Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Réunion

Panoramatický výhľad na zátoku Saint-Leu a jej povestné vlny

Hotel Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ideální výchozí bod pro objevování ostrova Skryté tropické útočiště Panoramatický výhled na zátoku Saint-Leu

Popis hotela Iloha Sea View Hotel & Spa *** Réunion

V srdci bujnej tropickej záhrady sa nachádza skryté tropické útočisko v podobe hotela Iloha Seaview. Priateľské úsmevy, charizma, teplo a osviežujúci duch dovolenky na vás čaká v tomto malom raji medzi nebom a morom. Hotel sa nachádza pri obci Saint-Leu a ponúkne vám kúzelnú autenticitu a pocit slobody.
Iloha Seaview Hotel je ideálnym východzím miestom k objavovaniu hlavných turistických atrakcií Réunionu 
v podobe prírodných krás a pamiatok UNESCO. Tie tvoria Cirque de Cilaos a Piton de la Fournaise, čo je jeden z najviac aktívnych vulkánov na svete. Za navštívenie stoja aj vrcholky hôr, krásna zelená príroda, západné pobrežie, lagúny a biele piesočné pláže.
Aby boli priestory rezortu ešte viac zdokonalené k tráveniu jedinečnej dovolenky, prešiel hotel v roku 2011 rozsiahlou rekonštrukciou. Novo vybudovaná časť Le Guétali sa nachádza v hornej časti komplexu Iloha, otvára sa smerom k druhému bazénu a ponúka 16 nových izieb s kuchynským kútom a kapacitou až pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov).
Zvláštna pozornosť bola venovaná spoločným priestorom. Renovovaná bola recepcia, ale aj plážový bazén. Medzi ďalšie inovácie patrí vonkajší salónik s ochutenými a korenenými rumami a reštaurácie La Tratoria a Cas'Akéa.
Užite si pohodlie, servis a ideálnu harmóniu tohto krásneho hotela ako jednotlivec, v páre alebo tiež s rodinou a priateľmi.
Hotel leží necelých 45 minút od letiska Roland Garros (Saint-Denis) a 30 minút Pierrefonds (Saint-Pierre).

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Standard Room

Standard Rooms (17 m², celkovo 14, max. 2 dospelí) zaručujú kúzlo, jednoduchosť a pohodlie. Nachádzajú sa na prízemí a na prvnom poschodí hlavnej budovy a v blízkosti nájdete hotelové re..

Guétali's Room

Guétali’s Rooms (37 m², celkovo 16, max. 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) predstavujú novo vybudované izby, ktoré ponúkajú komplexné pohodlie hotela Iloha Seaview, množstvo súkromného vyb..

Bungalows with kitchenette

Bungalows with kitchenette (32 m², celkovo 20, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov a jedno mimino) ponúkajú možnosť plne využívať všetky výhody hotela a pritom sa stravovať vo svojom bun..

Tropical Bungalows

Tropical Bungalows (34 m², celkovo 20, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov a jedno mimino) sa nachádzajú priamo v srdci sviežej záhrady hotela Iloha...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Iloha Seaview ponúka rozmanité stravovacie zážitky – vychutnajte si hotelové špeciality v tieni pri bazéne, na terase talianskej reštaurácie alebo v intímnom bare s výhľadom na krásnu zátoku Saint-Leu. Dve reštaurácie a salónikový bar sú k dispozícii pre romantické chvíle, rodinné večere či priateľské posedenie pri rôznych príležitostiach. Vítaní sú v týchto priestoroch aj hoteloví nerezidenti.
V tieni palapy, s výhľadom na zátoku a s bazénom v absolútnej blízkosti. To je prostredie, ktoré ponúka hlavná hotelová reštaurácia. Potešenie tu nájdete v pestrej a nápaditej ponuke pokrmov pripravených podľa tradičných kreolských receptov. V reštaurácii si budete môcť pochutnať aj na chutiach z celého sveta. Vyskúšajte tunajšie pštrosie špeciality a syrové ryby. Tradičné pokrmy Réunionu sú pripravované miestnymi kuchármi. Doprajte si niečo navyše s domácimi dezertami a výberom zmrzlín. Deti sú v reštaurácii vítané a ponuka je upravená tak, aby vyhovovala aj požiadavkám najmenších hostí. Reštaurácia ponúka tiež špeciálne balíčky, ktoré spájajú stravovanie a kúpeľné služby. Každý piatok večer sú v reštaurácii usporiadávané kreolské bufety, aby hostia mohli objavovať chute ostrova Réunion. Tieto programy sú sprevádzané tradičnou hudbou.
Z talianskej reštaurácie La Trattoria sa budete kochať krásnymi výhľadmi na zátoku Saint-Leu. Sledujte úchvatný západ slnka z novej terasy reštaurácie, zatiaľ čo budete objavovať jedinečné chute jedinečných pokrmov. Široký výber z talianskych lahôdok poteší mladých aj starších návštevníkov. Vychutnajte si predjedlá, marinovanú zeleninu, rukolu, parmezánový šalát a carpaccio z hovädzej sviečkovej. V ponuke nechýba ani bruschetta, pasta, pizza a mnohé ďalšie. Ako dezert si môžete dať vynikajúce domáce pochúťky, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Pre vaše pohodlie ponúka Trattoria aj možnosť objednania si jedla na izbu, do bungalovu s kuchynkou či rodinného bungalovu.

