Grecotel Lux Me White Palace *****

Grécko

Jedinečný rezort na severe Kréty

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Grecotel Lux Me White Palace

Pro hotel Grecotel Lux Me White Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Lux Me White Palace.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Grecotel Lux Me White Palace *****

Hodnotenie 8.9 Hodnotilo 7 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Grécko, Kréta, Réthymno | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov U krásné písčité pláže Výborná gastronomie Dětský koutek a animační program
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Grecotel Lux Me White Palace ***** Grécko

Jedinečný rezort na severe gréckeho ostrova Kréta disponujúci úžasnou polohou pri piesočnatej pláži prináša kombináciu skvelého dizajnu, osobných služieb, vynikajúcej kuchyne a mnohými možnosťami zábavy a aktivít. Rezort sa nachádza v blízkosti mesta Rethymno, cca 1,5 h z letísk Chania i Heraklion. Mesto Rethymno je tretím najväčším mestom na Kréte a predstavuje fascinujúci mix starosvetského šarmu a temperamentného krétskeho života.

Samotný rezort Vás uchváti hneď po príchode svojim dizajnovým exteriérom, pôsobivou uvítacou halou a vzdušným vnútorným priestorom. Po príchode na všetkých hostí čaká osviežujúci uterák, drink a prekvapenie pre deti. Ak si budete priať, môže na vás na izbe čakať aj čerstvé ovocie, voda a víno. Hostia v „Yali“ ubytovaní sa môžu tešiť na bohatší uvítací balíček aj rozšírenejšiu možnosť uvítania na izbe (a ďalšie benefity).

Rezort ponúka celkom 263 izieb, bungalovov, suít a víl, pričom niektoré suity a vily disponujú skvelou lokáciou priamo pri pláži. Interiéry ubytovania sú elegantné a presvetlené s dominantou bielej farby a väčšinou ponúkajú výhľad na more. Väčšina ubytovacích kapacít bola nedávno zrenovovaná.

Hotel disponuje dohromady 21 bazénmi a jedným bazénom špeciálne pre deti. V rámci rezortu nájdete mnoho športového vyžitia (napr. tenis, plážový volejbal, tanečné hodiny) a spa. Hotel má tiež vlastnú DVD požičovňu a letné kino.

V rezorte nájdete niekoľko barov a skvelých reštaurácií s á la carte aj bufetovou ponukou gréckej, talianskej, thajskej, francúzskej a fusion kuchyne. Hotel má tiež jedinečnú gurmánsku promenádu ​​okolo pláže plnú reštaurácií a kioskov s exotickými pochúťkami.

Hotel je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, pretože tu nájdete mnoho aktivít pre deti v rámci detského klubu Grecoland, ale aj skvelým miestom pre dovolenku v páre.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Grecotel Lux Me White Palace

Hotel prešiel v roku 2020 rekonštrukciou. Všetky izby na prízemí majú teraz vstup do zdieľaných bazénov. Je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Kvalita a pestrosť jedla je na vysokej úrovni a ceny sú bezkonkurenčné.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Ponuka izieb

Double Guestroom Garden View

Double Guestroom Garden View

Pohodlné izby v stredomorskom štýle lákajú ľahkými nádychmi farby piesku a mora v inak bielom interiéri...

Double Guestroom Sea View

Double Guestroom Sea View

Elegantné izby ideálne umiestnené vo všetkých hotelových krídlach na 1. alebo 2. poschodí disponujú nádherným výhľadom na morskú hladinu...

Superior Guestroom Sea View

Superior Guestroom Sea View

Zrenovované priestranné izby (33 m²) s kúzelným výhľadom na more nájdete vo všetkých hotelových krídlach...

Prestige Bungalow Sea View

Prestige Bungalow Sea View

Zrenovované bungalovy sú usadené v záhradách a ponúkajú výhľad na more. Nájdete ich na prízemí v krídle White...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Fantastické reštaurácie a bary v rezorte ponúkajú skvelé kulinárske dobrodružstvo plné čerstvosti i sprievodné zážitky (napr. servírky na korčuliach). Vybrať si môžete z niekoľkých reštaurácií ponúkajúcich bufetovú ponuku aj á la carte menu z kuchyne gréckej, talianskej, thajskej, francúzskej a fusion. Hotel ponúka aj jedinečnú gurmánsku promenádu ​​okolo pláže plnú reštaurácií a kioskov s exotickými pochúťkami. Gurmánsky zážitok je doplnený o výberové vína a ukážkové služby. Hotel tiež prichádza s jedálenským kútikom pre deti, kde sú pre nich prichystané pochúťky po celý deň zadarmo.


