DELUXEA - St. Regis Mauritius Resort ***** Maurícius

Hotel: JW Marriott Mauritius Resort - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Vitajte na najlepšej adrese ostrova Mauricius. Rezort sa tu vypína nad tyrkysovou lagúnou obmývajúcou výbežok ostrova, ktorý sa právom prezýva „Klenot Indického oceánu“. Hotel sa nachádza v čarovnej oblasti na juhovýchode ostrova Maurícius, obklopený chránenými farebnými dych vyrážajúcimi koralovými útesmi a na pozadí sa rozprestiera majestátna hora Le Morne Brabant, zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Rezort ponúka luxusné ubytovanie a očarujúce prostredie, teda dokonalú kombináciu pre vašu relaxáciu. Vďaka tomu sa v roku 2021 právom stal víťazom každoročne udeľovaných cien World Luxury Hotel Awards v kategórii Luxury Beachfront Resort.

Ponorte sa do sveta tropickej krásy, diskrétneho servisu a spomienok, ktoré vo vás zostanú po celý život.

Značka JW Marriott má dlhoročnú skúsenosť s poskytovaním kvalitných služieb pri zachovaní úplného súkromia klienta. Pre každú kategóriu izby je Vám k dispozícii po celý pobyt diskrétny a ochotný komorník.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k JW Marriott Mauritius Resort

Perfektný servis dotiahnutý do posledného detailu - taký je hotel JW Marriott Mauritius Resort na Mauríciu. Vyznačuje sa nádhernou plážou s veľmi pekným kúpaním a šnorchlovaním a gastronómiou na tej najvyššej úrovni.

Rezort je vhodný najmä pre dvojice, ideálny na konanie svadieb. Svadobná koordinátorka je báječná a splní novomanželom všetky priania.

Rodiny s deťmi môžu využiť služby detského klubu, ale aj špeciálny program pre staršie deti a teenager club s vlastnou kino sálou.

Väčšina izieb disponuje výhľadom na oceán a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti pláže.

V interiéroch hotela sa mieša koloniálna noblesa s modernou eleganciou. Nielen vďaka tomuto štýlu si tu budete pripadať takmer ako na zámku. K umocneniu pocitu výnimočnosti prispieva aj gurmánsky zážitok vďaka pokrmom v indickom, ázijskom, francúzsko-maurícijskom štýle či čerstvým grilovaným rybám a morským plodom v jednej z piatich reštaurácií.

Počas pobytu rozhodne nevynechajte prepychové hotelové kúpele s veľkorysými apartmánmi, kde si môžete byť istí úplným súkromím.

Západ slnka si vychutnajte na belostnej pláži v hudobnom sprievode, ktorý dokresľuje svojimi tónmi kúzlo okamihu.

Kategória a vybavenie izby

JW Marriott Mauritius Resort disponuje 172 krásne vybavenými izbami a suitami. Kto si zakladá na špeciálnom a priestrannom ubytovaní, nech využije možnosti perfektných víl s jednou až štyrmi spálňami. Každá miestnosť bola citlivo navrhnutá s myšlienkami na budúcnosť, ale s koreňmi v tradíciách s koloniálnou érou, ktorá tu zanechala významný odtlačok. Vlastná terasa alebo balkón umožňuje výhľad na biely piesok a na pokojné krištáľové vody Indického oceánu.

Štandardné vybavenie všetkých kategórií ubytovania zahŕňa:

certifikované pohodlné postele a pohovku
štýlovo zariadenú a vybavenú kúpeľňu (vaňa, sprcha, sušič vlasov)
priestrannú terasu/balkón
LED TV a DVD prehrávač
Wi-Fi a vysokorýchlostný internet, telefón
privátny minibar, fľaša vody zadarmo
zariadenie na prípravu kávy/čaju
butler servis

Pláž a more

Biele piesky a tyrkysové more na Le Morne Beach v bezprostrednej blízkosti rezortu vytvára jedinečnú a kúzelnú atmosféru. Svojou atraktivitou dodávajú celému okoliu ten pravý glanc. Pobrežie je veľmi čisté a na dne sa len ojedinele vyskytne osamotený koral.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy. Nachádza sa tu tzv. One Eye, čo je najznámejšie miesto na surfovanie.

