Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Taliansko

Jen pár metrů od krásných bílých pláží a skal omývaných vlnami a větrem

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte otázky k dovolenke?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájazd pripravíme na mieru.

Osobne
sme
navštívili

Hotel Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Hodnotenie 8.9 Hodnotilo 10 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Taliansko, Sardínie | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, Plná penzia, Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov klid a relaxace romantické zálivy a pláže dovolená pro rodiny s dětmi i pro páry

Popis hotela Valle dell Erica Thalasso Spa ***** Taliansko

Resort Valle dell'Erica Thalasso & Spa je situovaný v severnej časti Sardínie na hranici s Národným morským parkom Archipelago La Maddalena a priamo oproti úžasnému neobývanému ostrovu Spargi. Len 4 km ďalej sa nachádza očarujúca prístavná dedinka plná malých obchodíkov Porto Pozzo. Najstaršia časť Valle dell Erica bol prvý turistický rezort na Sardínii postavený v roku 1958, teda v rokoch, keď sa ešte smelo stavať len pár metrov od mora. Vďaka fascinujúcemu miestu a vysokej kvalite si zaslúžil tento rezort pozornosti aj vtedajšieho prezidenta Talianskej republiky. V šesťdesiatych rokoch sa stalo veľmi štýlovým a populárnym miestom dovoleniek okrem iného aj pre mnoho princezien a kráľov. V roku 2005 bol celý hotel kompletne rekonštruovaný s plným rešpektom k nádhernému prírodnému okoliu. Teraz plne vybavený rezort ponúka moderný komfort a poskytne vám neobyčajnú dovolenku na exkluzívnom mieste.

Rezort sa môže pýšiť naozaj jedinečnú pozíciou, len pár metrov od krásnych bielych piesočných pláží a skál obmývaných vlnami a vetrom. Táto prírodná scenéria patrí medzi tie najkrajšie na Sardínii. Vďaka veľkej rozlohe rezortu je tu perfektné súkromie a čo by len kameňom dohodil veľa malých zálivov a plániček. Romantické izby s panoramatickými verandami spolu s Thalasso & Spa centrom poskytujú príjemnú atmosféru a kvalitný servis, vďaka ktorému si budete pripadať ako v oáze pokoja a rozkoše.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Valle dell Erica Thalasso Spa

Hotel Valle dell Erica je situovaný v pokojnej časti severného pobrežia Sardínie. Jedná sa o moderný wellness rezort príjemne splývajúcu s prírodou a nádherným výhľadom na ostrovy národného parku - súostrovie La Maddalena. Zamilujú si ho predovšetkým rodiny s deťmi, ale aj dvojica. Pre rodiny s deťmi hotel ponúka detský klub s programom pre deti na celý deň.

Prednosťou hotela je päť rôznorodých pláží malých zálivoch a jedna dlhá piesočná pláž v tesnej blízkosti. Rezort má dve časti, Erica - ponúkajúca izby v tradičnom štýle a časť Licciola, kde sú izby viac moderné.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2017
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Video hotela

Ponuka izieb

Classic Room (22 m² + veranda) – Hotel Erica

Classic Room (22 m² + veranda) – Hotel Erica

Intímna a príjemná izba pre dve dospelé osoby, nádherne zdobený ručne vyrábanými látkami a materiálmi. Štýl je typicky sardínsky a odkazuje na tradičné symboly regiónu Gallura...

Superior Erica (25 m² + veranda) – Hotel Erica

Superior Erica (25 m² + veranda) – Hotel Erica

Priestrannejšia izba než prvý s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou pre 2 dospelé osoby. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka...

Junior Suite Erica (35 m² + veranda) – Hotel Erica

Junior Suite Erica (35 m² + veranda) – Hotel Erica

Elegantná suita, ktorú charakterizuje a zdobí interiér so širokými klenbami. Steny so svojimi pastelovými farbami činí každú miestnosť príjemne osvetlenú...

