Hotel des Neiges ***

Réunion

Príjemný hotel s krásnou okolitou prírodou

Hotel Hotel des Neiges ***

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov V krásném prostředí přírodního karu a vyhaslé sopky Rodinné pokoje Příjemný hotel s krásnou okolní přírodou

Popis hotela Hotel des Neiges *** Réunion

V krásnom prostredí vyhasnutej sopky Piton des Neiges (3069 m nm) si užijete výnimočný pobyt na Reunione. Tunajšia oblasť Cilaos je známa svojou termálnou aktivitou, autentickými výšivkami, šošovicou a vlastným vínom. V tomto malom mestečku so 6000 obyvateľmi sa môžete tešiť na mnoho prechádzok, výletov a ďalších zážitkov.
Hotel des Neiges ponúka rozmanitý výber izieb v podobe troch kategórií. Všetky sú vybavené kúpeľňou, toaletou, kúrením, telefónom, televíziou a terasou. K dispozícii sú aj izby upravené pre hostí so zníženou pohyblivosťou.
Pochutnajte si na lahodnej kreolskej kuchyni a vyskúšajte punč alebo miestny rum v salónovom bare s atraktívnym krbom a príjemnou atmosférou.
K dispozícii je aj moderné vybavenie a mnoho zariadení a aktivít na relaxáciu či trávenie voľného času, ako napríklad bazén, jacuzzi, sauna, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Chambre Confort

Chambre Confort (17 m², max. 2 osoby) sa nachádzajú na druhom poschodí a disponujú malou terasou, manželskou posteľou, kúpeľňou s vaňou a toaletou, televíziou, telefónom a ústredným kú..

Chambre Confort Plus

Chambre Confort Plus (20 – 24 m²) tieto príjemné izby na prízemí a prvom poschodí disponujú terasou o 4 m², sprchou, toaletou, televíziou, telefónom a ústredným kúrením...

Chambre Familiale

Chambre Familiale (26 – 32 m²) veľká rodinná izba s terasou o 10 m² je vybavená manželskou posteľou a dvoma prístelkami. Detská postieľka je k dispozícii za príplatok...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácia ponúka zdobené interiéry s komínom a krbom na zimné večery a predovšetkým typickú kreolskú kuchyňu. Každý večer si môžete pochutnať na bufete, ktorý je navrhnutý podľa preferencií hostí. Budete mať k dispozícii predjedlá, hlavné jedlá a dezerty. Chvíle strávené pri stolovaní budú príjemné a gurmánske.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Hotel des Neiges

Ponuka izieb

Chambre Confort

Chambre Confort (17 m², max. 2 osoby) sa nachádzajú na druhom poschodí a disponujú malou terasou, manželskou posteľou, kúpeľňou s vaňou a toaletou, televíziou, telefónom a ústredným kúrením. K vybaveniu patria aj autentické kreolské stropy a drevený exotický nábytok.

Chambre Confort Plus

Chambre Confort Plus (20 – 24 m²) tieto príjemné izby na prízemí a prvom poschodí disponujú terasou o 4 m², sprchou, toaletou, televíziou, telefónom a ústredným kúrením. Hostia si môžu vybrať buď manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka. 2 izby tejto kategórie sú upravené pre hostí so zníženou pohyblivosťou.

Chambre Familiale

Chambre Familiale (26 – 32 m²) veľká rodinná izba s terasou o 10 m² je vybavená manželskou posteľou a dvoma prístelkami. Detská postieľka je k dispozícii za príplatok. Do vybavenia patrí kúpeľňa s vaňou a toaletou, televízia, telefón, ústredné kúrenie a nábytok z exotického dreva.

Pláž a more

Hotel des Neiges sa nachádza v oblasti Cilaos, v centrálnej časti ostrova Réunion. Nedisponuje preto vlastným prístupom k pobrežiu.

Online cena a slevy Hotel des Neiges ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Hotel des Neiges

Reštaurácia ponúka zdobené interiéry s komínom a krbom na zimné večery a predovšetkým typickú kreolskú kuchyňu. Každý večer si môžete pochutnať na bufete, ktorý je navrhnutý podľa preferencií hostí. Budete mať k dispozícii predjedlá, hlavné jedlá a dezerty. Chvíle strávené pri stolovaní budú príjemné a gurmánske.

Šport a wellness hotela Hotel des Neiges ***

Jacuzzi a sauna – pre vašu relaxáciu je v hoteli k dispozícii pohodlná jacuzzi a tradičná sauna.

Bazén – bazény hotela sú skvelým miestom k opaľovaniu a osvieženiu pre celú rodinu. K dispozícii sú dva vyhrievané bazény.

Biliard – vyskúšajte si biliard a užite si zábavu s priateľmi či ostatnými hosťami.

Ping pong – pre viac pohybu si môžete zahrať aj ping pong a užiť si plno zábavy.

K ďalšiemu vybaveniu patrí: stolný futbal a počítač s vysokorýchlostným pripojením k internetu.

Mapa - Hotel des Neiges ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Hotel des Neiges ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel des Neiges ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Hotel des Neiges ***

Podobný hotel

Letové spojenia na Reunion

Ing. Martina Melková
Hotel des Neiges
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.