Ventanas Il Mar

Elegantná reštaurácia, ktorej názov znamená „okná na more“, s celodennou prevádzkou a vínnou pivnicou ponúka bufetovým štýlom stredomorskú kuchyňu s dôrazom na miestne pochúťky. Okrem skvelého jedla sa tu môžete tešiť aj na tematické večery a nádherný výhľad z otvorenej terasy. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik s pokrmami. Raňajky sa podávajú v čase 07:15 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30 a večere 18:30 – 21:30.

The White

V tejto zážitkovej reštaurácii si pochutnáte na večerách z degustačného menu inšpirovaného francúzskou, talianskou a gréckou kuchyňou s dôrazom na morské plody. Reštaurácia disponuje aj terasou s kúzelným výhľadom na morskú hladinu. Hlavným lákadlom je skvostný výhľad na západ slnka. Na svojej degustačnej ceste si v tejto reštaurácii môžete vybrať z troch unikátnych menu založených na sezónnych ingredienciách. Doprajte si k svojmu zážitku aj kvalitné víno z miestnej pivnice. Miesta v reštaurácii je nutné si rezervovať. Vstup do reštaurácie The White je možný pre osoby staršie ako 14 rokov. Otvorená je v čase 19:30 – 23:30.

Tavernaki

Ako názov napovedá, jedná sa o typickú grécku reštauráciu s á la carte ponukou a výhľadom na more. Očakávať tu môžete autentické a delikátne jedlá spojené s prvotriednymi, ale uvoľnenými službami. Reštaurácia je v prevádzke na raňajky 08:30 - 11:00, obedy 13:00 - 15:00 a večera 19:00 - 23:00 a je vyžadovaná rezervácia.

Asia White

Počas prechádzky po gurmánskej promenáde narazíte na malý ázijský poklad. Á la carte reštaurácia a bar je otvorený pre večere v čase 19:00 - 23:00 a je nutná rezervácia. Vychutnajte si ázijské delikatesy i koktaily v tunajšej uvoľnenej atmosfére podkreslenej DJskými mixmi, ktoré sa s večerom rozbiehajú a bar sa tak mení na miesto plné života.

Oriental Guest Restaurant

Vynikajúca reštaurácia Oriental ponúka jedinečnú autentickú kuchyňu stredného východu. Prináša zabudnuté tradičné chute a poskytuje svojim hosťom neprekenovateľný prvotriedny zážitok z jedla. Ponúka pokrmy v modernom a luxusnom prostredí s vlastným osobným dotykom orientu. Milovníci shisha si môžu po večeri dať shisha fajku s tabakom najvyššej kvality v bare Shisha (shisha fajka je za poplatok). Reštaurácia je otvorená v čase 19:00 - 23:00 (nutná vopred rezervácia).

Fico D’India

Reštaurácia Fico D’India prichádza s uvoľnenou atmosférou a exkluzívnou á la carte ponukou autentickej talianskej kuchyne. Reštauráciu s celodenným espresso barom nájdete pri bazéne. Po západe slnka sa reštaurácia mení na chilloutovú zónu. Užite si tu teda talianske chute pod holým nebom, živú zábavu a nesmierne pohodlie. Reštauráciu môžete navštíviť po predchádzajúcej rezervácii v čase obeda (12:30 - 17:00) a večere (19:00 - 24:00). Vopred je nutná rezervácia miesta.

Hot Steak Restaurant

Vyskúšajte prskajúci horúci steak pripravený na kameni v novej reštaurácii. Reštaurácia Hot Steak Restaurant je umiestnená na širokej terase, ponúka nádherné západy slnka a panoramatických výhľad na more. Dôraz je dávaný na kvalitné čerstvé suroviny. K jedlu si vyberte fľašu kvalitného vína či liehoviny, ktorá vám dokonale doplní nezabudnuteľný večer. Reštaurácia je otvorená v čase 19:00 - 23:00, vždy je nutné si vopred urobiť rezerváciu.

Patisserie a Chocolaterie

Pokiaľ milujete čokoládu, nezabudnite navštíviť miesto Patisserie a Chocolaterie s božskými čokoládovými pochúťkami. V ponuke nájdete aj múčniky, koláče, sladkosti, ale aj zdravšie varianty pochutín na maškrtenie. Cukráreň je otvorená dopoludnia a vo večerných hodinách. Otvorené má 10:30 – 14:30 a 18:30 – 22:00.

Light Fare by the Pool

V Light Fare by the Pool si môžete dopriať výdatné a jednoduché jedlá ako napr. chrumkavé sendviče a bagety či lákavé hamburgery a tortily. Všetko z á la carte menu je pripravené z najčerstvejších ingrediencií. Ľahký obed či snáď si vyhutnáte v čase 10:30 - 17:00.

