Angsana Balaclava *****

Maurícius

Objavte exkluzívne romantické útočisko.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Angsana Balaclava *****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tropické záhrady Výhodná lokalita blízko Port Louis a Grande Baie Angsana Spa
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Angsana Balaclava ***** Maurícius

Rezort Angsana Balaclava je situovaný na severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Je oázou relaxácie a súkromia, vďaka čomu predstavuje ideálnu voľbu pre páry a novomanželov na svadobnej ceste.

Nájdete ho v odľahlejšej oblasti zátoky Turtle Bay s tyrkysovými vodami. Jedná sa o luxusný rezort s rozmanitým zázemím na trávenie pohodlnej dovolenky pri mori. Skladá sa z 54 suít a jednej vily, pričom vždy budete mať krásnu pláž na dosah. Tu poznáte, ako dokonale je možné zladiť luxus s rustikálnym štýlom a eleganciou. V mnohých kategóriách ubytovania nájdete navyše aj privátne bazény, vírivky a mnohé iné vymoženosti, ktoré prispievajú k pocitu úplnej pohody.

Luxusné ubytovanie v spojení s moderným vybavením izieb, širokým výberom reštaurácií s medzinárodnou i miestnou gastronómiou, oceňovanými kúpeľmi Angsana Spa, množstvom vodných športov od vodných lyží až po kajaky a unikátnym tropickým prostredím so sviežou zeleňou – to všetko vám zaistí fantastickú dovolenku snov. K dispozícii je dokonca aj knižnica, konferenčné priestory a vybavenie pre hendikepovaných.

Rezort delí od hlavného mesta Port Louis iba pätnásť minút jazdy, v blízkosti sa nachádzajú aj malebné rybárske dedinky a neďaleko je u vyhlásený záliv Grand Baie s reštauráciami, barmi a živou atmosférou. Doprava do hotela z letiska trvá autom jednu hodinu a dvadsať minút.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Angsana Balaclava

Angsana Blaclava je výnimočne malý butikový hotel, ktorý sa vyznačuje svojou ekologickou filozofiou. Snaží sa chrániť životné prostredie a nijak ho nepoškodzovať. Nachádza sa tu unikátne Conservation Laboratory.

Hotel disponuje výhodnou polohou na západnom pobreží, medzi hlavným mestom Port Luis a obľúbeným turistickým strediskom Grand Baie.

V rezorte nájdete dva špeciálne bazény, jeden je plavecký, druhý relaxačný s bielym pieskom a slanou vodou.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Lagoona Suite

Garden Lagoona Suite

Suity Garden Lagoona (72 m2) Vám doprajú čiastočný výhľad na oceán alebo do tropickej záhrady z priestrannej verandy. Môžete si užívať štýlový dizajn a pohodlie kúpeľne s vaňou...

Spa Sanctuary Suite

Spa Sanctuary Suite

V tropických priestoroch vyhlásených kúpeľov Angsana Spa môžete na ubytovanie využiť túto suitu Spa Sanctuary (44 m2) umiestnenú na hornom poschodí s výhľadom na svieže kúpeľné záhr..

Spa Sanctuary Suite with Private Garden

Spa Sanctuary Suite with Private Garden

V pokojnom kúpeľnom prostredí nájdete aj Spa Sanctuary Suite with Private Garden (85 m2), ktorá sa pýši vlastným záhradným priestorom s pokojnou a relaxačnou atmosférou, dennou váľandou ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Rezort Angsana Balaclava je tiež rajom pre milovníkov gastronómie. Nájdete tu tri reštaurácie a dva bary, pričom môžete vyskúšať ázijskú, miestnu i medzinárodnú kuchyňu. Pre špeciálny zážitok je potom skvelou voľbou tzv. „destination dining“ s romantickou atmosférou a výnimočnými pokrmami na pláži.

Oryza

Reštaurácia Oryza ponúka posedenie v interiéri aj vo vonkajšej záhrade, rovnako ako na terase pri bazéne alebo v altánku. Pochutnáte si na ázijskej kuchyni aj na miestnych a medzinárodných pokrmoch počas raňajok a večere. Dress code najmä na večere je smart casual.

