Les Filaos **

Réunion

Jednoduché ubytovanie pár krokov od pláže

Hotel Les Filaos **

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov 3 minúty od pláže Blízkosť nákupnej oblasti Hermitage Priezračná lagúna

Popis hotela Les Filaos ** Réunion

Je súčasťou úchvatnej tropickej scenérie, ktorú nenájdete nikde inde, než na ostrove Réunion. Pokiaľ túžite po relaxačnej dovolenke bez davov turistov, toto miesto si zamilujete.

Les Filaos ponúka svojim hosťom vonkajší bazén obklopený ležadlami, zastrešenú reštauráciu, tienisté záhrady a dlhé prírodné pláže, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti hotela.

Ochudobnení nebudete ani o nočnú zábavu a rušnejšie prostredie. Kúsok od hotela narazíte na reštauráciu, bary, nočné kluby a obchody.

Hotel Les Filaos poskytuje aj dostatok možností k aktívne strávenému času. Hostia si môžu zahrať tenis, vyskúšať si vodné športy, potápať sa alebo si zapožičať auto či bicykel a porozhliadnuť sa po okolí.

Hotel sa nachádza v meste Saint-Gilles les Bains, asi 45 minút jazdy južne od Saint-Denus a letiska.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V hoteli Les Filaos budete raňajkovať na vonkajšej tienistej terase, kde vám bude naservírovaná rada pokrmov na švédskych stoloch. Pochutnáte si na pečive, čerstvých banánoch, ananáse a ovocných šťavách.

Neformálne stolovanie sa nachádza aj vo veľkom altáne v záhrade. Tu si môžete objednať grilované pokrmy, kreolské špeciality, medzinárodné jedlá, ale aj farebné koktejly a víno.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Les Filaos

Hotel Les Filaos má 44 ubytovacích jednotiek v menšej dvojpodlažnej budove. Všetky izby majú terasu alebo balkón. Vybavenie zahŕňa manželskú posteľ alebo dve oddelené lôžka, šatňovú skriňu, klimatizáciu, mini chladničku, telefón, TV, stôl a stoličky a kúpeľňu so sprchou.

Niektoré izby ubytujú dve osoby, iné až štyroch dospelých. Tieto väčšie izby ponúkajú navyše dve pohovky v obývacej izbe, ktoré môžu poslúžiť ako ďalšie postele. Manželská posteľ sa nachádza na poschodí, kam sa dostanete po drevených schodoch.

 

Ponuka izieb

Pláž a more

Len 200 metrov od hotela sa na slnku trblieta tyrkysová lagúna, ktorá je nielen úžasným osviežením, ale 
aj dejiskom vodných športov a potápania. Pláž pokrytá jemným bielym pieskom sa tiahne do diaľky a láka k prechádzkam v piesku aj k relaxácii v tieni paliem.

Online cena a slevy Les Filaos **

Profi foto hotela Les Filaos **

Gastronómia a hotelové reštaurácie Les Filaos

V hoteli Les Filaos budete raňajkovať na vonkajšej tienistej terase, kde vám bude naservírovaná rada pokrmov na švédskych stoloch. Pochutnáte si na pečive, čerstvých banánoch, ananáse a ovocných šťavách.

Neformálne stolovanie sa nachádza aj vo veľkom altáne v záhrade. Tu si môžete objednať grilované pokrmy, kreolské špeciality, medzinárodné jedlá, ale aj farebné koktejly a víno.

Šport a wellness hotela Les Filaos **

Les Filaos je skvelým východzím bodom k skúmaniu ostrova. Požičať si môžete bicykle, motocykle, štvorkolky aj autá a vydať sa za dobrodružstvom. Fascinujúci svet ale nenájdete len na pevnine. Ukrýva sa aj pod vodou. Réunion je vyhľadávanou potápačskou destináciou a bola by veľká škoda nenazrieť pod hladinu lagúny.

Užiť si môžete aj plavby, vodné lyžovanie, športový rybolov a ďalšie vodné športy.

Mapa - Les Filaos **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Les Filaos **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Les Filaos **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Les Filaos **

Letové spojenia na Reunion

Ing. Martina Melková
Les Filaos
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.