Creperia – Gelateria

V Creperie – Gelateria nájdete nielen teplé chutné palacinky, ale aj osviežujúcu zmrzlinu, ovocie, čerstvé džúsy, smoothies či frappé. Creperiu s prevádzkou 10:30 - 18:00 nájdete na gurmánskej promenáde.

ONE 24/7

Salónik One 24/7 je, ako názov napovedá, otvorený non-stop. Stolovanie dopĺňa ponuka kávy, múčnikov, obložených tanierov a inovatívnych jedál.

 

Bary:

Sunset Lounge Bar

Kozmopolitný bar vyžaruje kúzlo a luxus rezortu a ponúka výhľad na veľkolepé scenérie tunajšej riviéry aj na vyhlásený západ slnka. Doprajte si osviežujúce koktaily a vybrané nápoje vo vnútri alebo na priestrannej terase. Prevádzková doba je 10:30 - 01:00.

"Long" Beach Bar

Long Beach Bar je ideálnym miestom na strávenie odpočinkových chvíľ pri pobreží za zvukov príjemnej hudby a s chutným kokteilom v ruke. Bar je otvorený 10:30 – 24:00.

Pool Bar v rodinnej časti hotela Family Club Area

Osviežte sa vyhladeným nápojom a menším občerstvením v bare pri bazéne. Prevádzková doba 10:00 - 18:00.

Fico D’India – All Day Espresso Bar

Relaxujte so šálkou svojho obľúbeného espressa alebo vyskúšajte jedinečné talianske nápoje v samom srdci rezortu. Tento bar je ideálnym miestom na stretnutie a nasatie miestneho ducha. Prevádzková doba baru je 10:30 - 24:00.

2 vínne pivnice

Objednajte si pohár alebo fľašu kvalitného vína. Vínne pivnice sú Vám k dispozícii v čase 20:00 - 23:00 vo vybrané večery.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategórie a vybavenosť izieb Grecotel Lux Me White Palace

Hotel disponuje 263 izbami v rôznych kategóriách, z ktorých väčšina má výhľad na more. Interéry sú svetlé, s dominantou typickej gréckej bielej  farby. Hotel má izby rozdelené  do rôznych častí, umiestnených v hlavnej budove alebo hotelových krídlach - White, Blue, Palace, Rethymno. V každej izbe nájdete wifi, klimatizáciu, minibar (na žiadosť doplený / spoplatnený), telefón, TV, sadu na prípravu čaju a kávy, župany, osušky, fén.

Ponuka izieb

Double Guestroom Garden View

Double Guestroom Garden View foto

Pohodlné izby v stredomorskom štýle lákajú ľahkými nádychmi farby piesku a mora v inak bielom interiéri. V izbe s rozlohou 27 m² nájdete veľkú manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka a ďalej pohodlnú rozkladaciu pohovku a kúpeľňu. Izba ponúka výhľad do hotelovej záhrady či na krétske pohorie. V izbe sa smú ubytovať max. 2 dospelí s jedným dieťaťom. Tieto izby, ktoré sa nachádzajú vo všetkých hotelových krídlach, zatiaľ neprešli rekonštrukciou.

Double Guestroom Sea View

Double Guestroom Sea View foto

Elegantné izby ideálne umiestnené vo všetkých hotelových krídlach na 1. alebo 2. poschodí disponujú nádherným výhľadom na morskú hladinu. V zrenovovanej izbe (27 m²) s tyrkysovými prvkami sa nachádza veľká manželská posteľ. Pri francúzskych oknách nájdete aj dennú pohovku, ktorá je vhodná na odpočinok kedykoľvek počas dňa. K izbe patrí kúpeľňa a priestranný balkón (8 m²). Izba je vhodná pre dvoch dospelých.

Superior Guestroom Sea View

Superior Guestroom Sea View foto

Zrenovované priestranné izby (33 m²) s kúzelným výhľadom na more nájdete vo všetkých hotelových krídlach. Izba v bielom dizajne oživeným tyrkysovými prvkami disponuje veľkou manželskou posteľou. K izbe patrí kúpeľňa a oddelený sprchovací kút s priamym výhľadom na more. Na priestranný, zakrytý a zariadený balkón (8 m²) vstúpite francúzskymi oknami. V tejto izbe sa smú ubytovať až 2 dospelí.

Prestige Bungalow Sea View

Prestige Bungalow Sea View foto

Zrenovované bungalovy sú usadené v záhradách a ponúkajú výhľad na more. Nájdete ich na prízemí v krídle White. Moderne zariadená izba (35 m²) disponuje veľkou manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou. Z izby vstúpite do oddeleného priestoru, kde nájdete úžasnú veľkú pohovku. Vonkajší priestor (25-30 m²) je oddelený veľkými francúzskymi oknami. V bungalove sa môžu ubytovať až 2 dospelí s jedným dieťaťom.