Milovníci podmorského sveta a potápači si tu tiež nájdu svoje.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

JW Marriott Mauritius je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 7:00 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:30 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:00.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:00. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge.

Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela JW Marriott Maurícius trvá 1hod až 1hod10min.

Kategória a vybavenie izby JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort disponuje 172 krásne vybavenými izbami a suitami. Kto si zakladá na špeciálnom a priestrannom ubytovaní, nech využije možnosti perfektných víl s jednou až štyrmi spálňami. Každá miestnosť bola citlivo navrhnutá s myšlienkami na budúcnosť, ale s koreňmi v tradíciách s koloniálnou érou, ktorá tu zanechala významný odtlačok. Vlastná terasa alebo balkón umožňuje výhľad na biely piesok a na pokojné krištáľové vody Indického oceánu.

Štandardné vybavenie všetkých kategórií ubytovania zahŕňa:

certifikované pohodlné postele a pohovku
štýlovo zariadenú a vybavenú kúpeľňu (vaňa, sprcha, sušič vlasov)
priestrannú terasu/balkón
LED TV a DVD prehrávač
Wi-Fi a vysokorýchlostný internet, telefón
privátny minibar, fľaša vody zadarmo
zariadenie na prípravu kávy/čaju
butler servis

Ponuka izieb

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite sú základná kategória ubytovania a sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí s výhľadom do záhrady. 36 suít s priestrannou manželskou posteľou, 2 izby s dvomi oddelenými posteľami.

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí s čiastočným výhľadom na more. 73 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 9 izieb dvoma oddelenými posteľami.

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite sa nachádza na prvom poschodí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Balcony Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou.

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite sa nachádza na prízemí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Access Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou.

Manor House Spa Suite (146-214 m²)

Manor House Spa Suite (146-214 m²)

Manor House Spa Suites sa nachádza v hlavnej budove rezortu na prvom poschodí s výhľadom na oceán. Jedná sa o exkluzívnu suitu s možnosťou kúpeľných procedúr priamo na izbe. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Celkom hotel disponuje 7 izbami tejto kategórie. Všetky sú vybavené manželskou posteľou.

Beachfront Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Balcony Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatný balkón, na ktorom nájdete vonkajšiu sofa, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Nachádza sa na prvom poschodí a je ich celkom 9.

Beachfront Access Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Access Grand Suite (100-152 m²)

Beachfront Access Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatnú terasu, kde nájdete vonkajšiu sofa, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Nachádza sa na prízemí a je ich celkom 9.

Pláž a more

Biele piesky a tyrkysové more na Le Morne Beach v bezprostrednej blízkosti rezortu vytvára jedinečnú a kúzelnú atmosféru. Svojou atraktivitou dodávajú celému okoliu ten pravý glanc. Pobrežie je veľmi čisté a na dne sa len ojedinele vyskytne osamotený koral.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy. Nachádza sa tu tzv. One Eye, čo je najznámejšie miesto na surfovanie.

Milovníci podmorského sveta a potápači si tu tiež nájdu svoje.

Garancia najnižšej ceny

Garantujeme Vám tu najnižšiu možnú cenu platnú v okamihu rezervácie. Pokiaľ rovnakú ponuku nájdete na inej webovej stránke alebo ju obdržíte od inej cestovnej kancelárie lacnejšie, ihneď nás kontaktujte. Pre mnoho hotelov máme právo kontrolovať ceny a podmienky ponúkané agentúrami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezerváciu za cenu, ktorú šte našli inde.

Stačí, aby boli splnené tieto podmienky:

1) Spojíte sa s nami okamžite po uskutočnení rezervácie a poskytnete nám informacie o „druhej ponuke“, tj. ponuku samotnú alebo odkaz na ponuku na webe a ich presnú cenu.

2) „Druhá ponuka“ je aktuálne rezervovateľná on-line a je k dispozíci i v čase našej kontroly.

3) „Druhá ponuka“ zahŕňa identické podmienky s tými, ktoré máte kalkulované od našej cestovnej kancelárie a musí sa jednať o:

- rovnaký hotel,

rovnaký typ izby, apartmánu, vily apod.,

rovnaký termín,

rovnaké podmienky ako stravu, zrušenie rezervácie apod.

