Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

Srí Lanka

Najlepšie miesto pre Vašu aktívnu dovolenku

Osobne
sme
bývali

Hotel Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

Hodnotenie 9 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Srí Lanka, Hikkaduwa | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Atraktivní prostředí s živým nočním životem Bohémský styl a relaxační atmosféra Aktivní dovolená a dobré šnorchlování
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Chaaya Tranz Hikkaduwa **** Srí Lanka

Prevteľte sa do inej úrovne bytia! Budete stúpať ku hviezdam a cítiť energiu sily života juhu…

Na Srí Lanke je časté spojenie – „dole na juhu“ – synonymom pre fascinujúci pobyt spojený s dedinou Hikkaduwa – „ostrovu“ známej bohemskej utópie. Táto idylická pobrežná oblasť je preslávená predovšetkým surfingom, šnorchlovaním a nočným životom.

Vydajte sa osviežiť svoju myseľ do hotela Chaaya Tranz Hikkaduwa. Tento novo zrekonštruovaný a bohatý rezort spája avantgardu s absolútnym luxusom. Oživte svoju dušu, zatiaľ čo budete skúmať koralový útes. Vyskúšajte nové dobrodružstvá na jednom z najlepších miest na svete, aby ste mohli pozorovať veľryby alebo zažiť nočný život v „Hikka stylu“!

POLOHA

Prímorská rybárska dedina Hikkaduwa sa nachádza 100 km južne od Colomba a poskytuje výhody v podobe kúpania v nedotknutom mori, odpočinok na zlatých slnečných plážach a párty až do neskorých nočných hodín. Vďaka obľúbenosti medzi turistami sa Hikkaduwa stala rozvíjajúcou sa oblasťou s mnohými reštauráciami, obchodmi so suvenírmi a nočným životom pri pobreží. Hikkaduwa je známa aj pre svoje koralové útesy. Tieto plytčiny majú priemernú hĺbku okolo 5 metrov, a tak umožňujú návštevníkom šnorchlovanie a potápanie po celý deň. Múzeum masiek v chráme Ambalangoda a Dodanduwa Polgasduwa zaujme tých hostí, ktorí chcú objavovať miestnu kultúru a dedičstvo. K ďalším zaujímavým miestam v okolí patrí pohorie Rummassala Mountains a úžasná pevnosť Galle Fort.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Chaaya Tranz Hikkaduwa

Vesnice Hikkaduwa je sama o sobě poměrně živým turistickým místem a hotel Hikka Tranz jde se zdejším prostředím ruku v ruce. Není divu, že je tedy nejoblíbenější volbou v této oblasti. Má skvělou polohu u pěkné pláže, která navíc umožňuje přístup k mnoha vodním sportům včetně potápění a šnorchlování.

A pokud by byl oceán zrovna trochu divočejším, vždy můžete využít krásného bazénu s barem a lehátky okolo v hotelové zahradě s palmami.

Během dovolené v Hikka Tranz se můžete těšit také na krásné výhledy na palmy a oceán, ať už z pokojů, terasy restaurací či od bazénu.

Základní a zároveň hlavní kategorií ubytování jsou pokoje Superior dostatkem prostoru i pro rodinu s dětmi.

Za zmínku stojí také nabídka restaurací a barů, když má hotel k dispozici jednu bufetovou restauraci a dvě restaurace a la carte, z nichž jedna servíruje skvělé mořské plody. Hosté mohou bezplatně využívat také lekce jógy, volejbal, vodní aerobik, posilovnu a další.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Ponuka izieb

Superior Rooms

Superior Rooms

Prvné a druhé podlažie rezortu s výhľadom na oceán. To sú priestory, kde sa nachádza 140 izieb tejto kategórie...

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Štyri exkluzívne izby spájajú všetko dôležité od designu cez dokonalú pohostinnosť až po kombináciu životných štýlov, umenia a hudby...

Corner Suites

Corner Suites

Tieto apartmány sú situované na okraji 3. a 4. poschodia hotela s dvojitým výhľadom na oceán. Vybavenie: WiFi, klimatizácia, oddelené spálne a obývací priestor, dva balkóny, káblová t..