LUX ME Guestroom Sea View

LUX ME Guestroom Sea View foto

Priestranné úplne nové izby (40 m²) s úchvatným výhľadom na morskú hladinu sú rozložené po celom hotelovom rezorte na 1. alebo 2. poschodí. Izby sú určené dvom dospelým s dieťaťom a sú ideálnou voľbou pre mladé rodiny. Interiér izby je vyvedený v typickej bielej farbe doplnenej rôznymi odtieňmi modrej. V izbe nájdete veľkú manželskú posteľ a pohodlnú pohovkou, ktorá sa môže zmeniť na posteľ pre dieťa. K izbe patrí kúpeľňa s vaňou a oddeleným sprchovacím kútom s výhľadom na more. Francúzskymi oknami sa dostanete na priľahlé balkóny vybavené pohodlným vonkajším nábytkom s celkovou plochou 16 m².

LUX ME Swim-Up Bungalow Sea View with Sharing Pool

LUX ME Swim-Up Bungalow Sea View with Sharing Pool foto

Chcete si zaplávať v bazéne, ktorý je len pár krokov z vašej izby? Potom si k dovolenke vyberte práve tento zrenovovaný bungalov nachádzajúci sa na prízemí hotelových krídiel White, Palace a Rethymno. Bungalovy disponujú výhľadom na more a priamym prístupom do exkluzívneho hotelového bazéna zdieľaného niekoľkými ubytovacími jednotkami. Nový moderný interiér izby (35 m²), ktorému dominuje veľká manželská posteľ, oplýva bielou farbou doplnenou modrými prvkami. Zo spálne vstúpite do oddeleného priestoru s pohovkou. Z tohto priestoru sa cez francúzske okná dostanete na terasu so záhradou a spomínaným bazénom. Do izby sa pohodlne zmestia dvaja dospelí s jedným dieťaťom.

LUX ME Junior Suite Sea View

LUX ME Junior Suite Sea View foto

Úplne nové izby (40 m²) s úžasným výhľadom na more sa nachádza vo všetkých krídlach hotela na 1. alebo 2. poschodí. Izby sú vhodné pre mladé rodiny (max. 2 dospelí a dieťa) a sú dekorované v odtieňoch slonovej kosti a modrej. V izbe nájdete moderný nábytok a metalické povrchy. Hlavnou doménou je spálňa s veľkou manželskou posteľou, ktorá je v jednom veľkom priestore doplnená o obývaciu zónu s dvoma pohodlnými pohovkami ideálnymi na prespanie detí. K izbe patrí kúpeľňa a oddelený sprchovací kút s výhľadom na more. Francúzskymi oknami prejdete na zastrešený zariadený balkón (8 m²).

Swim-Up Double Guestroom

Swim-Up Double Guestroom foto

Novinkou na rok 2020 sú tieto útulné izby v stredomorskom štýle s privilegovaným prístupom k zdieľanému bazénu. Nový moderný interiér izby (27 m²), ktorému dominuje veľká manželská posteľ a pohovka vhodná na ubytovanie dieťaťa, oplýva bielou farbou doplnenou modrými prvkami. Zo spálne sa cez francúzske okná dostanete na terasu a spomínaný bazén. Do izby sa pohodlne zmestia dvaja dospelí s jedným dieťaťom. Z izby vedie výhľad do záhrady.

Family Guestroom

Family Guestroom foto

Priestranné ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi (max. 2 dospelí a 2 deti) disponuje veľkou manželskou posteľou a moderným ručne vyrezávaným nábytkom. Celý interiér týchto zatiaľ nezrenovovaných izieb (37 m²) je vyvedený v jasných letných farbách. Zo spálne sa vchádza do obývacej izby, ktorá môže slúžiť aj ako druhá spálňa s dvoma rozkladacími pohovkami. Z izby sa ponúka krásny výhľad do bujnej záhrady alebo na pohorie. Izby nájdete v krídlach White, Blue a Rethymno na prezemí alebo na 1. poschodí.

Family Apartment

Family Apartment foto

Nové rodinné apartmány (55 m²) sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov, pretože ponúkajú dve oddelené izby s priľahlými kúpeľňami a zariadenými balkónmi s výhľadom do záhrady alebo na pohorie. Jedna izba je pripravená ako spálňa s veľkou manželskou posteľou a druhá je vybavená ako obývacia izba, ktorá ale môže byť ľahko premenená v druhú spálňu. V apartmáne sa môžu ubytovať až 2 dospelí a 3 deti. Apartmán nachádzajúci sa v hotelových krídlach Palace a Rethymno na 1. alebo 2. poschodí disponuje aj spojovacími dverami a môže byť spojený s ďalšou izbou. V takom prípade spolu môžu bývať až 4 dospelí a štyri deti.