Junior Suite Mirtilla (41 m² + veranda) – Hotel Erica

Junior Suite Mirtilla (41 m² + veranda) – Hotel Erica

Romantické zátišie s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami s kúpeľňou so sprchou a plne vybavenou verandou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

The Nautilus Restaurant - hlavná reštaurácia rezortu s panoramatickým výhľadom na Archipelago La Maddalena, kde sa podáva štýlový bufet.

Les Bouches Restaurant - reštaurácia s terasou pozerajúc na biele útesy pobrežie ponúka raňajkový bufet alebo elegantné posedenie pri večera pripravované pred zrakmi hostí.

Li Zini Sea-Front Restaurant - rafinovaná reštaurácia à la carte, ktorá v sezóne ponúka posedenie priamo na pláži. V reštaurácii je nutná rezervácia a príplatok.

Grecale Restaurant - reštaurácia (kde je potrebné si bez poplatku rezervovať miesto), kde Vám bude diskrétne čašník servírovať špeciality šéfkuchára.

Li Cuisoni - elegantné tradičné reštaurácie, ktorá Vám ponúkne jedinečné miestne špeciality: čerstvo servírované teplé predjedlá, pastu pripravovanú priamo na mieste a excelentné mäso z grilu. Li Cuisoni vyžaduje osobitnú rezerváciu a úhradu.

La Prua Restaurant - imtimně elegantná reštaurácia s panoramatickým výhľadom na bazén s nekonečným okrajom. Vychutnajte si tu romantickú večeru pri sviečkach. Vždy je nutná rezervácia a príplatok.

Restaurant - Pizzeria - pre deti, nachádza sa v blízkosti detského klubu a ponúka čerstvo pečenou pizzu z kamennej pece. Na Vaše deti tu bude dohliadať hotelový personál.

Snack Bar Li Caracol - neformálne plážový bar servírujúca malé snacky a osviežujúce kokteily.

Swim-up Bar Conchiglia - situovaný priamo pri bazéne, ponúka vynikajúci pokrmi a jednohubky s morskými plodmi.

Snack Bar Nemo - čerstvé a ľahké obedy a popoludňajšie posedenie s živou hudbou a miestnymi talentovanými umelcami.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

Každý zájazd do Európy je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, miesto alebo štýl ubytovania, všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná.

Stačí len zavolať na mobil +420 724 065 777.

Tu Vám podáme aktuálne informácie a osobné rady. Poradíme Vám, ktorý hotel vybrať a samozrejme Vám celý zájazd na kľúč pripravíme – napísať nám e-mail na adresu: zajezdy@zajezdy-na-klic.cz – a najradšej budeme, ak nás navštívite aj osobne v kancelárii Brna, Prahy alebo Bratislavy. Špecialista na luxusné zájazdy aj do Eúropy.

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 13 rokov vlastníme platnú koncesiu. Proti úpadku sme poistení v Etics ITP, s.r.o.. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do primárne exotických destinácií, ku ktorým sme postupne pridali ponuku exkluzívnych miest a hotelov v Európe.

Poradíme Vám a zostavíme zájazd presne podľa Vašich prianí. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi želaniami, zaslúžite si dovolenku podľa Vašich predstáv.

Zvoľte si odletové letisko: Praha, Viedeň, prípadne inú európsku metropolu. Všetky letenky, transfery a aj cestovné poistenie Vám zabezpečíme u nás v kancelárii. Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí). Odletieť môžete každý deň. Expresné odlety zariadime počas 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb Valle dell Erica Thalasso Spa

Prestížne ubytovanie v rezorte Valle dell'Erica Thalasso & Spa v Santa Teresa Gallura je vhodné pre všetky Vaše dovolenkové požiadavky. Rezort sa môže pýšiť naozaj jedinečnú pozíciou - izby a apartmány sú len 80 až 200 metrov od mora. Všetky izby sú vybavené nábytkom stredomorského štýlu. Ďalej majú zastrešenú verandu s nábytkom, kúpeľňu so sprchou, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitný TV, osobné trezor, minibar, župany a plážové osušky.

