The Viceroy Bali *****

Bali

Luxusná starostlivosť vo vnútrozemskom raji s údolím

Osobne
sme
bývali

Hotel The Viceroy Bali *****

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 3 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Soukromé vily s bazénem. Nepopsatelná panoramata. Proslulé lázně.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela The Viceroy Bali ***** Bali

Viceroy Bali pri meste Ubud je rezortom, ktorý vlastní a prevádzkuje austrálska rodina. Ponúka 25 luxusne vybavených súkromných víl s bazénom. Je situovaný v majestátnom prostredí "Údolie kráľov", ako je toto miesto označované tunajšími obyvateľmi, a to vďaka tomu, že v okolitých dedinách skôr zdržiavali kráľovskej generácie. Rezort je známy aj pre svoju charakteristiku jedného z popredných svetových útočísk pre dovolenku s atmosférou tajuplného tropického raja s dôrazom na najlepšiu súkromie a pohodlie.
Austrálski majitelia sa starostlivo starajú o potreby medzinárodnej klientely. Všetky kategórie ubytovania disponujú najmodernejším vybavením ako kávovarom espresso, minibarom či veľkou posteľou s komfortným posteľnou bielizňou. Vonkajšie priestory každej vily potom ponúkajú útulnú atmosféru s krásnym výhľadom do údolia.
Hostia Viceroy Bali sa môžu tešiť aj na dokonalé služby a jedinečné verejné priestory, ku ktorým patrí obľúbená reštaurácia a bar Cascades, luxusné kúpele a kozmetické centrum Lembah či bazén s nekonečným okrajom, butik, moderná posilňovňa a knižnica.
Viceroy Bali sa nachádza len pár minút od mesta Ubud, ktoré sa pýši okúzľujúcim prostredím, pozvoľnejším tempom, malými autentickými obchodíky, malebnými galériami a útulnými kaviarňami.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Viceroy Bali

Viceroy Bali resort patří mezi jedno z nejlepších ubytování v oblasti Ubud. Již po příjezdu na Vás dýchne úžasná atmosféra, která propojuje klid a veškerý komfort, který hotel nabízí. Úžasně spojení balijských prvků s modernou, každý pokoj disponuje privátním bazénem a prostornými místnostmi. Pokud toužíte po klidném ničím nerušeném pobytu, Viceroy je pro Vás tou nejlepší volbou.

Pravidelně každý rok získává jak hotel, tak i restaurace Cascadas a v roce 2019 nově postavený Apéritif Restaurant & Bar mnohá ocenění kvality poskytovaných služeb. Servírované pokrmy jsou vždy čerstvě připravené a výborně dochucené. Celkový servis a péče personálu je neskutečná. Zde se budete cítit opravdu jako v ráji a domů se vám nebude chtít.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villas (150m2, 4 vily)

Garden Villas (150m2, 4 vily)

Design týchto záhradných vil oplýva moderným nádychom. Garden Villas sa môžu stať útočiskom pre páry na medových týždňoch aj počas obyčajnej romantickej dovolenky na Bali...

Terrace Villas (150m2, 4 vily)

Terrace Villas (150m2, 4 vily)

Romantická atmosféra na Vás čaká v týchto vilách s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý patrí k pravej podstate Bali...

Deluxe Terrace Villas (150m2, 14 vil)

Deluxe Terrace Villas (150m2, 14 vil)

Vily Deluxe Terrace poskytujú romantickú atmosféru s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý Vás privíta do pravej podstaty Bali...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

CasCades Restaurant – Reštaurácia CasCades je často označovaná ako jedna z najlepších na ostrove a niekdy aj v celej juhovýchodnej Ázii. Podáva sa tu moderná francúzska kuchyňa s vplyvom exotických ázijských chutí. Keď k tomu pridáte ešte prekrásný výhľad na rieku, širokú ponuku vín a dôkladné služby, tak poznáte, prečo má CasCades Restaurant takú pozitívnu povesť.