Bar je skvelým miestom k najrôznejším stretnutiam. Vychutnajte si rumové koktejly, čerstvé ovocné šťavy alebo lahodné občerstvenie pri pobyte pri bazéne. Zariadený salónik je vybavený biliardom. Každý víkend je bar hostiteľom niekoľkých akcií. Odhaľte tajomstvo výroby ochutených rumov alebo sa naučte niečo nové o juhoafrických vínach. Snack bar ponúka počas dňa aj ľahké občerstvenie v podobe sendvičov, šalátov, zmrzliny.
Hotelová cukráreň poskytuje príjemné osvieženie počas horúceho dňa a zároveň dopraje hosťom výhľad na zátoku Saint-Leu. Objavujte chute miestneho ovocia prostredníctvom podomácky vyrobenej zmrzliny. Guava, tangor, liči, mango, ananás, pitaya a mnohé ďalšie príchute sú bežne v ponuke. Tí, ktorí dávajú prednosť tradičným chutiam vanilky či čokolády, budú tiež potešení, pretože si na týchto príchutiach budú môcť pochutnať. Delikátne polevy, čerstvé ovocie a oku lahodiace zdobenie je ideálnym zavŕšením týchto ľadových výtvorov.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Iloha Sea View Hotel & Spa

Hotel Iloha ponúka 80 izieb, ktoré sú rozmiestnené po celej sviežej záhrade s rozlohou 3 ha. Všetky izby sú precízne zariadené a interiéry z prírodných materiálov sú neustále udržované. Do vybavenia izieb patrí klimatizácia, stropné ventilátory, televízia, veľké verandy, trezor, atď.

Ponuka izieb

Standard Room

Standard Rooms (17 m², celkovo 14, max. 2 dospelí) zaručujú kúzlo, jednoduchosť a pohodlie. Nachádzajú sa na prízemí a na prvnom poschodí hlavnej budovy a v blízkosti nájdete hotelové reštaurácie a hlavný bazén. Všetky izby sú vybavené terasou, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, mini chladničkou, satelitnou TV a klimatizáciou. Dve izby tejto kategórie sú bezbariérovo upravené.

Guétali's Room

Guétali’s Rooms (37 m², celkovo 16, max. 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) predstavujú novo vybudované izby, ktoré ponúkajú komplexné pohodlie hotela Iloha Seaview, množstvo súkromného vybavenia vrátane bazéna pre relaxáciu a záhrad pre intímny odpočinok. Tento typ ubytovania je ideálny tak pre víkendový pobyt, ako aj pre strávenie dlhodobejšej dovolenky. Izby sa nachádzajú v kúzelnej dvojposchodovej kreolskej vile a ich súčasťou sú aj vlastné kuchynské kúty. 8 izieb na hornom poschodí ponúka nádherné panoramatické výhľady na more a zvyšných 8 na prízemí má priamy vstup k bazénu. Izby sú vybavené dvojlôžkovou posteľou (180 cm) a jednolôžkom (90 cm), troma samostatnými lôžkami (90 cm) alebo dvoma dvojlôžkovými posteľami (160 cm). Všetky izby majú k dispozícii kúpeľňu so sprchou a samostatné WC. Ponúka sa aj možnosť súkromného parkoviska. Na prízemí sú 4 izby prepojené tak, aby mohli pohostiť veľké rodiny či skupiny priateľov až s 3 dospelými a jedným dieťaťom do 12 rokov.

