Domaine des Jamroses ***

Réunion

Srdce tropickej záhrady

Hotel Domaine des Jamroses ***

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov V srdci tropickej záhrady Krásny výhľad na indický oceán V kreolskom štýle

Popis hotela Domaine des Jamroses *** Réunion

Hotel je umiestnený priamo v srdci tropickej záhrady, ktorá sa rozkladá na viac ako dvoch hektároch pôdy. Priamo od hotela je krásny výhľad na Indický oceán a hlavné mesto St. Denis, ktoré je vzdialené asi 8 km.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia Vás zaujme nielen svojimi kulinárskymi výtvormi, ale tiež úžasným nábytkom, ktorý pochádza z polovice 19. storočia a je rozhodne umeleckým dielom.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Domaine des Jamroses

Rezort tvorí niekoľko rôznych budov postavených v kreolskom štýle a vybavených štýlovým nábytkom z koloniálnej minulosti. Všetkých 20 izieb má výhľad na oceán. Samozrejmosťou je balkón, TV, telefón, minibar, sušič vlasov a sejf.

 

Ponuka izieb

Online cena a slevy Domaine des Jamroses ***

Profi foto hotela Domaine des Jamroses ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Domaine des Jamroses

Reštaurácia Vás zaujme nielen svojimi kulinárskymi výtvormi, ale tiež úžasným nábytkom, ktorý pochádza z polovice 19. storočia a je rozhodne umeleckým dielom.

 

Šport a wellness hotela Domaine des Jamroses ***

Zdarma je tenis, squash, sauna, jacuzzi, biliard a bazén. Neďaleko si môžete za poplatok zahrať golf alebo sa prejsť na koni.

 

Mapa - Domaine des Jamroses ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Domaine des Jamroses ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domaine des Jamroses ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Domaine des Jamroses ***

Letové spojenia na Reunion

Katarina Hutníková
Domaine des Jamroses
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.