Juliette Dodu ***

Réunion

Úchvatné prostredie hlavného mesta

Osobne
sme
bývali

Hotel Juliette Dodu ***

Hodnotenie 7.7 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Réunion, St. Denis | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pastelové barvy a rafinovaná dekorace Úchvatné prostředí hlavního města Odhalte kouzlo St. Denis
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Juliette Dodu *** Réunion

Hotel Juliette Dodu sa nachádza v centre hlavného mesta Saint Denis a je umiestnený priamo v dome,
v ktorom sa narodila francúzska hrdinka prusko-francúzskej vojny Juliette Dodu, po ktorej je hotel pomenovaný.
Hotel na človeka pôsobí ako malý kreolský palác, ktorý ohromuje svojím osobitým a jedinečným kúzlom. Zaujmú vás pastelové farby, rafinovaná dekorácia, elegantné drevené podlahy a obklady
aj štýlový nábytok.
Strategické umiestnenie a uznávaný historický nádych budovy robí z hotela Juliette Dodu kúzelné miesto pre ubytovanie na Réunione ako pre turistov a podnikateľov, tak aj pre miestnych obyvateľov. Ten, kto hľadá miesto na odpočinok, nájde ho práve na tomto výnimočnom mieste.
Hotel má k dispozícii 43 izieb a suít s veľkolepými dekoráciami a dobovým nábytkom. V knižnici nájdete mnoho informácií nielen o Réunione, ale aj o okolitých ostrovoch. Môžete si v pokoji čítať
v klimatizovanom salóniku.
K dispozícii je súkromné ​​parkovisko pri hoteli, z ktorého sa dostanete výťahom priamo k izbám. Hotel ponúka aj dve bezbariérové ​​izby s dostatkom miesta pre hostí na invalidnom vozíčku. Bezbariérovo upravené sú aj všetky verejné priestory. Tunajšiemu kvalifikovanému a priateľskému personálu bude potešením vám akokoľvek pomôcť počas pobytu, aby ste sa v hoteli cítili čo najlepšie.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Juliette Dodu vás pozýva na ochutnávku miestnej kuchyne, ktorá vás prevedie rôznymi obdobiami 
a predstaví vám pestré špeciality. Môžete si vybrať pobyt s polpenziou alebo si jednoducho rezervovať stôl a užiť si večeru so svojim partnerom, priateľmi či spolupracovníkmi. Raňajky sa podávajú formou bufetu.
Koktejlový bar láka k odpočinku a ponúka pestrú zmes koktejlov, rumov a slávneho piva Dodo.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Juliette Dodu

Hotel ponúka 43 plne zariadených izieb a suít, ktoré boli špeciálne navrhnuté Catherinou Rennie. Nábytok a výzdoba bola v roku 2012 renovovaná. 
Všetky izby majú privátnu kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, fénom a toaletnými potrebami. Ďalej budete mať k dispozícii klimatizáciu, bezplatnú WiFi, IDD telefón, TV, trezor a mini-bar.
Niektoré izby ponúkajú posteľ veľkosti king, iné veľkosti queen a niektoré majú dve oddelené lôžka. Niektoré izby majú navyše pohovku, ktorá môže slúžiť ako ďalšia posteľ.
Izby sú nefajčiarske, niektoré sú bezbariérové.
Vyberať môžete z ponuky izieb:
• Single Room so sprchou (max. 1 osoba)
• Double Room so sprchou (max. 2 osoby)
• Standard Room s vaňou (14 – 15 m², max. 2 osoby)
• Superior Room s vaňou/Twin Room (17 – 20 m², max. 2 osoby)
• Lounge Room/Junior Suite (25 m², max. 3 osoby)
• Panoramic Suite (45 m², max. 4 osoby)

Ponuka izieb

Pláž a more

Mestská pláž sa nachádza neďaleko hotela Le Juliette Dodo. Na belostnom pobreží môžete relaxovať na ležadlách v tieni slnečníkov.

Online cena a slevy Juliette Dodu ***

Profi foto hotela Juliette Dodu ***

Gastronómia a hotelové reštaurácie Juliette Dodu

Hotel Juliette Dodu vás pozýva na ochutnávku miestnej kuchyne, ktorá vás prevedie rôznymi obdobiami 
a predstaví vám pestré špeciality. Môžete si vybrať pobyt s polpenziou alebo si jednoducho rezervovať stôl a užiť si večeru so svojim partnerom, priateľmi či spolupracovníkmi. Raňajky sa podávajú formou bufetu.
Koktejlový bar láka k odpočinku a ponúka pestrú zmes koktejlov, rumov a slávneho piva Dodo.

Šport a wellness hotela Juliette Dodu ***

Súčasťou hotela je bazén, jacuzzi, tropická záhrada a na dosah budete mať aj pláž s ležadlami a slnečníkmi. 
Využiť môžete aj skvelú polohu hotela k objavovaniu okolia. V meste Saint Denis môžete navštíviť napríklad záhrady Jardin de l’Etat a v nich umiestnené Múzeum prírodnej histórie. Množstvo návštevníkov ohromí dychberúci kreolský štýl a architektúra miestneho prostredia. Veľa tradičných kreolských budov sa nachádza na tzv.“starom kreolskom námestí“, kde sa nachádza aj veľká mešita a tamilský chrám. Originálne ručne vyrobené remeselné výrobky, umelecké diela a suveníry budete môcť so zľavou kúpiť v Grand Marché.

Mapa - Juliette Dodu ***

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Juliette Dodu ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Juliette Dodu ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recezie hotela Juliette Dodu ***

Letové spojenia na Reunion

Ing. Martina Melková
Juliette Dodu
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.