Bungalows with kitchenette

Bungalows with kitchenette (32 m², celkovo 20, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov a jedno mimino) ponúkajú možnosť plne využívať všetky výhody hotela a pritom sa stravovať vo svojom bungalove. Nájdete tu skutočnú rovnováhu medzi odpočinkom a nezávislosťou. Celkovo 20 bungalovov má na prízemí terasu a ponúka kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov, telefón trezor, satelitnú TV, klimatizáciu, stropný ventilátor a plne vybavený kuchynský kút na terase. Dva bungalovy sú špeciálne bezbariérovo upravené.

Tropical Bungalows

Tropical Bungalows (34 m², celkovo 20, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov a jedno mimino) sa nachádzajú priamo v srdci sviežej záhrady hotela Iloha. Tropické bungalovy majú k dispozícii terasu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Jeden bungalov je bezbariérový.

Family Bungalow

Family Bungalows (55 m², celkovo 10, max. 4 dospelí a 2 deti do 12 rokov a jedno mimino) sú umiestnené v absolútne pokojnom prostredí a predstavujú ideálne ubytovanie pre trávenie dovolenky s rodinou či priateľmi. Desiatka rodinných bungalovov je rozosiata v tropickej záhrade a vyznačuje sa tromi spálňami (jedna s dvojlôžkom a kúpeľňou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami v medziposchodí a tretia s dvojlôžkom). Ďalej do vybavenia patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitná TV, klimatizácia, stropný ventilátor a plne vybavený kuchynský kút a zariadená veranda.

Pláž a more

Hotel Iloha Seaview leží kúsok od krásnej zátoky Saint-Leu, ktorá je známa svojimi belostnými vlnami. Pozdĺž celej zátoky sa tiahne piesočná pláž, ktorú budete mať na dosah ruky.

Online cena a slevy Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Profi foto hotela Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Iloha Sea View Hotel & Spa

Hotel Iloha Seaview ponúka rozmanité stravovacie zážitky – vychutnajte si hotelové špeciality v tieni pri bazéne, na terase talianskej reštaurácie alebo v intímnom bare s výhľadom na krásnu zátoku Saint-Leu. Dve reštaurácie a salónikový bar sú k dispozícii pre romantické chvíle, rodinné večere či priateľské posedenie pri rôznych príležitostiach. Vítaní sú v týchto priestoroch aj hoteloví nerezidenti.
V tieni palapy, s výhľadom na zátoku a s bazénom v absolútnej blízkosti. To je prostredie, ktoré ponúka hlavná hotelová reštaurácia. Potešenie tu nájdete v pestrej a nápaditej ponuke pokrmov pripravených podľa tradičných kreolských receptov. V reštaurácii si budete môcť pochutnať aj na chutiach z celého sveta. Vyskúšajte tunajšie pštrosie špeciality a syrové ryby. Tradičné pokrmy Réunionu sú pripravované miestnymi kuchármi. Doprajte si niečo navyše s domácimi dezertami a výberom zmrzlín. Deti sú v reštaurácii vítané a ponuka je upravená tak, aby vyhovovala aj požiadavkám najmenších hostí. Reštaurácia ponúka tiež špeciálne balíčky, ktoré spájajú stravovanie a kúpeľné služby. Každý piatok večer sú v reštaurácii usporiadávané kreolské bufety, aby hostia mohli objavovať chute ostrova Réunion. Tieto programy sú sprevádzané tradičnou hudbou.
Z talianskej reštaurácie La Trattoria sa budete kochať krásnymi výhľadmi na zátoku Saint-Leu. Sledujte úchvatný západ slnka z novej terasy reštaurácie, zatiaľ čo budete objavovať jedinečné chute jedinečných pokrmov. Široký výber z talianskych lahôdok poteší mladých aj starších návštevníkov. Vychutnajte si predjedlá, marinovanú zeleninu, rukolu, parmezánový šalát a carpaccio z hovädzej sviečkovej. V ponuke nechýba ani bruschetta, pasta, pizza a mnohé ďalšie. Ako dezert si môžete dať vynikajúce domáce pochúťky, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Pre vaše pohodlie ponúka Trattoria aj možnosť objednania si jedla na izbu, do bungalovu s kuchynkou či rodinného bungalovu.