Hotel Erica


Všetkých 8 kategórií izieb (spolu 136) hotela Erica sa nachádza na prízemí s vlastným vstupom a sú elegantne zariadené v príjemnom stredomorskom štýle. Izby vyžarujú pocit maximálnej relaxácie počas Vašej dovolenky. Rezort Erica je plný prekrásnych záhrad s výhľadom na nádherné more súostrovia La Maddalena.

 

Hotel La Licciola


Všetkých 11 kategórií izieb (spolu 116) hotela La Licciola je v modernom a elegantnom štýle. Izby sú zdobené miestnymi autentickými výrobkami. Tradícia tejto oblasti Gallura je možné vidieť v drevenom nábytku, keramike a textíliách, ktoré dokonale vtiahnu do kultúry severnej Sardínie.

Ponuka izieb

Classic Room (22 m² + veranda) – Hotel Erica

Classic Room (22 m² + veranda) – Hotel Erica

Intímna a príjemná izba pre dve dospelé osoby, nádherne zdobený ručne vyrábanými látkami a materiálmi. Štýl je typicky sardínsky a odkazuje na tradičné symboly regiónu Gallura. Unikátne čelo rozširuje manželskú posteľ (oddeliteľná lôžka sú k dispozícii na požiadanie). Izba má kúpeľňu so sprchou. Kapacita izby: max. 2 dospelí.

Superior Erica (25 m² + veranda) – Hotel Erica

Superior Erica (25 m² + veranda) – Hotel Erica

Priestrannejšia izba než prvý s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou pre 2 dospelé osoby. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka. Izba je elegantne zariadená kvalitnými materiálmi s teplými farbami, ktoré vyvolávajú pocit duševnej pohody. Z verandy si môžete plne vychutnať nádhernú prírodu, ktorá obklopuje rezort. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 nemluvňa (od 0 do 2 rokov).

Junior Suite Erica (35 m² + veranda) – Hotel Erica

Junior Suite Erica (35 m² + veranda) – Hotel Erica

Elegantná suita, ktorú charakterizuje a zdobí interiér so širokými klenbami. Steny so svojimi pastelovými farbami činí každú miestnosť príjemne osvetlenú. Otvorený obývací priestor ponúka vstavanú rozkladaciu pohovku. Izba má manželskú posteľ (oddeliteľné lôžka sú k dispozícii na požiadanie) s kúpeľňou so sprchou a plne vybavenú verandou s hojdacia sietí, kde si môžete vychutnať nezabudnuteľné chvíle oddychu. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 dieťa (od 0 do 12 rokov) / 1 nemluvňa (od 0 do 2 rokov).

Junior Suite Mirtilla (41 m² + veranda) – Hotel Erica

Junior Suite Mirtilla (41 m² + veranda) – Hotel Erica

Romantické zátišie s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami s kúpeľňou so sprchou a plne vybavenou verandou. Izbu zdobí štýlový nábytok a unikátny čelo postele z kovaného železa. Pôvodná kombinácia elegantných farieb a materiálov zvyšujú krásu a pohodlie všetkých miestností. Spálňa je arkádami prepojená s obývacím priestorom, ktorý ponúka dve rozťahovacie kreslá, konferenčný stolík a kamenný stôl. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 2 deti (od 0 do 12 rokov).

Giglio/Orchidea Benessere – Hotel Erica

Giglio/Orchidea Benessere – Hotel Erica

Šesť nádherných izieb pripojených priamo do wellness centra. Izby sú vhodné najmä pre páry, ktoré hľadajú kúzelné chvíle pohody. Ide o mimoriadne komfortné izby zariadené v exkluzívnom štýle s veľkou manželskou posteľou a krásnu verandou. Hostia majú bezplatný vstup do wellness centra (prístup v otváracích hodinách + nutné rezervovať vopred), ktoré ponúka vstup do bazénov Thalasso, tureckú kúpeľ, saunu, cardiofitness posilňovňu a relaxačný areál. Kapacita izby: max. 2 dospelí.