4) Konkurenčná ponuka musí byť predložená vo formáte, v ktorom nie je možné prepisovať ceny (napr. PDF ponuky od konkurenčnej CK)

5) Vzhľadom k tomu, že väčšina letov do exotickým destinácií je cez noc, CK DELUXEA vždy uvádza presný počet nocí, ktoré strávite v hoteli. Z konkurenčnej ponuky preto musí byť jasné, že sa jedná o rovnaký počet nocí v hoteli.

6) Podmienky Vašej rezervácie v našej cestovnej kancelárií stále povoľujú bezplatné zrušenie rezervácie a jej úpravy.

7)Vyhradzujeme si právo pri dorovnaní konkurenčnej ponuky vyžiadať si s klientom osobné stretnutie v priestoroch CK Deluxea.

Najnižšiu možnú cenu nemôžeme garantovať, pokiaľ:

1) Ponúkané ubytovanie či letenky už nie sú dostupné

2)Webová stránka, na ktorej ste našli lacnejšiu ponuku, neukazuje, o aký typ izby alebo apartmánu ide, pokiaľ neurobíte jeho rezerváciu.

3) Máte nárok na:

- špeciálne alebo členské ceny, alebo

ceny pre opakovaných zákazníkov, nebo

vernostné body, alebo

účasť v programe odmien či na špeciálnej akcii poskytovateľa ubytovania.

4) Kontaktujete nás až po podpísaní cestovnej zmluvy alebo uhradení zálohy resp. celej ceny pobytu.

5) Pokiaľ by dorovnanie ceny znamenalo porušenie zmluvných podmienok medzi CK Deluxea a dodávateľom.

Pokiaľ nemôžeme znížiť cenu z dôvodu nedodržania niektorej z vyššie uvedených podmienok, Vaša rezervácia zostáva i naďalej platná, a rovnaké zostávajú i podmienky jej zrušeniu.

Profi foto hotelu JW Marriott Mauritius *****

Naše fotky hotela JW Marriott Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 7:00 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:30 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:00.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:00. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge.

Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

Šport a wellness hotela JW Marriott Mauritius *****

Pre milovníkov športu je v rezorte k dispozícii moderne vybavené fitness centrum. Nájdete tu vybavenie, ktoré pomáha tvarovať telo, prebúdzať energiu aj posilňovať svaly. Profesionálni tréneri vám radi poradia! Ideálnym upokojením po hodine v posilňovni sú lekcie odpočinkovej jogy. Zahrať si môžete aj tenis.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel JW Marriott Mauritius nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy, vlny oceánu tu schádzajú surferi a podmorský svet skúmajú potápači.

Užite si svetovo známe vodné športy v blízkosti hotela, vrátane potápania, kitesurfingu a surfovania na jednom z najlepších kitesurfingových miest v Indickom oceáne, na mieste „One Eye“. Zadarmo môžete vyskúšať celú škálu nemotorizovaných vodných športov - windsurfing, vodné bicykle, prechádzky loďou s preskleným dnom, paddleboard, jazdu na kajaku. Za príplatok si nenechajte ujsť vodné lyže, výlety loďou či vychádzky na koňoch.

Pokojné rozjímanie pri kompletnej starostlivosti vás čaká v hotelových kúpeľoch. Tu sa zastaví čas. Oddať sa tu môžete masážam, rituálnej starostlivosti, vlasovej i pleťovej kozmetike, zájsť do suny, pary, zrelaxovať unavené telo vo vírivke či na terase s úchvatným výhľadom. Jednoducho sa uvoľnite a urobte si chvíľku pre seba v kúpeľoch, kde uprednostňujú jednoduchosť pred zložitosťou a jasnosť pred tajomnosťou, s vedomím, že váš čas je drahocenný.

Deti v hoteli JW Marriott Mauritius *****

JW Marriott Mauritius má pre Vaše deti pripravené nepreberné množstvo kreatívnych a zábavných aktivít v detskom klube The Kite Flyers Club otvorenom od 9:00 do 19:30, a to napríklad prechádzky po pobreží, tanec sega, zábavné varenie, lov krabov, výlety na člne s preskleným dnom, večerné opekanie marshmallow na pláži, maľovanie, hudobné hry a odpočinok pri filmoch. Určený je pre deti od 4 do 12 rokov.