Bar je skvelým miestom k najrôznejším stretnutiam. Vychutnajte si rumové koktejly, čerstvé ovocné šťavy alebo lahodné občerstvenie pri pobyte pri bazéne. Zariadený salónik je vybavený biliardom. Každý víkend je bar hostiteľom niekoľkých akcií. Odhaľte tajomstvo výroby ochutených rumov alebo sa naučte niečo nové o juhoafrických vínach. Snack bar ponúka počas dňa aj ľahké občerstvenie v podobe sendvičov, šalátov, zmrzliny.
Hotelová cukráreň poskytuje príjemné osvieženie počas horúceho dňa a zároveň dopraje hosťom výhľad na zátoku Saint-Leu. Objavujte chute miestneho ovocia prostredníctvom podomácky vyrobenej zmrzliny. Guava, tangor, liči, mango, ananás, pitaya a mnohé ďalšie príchute sú bežne v ponuke. Tí, ktorí dávajú prednosť tradičným chutiam vanilky či čokolády, budú tiež potešení, pretože si na týchto príchutiach budú môcť pochutnať. Delikátne polevy, čerstvé ovocie a oku lahodiace zdobenie je ideálnym zavŕšením týchto ľadových výtvorov.

Šport a wellness hotela Iloha Sea View Hotel & Spa ***

V hoteli môžu hostia plne využívať:

 • dva bazény, z ktorých jeden sa nachádza na úbočí kopca a poskytuje kľudné a pohodové prostredie
 • stolný tenis, kroket, biliard a stolné hry
 • týždenný zábavný program: skúšobné potápanie, aqua aerobik
 • tajomstvá výroby rumu, objavovanie vín z Juhoafrickej republiky
 • kreolské piatkové večery a koncertné sobotné noci
 • kúpele Cas’Akéa
 • pozorovanie veľrýb a ekologické diskusie o ochrane morských cicavcov vedené hotelovými ekológmi (jún až október)

V blízkosti hotela sa nachádza:

 • pláž (200 m od hotela)
 • dedina Saint-Leu (15 min chôdze od hotela)
 • Kélonia (rezervácia morských korytnačiek)
 • Národná botanická záhrada Mascarin
 • Stella Matutina (múzeum cukrovej trstiny)

Aktivity (za príplatok) ponúkajú:

 • výlety so sprievodcom (túry, dobrodružstvá 4×4)
 • potápanie, začiatočnícke ponory
 • 18-ti jamkové golfové ihrisko (20 minút jazdy od hotela)
 • paragliding (začiatočníci aj pokročilí)
 • jazdy na koni
 • vyhliadkové lety vrtuľníkom a ľahkým lietadlom
 • mnohé ďalšie dobrodružné aj odpočinkové aktivity

Hotelové kúpele Cas’Akéa kombinujú krásu a kľud v intímnom prostredí a rozmaznávajú zmysly hostí. Terapie sú inšpirované tisíc rokov starými tradíciami, ktoré sa týkajú starostlivosti o dušu a telo. Sofistikovanosť a vôňa – to je svet Cas’Akéa, kde sa napĺňajú všetky prírodné poklady Indického oceánu. Objavte celú radu relaxačných a kúpeľných procedúr v ponuke Cas’Akéa a doplňte svoju kozmetickú výbavu o ekologické kozmetické produkty Akéa Visage. Kúpele sú otvorené aj pre nerezidentov hotela, preto je pre hostí odporúčaná rezervácia vopred.

Deti v hoteli Iloha Sea View Hotel & Spa ***

V hoteli Iloha Seaview sú deti vítané. Rodiny sa môžu ubytovať v priestranných bungalovoch, kde budú mať dostatok súkromia. Hlavná reštaurácia hotela je tiež na malých návštevníkov pripravená.

Hotel ponúka aj zapožičanie detskej postieľky (po predchádzajúcej rezervácii a na základe dostupnosti) a za príplatok službu stráženia detí.

Mapa - Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Iloha Sea View Hotel & Spa ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Iloha Sea View Hotel & Spa ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Iloha Sea View Hotel & Spa ***

Letové spojenia na Reunion

Marica Verešová
Iloha Sea View Hotel & Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.