White Family Suite Sea View

White Family Suite Sea View foto

Priestranné suity (50 m²) nachádzajúce sa vo všetkých hotelových krídlach na 1. alebo 2. poschodí sú vhodné pre rodinnú dovolenku. Disponujú spálňou s veľkou manželskou posteľou so sprchovacím kútom a vlastným balkónom, ktorá je oddelená od obývacej izby s dvoma pohodlnými pohovkami, ďalším balkónom a kúpeľňou. Celková plocha zastrešených balkónov s nádherným výhľadom na morskú hladinu je 16 m2. Maximálny počet ubytovaných v tejto suite sú 2 dospelí a 2 deti.

Grand Family Suite Sea View

Grand Family Suite Sea View foto

Veľkolepé suity s veľkými sklenenými dverami vedúce na krytý balkón, z ktorého sa otvárajú výhľady na more. Vo vybraných vilách je navyše priamy vstup do vyhrievaného bazéna. Interiér s rozlohou 75 m² zahŕňa dve oddelené spálne s posteľami o veľkosti king alebo dvoma oddelenými lôžkami a obývacie priestory s dvoma pohovkami. Ďalej sa tu nachádzajú dve kúpeľne s vaňou a dvoma oddelenými sprchovacími kútmi. Pridružené vonkajšie priestory sa rozkladajú na ploche 16 m². Izby nájdete v krídle Palace na prízemí, 2. alebo 3. poschodí. Maximálny počet ubytovaných v tejto suite sú 4 dospelí a 2 deti.

Petit „Yali" Seafront Suite With Sharing Pool

Petit „Yali" Seafront Suite With Sharing Pool foto

Suita Petit „Yali“ Sharing Pool Seafront Suite predstavuje exkluzívny úkryt pre všetkých, ktorí hľadajú prvotriednu lokáciu pri pláži a maximálny komfort. Ideálne je pre zamilované páry na medových týždňoch alebo oslavujúce výročie. Ubytovanie (40 m²) je vzdušné a elegantne zariadené s dreveným nábytkom a dekorom vo farbách slonoviny, béžovej a tyrkysovej. Hlavná spálňa, pýšiaca sa veľkou manželskou posteľou, je doplnená o obývací priestor oddelený posuvnými dverami, ktorý ponúka pohodlnú pohovku a výhľad na more. Tento obývací priestor môže byť premenený na detskú spálňu. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchou, wc a exkluzívnymi toaletnými potrebami. Suitu, ktorá umožňuje priamy prístup do exkluzívneho bazéna v rezorte, nájdete v krídle Rethymno na prízemí. K suite patrí aj záhrada s rozlohou 25-30 m². V suite sa môžu ubytovať až 2 dospelí s dvoma deťmi.

LUX ME „Yali“ Seafront Suite With Sharing Pool Sea View

LUX ME „Yali“ Seafront Suite With Sharing Pool Sea View foto

Díky ubytování v těchto suitách nebudete muset chodit pěšky zpět do pokoje, jakmile si zaplavete v bazénu. Jednoduše si totiž doplavete přímo k vlastní sluneční terase. Interiér těchto moderních suit je laděn do luxusní béžové doplněné o tyrkysovou barvu a metalické povrchy, které podtrhují vzdušnost této suity o rozloze 54 m². Suita je tvořena ložnicí, obývacím pokojem, šatnou a koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Suita je vhodná pro 2 dospělé a dvě děti, které se pohodlně vyspí na rozkládací pohovce v obývacím pokoji. Z přilehlé zahrady (40 m²) s úchvatným výhledem na moře se dostanete k bazénu s efektem nekonečna. Suity se nachází v křídlech Blue a Rethymno v přízemí.

Villa „Luxe Yali“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View

Villa „Luxe Yali“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View foto

Villa Grand Lux ​​„Yali“ Private Pool predstavujú fantastické miesto na strávenie ojedinelej dovolenky priamo na pláži. Vila ponúka vnútorný priestor s rozlohou 60 m² a ďalších cca 60 m² tvorí vonkajší priestor s terasou, vyhrievaným súkromným bazénom (20 m²) a vonkajšou sprchou. Biely interiér rozjasnený žltou a modrou tvorí spálňa s veľkou manželskou posteľou, kúpeľňa s jacuzzi vaňou aj sprchovacím kútom, šatňa a obývací priestor, ktorý môže byť využitý na prespanie detí. Vily nachádzajúce sa v hotelových krídlach White a Palace môžu obývať až dvaja dospelí s dvoma deťmi.