Jadis

Vychutnajte si špeciality pan-ázijskej kuchyne s unikátnou kombináciou korenia a tradičných chutí obohatených o lákavú arómu. Pokrmy z východnej Ázie (Japonska, Číny, Vietnamu, Kambodži, Thajska, Malajzie, Indonézie a Singapuru) sú podávané v elegantnom a privátnom prostredí s vínnou pivnicou. Otvorené je na večere päť dní v týždni. Dress code je smart casual.

Shayra

Pri záhrade vedľa záhradky Oryza nájdete túto indickú reštauráciu zasadenú do intímnej atmosféry určenej na večere päť dní v týždni. Objavte dokonalé chute severnej Indie a potešte svoje chuťové poháriky napríklad koreneným tandoori alebo tradičným chlebom naan. Dress code je Smart Casual.

Passion Creole Restaurant & Swim-up Bar

Len kúsok od pláže nájdete reštauráciu a bazénový bar Passion Creole Restaurant & Swim-up Bar, kde môžete relaxovať pri drinku a jedle s nohami v slnkom prežiarených vodách bazéna alebo v rozohriatom piesku. Reštaurácia servíruje medzinárodnú kuchyňu na čele s pizzou alebo barbecue a je otvorená na obedy a popoludní. Dress code je plážový a casual.

Sylea bar

Bar Sylea je umiestnený vedľa reštaurácie Oryza. Môžete tu relaxovať s vycibreným drinkom v ruke, dopriať si lahodnú kávu či čaj alebo sa osviežiť vyladeným kokteilom. Bar ponúka aj ľahké občerstvenie a dezerty. Dress code je casual.

Ďalšie kulinárske možnosti

Destination dining – doprajte si unikátne možnosti súkromného stolovania s večerou na katamaráne alebo priamo na pláži.
Wellness gastronómia – pod dohľadom ajúrvédskeho špecialistu a skúseného šéfkuchára môžete mať pripravený špeciálny jedálniček so zameraním na zdravý životný štýl priamo na mieru.
In-Room dining – stolovanie si môžete užiť ráno, na poludnie aj večer v súkromí svojej suity. K dispozícii je špeciálne menu s hlavnými jedlami aj ľahkým občerstvením 24 hod denne
Gurmánske potešenie - môžete vyraziť na neďaleké trhovisko s miestnym šéfkuchárom a nakúpiť miestne ovocie, zeleninu a ďalšie ingrediencie, aby ste si potom mohli počas kurzu varenia pod dohľadom kuchára pripraviť tradičnú maurícijskú špecialitu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Kategórie a vybavenosť izieb Angsana Balaclava

Predstavte si nádhernú tropickú záhradu s exotickými rastlinami a palmami, jemný vánok so sladkou vôňou kvetov a medzitým rozkošné apartmány a vilky, ktoré sa ľahko stanú vašim tropickým domovom. Angsana Balaclava ponúka viac ako 50 komfortných suít a jednu luxusnú vilu, pričom všetky ubytovania zahŕňajú prírodné materiály, rustikálne kamenné steny, mramorové podlahy a drevené prvky.

Do vybavenia suít a vily patrí pohodlná a priestranná kúpeľňa, šatníkový priestor, toaleta a bidet, pracovný stôl, LCD TV, Ipod, CD a USB prehrávač, IDD telefón, Wi-Fi, elektronický trezor, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju, Nespresso, žehlička a žehliaca doska, žubany a papuče, sušič vlasov, komfortná posteľná bielizeň, klimatizácia a stropný ventilátor.

V rámci rezortu nájdete aj unikátne Spa Sanctuary suity v kúpeľoch Angsana Spa, ktoré sú ideálnou voľbou pre milovníkov sveta wellness. Pokiaľ ste ubytovaní práve tu, budete vždy nablízku ajurvéde, joge, meditáciám, masážam, fitness a tiež zdravej gastronómii skrze unikátne wellness programy na mieru. Tu nájdete vybavenie ako unikátnu kúpeľňu so sprchou, vaňu, toaletu, pracovný stôl, LCD TV, IDD telefón, Wi-Fi, elektronický trezor, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju, Nespresso, žehličku a žehliacu dosku, župany a papuče, sušič vlasov, komfortnú posteľnú bielizeň, klimatizáciu a stropný ventilátor.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Lagoona Suite

Garden Lagoona Suite foto

Suity Garden Lagoona (72 m2) Vám doprajú čiastočný výhľad na oceán alebo do tropickej záhrady z priestrannej verandy. Môžete si užívať štýlový dizajn a pohodlie kúpeľne s vaňou. Veľkými oknami prestupuje dostatok svetla na vytvorenie príjemnej izbovej atmosféry. Dizajn izby je prestúpený drevenými prvkami, moderným nábytkom a dennou váľandou. K dispozícii je posteľ o veľkosti king alebo dve samostatné lôžka. Je tu možnosť troch párov prepojiteľných izieb.