Family Suite Mirtilla Sea View – Hotel Erica

Family Suite Mirtilla Sea View – Hotel Erica

Priestranné a pohodlné rodinné ubytovanie sa skladá z dvoch Junior Suite Mirtilli Vista Mare View izieb. Každá izba je s veľkou manželskou posteľou (samostatné postele k dispozícii na požiadanie) a vlastnou kúpeľňou. Kapacita izby: max. 4 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti (od 0 do 12 rokov).

Family Suite Mirtilla Sea View – Hotel Erica

Family Suite Mirtilla Sea View – Hotel Erica

Priestranné a pohodlné rodinné ubytovanie sa skladá z dvoch Junior Suite Mirtilli Vista Mare View izieb. Každá izba je s veľkou manželskou posteľou (samostatné postele k dispozícii na požiadanie) a vlastnou kúpeľňou. Kapacita izby: max. 4 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti (od 0 do 12 rokov).

President Spargi Sea View (63 m² + 30 m² veranda a patio) – Hotel Erica

President Spargi Sea View (63 m² + 30 m² veranda a patio) – Hotel Erica

Pre tých, ktorí chcú zažiť naozajstný luxus a dostatok priestoru, je prestížna izbu President Spargi Sea View tou pravou voľbou. Privíta Vás sympatickým privátnym bazénom a rozľahlú panoramatickou verandou na exkluzívnom a sofistikovanom mieste. Posteľ o veľkosti king (oddelené postele na požiadanie) leží v strede obrovské spálňa s úchvatným výhľadom na ostrovy Archipelago La Maddalena. Pri každom prebudení Vás rozradostí pohľad na prekrásny ostrov Spargi, ktorý je priamo pred Vami. Zahnutý 2 kúpeľne s jacuzzi. V kúpeľni je obrovská oáza duševnej pohody, vďaka masážnemu lôžku a vírivej vani zasadené medzi žulové kamene. Veľké okná s nádherným výhľadom spríjemňuje Vašu kúpeľ. Veľká obývacia izba s dvoma vstavanými rozkladacími pohovkami a stolom je zmes prepracovanosti a ostrovných tradícií, ktoré ponúka mnoho drahých detailov, ako sú lampy a svietniky zdobené pestrofarebnými kameňmi, ktoré vyzerajú ako autentické drahokamy. Vonku je rozľahlá terasa s pohodlnými ležadlami a jedálenským priestorom pre nezabudnuteľné raňajky sa senzačným výhľadom. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 2 deti (od 0 do 17 rokov) + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Superior Licciola (37 m² + 13 m² veranda) – Hotel Licciola

Superior Licciola (37 m² + 13 m² veranda) – Hotel Licciola

Jasné a presvetlené izby s výzdobou a farbami v typickom stredomorskom štýlom. Izby sú s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami a kúpeľňou so sprchou pre 2 dospelé osoby. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Junior Suite Licciola Exclusive Sea View (48 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Junior Suite Licciola Exclusive Sea View (48 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Izby umiestnené na prvom poschodí nachádzajúce sa v exkluzívnej lokalite s vlastným bazénom sú ideálne pre páry. Spálňa disponuje manželskou posteľou (samostatné postele k dispozícii na požiadanie) s nábytkom a farbami v typickom Sardínskom štýle. Zariadená veranda ponúka príjemné chvíle pod šírym nebom a zároveň sa chváli prekrásnymi panorámami, ktoré zasahujú až k okrajom Korziky.