Villa „White“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View

Villa „White“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View foto

Biele vily sa chvália unikátnym dizajnom, svietivým interiérom o rozlohe 85 m² a záhradou o veľkosti 60 m² so sprchou a slnečníkmi. Zároveň sú stelesnením komfortu a nekonečných výhľadov cez francúzske okná, ktoré sa otvárajú na tyrkysové more. V hlavnej spálni nájdete posteľ o veľkosti king a dve oddelené lôžka, zatiaľ čo pridružené obývacie priestory disponujú dvoma pohovkami. Dostatok súkromia pre ubytovaných hostí poskytnú dve kúpeľne so zdvojenými umývadlami, vaňou a oddelenou sprchou. Vo vybraných vilách sa vyskytuje vyhrievaný bazén s opaľovacími lehátkami hneď pri vode.

Swim-Up Family Guestroom

Swim-Up Family Guestroom foto

Novinkou na rok 2020 sú tieto útulné izby v stredomorskom štýle s privilegovaným prístupom k zdieľanému bazénu, ktorý je umiestnený priamo pri terase izby. Moderné izby (37 m²) ponúkajú posuvnými dverami oddelené miestnosti na spánok alebo odpočinok, ale aj nádherný výhľad do bujnej zelene. Do izby sa pohodlne zmestia dvaja dospelí s dvoma deťmi.

Pláž a more

Hotel leží pri kilometer dlhej piesočnato-kamienkovej pláže, ktorá bola ovenčená cenou „Blue Flag“. Priezračné more oplýva výnimočnou kvalitou.

Na pláži nájdete slnečníky, lehátka a tiež časť určenú iba dospelým.

Online cena a slevy Grecotel Lux Me White Palace *****

Profi foto hotela Grecotel Lux Me White Palace *****

Naše foto hotela Grecotel Lux Me White Palace *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Grecotel Lux Me White Palace

Fantastické reštaurácie a bary v rezorte ponúkajú skvelé kulinárske dobrodružstvo plné čerstvosti i sprievodné zážitky (napr. servírky na korčuliach). Vybrať si môžete z niekoľkých reštaurácií ponúkajúcich bufetovú ponuku aj á la carte menu z kuchyne gréckej, talianskej, thajskej, francúzskej a fusion. Hotel ponúka aj jedinečnú gurmánsku promenádu ​​okolo pláže plnú reštaurácií a kioskov s exotickými pochúťkami. Gurmánsky zážitok je doplnený o výberové vína a ukážkové služby. Hotel tiež prichádza s jedálenským kútikom pre deti, kde sú pre nich prichystané pochúťky po celý deň zadarmo.


Ventanas Il Mar

Elegantná reštaurácia, ktorej názov znamená „okná na more“, s celodennou prevádzkou a vínnou pivnicou ponúka bufetovým štýlom stredomorskú kuchyňu s dôrazom na miestne pochúťky. Okrem skvelého jedla sa tu môžete tešiť aj na tematické večery a nádherný výhľad z otvorenej terasy. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik s pokrmami. Raňajky sa podávajú v čase 07:15 – 10:30, obedy 12:30 – 14:30 a večere 18:30 – 21:30.

The White

V tejto zážitkovej reštaurácii si pochutnáte na večerách z degustačného menu inšpirovaného francúzskou, talianskou a gréckou kuchyňou s dôrazom na morské plody. Reštaurácia disponuje aj terasou s kúzelným výhľadom na morskú hladinu. Hlavným lákadlom je skvostný výhľad na západ slnka. Na svojej degustačnej ceste si v tejto reštaurácii môžete vybrať z troch unikátnych menu založených na sezónnych ingredienciách. Doprajte si k svojmu zážitku aj kvalitné víno z miestnej pivnice. Miesta v reštaurácii je nutné si rezervovať. Vstup do reštaurácie The White je možný pre osoby staršie ako 14 rokov. Otvorená je v čase 19:30 – 23:30.

Tavernaki

Ako názov napovedá, jedná sa o typickú grécku reštauráciu s á la carte ponukou a výhľadom na more. Očakávať tu môžete autentické a delikátne jedlá spojené s prvotriednymi, ale uvoľnenými službami. Reštaurácia je v prevádzke na raňajky 08:30 - 11:00, obedy 13:00 - 15:00 a večera 19:00 - 23:00 a je vyžadovaná rezervácia.

Asia White

Počas prechádzky po gurmánskej promenáde narazíte na malý ázijský poklad. Á la carte reštaurácia a bar je otvorený pre večere v čase 19:00 - 23:00 a je nutná rezervácia. Vychutnajte si ázijské delikatesy i koktaily v tunajšej uvoľnenej atmosfére podkreslenej DJskými mixmi, ktoré sa s večerom rozbiehajú a bar sa tak mení na miesto plné života.