Bar Viceroy ponúka tú najlepšiu zbierku koňakov, škótskych či japonských whiskey, liehovín a cigár. Bar je často považovaný za scénický salónik a predstavuje jedno z najlepšie zásobených miest pre vychutnanie si koktailu na Bali. Navyše sa hostia môžu pri relaxácii kochať výnimočným výhľadom na údolie rieky Petani. Vedenie hotela je aj právom hrdé na tunajšie vínna pivnica s celým radom kvalitných vín z celého sveta.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Viceroy Bali

Všetkých päť kategórií luxusných víl ponúka dostatok súkromia, bazén a výhľad do údolia. Užijete si veľké izby s priestorom pre posedenie a mramorové kúpeľne s toaletnými stolíkmi, sprchovacím kútom a samostatnou vaňou.
Počas pobytu budete mať k dispozícii nasledujúce vybavenie a služby: denne á la carte raňajkách v reštaurácii Cascades s nádherným výhľadom, bezplatné pripojenie k internetu, satelitná TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, stanicu pre iPod, kávovar, výber čajov, 24 hodinovú izbovú službu , župany a papuče, večerné službu rozestýlky a prírodnú kozmetiku.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villas (150m2, 4 vily)

Garden Villas (150m2, 4 vily) foto

Design týchto záhradných vil oplýva moderným nádychom. Garden Villas sa môžu stať útočiskom pre páry na medových týždňoch aj počas obyčajnej romantickej dovolenky na Bali. Tím najlepším na týchto vilách je jedinečná posteľ, záhradný priestor a otvorený interiérový bazén s ohrievaním. Páry sa môžu k sebe pritúliť v posteli s pohárom vína a s výhľadom na nádhernú roklinu rieky Petanu. Spálňa je integrovaná s veľkorysým obývacím priestorom a mramorovou kúpelňou so samostatnou vaňou a sprchovým kútom. K dispozícii tu máte tiež veľkú terasu s jedálnym stolom a pohodlnými stoličkami. Samozrejmosťou je päťhviezdičkový servis pre dvoch.

Terrace Villas (150m2, 4 vily)

Terrace Villas (150m2, 4 vily) foto

Romantická atmosféra na Vás čaká v týchto vilách s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý patrí k pravej podstate Bali. Jedinečným rysom je tu altánok bale v autentickom štýle pri vlastnom vyhrievanom bazéne. Pri leňošení v tomto altánku sa budete môcť pokochať výhľadmi na roklinu s riekou Petanu. Spálňa je integrovaná s veľkorysým obývacím priestorom a veľkou kúpelňou, terasou a bazénom. Skvelým zážitkom sú raňajky na vlastnej terase pri veľkolepých východoch slnka. Samozrejmosťou je päťhviezdičkový servis, ktorý Váš pobyt povznesie na vyššiu úroveň.

Deluxe Terrace Villas (150m2, 14 vil)

Deluxe Terrace Villas (150m2, 14 vil) foto

Vily Deluxe Terrace poskytujú romantickú atmosféru s tradičným vyrezávaným portálom, ktorý Vás privíta do pravej podstaty Bali. Malý balijský altánok bale je elegantne situovaný pri bazéne v každej z týchto elegantných vil a vyznačuje sa prekrásnym výhľadom na rieku Petanu. Spálňa je integrovaná z veľkorysým obývacím priestorom a veľkou kúpelňou, terasou a bazénom. Skvelým zážitkom sú raňajky na vlastnej terase pri veľkolepých východoch slnka. Dve nové vily Deluxe Terrace boli navrhnuté tak, aby boli prístupné aj pre hendikepovaných hostí a disponujú špeciálnymi kúpelňami, ktoré sú tiež prispôsobené pre invalidné vozíky. Samozrejmosťou je päťhviezdičkový servis, ktorý Váš pobyt povznesie na vyššiu úroveň. Dve vily môžu byť prepojené tak, aby uspokojili napríklad rodiny, ktoré chcú byť blízko seba a pritom si udržať vlastné súkromie.

Garden Pool Villa

Garden Pool Villa

Garden Pool Villa (200 m²) spojuje bohatý luxus s pohodlným designem. Tyto tradiční vily disponují balijskou architekturou a mají velký venkovní vyhřívací bazén, zahradu a klidovou zónu. Ložnice je vybavena obývací pokojem s velkou otevřenou mramorovou koupelnou doplněnou o luxusní doplňky do nejmenšího detailu. Venkovní terasa poskytuje ideální prostor pro odpočinek na lehátku a popíjení koktejlu při poslechu příjemného klidného zvuku šumění řeky tekoucí dole v údolí.