Junior Suite Licciola (43 m² + 13 m² veranda) – Hotel Licciola

Junior Suite Licciola (43 m² + 13 m² veranda) – Hotel Licciola

Elegantná suita s manželskou posteľou alebo dvoma oddeliteľnými lôžkami (na požiadanie) s očarujúcou panoramatickou verandou. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka. Prepojený obývací priestor disponuje vstavanou rozkladacou pohovkou a dvomi kreslami. K dispozícii sú neopísateľné výhľady cez celé Archipelago La Maddalena alebo do záhrady Stredozemného mora, vďaka malému oknu v kúpeľni. Čelo postele je ozdobené cennými ručne tkanými textíliami v jasných farbách, ktoré pochádzajú zo srdca Gallura a ktoré sa vyskytujú aj na stenách v rôznych farebných vzoroch. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Junior Suite Licciola Exclusive Sea View (48 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Junior Suite Licciola Exclusive Sea View (48 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Sofistikovane umiestnené izby sa nachádzajú na prvom poschodí, kde si môžete vychutnať úchvatné výhľady na neobývané súostrovie Archipelago La Maddalena. Spálňa disponuje manželskou posteľou (oddeliteľné lôžka sú k dispozícii na požiadanie). Steny miestnosti sú vyzdobené špeciálnymi ručne vyrábanými plátnami s multi-farebnými vzormi. Táto výzdoba pokrývajúca steny nasleduje stáročia starú tradíciu. Izba má otvorenú obývaciu miestnosť s vstavanou rozkladacou pohovkou, ktorá leží oproti priestrannej terase. Kapacita izby: max. 2 dospelí + 1 dieťa (od 7 do 12 rokov).

Junior Suite Family Exclusive Sea View (60 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Junior Suite Family Exclusive Sea View (60 m² + 14 m² veranda) – Hotel Licciola

Exkluzívna a priestranná suita sa nachádza v podkroví s manželskou posteľou (oddeliteľná lôžka sú k dispozícii na požiadanie). V medziposchodí sa nachádzajú 2 samostatné lôžka, ktoré ponúkajú všetok potrebný komfort. Obrovské okná elegantného obývacieho priestoru Vám umožní si vychutnať nádherný výhľad na Archipelago La Maddalena. Vysoko kvalitný nábytok odráža miestne tradície, ktoré sú tak typické pre toto nádherné ubytovanie. Krásna veranda poskytuje zavŕšenie tohto jedinečného ubytovanie. Kapacita izby: max. 4 dospelí alebo 2 dospelí + 2 deti (od 7 do 12 rokov).

Family Suite Licciola (74 m² + 2 verandy 11-13 m²) – Hotel Licciola

Family Suite Licciola (74 m² + 2 verandy 11-13 m²) – Hotel Licciola

Suita sa skladá z dvoch prepojených Superior Licciola izieb. Jedna spálňa disponuje manželskou posteľou (oddeliteľná lôžka sú k dispozícii na požiadanie) a možnosťou pridať detskú postieľku. Druhá spálňa disponuje manželskou posteľou (oddeliteľná lôžka sú k dispozícii na požiadanie) s obývacím priestorom s vstavanou rozkladacou pohovkou. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu. Kapacita izby: max. 4 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa (od 0 do 17 rokov) + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Suite Arcipelago Licciola Sea View (58 m² + 24 m² veranda) – Hotel Licciola

Suite Arcipelago Licciola Sea View (58 m² + 24 m² veranda) – Hotel Licciola

Obrovský apartmán s rozsiahlou terasou a prekrásnym výhľadom na more Vás neprestane fascinovať. Spálňa disponuje manželskou posteľou s modernými nebesami (oddeliteľné lôžka sú k dispozícii na požiadanie) s možnosťou pridať detskú postieľku. Spálňa je oddelená od obývacej izby posuvnými dverami. Presvetlená obývacia izba ponúka dve kreslá a rozkladaciu pohovku. Izba ďalej zahŕňa veľkú krytú terasu s jedálenským stolom, z ktorej môžete obdivovať úchvatný výhľad na medzinárodnej park a morské úžiny Bonifacio. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne vyznačujúci sa nádhernými farebnými mozaikami a vzácnymi detaily v každom rohu. Kapacita izby: max. 4 dospelí + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Suite Arcipelago Licciola Sea View (57 m² + 24 m² veranda + bazén se zahradou) – Hotel Licciola

