La Plantation **

Réunion

Krásne kreolské prostredie

Hotel La Plantation **

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Uprostřed krásné přírody Pierre and Marie-Laure Typický kreolský styl Nádherné prostředí okolní přírody

Popis hotela La Plantation ** Réunion

Na svojej ceste po ostrove Réunion sa zastavte na výnimočnom mieste – v La Plantation House. Tento dom predstavuje autentickú kreolskú vilu, ktorá nie je len domovom majiteľov, Veroniky a Jarna, ale ubytováva aj cestovateľov z celého sveta v štyroch vkusne zariadených izbách.
La Plantation sa nachádza vo výške 300 metrov nad morom, v obci Saint-Joseph, hlavnom meste „divokého juhu“. Hranice tejto oblasti tvoria dve rieky: Ramparts River a Langevin River.
Divoký juh ostrova ponúka smaragdovo zelené lesy a ultramarínové vody Indického oceánu. Nájdete tu pláže ako zo sna, búrlivé útesy, vodopády, ale aj autentické dediny, ktoré prezentujú miestny život. 
La Plantation House ponúka okrem ubytovania aj možnosť raňajok s úžasnými výhľadmi, bazén orientovaný smerom k oceánu a jacuzzi, ktoré láka k relaxácii po dobrodružnom dni.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Room La Case

Room La Case je veľká, situovaná v srdci záhrady. Zo svojej terasy si užijete výhľad na oceán. ..

Room Océane

Room Océane ponúka námornú atmosféru s modrými stenami a bielymi dekoráciami a nábytkom. Výhľad sa vám otvára na oceán a bazén...

Room Créole

Room Créole vás privíta svojou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posedením. ..

Room Volcan

Room Volcan zaujme farbami reprezentujúcimi ostrov a vrelú atmosféru. Samozrejmosťou je terasa s posedením...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V La Plantation House sa podávajú bohaté raňajky v priestore pri bazéne. Vďaka preskleným stenám si užijete krásne výhľady do okolia.
Každá izba má svoju vlastnú vybavenú kuchynku.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb La Plantation

La Plantation ponúka štyri izby: Océane, Créole, La Case a Volcan. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, posteľou veľkosti queen, kuchynkou s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, sporákom, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. K dispozícii budete mať aj kúpeľňu s oddelenou toaletou, uteráky, fén, televíziu, bezplatný bezdrôtový internet, terasu s ležadlami a prístup k bazénu a jacuzzi.

 

Ponuka izieb

Room La Case

Room La Case je veľká, situovaná v srdci záhrady. Zo svojej terasy si užijete výhľad na oceán.

Room Océane

Room Océane ponúka námornú atmosféru s modrými stenami a bielymi dekoráciami a nábytkom. Výhľad sa vám otvára na oceán a bazén.

Room Créole

Room Créole vás privíta svojou romantickou atmosférou a malebnou terasou s posedením.

Room Volcan

Room Volcan zaujme farbami reprezentujúcimi ostrov a vrelú atmosféru. Samozrejmosťou je terasa s posedením.

Pláž a more

La Plantation House sa nachádza 300 metrov nad morom. Z jeho pôdy si užijete krásne výhľady z výšky na oceán. Pokiaľ zatúžite po bielom piesku a osviežení v tyrkysových vodách, k pobrežiu to nebudete mať ďaleko.

Online cena a slevy La Plantation **

Profi foto hotela La Plantation **

Gastronómia a hotelové reštaurácie La Plantation

V La Plantation House sa podávajú bohaté raňajky v priestore pri bazéne. Vďaka preskleným stenám si užijete krásne výhľady do okolia.
Každá izba má svoju vlastnú vybavenú kuchynku.

Šport a wellness hotela La Plantation **

Hotel ponúka bazén s výhľadmi na oceán a jacuzzi.

La Plantation je predovšetkým skvelým východzím bodom k objavovaniu „divokého juhu“. Užijete si tu prechádzky prírodou, skvelé potápanie, krásne pláže, obľúbený je aj paragliding a plavba na kanoe v divokých vodách. Neďaleko sa nachádza mesto Saint-Joseph.

Mapa - La Plantation **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela La Plantation **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Plantation **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela La Plantation **

Letové spojenia na Reunion

Marica Verešová
La Plantation
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.