Relais des Cimes **

Réunion

Turisticky obľúbená destinácia

Osobne
sme
bývali

Hotel Relais des Cimes **

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 2 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Réunion, La Plaine des Cafres | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Autentický a tradiční hotel Na úpatí vyhaslé sopky Piton des Neiges Oblíbené místo pro turistiku
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Relais des Cimes ** Réunion

Na úpätí majestátnej sopky Piton des Neiges, v dedine Hell-Bourge sa nachádza hotel Le Relais de Cimes, ktorý spája autentickosť, tradíciu a pohostinnosť. V sviežom zelenom prostredí Cirque of Salazie pocítite nádych prírody v spojení s históriou. V minulosti sa tu nachádzali napríklad termálne kúpele a kreolské domy.
Hotel ponúka 29 pohodlných izieb s vlastným sociálnym zázemím a ďalším vybavením. Hlavná budova hotela reprezentuje kreolskú architektúru. V 19. storočí bola skutočným kreolským bydliskom, ktoré bolo zrekonštruované.
Hotel je tiež domovom skvelej reštaurácie, kde si pochutnáte na miestnych špecialitách.

 

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Príjemná reštaurácia tunajšieho hotela ponúka kvalitné miestne pokrmy a lahodné špeciality. Objavte chuť precízne vyúdeného tuniaka, ochutnajte s láskou pripravené „carris“ podľa tajomstva „Mamie Javel“ alebo si dajte vanilkový crème brûlée či jemnú horúcu čokoládu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Réunion – cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Réunion sa špecializujeme od nášho založenia v roku 1995 a ostrov poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Réunion opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Relais des Cimes

Tento hotel ponúka v hlavnej budove 29 komfortných izieb s kúpeľňou, ktorá je zariadená vaňou, k dispozícii budete mať aj televíziu a telefón. Práve hlavná budova je jedinečným zobrazením kreolskej kultúry a architektúry a v 19. storočí bola skutočnou kreolskou rezidenciou. Jedna izba je bezbariérovo upravená.

Ponuka izieb

Pláž a more

Hotel Le Relais des Cimes sa nachádza v zelenom prostredí Salazie cirque, nemá preto vlastný prístup k pobrežiu.

Online cena a slevy Relais des Cimes **

Profi foto hotela Relais des Cimes **

Gastronómia a hotelové reštaurácie Relais des Cimes

Príjemná reštaurácia tunajšieho hotela ponúka kvalitné miestne pokrmy a lahodné špeciality. Objavte chuť precízne vyúdeného tuniaka, ochutnajte s láskou pripravené „carris“ podľa tajomstva „Mamie Javel“ alebo si dajte vanilkový crème brûlée či jemnú horúcu čokoládu.

Šport a wellness hotela Relais des Cimes **

Oblasť, v ktorej sa hotel nachádza, ponúka množstvo turistických chodníkov nedotknutou prírodou plnou vodopádov, pralesov s neobyčajnou faunou a flórou a mnohé ďalšie prírodné atraktivity. Pre návštevníkov, ktorí hľadajú športové vyžitie, ponúkajú niektorí horskí sprievodcovia kanoistiku či horolezectvo.

Mapa - Relais des Cimes **

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Reunion do hotela Relais des Cimes **

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Relais des Cimes **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Relais des Cimes **

Podobný hotel

Letové spojenia na Reunion

Mgr. Iveta Nožičková
Relais des Cimes
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.