Suite Arcipelago Licciola Sea View (57 m² + 24 m² veranda + bazén se zahradou) – Hotel Licciola

Tonto obrovský apartmán navyše ponúka záhradu a vlastný bazén s drevenou slnečnou terasou a lehátkami s prekrásnym výhľadom na Archipelago La Maddalena. Suita bola navrhnutá tak, aby zabezpečila maximálny komfort a súkromie v rezorte. Spálňa disponuje manželskou posteľou s modernými nebesami (oddeliteľné lôžka sú k dispozícii na požiadanie) s možnosťou pridať detskú postieľku. Spálňa je oddelená od obývacej izby posuvnými dverami. Presvetlená obývacia izba ponúka dve kreslá a rozkladacie pohovku. Izba ďalej zahŕňa veľkú krytú terasu s jedálenským stolom, z ktorej môžete obdivovať úchvatný výhľad na medzinárodný park a morské úžiny Bonifacio. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne vyznačujúci sa nádhernými farebnými mozaikami a vzácnymi detaily v každom rohu. Kapacita izby: max. 4 dospelí + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Senior Suite Family Sea View (86 m² + 26 m² veranda) – Hotel Licciola

Senior Suite Family Sea View (86 m² + 26 m² veranda) – Hotel Licciola

Priestranné a komfortné ubytovanie, ktoré je ideálne pre veľkú rodinu. Suita sa skladá z dvoch Junior Suite Licciola izieb. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu. Elegantné suity majú manželskú posteľ alebo dve oddeliteľné lôžka (na požiadanie) a očarujúcu panoramatickú verandu. Pre dieťa je k dispozícii detská postieľka. Prepojená obývacia priestor disponuje vstavanou rozkladacou pohovkou a dvomi kreslami. K dispozícii sú neopísateľné výhľady cez celé Archipelago La Maddalena alebo do záhrady Stredozemného mora, vďaka malému oknu v kúpeľni. Čelo postele je ozdobené cennými ručne tkanými textíliami v jasných farbách, ktoré pochádzajú zo srdca Gallura a ktoré sa vyskytujú aj na stenách v rôznych farebných vzoroch. Kapacita izby: max. 6 dospelých + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

President Razzoli Sea View (85 m² + 25 m² veranda) – Hotel Licciola

President Razzoli Sea View (85 m² + 25 m² veranda) – Hotel Licciola

Ohromný ​​apartmán s vlastným bazénom a veľkou krytou verandou s posedením a jedálenským stolom, z ktorej sa môžete kochať neopísateľným výhľadom na ostrovy Archipelago La Maddalena. Veranda je vybavená pohodlnými ležadlami a vonkajšou sprchou. Relaxujte na lehátku alebo sa ponorte do vôd vlastného bazéna, ktorý leží pod žulovou skalou. Vnútorné priestory sú obklopené veľkými oknami, elegantným nábytkom a vkusne žiarivými farbami stien a tkanín od červenej až po fialovú zmes. Každý detail výzdoby je ručne vyrobený zo starých tradícií oblasti Gallura. Spálňa s posteľou veľkosti king (oddeliteľná lôžka sú k dispozícii na požiadanie) je oddelená posuvnými dverami od susedného obývacej izby, ktorý ponúka dve kreslá a rozkladacie pohovku. Farebné mozaika zdobí veľkú kúpeľňu s oddeleným WC a priestranným sprchovacím kútom. Kapacita izby: max. 4 dospelí + 1 nemluvňa ​​(od 0 do 2 rokov).