Ak si chcete užiť nerušený večer, využite množnosť stráženia. Všetci hoteloví babysitéri majú nielen dostatok skúseností, ale aj zodpovedajúce pedagogické vzdelanie a kurz pediatrickej prvej pomoci. Môžete teda vyraziť na večeru alebo do baru s pocitom, že Vaše deti sú v bezpečných a kvalifikovaných rukách.

Doprava do hotela JW Marriott Mauritius Resort

Transfer z letiska do hotela JW Marriott Maurícius trvá 1hod až 1hod10min.

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - JW Marriott Mauritius Resort

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Maurícius

Recenze hotelu JW Marriott Mauritius *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu JW Marriott Mauritius *****

Pláž
9.7
Ubytovanie
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
23 hodnotenie
Pláž
9.7
Ubytovanie
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.6
11 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
9
Priemerné hodnotenie
9
1 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
10
Strava
9.6
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.8
5 hodnotenie
Pláž
9.5
Ubytovanie
9.5
Strava
9.3
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.5
6 hodnotenie
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
6
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
8
3 hodnotenie
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
27. 04. 2023
Datum pobytu:
09. 04. - 20. 04. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Určitě můžeme doporučit. Úžasný hotel na nejkrásnějším místě na Mauriciu, skvělé služby, výběr z několika úžasných restaurací.
Rodina s dětmi
Klecany
Datum recenze:
14. 11. 2022
Datum pobytu:
25. 10. - 08. 11. 2022
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
JW Marriott je hotel na velmi vysoké úrovni. Ocenili jsme perfektní služby hotelu a veškerého personálu a jeho osobní přístup, butler servis. Vynikající restaurace s dokonalým servisem a skvělým jídlem. Hotel má osobitou atmosféru díky koloniálnímu stylu budov, nádherné udržované zahradě s množstvím různých palem a tropických rostlin a také těsné blízkosti působivé hory Le Morne. Příjemný pokoj s velmi pohodlnými postelemi a velkou terasou. Synovi se také líbil game room a kinosál.
Místy kamenitý vstup do moře, poněkud hrubý písek a ostré vyplavené korály na pláži a při vstupu do vody.
Starší dvojice
Praha 8
Datum recenze:
11. 02. 2019
Datum pobytu:
16. 01. - 29. 01. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Soukromí krásné pláže, slušné vybavení Junior Beachfront Suite s přímým výhledem na moře a poblíž všech zařízení hotelu bylo předností našeho pobytu. Personál byl úžasně vstřícný. Polopenze nám umožnila každodenní a la carte večeře v jedné z 5 jedinečných restaurací a k pohodě přispěly také výborné masáže ve Spa a cvičení v dobře vybaveném fitness. Mauricius jako takový a tento hotel mohu jednoznačně doporučit náročným klientům stejně j
Mladší dvojice
Datum recenze:
30. 05. 2018
Datum pobytu:
20. 05. - 30. 05. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Moravičany
Datum recenze:
08. 04. 2018
Datum pobytu:
13. 03. - 25. 03. 2018
Průměr
9
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
10
Naše dovolená byla jedním slovem snová! Má tolik superlativ, že ani netuším, zda si na všechna vzpomenu. Začnu asi zajištěním zájezdu u paní Ivety Mlejnské. Paní Mlejnská je maximálně příjemná a vstřícná, vše bylo zařízeno s obrovskou precizností. Odpověděla na spoustu otázek, vouchery přišly kurýrem vytištěné spolu s vytištěnými elektronickými letenkami, průvodcem po Mauriciu a mapě ostrova, kam paní Mlejnská zaznačila propiskou zajímavosti a vý
Po příjezdu na hotel jsme neměli ještě připravené pokoje,což při cestování s malými dětmi,kdy jste na cestě téměř 24 hod nebylo nic příjemného,navíc bylo vidět,že hotel není plně obsazen, čekali jsme 3 hodiny na pokoj! Když jsme konečně pokoje dostali, tak druhý pokoj byl v jiné části hotelu,přitom nad námi byl pokoj volný,ale nijak jsme to nereklamovali. Do našeho pokoje jsme žádali dětsko postýlku a pak postel pro starší dceru,místo dětské postýlk
Rodina s dětmi
Nový Bydžov
Datum recenze:
16. 03. 2018
Datum pobytu:
21. 01. - 09. 02. 2018
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
výborné místo pro oddych mimo rušná střediska, neskutečná příroda, koloniální architektura hotelu, laskavý personál, minimum české klientely v hotelu, laguna s korály přímo před pokojem, servis pro děti
to, co pro některé může být plus, může jiný tip klientely hodnotit negativně (tj odlehlá oblast, moře s korály, málo živá atmosféra v hotelu během dne i po večerech, žádní Češi do party.. občas v bazénu i děti.. :) nicméně pro nás přesně dle zadání, takže zápory nemůžeme uvést žádné a moc děkujeme za služby opravdu na míru!
Starší dvojice
Uherské Hradiště
Datum recenze:
18. 12. 2015
Datum pobytu:
28. 11. - 10. 12. 2015
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Velká spokojenost. Krásná zahrada, vynikající jídlo, milý a vždy ochotný personál, křišťálově čisté moře. Vše podle našich představ i počasí. Všem doporučuji.
Pouze vyšší cena vína a alkoholu všeobecně.
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
27. 05. 2014
Datum pobytu:
02. 05. - 18. 05. 2014
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Nádherný hotel i pláž, velmi milý a ochotný personál. Dovolenou jsme si užili se vším všudy. Mohu jen doporučit.
Vyšší ceny nápojů.

