preveli sa obdivu návštevníkov najviac teší drevené presbytérium s rozmanitými náboženskými ikonami. Tieto ikony sú naozaj majstrovským dielom a predstavujú scény z Biblie.

Jaskyňa Sfendoni je jedna z najdôležitejších jaskýň v Grécku. A to z toho dôvodu, že je naozaj jedinečná a krásna a jej podobnú by ste v Grécku len ťažko hľadali. Táto jaskyňa určite uchváti každého návštevníka.

Jaskyňa Ideon je posvätná jaskyňa nachádzajúca sa na plošine Nida a skrýva plno tajomstiev. Jaskyňa je fascinujúca tým, že práve tu, podľa starých gréckych bájov a povestí, skryla Rhea svojho syna Dia, aby ho zachránila pred jeho otcom Kronom.

Krétske múzeá v meste Rethymno

Archeologické múzeum iste nadchne všetkých milovníkov histórie. Tí sa môžu tešiť na výstavu miestnych relikvií, ktoré mapujú vývoj mesta od neolitického obdobia až po obdobie nadvlády rímskeho impéria. Medzi vystavenými exponátmi nájdete napríklad klenoty, nástroje, figúrky a kopije.

Historické a folklórne múzeum ponúka výnimočnú kolekciu tkaných výrobkov a spôsobov ich prípravy, vyšívané národné a regionálne kroje, čipky, prútené košíky, keramické umenie, maľované obrazy a ďalšie ukážky ľudového umenia.

Krétske výlety

Dedina Margaritas je malá dedina známa umením hrnčiarstva. Hrnce sa tu vyrábajú ručne, za pomoci techník známych už po stáročia.

Jaskyňa Melidoni bola mýtickým domovom obrovského medeného obra Talosa, ktorý bol stvorený na ochranu Kréty.

AgrecoFarms je rozprávková a hlavne tradičné grécka farma. Farma vám ponúkne exkurziu do historických spôsobov farmárčenia a pestovania organických surovín. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať, ako sa žilo a hospodárilo skôr. Na farme si tiež môžete pochutnať na pokrmoch uvarených z potravín, ktoré boli pestované na farme.

Šport a wellness hotela Grecotel Creta Palace *****

Hotel ponúka mnoho športov, ktoré môžete využiť úplne bezplatne. Medzi tieto športy, ktoré môžete bezplatne využiť, patrí:

ranná gymnastika
posilňovanie vo vode
aerobik
jóga a aero jóga
plážový volejbal a detský plážový volejbal
plážový futbal
stolný tenis
boccia
fitnes centrum
vodné masáže
sauna
plávanie v krytom bazéne
horolezecká stena
dva osvietené tenisové kurty s umelým trávnikom
jazda na koni (2 km)
centrum horských bicyklov ponúkajúce tréningový kemp, výlety na bicykli a zapožičanie bicykla
V hoteli ale tiež môžete skúsiť moho ďalších športov, tie už sú ale za príplatok. Medzi týmito športami nájdete:

lekciu tenisu
vodné aktivity na pláži (vodné bicykle, kanoe)
motorizované vodné športy (vodný skúter, vodné koleso, potápanie, let s padákom za loďou, vodné lyžovanie, jazda na banánoch a kruhoch)
Kúpele

Vstúpte do sveta jemných dotykov a kvetinami prevoňaných miestností, kde rýchlo zabudnete na všetky svoje starosti. Nechajte sa hýčkať v hotelových kúpeľoch, ktoré vám ponúknu jedinečnú starostlivosť.

V kúpeľoch sa môžete tešiť na:

krytý bazén s vodnou masážou a vodným delom
krytú vírivku
sauny
otvorené átrium s oddychovou lodžiou
súkromné ​​masážne miestnosti
fitness priestory s kardio prístrojmi značky Technogym
prezliekacie kabínky
salón krásy, kde vám ošetria tvár a vykonajú manikúru a pedikúru
altánok, kde prebiehajú masáže

Deti v hoteli Grecotel Creta Palace *****

Klub Grecoland predstavuje nekonečne možností pre vaše deti. Deti si tu užijú veľkú veľa zábavy a zároveň sa aj niečo málo naučia.

Deti si v klube užijú:

stolné hry
aktivity vo vode
tímové a skupinové aktivity
tematické dni
grécky tanec
detské a rodinné akcie
rodinnú diskotéku
zelené a modré dni životného prostredia
Deti sa tiež môžu vyšantiť v detskom bazéne s rozlohou 200 m2. Do bazéna môžu zísť hneď po dvoch šmykľavkách.

GrecoBaby (0-3 roky)

Riešenie pre cestovanie s najmenšími deťmi máte na dosah! Klub GrecoBaby ponúka luxusné detské vybavenie, ktorého zoznam zahŕňa detskú postieľku, detskú stoličku, detskú jedálenskú stoličku, tréningové schodíky, nočník, kočík, ohrievače fliaš, detskú vaňu a detskú opatrovateľku (tieto služby môžu byť spoplatnené). Žiadosť o vybavenie z GrecoBaby sa majú urobiť pred príchodom a priamo s personálom hotela.

Grecokids (4-6 rokov)

Kluby GrecoKids sú hlavne o kombinácii zábavy a učenia. Deti si tu môžu vyskúšať umenie a remeslá, vodné aktivity, tímové hry, tematické akcie, dni životného prostredia, lov pokladov a záhradníčenie a k tomu všetkému sa ešte dozviete všetko o gréckej kultúre a ochrane životného prostredia. Deti tu môžu prežiť pokojne celý deň. Aj čo sa týka jedla bude o deti celý deň postarané. V kútiku Tasty Corner pre nich budú pripravené zdravé desiaty.

Grecojuniors (7-12 rokov)

Deti v detskom klube Grecojuniors sa môžu tešiť na plno nových objavov, dobrodružstvo, akcií a diskoték. Personál klubu Grecoland sa snaží prepojiť zábavu a vzdelanie. Deti sa tak počas hier dozvedia aj niečo o gréckej kultúre a ochrane životného prostredia.

Grecoteens (13 a viac rokov)

Od skorého rána až do noci sa môžu teenageri tešiť na aktivity, počas ktorých sa nebudú nudiť. V klube sa môžu tešiť na plážový volejbal, basketbal, plážový futbal, turnaje, hip hop tanec, grécky tanec, bezpečné surfovanie po internete, párty a mnoho ďalšieho.

Mapa - Grecotel Creta Palace *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Grecotel Creta Palace *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Creta Palace *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Grecotel Creta Palace *****

Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie

Ohlasy klientů DELUXEA

Letové spojenia do Grécka

Veronika Khúlová (Mračnová)
Grecotel Creta Palace
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.