Vice Regal Villa I (240m2, 1 vila)

Vice Regal Villa I (240m2, 1 vila)

Krásny zážitok medových týždňov na Vás čaká v tejto romantickej vile s bazénom. Vice Regal Villa I je luxusným miestom v rezorte, ktoré je ideálne pre páry, ktoré hľadajú exkluzívny pobyt po svojej svadbe či skrátka len romantickú dovolenku v oblasti Ubud. Mimoriadne veľká vila s tradičnou architektúrou a moderným designom je doplnená o mimoriadne vybavenie. K dispozícii je priestorná kúpelňa a tiež vnútorne a vonkajšie priestory. Vedľa svojho bazéna môžete leňošiť v pohodlných ležadlách s úžasným výhľadom na údolie rieky Petanu. Vice Regal Villa I je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú maximálne súkromie, luxus a prekrásne okolie. Doprajte si vytbranú kvalitu, štýlové a útulné prostredie a jedinečný nádych Bali. Samozrejmosťou je päťhviezdičkový servis pre dvoch.

Vice Regal Villa II (200m2, 1 vila)

Vice Regal Villa II (200m2, 1 vila)

Druhá vila Vice Regal ponúka taktiež skvelé podmienky pre páry, ktoré chcú stráviť romantickú dovolenku či jedinečné medové týždne na Bali. Priestorná súkromná vila integruje tradičnú balijskú architektúru s moderným designom a prvotriednym vybavením. K dispozícii je veľká kúpelňa a tiež vnútorné aj vonkajšie priestory. Vedľa svojho bazénu môžete leňošiť v pohodlných ležadlách s úžasným výhľadom na údolí rieky Petanu. Vice Regal Villa II je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú maximálne súkromie, luxus a prekrásne okolie. Doprajte si vybranú kvalitu, štýlové a útulné prostredie a jedinečný nádych Bali. Samozrejmosťou je päťhviezdičkový servis pre dvoch.

Viceroy Villa (400m2, 1 vila)

Viceroy Villa (400m2, 1 vila)

Staňte sa prémiovým hosťom a užite si dovolenku v tejto prezidentskej vile. Budete mať k dispozícii dve veľmi priestorné spálne s veľkými kúpelňami a samostatným obývacím priestorom a jedálnym kútom. Vilu prikrýva tradičná slamená strecha a všetky izby majú výhľad na vlastný 15metrový bazén a záhrady s prekrásnym údolím v pozadí. Všetko je tu navrhnuté s maximálnou sofistikovanosťou a druhá spálňa môže byť premenená na formálnu miestnosť pre stolovanie či menšie udalosti s kulinárskou ponukou tunajšej reštaurácie. K dispozícii sú tiež päťhviezdičkové služby vlastného komorníka. Viceroy Villa Vám dopraje tie najlepšie zážitky z ubytovania na Bali.

Pláž a more

Resort se nachází v oblasti Ubud, uprostřed rýžových polí a tropické přírody. Nedisponuje tak vlastní pláží.

Online cena a slevy The Viceroy Bali *****

Profi foto hotela The Viceroy Bali *****

Naše foto hotela The Viceroy Bali *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Viceroy Bali

CasCades Restaurant – Reštaurácia CasCades je často označovaná ako jedna z najlepších na ostrove a niekdy aj v celej juhovýchodnej Ázii. Podáva sa tu moderná francúzska kuchyňa s vplyvom exotických ázijských chutí. Keď k tomu pridáte ešte prekrásný výhľad na rieku, širokú ponuku vín a dôkladné služby, tak poznáte, prečo má CasCades Restaurant takú pozitívnu povesť.

Bar Viceroy ponúka tú najlepšiu zbierku koňakov, škótskych či japonských whiskey, liehovín a cigár. Bar je často považovaný za scénický salónik a predstavuje jedno z najlepšie zásobených miest pre vychutnanie si koktailu na Bali. Navyše sa hostia môžu pri relaxácii kochať výnimočným výhľadom na údolie rieky Petani. Vedenie hotela je aj právom hrdé na tunajšie vínna pivnica s celým radom kvalitných vín z celého sveta.

Aktivity

Hotelová recepce vám zařídí perfektní den plný dobrodružství a objevování.