Ohlasy klientov DELUXEA

Krásná rodinná dovolená s St, Regis, Mauritius

Maurícius , hodnocení ze dne: 21. 03. 2018

Dobrý den Pavlíno, omlouvám se za mírnou prodlevu s odpovědí, recenzi jsem vyplnila a již se těším na další nabídku. :) 

Místo, které jste nám doporučila pod horou Le Morne bylo asi to nejlepší, co jsme mohli pro první návštěvu ostrova zvolit. Vůbec nám nevadilo, že jsme mimo dění… naopak!

(Navíc jste se přesně trefila do termínu mezi dvěma cyklóny… )

Výběru hotelu jsem se zprvu trochu obávala. Jakkoliv má skvělé jméno, přece jen je to nadnárodní hotelový řetězec …. byla jsem tedy trochu připravena na sterilní budovu, kuchyni bez nadšení a personál s nepřítomným pohledem a „checklisty“ v ruce.., Ale jedeme tam přece k moři, cena v dané kategorii více než příznivá, tak co… Nicméně hned za vraty nás (mě) zcela vyvedli z omylu. Opravdu se jedná až o komorní hotel s neskutečně milým a vstřícným personálem a spoustou drobností, které udělají pobyt příjemnější (ovoce a víno na pokoji, roznáška drobností po pláži, ochutnávky, nevtíravý program, atd..). Prostě nemohli jste nám vybrat lépe a opět se Vám podařilo přesně se trefit do našeho zadání, děkujeme!

Pro rodiny toužící po aktivnějším vyžití by byl asi lepší vedlejší LUX, tam to opravdu žilo, ale my jsme jeli spíše za klidem a západem slunce, což bylo pravdu neskutečné. Večeře v restauraci u pláže tak začínaly  úžasným představením, aniž by nám museli vřískat u stolu mariacchi..:)

Občasný program byl distinguovaný a profi. Trpělivost s dětmi měl personál větší než my, za což jsme opravdu moc rádi.

V recenzi jsem dala pláži 9, protože stejně jsem dala na Maledivách a to by nebylo nespravedlivé. Ale tady je moře jiné. Laguna mění barvu, korály občas při odlivu vystoupí z vody a když chcete, máte kolem sebe doslova akvárium s rybičkami… takže zde mají občasné korály naopak přidanou hodnotu a pokud někomu vadí hrubší korálový písek, boty do vody jsou za pár korun v hotelovém butiku. Rovněž tak jako šnorchlovací výbava a vůbec všechno co jste doma zapomněli. Pro fajnšmekry se dá za 700 MUR dojet do nejbližšího městečka, kde je superprofi kite-surfingový obchod s posledními modely všeho vybavení.