Oriental Guest Restaurant

Vynikajúca reštaurácia Oriental ponúka jedinečnú autentickú kuchyňu stredného východu. Prináša zabudnuté tradičné chute a poskytuje svojim hosťom neprekenovateľný prvotriedny zážitok z jedla. Ponúka pokrmy v modernom a luxusnom prostredí s vlastným osobným dotykom orientu. Milovníci shisha si môžu po večeri dať shisha fajku s tabakom najvyššej kvality v bare Shisha (shisha fajka je za poplatok). Reštaurácia je otvorená v čase 19:00 - 23:00 (nutná vopred rezervácia).

Fico D’India

Reštaurácia Fico D’India prichádza s uvoľnenou atmosférou a exkluzívnou á la carte ponukou autentickej talianskej kuchyne. Reštauráciu s celodenným espresso barom nájdete pri bazéne. Po západe slnka sa reštaurácia mení na chilloutovú zónu. Užite si tu teda talianske chute pod holým nebom, živú zábavu a nesmierne pohodlie. Reštauráciu môžete navštíviť po predchádzajúcej rezervácii v čase obeda (12:30 - 17:00) a večere (19:00 - 24:00). Vopred je nutná rezervácia miesta.

Hot Steak Restaurant

Vyskúšajte prskajúci horúci steak pripravený na kameni v novej reštaurácii. Reštaurácia Hot Steak Restaurant je umiestnená na širokej terase, ponúka nádherné západy slnka a panoramatických výhľad na more. Dôraz je dávaný na kvalitné čerstvé suroviny. K jedlu si vyberte fľašu kvalitného vína či liehoviny, ktorá vám dokonale doplní nezabudnuteľný večer. Reštaurácia je otvorená v čase 19:00 - 23:00, vždy je nutné si vopred urobiť rezerváciu.

Patisserie a Chocolaterie

Pokiaľ milujete čokoládu, nezabudnite navštíviť miesto Patisserie a Chocolaterie s božskými čokoládovými pochúťkami. V ponuke nájdete aj múčniky, koláče, sladkosti, ale aj zdravšie varianty pochutín na maškrtenie. Cukráreň je otvorená dopoludnia a vo večerných hodinách. Otvorené má 10:30 – 14:30 a 18:30 – 22:00.

Light Fare by the Pool

V Light Fare by the Pool si môžete dopriať výdatné a jednoduché jedlá ako napr. chrumkavé sendviče a bagety či lákavé hamburgery a tortily. Všetko z á la carte menu je pripravené z najčerstvejších ingrediencií. Ľahký obed či snáď si vyhutnáte v čase 10:30 - 17:00.

Creperia – Gelateria

V Creperie – Gelateria nájdete nielen teplé chutné palacinky, ale aj osviežujúcu zmrzlinu, ovocie, čerstvé džúsy, smoothies či frappé. Creperiu s prevádzkou 10:30 - 18:00 nájdete na gurmánskej promenáde.

ONE 24/7

Salónik One 24/7 je, ako názov napovedá, otvorený non-stop. Stolovanie dopĺňa ponuka kávy, múčnikov, obložených tanierov a inovatívnych jedál.

 

Bary:

Sunset Lounge Bar

Kozmopolitný bar vyžaruje kúzlo a luxus rezortu a ponúka výhľad na veľkolepé scenérie tunajšej riviéry aj na vyhlásený západ slnka. Doprajte si osviežujúce koktaily a vybrané nápoje vo vnútri alebo na priestrannej terase. Prevádzková doba je 10:30 - 01:00.

"Long" Beach Bar

Long Beach Bar je ideálnym miestom na strávenie odpočinkových chvíľ pri pobreží za zvukov príjemnej hudby a s chutným kokteilom v ruke. Bar je otvorený 10:30 – 24:00.

Pool Bar v rodinnej časti hotela Family Club Area

Osviežte sa vyhladeným nápojom a menším občerstvením v bare pri bazéne. Prevádzková doba 10:00 - 18:00.

Fico D’India – All Day Espresso Bar

Relaxujte so šálkou svojho obľúbeného espressa alebo vyskúšajte jedinečné talianske nápoje v samom srdci rezortu. Tento bar je ideálnym miestom na stretnutie a nasatie miestneho ducha. Prevádzková doba baru je 10:30 - 24:00.

2 vínne pivnice

Objednajte si pohár alebo fľašu kvalitného vína. Vínne pivnice sú Vám k dispozícii v čase 20:00 - 23:00 vo vybrané večery.