Spa Sanctuary Suite

Spa Sanctuary Suite foto

V tropických priestoroch vyhlásených kúpeľov Angsana Spa môžete na ubytovanie využiť túto suitu Spa Sanctuary (44 m2) umiestnenú na hornom poschodí s výhľadom na svieže kúpeľné záhrady a jazierko. Charakterizuje ju elegantná dekorácia a kvalitný nábytok s vybavením. K dispozícii je aj kúpeľňa so sprchou a v suite nájdete posteľ o veľkosti King aj pohodlnú vaňu.

Spa Sanctuary Suite with Private Garden

Spa Sanctuary Suite with Private Garden foto

V pokojnom kúpeľnom prostredí nájdete aj Spa Sanctuary Suite with Private Garden (85 m2), ktorá sa pýši vlastným záhradným priestorom s pokojnou a relaxačnou atmosférou, dennou váľandou a vonkajšou sprchou. V suite nájdete slamenú strechu, drevenú podlahu, veľké okná, kúpeľňu so sprchou a vaňu v izbe. Zo suity si doprajete výhľady do záhrady.

Spa Sanctuary Suite with Private Hamman

Spa Sanctuary Suite with Private Hamman foto

Tiež Spa Sanctuary Suite with Private Garden (75 m2) je situovaná v kúpeľoch Angsana Spa. Vyznačuje sa súkromným hammam a sprchou v elegantnom dekore. Do vybavenia ďalej patrí stropné osvetlenie pripomínajúce hviezdy, vaňa v izbe, vonkajšia sprcha a menšia záhrada s dennou váľandou a upokojujúcou atmosférou. Suita je vybavená posteľou o veľkosti king a ponúka pohľad do záhrady.

Deluxe Pool Suite partial Seaview

Deluxe Pool Suite partial Seaview foto

Relaxujte na vlastných ležadlách na balkóne s čiastočným výhľadom na more a osviežte sa pri tom vo vlastnom bazéne s nekonečným okrajom, ku ktorému máte prístup z luxusnej kúpeľne. Deluxe Pool Suite partial Seaview (84m2) sa nachádzajú na hornom poschodí a vyznačujú sa štýlovým a moderným dizajnom s kamennými a drevenými prvkami. K dispozícii je kúpeľňa s dažďovou sprchou. Rezort ponúka celkom 8 týchto suít, pričom jeden pár je prepojiteľný.

Deluxe Pool Suite

Deluxe Pool Suite foto

Pokiaľ si vyberiete ubytovanie v suite Deluxe Pool (84 m2), čakajú na Vás priestranné interiéry s vonkajšou verandou na okraji privátneho bazéna s nekonečným okrajom. Z verandy aj z izby máte prístup do kúpeľne s vaňou a sprchou. K dispozícii je aj vlastná šatňa. Spálňa sa pýši veľkými oknami, drevenými prvkami, posteľou o veľkosti King a dennou váľandou. Celkovo je k dispozícii 13 týchto suít, z ktorých jedna je bezbariérová a jeden pár suít je možné prepojiť. Deluxe Pool Suite ponúka výhľad na bazén alebo do záhrady.

Ocean Pool Suite

Ocean Pool Suite foto

Priame výhľady na oceán si užijete zo suít Oceanfront Pool (125 m2), ktoré sa nachádzajú nad suitami Beachfront Pool. Vyznačujú sa pestrým interiérom s drevenými podlahami v spálni a mramorovými aj kamennými prvkami v kúpeľni s priestrannou vaňou aj sprchou. Určite Vás poteší bazén s nekonečným okrajom o veľkosti 25m2, priestranná vonkajšia veranda s dennou váľandou a veľké posuvné presklené dvere do obývacej časti. Skrátka naozaj luxusná kategória ubytovania. Suity Oceanfront Pool disponujú posteľou o veľkosti king aj malou chladničkou na vína.