Za návštěvu stojí:

  • královský palác Puri Saren Agung, který je současným domovem potomků bývalého krále, skrývá zachovalé pavilony se složitými vyřezávanými plastikami z evropské koloniální éry
  • umělecké tržiště Pasar Seni, jenž je pokladnicí místních řemesel, domácích výrobků, suvenýrů pro každého a také lahodného ovoce, zeleniny, drůbeže a dalších
  • vodní palác Pura Saraswati jako chrám a zahrada z konce 19. století s tradičními tanci a orchestrem na vnějším nádvoří
  • muzeum Puri Lukisan, které sleduje vývoj balijského umění
  • opičí les Padangtegal, jenž je mimo jiné místem s Pura Dalem a chrámem mrtvých, ale především domovem rozdováděných makaků

 

Další aktivity. Zahrnují výlety na kolech, lety helikoptérou, safari, výlety na kávovou plantáž a rýžová pole, návštěvu balijského mořského parku, sjíždění divoké vody, potápění, jízdu na koni, horskou cyklistiku, výlety na motorce, golfové dny, lekce balijského designu, lekce tance, kurzy vaření atd.

Šport a wellness hotela The Viceroy Bali *****

Rezort Viceroy Bali disponuje širokou ponukou voľnočasových zariadení a aktivít, ktoré dodajú vašej dovolenke dynamiku i relaxáciu.

 

Posilňovňa – Posilňovňa rezortu Viceroy Bali ponúka kompletnú sadu vybavenia pre najlepší tréning, či už silový alebo kardio. Hostia si môžu zacvičiť v klimatizovanom pohodlí spoločne s modernými televíziami s plochými obrazovkami a satelitným vysielaním. Bezplatné chladené energetické nápoje a uteráky poskytujú pridanú hodnotu v oblasti komfortu. Posilňovňa je k dispozícii výhradne pre hostí. Možné je tiež rezervovať súkromné hodiny jógy.

 

Bazén - rezort je vybavený veľkým bazénom s fontánou, z ktorého si užijete výhľad na údolie Petani. Pri bazéne sa okrem baru nachádza aj tradičný balijský altánok s romantickými bielymi vankúšmi a závesy.

Knižnica - nachádza sa v konferenčnej miestnosti a ponúka široký výber kníh a DVD.

 

Lembah Spa - Tunajšie procedúry boli starostlivo navrhnuté tak, aby kombinovali západné a tradičné balijskej wellness techniky odovzdávané po stáročia. V skutočnosti názov oblasti "Ubud" pochádza z balijského slova "Obata", čo znamená "bylina" či "liek". Pokiaľ je teda tento kopcovitý región centrom uzdravovania, potom sú kúpele Lembah Spa jeho srdcom s unikátnymi charakteristikami liečenie a kúpeľníctva s známu povesťou po celom svete. Bali je tiež miestom, kde sa spájajú kúpeľné techniky z Ázie a Európy. Lembah Spa sú považované za najlepšie kúpele v Ubud, pričom miestni terapeuti boli odborne vyškolení v priebehu niekoľkých rokov od akreditovaných švajčiarskych terapeutov. Kúpeľné procedúry (s výnimkou starostlivosti o tvár a vlasy) sú k dispozícii aj v priestoroch vašej vily.

VýletyHotelová recepcia vám zariadi perfektný deň plný dobrodružstva a objavovania. Za návštevu stojí:

    -
kráľovský palác Puri Saren Agung, ktorý je súčasným domovom potomkov bývalého kráľa, skrýva zachovalé pavilóny so zložitými vyrezávanými plastikami z európskej koloniálnej éry
    -
umelecké trhovisko Pasar Seni, ktorý je pokladnicou miestnych remesiel, domácich výrobkov, suvenírov pre každého a tiež lahodného ovocia, zeleniny, hydiny a ďalších
    -
vodné palác Pura Saraswati ako chrám a záhrada z konca 19. storočia s tradičnými tancami a orchestrom na vonkajšom nádvorí
    
múzeum Puri Lukisan, ktoré sleduje vývoj balijského umenia
    -
opičí les Padangtegal, ktorý je okrem iného miestom s Pura Dalom a chrámom mŕtvych, ale predovšetkým domovom rozdováděných makakov

Ďalšie aktivityZahŕňajú výlety na bicykloch, lety helikoptérou, safari, výlety na kávovú plantáž a ryžové polia, návštevu balijského morského parku, splavovanie divokej vody, potápanie, jazdu na koni, horskú cyklistiku, výlety na motorke, golfové dni, lekcie balijského dizajnu, lekcie tanca, atď.

Mapa - The Viceroy Bali *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Viceroy Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Viceroy Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela The Viceroy Bali *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Katarina Hutníková
The Viceroy Bali
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.