Familiy Suites

Familiy Suites

Dva rodinné apartmány sú prepojené s dvojlôžkovými izbami, izbou pre posedenie a priestranným balkónom...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Tranzfusion – Tranz Hikkaduwa ponúka široký výber kulinárskych pokrmov. Doprajte si miestnu a medzinárodnú kuchyňu v hlavnej reštaurácii.

Tranzfix – Reštaurácia zameraná na stredomorskú kuchyňu so svojim výhľadom na Indický oceán omámi nielen Vaše chuťové bunky.

The Crab – Druhá reštaurácia otvorená v tomto reťazci sa špecializuje na pochúťky z morských plodůov a na špeciality z krabov.

Tranzfuse – Dobite energiu pri slnečnom bazéne s reštauráciou a barom po dni strávenom na koralovom útese.

Tranzcend – Salónový a bazénový bar so širokou škálou medzinárodných alkoholických nápojov pre pravé uvoľnenie.

Tranzform – Priestor venovaný všetkýmm jemnostiam v živote. Vínna miestnosť a miestnosť pre fajčenie cigár sú ideálnymi miestami k stráveniu odpočinku po dni strávenom na pláži.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Srí Lanku sa špecializujeme od roku 2009 a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Srí Lanku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Chaaya Tranz Hikkaduwa

Pulzujúca atmosféra Hikkaduwy preniká do psychiky každého návštevníka a je najlepšie vyjadrovaná miestnym nočným životom. Rôznorodé pocity z Chaaya Tranz hladko splynú s jeho neobvyklým okolím. Názov hotela pochádza zo slávneho miestneho hudobného žánru a rezort je ideálnym zázemím pre dobrodruhov, milovníkov umenia a voľnomyšlienkárov.

Mozaiky farieb, pohodlie moderného ratanového nábytku a príjemných mäkkých obliečok zdobí izby Superior Rooms, Deluxe Rooms a Suity. V každej kategórii ubytovania je veľká súkromná terasa s výhľadom na Zlatý pás južného pobrežia.

Ponuka izieb

Superior Rooms

Superior Rooms

Prvné a druhé podlažie rezortu s výhľadom na oceán. To sú priestory, kde sa nachádza 140 izieb tejto kategórie. Vybavenie: WiFi, klimatizácia, káblová televízia, mini bar s balenou pitnou vodou, zariadenie na varenie čaju alebo kávy, telefón s IDD, bezpečnostná schránka, toaletné potreby, vlastný balkón a sušič vlasov.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Štyri exkluzívne izby spájajú všetko dôležité od designu cez dokonalú pohostinnosť až po kombináciu životných štýlov, umenia a hudby. Vybavenie: WiFi, klimatizácia, káblová televízia, mini bar s balenou pitnou vodou, zariadenie na varenie čaju alebo kávy, telefón s IDD, bezpečnostná schránka, toaletné potreby, vlastný balkón, sušič vlasov, vankúšové menu, župany a kúpeľňové papuče.

Corner Suites

Corner Suites

Tieto apartmány sú situované na okraji 3. a 4. poschodia hotela s dvojitým výhľadom na oceán. Vybavenie: WiFi, klimatizácia, oddelené spálne a obývací priestor, dva balkóny, káblová televízia, DVD prehrávač, mini bar s balenou pitnou vodou, zariadenie na varenie čaju alebo kávy, telefón s IDD, bezpečnostná schránka, toaletné potreby, vlastný balkón, sušič vlasov, vankúšové menu, spálňa a izba pre posedenie a jacuzzi.

Familiy Suites

Familiy Suites

Dva rodinné apartmány sú prepojené s dvojlôžkovými izbami, izbou pre posedenie a priestranným balkónom. Vybavenie: WiFi, klimatizácia, oddelené spálne a obývací priestor, dva balkóny, káblová televízia, DVD prehrávač, mini bar s balenou pitnou vodou, zariadenie na varenie čaju alebo kávy, telefón s IDD, bezpečnostná schránka, toaletné potreby, vlastný balkón, sušič vlasov, vankúšové menu, špajza a vaňa.