Beachfront Pool Suites

Beachfront Pool Suites foto

Ešte väčší komfort ponúkajú suity Beachfront Pool, ktoré sú oázou pre milovníkov privátnych bazénov. Nájdete tu vlastný bazén s nekonečným okrajom v tvare „L“ aj unikátnu vírivku, rovnako ako mini-hammam. Budú sa pred Vami otvárať úchvatné výhľady na oceán a západ slnka. K dispozícii je priestranná vonkajšia veranda obklopená bazénom, vírivkou a jazierkom, pričom tu máte prístup priamo k pláži. Ráno sa tak môžete prebúdzať za sviežeho vánku od oceánu. Do vybavenia patrí aj posteľ o veľkosti king a kúpeľňa s vaňou a sprchou.

Imperial Pool Villa

Imperial Pool Villa foto

Až štvorspálňová majestátna Imperial Pool Villa (775 m2) je skvelou voľbou pre dovolenku väčších rodín alebo skupiny priateľov, kedy každý bude mať dostatok svojho priestoru a súkromia v luxusnom prostredí a so službami komorníka. Táto exkluzívne navrhnutá vila môže byť využitá ako jednospálňový až štvorspálňový variant. Skladá sa z hlavnej vily (470 m2) s dvoma spálňami, obrovskou terasou, bazénom s nekonečným okrajom, vírivkou a mini-hamamom. Pripojiť k nej je možné potom prízemný Beachfront Pool Suite (180 m2) s bazénom a vírivkou a jednou spálňou, rovnako ako Oceanfront Pool Suite (12 m2) na poschodí s bazénikom a jednou spálňou. K dispozícii sú teda celkom tri bazény, dve vírivky a tri mini-hammamy spoločne s priestrannou terasou, drevenou verandou s vonkajším barom, balkón s výhľadom na oceán a elegantné obývacie priestory a priestory na stolovanie. Ďalej tu nájdete kuchynku s vnútorným barom a veľké záhradné priestory pri pláži. Hostia si tak môžu vybrať, či využijú iba hlavnú vilu, alebo či pridajú aj dve pripojiteľné suity.

Pláž a more

Pláž pred Angsana Balaclava je čistá, upravená, vybavená ležadlami a slnečníkmi. Nie je príliš dlhá. Hotel je butikového typu, takže aj pri plnej obsadenosti nie je pláž preľudnená. Niektoré izby majú totiž privátne bazény, takže klienti zostávajú v súkromí izby. V hotelovom bazéne je piesočné dno.

Online cena a slevy Angsana Balaclava *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotela Angsana Balaclava *****

Naše foto hotela Angsana Balaclava *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Angsana Balaclava

Rezort Angsana Balaclava je tiež rajom pre milovníkov gastronómie. Nájdete tu tri reštaurácie a dva bary, pričom môžete vyskúšať ázijskú, miestnu i medzinárodnú kuchyňu. Pre špeciálny zážitok je potom skvelou voľbou tzv. „destination dining“ s romantickou atmosférou a výnimočnými pokrmami na pláži.

Oryza

Reštaurácia Oryza ponúka posedenie v interiéri aj vo vonkajšej záhrade, rovnako ako na terase pri bazéne alebo v altánku. Pochutnáte si na ázijskej kuchyni aj na miestnych a medzinárodných pokrmoch počas raňajok a večere. Dress code najmä na večere je smart casual.

Jadis

Vychutnajte si špeciality pan-ázijskej kuchyne s unikátnou kombináciou korenia a tradičných chutí obohatených o lákavú arómu. Pokrmy z východnej Ázie (Japonska, Číny, Vietnamu, Kambodži, Thajska, Malajzie, Indonézie a Singapuru) sú podávané v elegantnom a privátnom prostredí s vínnou pivnicou. Otvorené je na večere päť dní v týždni. Dress code je smart casual.

Shayra

Pri záhrade vedľa záhradky Oryza nájdete túto indickú reštauráciu zasadenú do intímnej atmosféry určenej na večere päť dní v týždni. Objavte dokonalé chute severnej Indie a potešte svoje chuťové poháriky napríklad koreneným tandoori alebo tradičným chlebom naan. Dress code je Smart Casual.