Imperial Suite Sea View (154 m²) – Hotel Licciola

Imperial Suite Sea View (154 m²) – Hotel Licciola

Kolosálny a najluxusnejší apartmán rezortu je v dvoch prepojených poschodiach (so samostatnými vchodmi) s vlastným vonkajším bazénom. Ponúka 2 plne vybavené slnečné terasy s vonkajšou sprchou, lehátkami a neopísateľným výhľadom na okolité ostrovy. V prvom poschodí sa nachádza elegantná a veľká spálňa s posteľou veľkosti king (na požiadanie je možné zariadiť oddeliteľné lôžka), ktorá je oddelená posuvnými dverami od susedného obývacej izby, ktorý ponúka dve kreslá, dve rozkladacie pohovky a možnosť pridať dve detskej postieľky. K dispozícii je tiež priestranná a žiarivo naleštené kúpeľňa s obrovitým sprchovacím kútom a dvoma umývadlami. Panoramatická veranda s kreslami, pohovkou a jedálenským stolom sú samozrejmosťou. V druhom poschodí je veľká manželská posteľ alebo dve oddeliteľné lôžka (na požiadanie) a obývacia izba s ohromným francúzskym oknom, ktoré sa tiahne cez celú stenu a ponúka tie najlepšie výhľady na mesto a pobreží. Miestnosti môžu byť navz

Pláž a more

Resort Valle dell'Erica je obklopen 1400 metry nedotčených pláží s romantickými zátokami, které Vám zajistí exkluzivní dovolenou.

Na pláži Licciola si užijete nekonečné pásy bílého písku s krystalově modrou vodou v pozadí. Tato pláž také nabízí vyhrazenou oblast s lehátky a slunečníky. 

Pokud si přejete poznat ty nejkrásnější pláže souostroví La Maddalena, zajeďte si 10 minut lodí na nádherné pláže ostrovů Lavezzi.

Online cena a slevy Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Každý z novomanželů obdrží během svého pobytu 3 masáže, 3 golfové lekce pro začátečníky a jako dárek od resortu stříbrný prsten pro nevěstu.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Sardinie" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ITÁLII. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotela Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Naše foto hotela Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Valle dell Erica Thalasso Spa

The Nautilus Restaurant - hlavná reštaurácia rezortu s panoramatickým výhľadom na Archipelago La Maddalena, kde sa podáva štýlový bufet.

Les Bouches Restaurant - reštaurácia s terasou pozerajúc na biele útesy pobrežie ponúka raňajkový bufet alebo elegantné posedenie pri večera pripravované pred zrakmi hostí.

Li Zini Sea-Front Restaurant - rafinovaná reštaurácia à la carte, ktorá v sezóne ponúka posedenie priamo na pláži. V reštaurácii je nutná rezervácia a príplatok.

Grecale Restaurant - reštaurácia (kde je potrebné si bez poplatku rezervovať miesto), kde Vám bude diskrétne čašník servírovať špeciality šéfkuchára.

Li Cuisoni - elegantné tradičné reštaurácie, ktorá Vám ponúkne jedinečné miestne špeciality: čerstvo servírované teplé predjedlá, pastu pripravovanú priamo na mieste a excelentné mäso z grilu. Li Cuisoni vyžaduje osobitnú rezerváciu a úhradu.

La Prua Restaurant - imtimně elegantná reštaurácia s panoramatickým výhľadom na bazén s nekonečným okrajom. Vychutnajte si tu romantickú večeru pri sviečkach. Vždy je nutná rezervácia a príplatok.

Restaurant - Pizzeria - pre deti, nachádza sa v blízkosti detského klubu a ponúka čerstvo pečenou pizzu z kamennej pece. Na Vaše deti tu bude dohliadať hotelový personál.

Snack Bar Li Caracol - neformálne plážový bar servírujúca malé snacky a osviežujúce kokteily.

Swim-up Bar Conchiglia - situovaný priamo pri bazéne, ponúka vynikajúci pokrmi a jednohubky s morskými plodmi.