Šport a wellness hotela Grecotel Lux Me White Palace *****

Rezort sa môže pochváliť 21 bazénmi a jedným detským bazénom. Úplne nový tmavomodrý bazén je dostupný všetkým hosťom a ponúka vyhrievanú morskú vodu vo vybraných mesiacoch apríl až október. Pre rodinné aktivity sú ideálne dva bazény: jeden bazén s morskou vodou (495 m2) a detský bazén s morskou vodou s rozlohou 155 m2.
Pre vybrané izby je k dispozícii 8 spoločných bazénov s morskou vodou, 11 súkromných bazénov špeciálne pre ultra luxusnú kolekciu Yali Suites.

V rezorte môžete stráviť aj aktívnu dovolenku. V ponuke nájdete plážový volejbal, vodné polo, šnorchlovanie, kanoe, vodné bicykle, vybavenie na šnorchlovanie, jazda na banáne, stolný tenis, tanečné hodiny, šípky, doskové hry či tenis (niektoré služby sú spoplatnené). Zacvičiť si môžete jógu, aqua aerobic, streching, osobný tréning s trénerom v posilňovni, zumbe a iné. Na večeru je pre vás pripravený zábavný program, folklórne tance, živé kapely s tanca, večerné kino či diskotéky.

Hotel má tiež vlastnú DVD požičovňu. V blízkosti nájdete aj možnosti využitia horských bicyklov, jazdy na koni, golf a školu potápania.

 

Hippie Spa

Nechajte sa rozmaznávať v Hippie Spa, ktorého ponuka masáží, kozmetických procedúr, relaxácií či starostlivosti o nechty zdokonalí vašu dovolenku na tomto kúzelnom mieste.

K dispozícii je Vám posilňovňa s vybavením na kardio, hammam, masáže a relaxačnú miestnosť.

 

Deti v hoteli Grecotel Lux Me White Palace *****

Najmä deti zažijú v tomto rezorte vysnívanú dovolenku, pretože je tu pre nich pripravený bohatý program v detskom klube Grecoland.

Deti sa môžu tešiť na vnútorné aj vonkajšie hracie priestory, vodné a piesočné prvky a dokonca aj malé toalety. Kvalifikovaný personál, hovoriaci niekoľkými jazykmi, sa o vaše ratolesti vo veku 3-12 rokov rád postará 6 dní v týždni a vy budete môcť nerušene relaxovať.

GrecoKids 3 – 6 rokov

Na deti vo veku 3-6 rokov čaká najmä zábava spojená s poznávaním gréckej kultúry, histórie a prírody. Šesť dní v týždni je zaplnené maľovaním, tvorbou, vodnými a tímovými hrami, tematickými akciami, hľadaním pokladov, apod.

GrecoJuniors 7 – 12 rokov

Deti vo veku 7 - 12 rokov milujú aktívne dovolenky a to je presne to, čo na nich v rezorte čaká. O zábavu bude postarané od rána do večera. Klub ponúka napr. parties, tímové hry, športové aktivity, vodné hry či kreatívnu tvorbu.

GrecoTeens 13+
Od rána do večera budú aj tínedžeri v rezorte zabavení mnohými aktivitami, z ktorých sa dá vymenovať plážový volejbal, vodné športy, turnaje, hip hop, grécke tance či diskotéky.

Grecobaby 0-3 roky

Hotel ponúka možnosť objednať si pred príchodom z hotelovej ponuky dojčenských potrieb všetko pre vaše bábätká a batoľatá, aby balenie pre vás nebolo nočnou morou. Hotel dokáže zabezpečiť: nočníky, jedálenské stoličky, kočíky, ohrievače fliaš, sterilizátory fliaš, varnú kanvicu, vaničky, prebaľovacie podložky, hojdacie lehátka či opatrovateľky. Niektoré položky sú však dostupné v obmedzenom množstve.

 

Stravovanie

Na deti (3-14 rokov) čaká od rána až do večera gastronomický kútik „tasty corner“, kde sa môžu zadarmo občerstviť (ovocie, sušienky, zmrzlina, jogurty).

Aktivity

Medzi aktivity, ktoré hotel ponúka na zabavenie vašich detí, patrí aj letné kino, vodné športy vo vodnom centre na pláži (potápanie, kanoe, vodné bicykle, vodné lyžovanie), tenis, jazda na bicykli, neďaleký golf a vodný park.

Hotel ďalej ponúka: stráženie detí (za poplatok), jedálenské stoličky vo všetkých reštauráciách, detské menu v á la carte reštauráciách, možnosť skorších detských večerí, službu pediatra (za poplatok) a detské produkty v hotelových obchodoch (plienky, vlhčené obrúsky, hračky, jedla, atď.)

 

Mapa - Grecotel Lux Me White Palace *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Grécka do hotela Grecotel Lux Me White Palace *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Lux Me White Palace *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2022
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Grecotel Lux Me White Palace *****

Letové spojenia do Grécka

Ing. Jindřiška Jelínková
Grecotel Lux Me White Palace
„V hoteli som bývala.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.