Passion Creole Restaurant & Swim-up Bar

Len kúsok od pláže nájdete reštauráciu a bazénový bar Passion Creole Restaurant & Swim-up Bar, kde môžete relaxovať pri drinku a jedle s nohami v slnkom prežiarených vodách bazéna alebo v rozohriatom piesku. Reštaurácia servíruje medzinárodnú kuchyňu na čele s pizzou alebo barbecue a je otvorená na obedy a popoludní. Dress code je plážový a casual.

Sylea bar

Bar Sylea je umiestnený vedľa reštaurácie Oryza. Môžete tu relaxovať s vycibreným drinkom v ruke, dopriať si lahodnú kávu či čaj alebo sa osviežiť vyladeným kokteilom. Bar ponúka aj ľahké občerstvenie a dezerty. Dress code je casual.

Ďalšie kulinárske možnosti

Destination dining – doprajte si unikátne možnosti súkromného stolovania s večerou na katamaráne alebo priamo na pláži.
Wellness gastronómia – pod dohľadom ajúrvédskeho špecialistu a skúseného šéfkuchára môžete mať pripravený špeciálny jedálniček so zameraním na zdravý životný štýl priamo na mieru.
In-Room dining – stolovanie si môžete užiť ráno, na poludnie aj večer v súkromí svojej suity. K dispozícii je špeciálne menu s hlavnými jedlami aj ľahkým občerstvením 24 hod denne
Gurmánske potešenie - môžete vyraziť na neďaleké trhovisko s miestnym šéfkuchárom a nakúpiť miestne ovocie, zeleninu a ďalšie ingrediencie, aby ste si potom mohli počas kurzu varenia pod dohľadom kuchára pripraviť tradičnú maurícijskú špecialitu.

Aktivity

Aj keď je rezort Angsana Balaclava menším butikovým hotelom s pokojnejšou atmosférou, rozhodne sa nemusíte báť, že by ste sa nudili. Nižšie prinášame tipy na najrôznejšie aktivity.

Aktivity pre páry

Páry na romantickej dovolenke môžu vyskúšať párovú masáž, maurícijské kulinárske zážitky, plavbu pri západe slnka, romantický kúpeľ vo dvojici, privátnu lekciu jogy na pláži pre dvoch, romantickú večeru, výlet na bicykli so sprievodcom a piknikom, podmorské „safari“ s potápacím scootrom a pod. Možné je tiež obnoviť svoje svadobné sľuby alebo zažiť priamo svadbu v raji.

Aktivity pre rodiny

Rodiny s deťmi majú v rezorte Angsana Balaclava široké možnosti na voľný čas. Vydajte sa na výlet loďou s preskleným dnom s možnosťou šnorchlovania, dajte si preteky v kajaku, doprajte deťom chvíle pohody a radovánok v detskom klube alebo svojich najmenších vezmite na výlet do neďalekého parku Casela. Skvelým rodinným zážitkom sú aj kurzy varenia, výlet na bicykloch alebo plavba katamaránom. Deti tiež určite ocenia možnosť plážového vyžitia so stavaním hradov a snehuliakov z piesku.

Aktivity pre teenagerov

Rezort myslí aj na dospievajúcich hostí, pre ktorých pripravil možnosti zábavy na čele s kúpeľnou párty, kurzy prípravy nealko koktailov, súkromným barbecue na pláži, vodnými športmi, plavbou katamaránom a najrôznejších výletov (napr. prírodný park Casela, dostihy v Port Louis, nočný život v Grand Baie a pod.)

Knižnica

Oddýchnite si na chvíľu od ostrého slnka a ponorte sa do deja niektorej z kníh v hotelovej knižnici.