Kuchyni jsem taky ohodnotila „pouze“ 9, ale to spíše pro to, že kuchaři se sice fakt snažili, ale když nám občas k večeři donesl číšník jakoby mimoděk domácí salát, který v menu nebyl, museli jsme ocenit, že jejich lidové jídlo je nad všechny finesy jinak velmi dobré až excelentní kuchyně. No, asi jak tam je všude ovoce a kafe a sušenky, prostě jsme si rádi občas pochutnali na syrové zelenině s jemnou zálivkou…  doporučila bych hotelu přidat tuto pochoutku na menu, klidně na úkor hamburgerů a jiné americky orientované stravy (ale na druhou stranu, je to ten americký hotelový řetězec, takže asi nemůžou přijít o jejich běžnou klientelu, to chápu a amíci se mohli po jejich superburgrech utlouct, to je taky pravda.. takže si vlastně všichni přišli na své 

Pokoj jsme vybrali Beachfront, a to dle Vaší poznámky, že má větší terasu. Protože jakmile to jde, trávíme venku všechen čas i v našich klimatických podmínkách, zvolili jsme Beachfront suite a příplatek stál opravdu za to. Pokoj byl v prvním patře, takže na terase jsme měli úplné soukromí a výhled přímo do koruny s kokosáky a na de facto privátní pláž před námi. Luxusní rána i večery. Obdobně založeným hostům bych doporučila si připlatit. Běžné Ocean suites jsou sice stejně velké, ale terasa je spíše lodžie. Nicméně všechny domečky (většinou vilky se 4mi suites) jsou pár metrů od moře a místa na lehátkách u moře i bazénu bylo vždy spoustu (pár frankofonních jedinců sice mělo tendenci obsadit si je již před snídaní, ale personál jim jemně naznačil… a těm inteligentnějším to i došlo ). Ne, zde není třeba lehátka rezervovat. Všechna jsou v první řadě u moře, ze všech je bezva výhled a je jich vždycky dost, abyste mohli být separé pod palmou nebo ve skupince u bazénu. Bazén je vyhřívaný. Při 30 ti stupních  venkovní teploty tedy spíše pocit jako ve vířivce. Ale to mi taky vlastně vyhovovalo . Oba hotelové bazény hodnotím, přiznávám, zcela subjektivně všemi superlativy. Mj. asi také tím, že naše dítě se zde naučilo plavat (uff, konečně )

K architektuře hotelu jsem se vyjádřila už v recenzi. Ležérní koloniální styl a nádherný kontrast ke stále častějšímu minimalistickému pojetí nových hotelů této kategorie. Příjemná změna. Navíc pocit, že sem to prostě takhle patří. Tečka.

Praktické rady? Vybrat si více peněz na letišti nebo cestou. Nejbližší bankomat 20 min jízdy za 700 MUR. Maximální částka výběru z většiny bankomatů 10000 MUR na den. Počet bankomatů v okolí (tj asi do hodiny jízdy) jeden. Tudíž v době, když bylo několik dní státních svátků za sebou, bankomat zcela vybrán. Fronta ubrečených turistů před prázdným bankomatem bez možnosti vybrat si peníze (někteří už objeli půlku ostrova, prý byly vybrány všechny…) nás ubezpečila, že příště se vybavíme alespoň papírovými dolary či eury. Naši nepřipravenost však decentně kompenzovala hotelová consierge a částku na výlet nám nabídli napsat na hotelový účet, i když se jednalo o externí službu.