Pláž a more

Hotel leží přímo na pobřeží v oblasti Hikkaduwa, která je proslavená surfingem a šnorchlováním. Část pláže je užší a část širší, přičemž jak je zvykem v této oblasti, je písek nažloutlý.

Online cena a slevy Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

Profi foto hotela Chaaya Tranz ****

Naše foto hotela Chaaya Tranz ****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Chaaya Tranz Hikkaduwa

Tranzfusion – Tranz Hikkaduwa ponúka široký výber kulinárskych pokrmov. Doprajte si miestnu a medzinárodnú kuchyňu v hlavnej reštaurácii.

Tranzfix – Reštaurácia zameraná na stredomorskú kuchyňu so svojim výhľadom na Indický oceán omámi nielen Vaše chuťové bunky.

The Crab – Druhá reštaurácia otvorená v tomto reťazci sa špecializuje na pochúťky z morských plodůov a na špeciality z krabov.

Tranzfuse – Dobite energiu pri slnečnom bazéne s reštauráciou a barom po dni strávenom na koralovom útese.

Tranzcend – Salónový a bazénový bar so širokou škálou medzinárodných alkoholických nápojov pre pravé uvoľnenie.

Tranzform – Priestor venovaný všetkýmm jemnostiam v živote. Vínna miestnosť a miestnosť pre fajčenie cigár sú ideálnymi miestami k stráveniu odpočinku po dni strávenom na pláži.

Šport a wellness hotela Chaaya Tranz ****

VÝLETY

Potápanie a šnorchlovanie – Preskúmajte spletité koralové útvary len 200 metrov od pobrežia Chaaya Tranz Hikkaduwa. Toto neďaleké miesto je domovom veľkého množstva ostrovčekov s dychberúcimi koralovými útesmi, ktoré sú obývané nespočetným množstvom koralových rýb, korytnačiek a homárov. Navyše v týchto miestach môžete preskúmať 4 vraky stroskotaných lodí. Pokiaľ by ste chceli ešte viac, môžete navštíviť certifikované potápačské centrum PADI.

Pozorovanie veľrýb – Začnite dobrodružstvo tým, že uvidíte jedného z najväčších cicavcov na Zemi a pri tom Vás pobavia hraví a obratní delfíni. Taký pohľad sa Vám môže naskytnúť len 8 námorných mil od pobrežia v Mirisse. Preskúmajte oceán na palubách tunajších lodí spoločne s etablovanými prírodovedcami. Po návrate na pobrežie Vás čaká prekvapenie v podobe Rosie, čo je jedna z miestnych morských korytnačiek. Môžete sa s ňou pomaznať, ale aj vykúpať.

Galle Fort – Starobylá holandská pevnosť, ktorá bola nedávno prehlásená za „Svetové dedičstvo“ UNESCO, sa nachádza v pobrežnom meste Galle. Pevnosť bola postavená holandskou spoločnosťou potom, čo mesto Galle dobyli Portugalci v 17. storočí. Na 87 akroch sa nachádza pôvodná brána, tradičné holandské budovy, maják, prvé námorné múzeum na Srí Lanke a holandský kostol.

KÚPELE AZMAARA

Ľahnite si, zhlboka sa nadýchnite a Vaše telo a zmysly vyrazia na cestu do neznáma…

Azmaara Spa sú strešné kúpele, ktoré zahŕňajú rôznorodé masážne techniky v spojení s omamnými vôňami, aby Vám zaistili jedinečný osobný zážitok. Nechajte sa rozmaznávať balijskou, švédskou alebo indickou masážou a svoje zmysly zapojte pri intenzívnej aromaterapii.

Mapa - Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Srí Lanku do hotela Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Chaaya Tranz Hikkaduwa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Chaaya Tranz Hikkaduwa ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Srí Lanku

Mgr. Zuzana Zjavková
Chaaya Tranz Hikkaduwa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.