Gurmánske potešenie

Môžete vyraziť na neďaleké trhovisko s miestnym šéfkuchárom a nakúpiť miestne ovocie, zeleninu a ďalšie ingrediencie, aby ste si potom mohli počas kurzu varenia pod dohľadom kuchára pripraviť tradičnú maurícijskú špecialitu.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

 Cestovná kancelária DELUXEA ponúka na ostrove Maurícius exkluzívne štyroch českých alebo slovenských delegátov, ktorí tu dlhodobo žijú. Pri svojej dovolenke nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete delegáta opýtať na všetko, čo Vás zaujíma. Pre prípad núdze dostanete na delegáta aj telefónne číslo na jeho mobil alebo whatsap. Navyše počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Detailné informácie o delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria po česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Privátni vodiči ovládajú plynule angličtinu a francúzštinu.

Na ostrove Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vybavená ceduľkou s Vašimi menami a logom DELUXEA
Team usmievavých delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové klimatizované osobné automobily vybavené Wi-Fi pripojením
Ústretového vodiča, ktorý Vám cestou do hotela rád odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli zo strany vodiča
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli, a to bežne na druhý deň po prílete
Českú / slovenskú delegátku na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

 

Šport a wellness hotela Angsana Balaclava *****

Aktívne vyžitie v podobe najrôznejších pozemných i vodných športov môžete očakávať aj v rezorte Angsana Balaclava. A pokiaľ máte radi masáže a kúpeľné procedúry, určite nesmiete vynechať Angsana Spa.

Fitness centrum

Posilňovňa je vybavená prvotriednymi a modernými prístrojmi najrôznejšieho druhu, aby si každý prišiel na svoje. Môžete si len tak sami zacvičiť alebo využiť skupinové cvičenia či osobného trénera. Ak preferujete vonkajšie aktivity, môžete si požičať bicykel a prejsť sa okolo rezortu alebo zájsť na kurzy jogy a meditácie na pláži.

Bazény

Skočte do bazéna s nekonečným okrajom (počas maurícijskej zimy je vyhrievaný) alebo jedinečného bazéna so slanou vodou v lagúnovom štýle.

Centrum vodných športov a rekreácie

Rezort Angsana Balaclava ponúka nespočetné množstvo vodných športov na čele so šnorchlovaním, potápaním, rybolovom, výlety loďou s preskleným dnom, výlety katamaránom, windsurfing a plachtenie. Pozemné športy potom zahŕňajú bicykle, kurzy varenia, osobný tréning a mnohé ďalšie.

Kúpele Angsana Spa

Doprajte si jedinečnú starostlivosť v uznávaných kúpeľoch Angsana Spa. Môžete vyskúšať rozmanité procedúry a masáže v prostredí s dokonale vyladenou atmosférou a sviežou vegetáciou. Miestni terapeuti pre Vás pripravia program na mieru a podľa Vašich preferencií s použitím lokálnych prípravkov.

Čaká na Vás pokoj a úplná pohoda, kde sa zbavíte stresov každodenného života, čo ocenia Vaše telo, myseľ i duša. Kúpele sú kombináciou holistických princípov a ajurvédy, ktorá má korene až 5000 rokov späť. K dispozícii sú luxusné miestnosti pre procedúry s vlastným zázemím ako šatne, hydroterapia a pod.

Deti v hoteli Angsana Balaclava *****

Angsana Balaclava myslí aj na tých najmenších hostí. K dispozícii je detský klub pre deti vo veku od 4 do 11 rokov. Ponúka nespočet detských hračiek a tiež mnoho rozmanitých aktivít, aby sa deti mohli zabaviť a užiť si pobyt pri mori podľa svojich preferencií.

Aktivity pre rodiny – Rodiny s deťmi majú v rezorte Angsana Balaclava široké možnosti na voľný čas. Vydajte sa na výlet loďou s preskleným dnom s možnosťou šnorchlovania, dajte si preteky v kajaku, doprajte deťom chvíle pohody a radovánok v detskom klube alebo svojich najmenších vezmite na výlet do neďalekého parku Casela. Skvelým rodinným zážitkom sú aj kurzy varenia, výlet na bicykloch alebo plavba katamaránom. Deti tiež určite ocenia možnosť plážového vyžitia so stavaním hradov a snehuliakov z piesku.

Doprava do hotela Angsana Balaclava

Doprava do hotela z letiska trvá autom približne jednu hodinu a dvadsať minút.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Angsana Balaclava *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Maurícius do hotela Angsana Balaclava *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Angsana Balaclava *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Angsana Balaclava *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Mgr. Zuzana Zjavková
Angsana Balaclava
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.