Další poznatek se týká jízdy do této oblasti. Tak nějak je ostrov prostě malá, frankofonní Indie. Se 75ti procenty různých indických kultur tedy není divu, že když jedete místním taxi, zápach z motorů všeho druhu, otevřená okénka a absence nebo neúčinnost klimatizace  (ano, přesně jak píšete ve svých propozicích….) je v kombinaci se serpentinami, různými retardéry, pobíhajícími zvířaty a stylem jízdy místních, byť hotelových taxikářů celkem vražedná kombinace… Dítě se nám na několika posledních kilometrech poblinkalo celkem dvakrát (jednou to bylo na památném místě, tak doufám, že si nikdo nevšiml). A ani my jsme k tomu neměli daleko. Cesta s Emotions (standartní transfer), byla oproti taxi v opravdu klimatizovaném autě, navíc  s výkladem od zkušeného průvodce a veškerým komfortem s milými pozornostmi. Asi jsme zhýčkaná populace, ale opravdu jsme to ocenili, zejména v kontrastu s tím taxi. Na druhou stranu musím i toho taxikáře pochválit, protože totálně poblinkané auto utřel a dal nám, nevybaveným rodičům, i igelitový pytlík na zbytek cesty…). Výlet lodí za delfíny i na Ile aux Cerf však za to stál. Privátní člun jsme ocenili. Nikoho jsme neobtěžovali a nikdo neobtěžoval nás. Pohoda a relax. Jen při obědě na ostrově, který je jinak golfové hřiště, se můj golfově založený muž z plastové stoličky těsně u jamky číslo 13. omluvným pohledem koukal na hrající golfisty, kteří se domnívali, že jsou také na soukromém ostrově, jak jim jejich hotelové propozice zmiňovaly. Ale na Mauritiu pláže patří všem, takže tento soukromý ostrov se vždy přes poledne obloží plastovým a jiným nábytkem, přes den umně ukrytým v křoví a cestovní agentury sem zavezou klidu chtivé turisty. Tudíž chvíli se ty dvě skupiny přetahují, ochranka sundá ze stromu pár negolfových turistů, co si chtějí udělat fotku u té krásně zelené travičky a přitom zničí pár bunkrů, ale nakonec my si vychutnali skvělého čerstvého humra a golfisti byli rádi, že v tom vedru popojeli buginkou jinam, nejspíš na bar . A můj muž si pochvaloval, že to má místo Race to Dubai, o který díky dovolené těsně přišel… 

Pavlíno, chtěla bych Vám tentokrát tlumočit zejména poděkování mé rodiny za servis Vaší partnerské agentury. Vzhledem k výše uvedené nově objevené nauzee mého syna jsme už nechtěli riskovat podobný zážitek před cestou zpět a den před odletem jsme poprosili o zpáteční transfer helikoptérou. Paní průvodkyně jen lehce zmínila, že to sice ještě nezařizovala, ale že to zajistí. Během chvilky nám přišlo potvrzení, vše vybavené a náš let zpět tak byl umocněn o nádherný zážitek. Ochota, rychlost a pečlivost, s jakou se nám věnovali, byla neskutečná. Do helikoptéry nám dali i stevarda, pilot vše komentoval a po zhruba 15 ti minutách jsme přistáli na heliportu přímo na letištní ploše. Vedle Airbusu 380 byla ta helikoptéra docela malá, ale myslím, že jinak už bych po tomhle ostrově cestovat nechtěla. Zástupce Emotions nám pomohl s kompletním celním odbavení, včetně tax free a diskuse o nadměrném zavazadle. Super VIP servis. Příště si objednáme jejich službu heli-lounge i na cestu do hotelu. Stojí to za to a cenově úplně jinde než třeba v Monaku nebo Nice.  

Skvělý servis opět potvrdila i Emirates. Letenky jsme měli tentokrát od vás a ocenili jsme zajištění Chauffer drive service (jediný úsek transferu, který jsme si objednali sami přes aplikaci se nepovedl, ty od vás byly zaregistrovány správně ). Na takto koncipovaném letu (2x 6 hodin jedna cesta) jsme velmi ocenili bussiness class. Navíc cena, za kterou jste ji zajistili, byla mnohem nižší, než samostatná letenka pouze Praha-Dubaj. A stála za to. Na horní palubě bylo z Prahy poloprázdno, zatímco dole naopak zcela plno a dost „nervózně“. Letušky tak byly nahoře taky klidnější a profesionální a zatímco já se obávala, co tam mladší syn po 6ti hodinách zase provede, slečna z palubního personálu to jen chápavě okomentovala „však on je iba ako z divokých vajec…“ a dala mu lízátko. Oproti vzteklé Francouzce na minulém Air France, jejíž ostré „make him seated!“ po 15ti hodinovém letu mě tenkrát utvrdilo v tom,  že když mi dítě nesedí na klíně a nepojídá vařenou mrkev, tak jsem strašná matka… :( Zde bylo vše v naprostém pořádku.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na příště.

B.Č.

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - St. Regis Mauritius Resort *****, Izba Junior Suite

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.