Les Fougéres **

Réunion

Ideálne miesto pre turistiku

Hotel Les Fougéres **

Lokalita Réunion | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nekonečné výhledy na oceán Ideální místo pro turistiku Blízkost pralesa Tamarind

Popis hotela Les Fougéres ** Réunion

Malý rodinný hotel je umiestnený do Tevelave, hornatej oblasti na západnom pobreží ostrova. Nachádza sa asi 15 minút od mora. V blízkosti hotela sa môžete vydať do pralesa Tamarind. Krásnym zážitkom je aj výhľad z hotela, ktorý smeruje do nekonečných diaľok oceánu. Toto jednoduché ubytovanie využijete počas poznávacích okruhov, kedy v hoteli trávite iba minimum času.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Les Fougéres

Nájdete tu len 15 menších izieb. Tie sú vybavené kúpeľňou (sprchovacím kútom), televíziou a telefónom. Niektoré z týchto izieb majú k dispozícii aj malú chladničku.

 

Ponuka izieb

Online cena a slevy Les Fougéres **

Profi foto hotela Les Fougéres **

Gastronómia a hotelové reštaurácie Les Fougéres

V reštaurácii so štýlovým krbom sa servírujú pokrmy tradičnej kreolskej kuchyne.

 

Šport a wellness hotela Les Fougéres **

Hotel Les Fougeres je dobrým východzím bodom pre pešie túry, ale aj pre výlety na horských bicykloch, predovšetkým v kombinácii s hotelom Maido.

 

Mapa - Les Fougéres **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Les Fougéres **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Les Fougéres **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Les Fougéres **

Podobný hotel

Letové spojenia na Reunion

Katarina Hutníková
Les Fougéres
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.