Snack Bar Nemo - čerstvé a ľahké obedy a popoludňajšie posedenie s živou hudbou a miestnymi talentovanými umelcami.

Šport a wellness hotela Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Resort ponúka 2 bazény, jeden v blízkosti mora s úchvatným výhľadom a barom, druhý s plytkou vodou vhodný pre deti. Po večeri sa iste pobavíte pri tematickej show so živou hudbou. Rezort tiež poskytuje rad programov vo Wellness centre pre harmóniu Vášho tela a duše. Môžete si zapožičať vozidlo a podniknúť výlet presne podľa Vašich predstáv, či sa pridať k niektorému z vopred naplánovaných organizovaných výletov. Okrem okolitých krás a more, ktoré nabáda k prechádzkam a výletom, sa v rezorte môžete osviežiť v bazéne s morskou vodou, alebo len pár metrov od mora v Thalasso & Spa centre.

 

Aktivity a služby

 


La Piazzetta - námestie s obchodíkmi, bar s pianom, diskotéky, otvorené divadlo pre živé vystúpenia
Golf - s výhľadom na more
Poznávanie miestnej gastronómie (7 reštaurácií a 3 bary)
Kúpele
stráženie detí
Požičovňa áut
poldenné výlety
Aggius-Tempio - očarujúce zázemie Gallurese, iba 45 km vzdialené, dotknite sa pohoria a tradícií
Costa Smeralda a Porto Cervo - iba 40 km vzdialený elegantný turistický prístav
Palau - 14 km vzdialenej slávnej Capo D'Orso, ktoré rozhodne stoja za zhliadnutie, s malou prechádzkou na ostrov La Maddalena (len 20-tich min. Jazda), ktorý je hrobom talianskeho hrdinu Garibaldiho
Svätá Tereza - 12 km vzdialenej slávne turistické centrum na severe Sardínie s mnohými obchodmi, diskotékami, živým námestím a prístavom
celodenné výlety
Corsica Archipelago - Lavezzi Marine park, Cavallo a Isola Piana známe ako Maledivy stredomoria, zastávka v Bonifacio na nákupy
La Maddalena Archipelago - národný podmorský park

Deti v hoteli Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Resort Valle dell Erica Thalasso & Spa je tiež perfektné miesto pre rodinné dovolenky, pretože má veľké strážené záhrady, kde si deti môžu hrať a dobre vybavený mini klub so zábavným detským bazénom.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Každý z novomanželů obdrží během svého pobytu 3 masáže, 3 golfové lekce pro začátečníky a jako dárek od resortu stříbrný prsten pro nevěstu.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotela Valle dell Erica Thalasso Spa

Mapa - Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Talianska do hotela Valle dell Erica Thalasso Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Valle dell Erica Thalasso Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
2017
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Recezie hotela Valle dell Erica Thalasso Spa *****

Pláž
8.6
Ubytovanie
8.3
Strava
9.7
Poloha
8.8
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
8.9
10 hodnotenie
Pláž
8.4
Ubytovanie
8.3
Strava
9.8
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9
8 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
0
Ubytovanie
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Priemerné hodnotenie
0
0 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
8.5
Strava
9.5
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
8.7
2 hodnotenie
7.7
Pláž
8
Ubytovanie
4
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
9
Rodina s dětmi
Praha 1
Datum pobytu:
13. 07. - 27. 07. 2019
7.8
Pláž
-
Ubytovanie
7
Strava
9
Poloha
6
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Rantířov
Datum pobytu:
15. 07. - 25. 07. 2018
vzhledem k časové tísni při zabezpečování dovolené byla reakce a zabezpečení dovolené ze strany DELUXEA profesionální a promptní po všech směrech.
děkuji tímto paní Monice Tůmové

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letové spojenia do Talianska

Ing. Vendula Pilátová
Valle dell Erica Thalasso Spa
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.