DELUXEA - The H Resort Beau Vallon Beach ***** Seychely

Hotel: Story (Seychelles) - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Vydajte sa do nového sveta luxusu na pokojnom rajskom ostrove Mahé. Kúzelný butikový plážový rezort sa pýši skutočnou esenciou Seychel a hosťom ponúka unikátne možnosti. Môžete vstúpiť do malebného prostredia s relaxačnými momentmi a priateľskou pohostinnosťou. V rezorte je všadeprítomný ostrovný odkaz zvýrazňujúci harmóniu a pocit domova s ​​exkluzívnym vybavením a službami na úrovni päťhviezdičkového rezortu. Je situovaný v rozľahlom zálive Beau Vallon a chváli sa spojením príjemnej atmosféry, pokoja a prvotriedneho komfortu.

Story je bránou do úchvatného sveta a pozvánkou na relaxáciu a vychutnanie si každého momentu počas pobytu na Seychelách.

Z okolitého prostredia sála inšpirácia, pričom samotný hotel ponúka unikátny exotický zážitok zasadený do sviežej zelene Národného parku Morne Seychellois a susediacej s tyrkysovými vodami Indického oceánu. Odtiene azúrovo modrých a smaragdovo zelených farieb definujú paletu okolitej prírody s trblietavými bazénmi, lagúnou prepojenou s nekonečným morom a plážami s pieskom v slonovinových odtieňoch.

Či už plánujete romantické medové týždne, svadbu v exotickom raji alebo rodinnú dovolenku mimo mestského prostredia, Story Vám ponúkne honosné ubytovanie a vynikajúce osobné služby, aby ste si počas svojej dovolenky dopriali úplný luxus a pohodlie s nádychom seychelskej pohostinnosti.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Seychely sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Sú špecializáciou česko-slovenskej cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. založenej v roku 1995. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Seychelách. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Seychelách zariadime a to rýchlo a operatívne. Postaráme sa o Vás.

Naše doporučení k Story (Seychelles)

Story odporúčame všetkým, ktorí majú radi skvelé služby, ale tiež chcú objavovať Seychely ako destináciu. Okolo hotela sa nachádza niekoľko výborných miestnych reštaurácií a nie je to ďaleko ani do hlavného mesta Victoria. V rezorte nás nadchol moderný dizajn, útulná atmosféra a vynikajúce raňajky.

Kategória a vybavenie izby

Story ponúka elegantne navrhnuté luxusné ubytovanie.

Celkovo 100 bohato vybavených suít a víl pri pláži Beau Vallon sa vyznačuje vysokou úrovňou komfortu aj pre náročných cestovateľov. Zahŕňajú vlastný balkón/terasu, vnútorné a vonkajšie leňošky, vnútorné a vonkajšie priestory pre stolovanie, veľké LED televízie a bezplatné pripojenie k Wi-Fi.

Kolekcia 16 unikátnych pokojných víl je ideálne situovaná v rezorte umiestnenom hneď pri pláži. Jedným z ich základných znakov je pokojné prostredie a exkluzívne vybavenie v podobe vlastného bazéna, terasy, altánku, priameho prístupu k pláži, vonkajšími dažďovými sprchami, kávovarom espresso a všetkým ďalším, čo patrí ubytovaniu v päťhviezdičkovom rezorte.

Pláž a more

Rezort je situovaný pri azúrovej lagúne v zálive Beau Vallon a disponuje úchvatnou plážou s pieskom slonovinovej farby. Je to ideálne miesto na relaxáciu, plávanie či šnorchlovanie. Navyše je možné využiť rôzne vodné i plážové športy, keď na zapožičanie je šnorchlovacie vybavenie aj kajaky.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vasco’s

Hlavná hotelová reštaurácia je tým pravým miestom pre začiatok aj koniec dňa. Očarujúci design, dostatočný priestor a svetlé tóny prestupujú modernou dekoráciou so stredomorským nádychom. Reštaurácia je pomenovaná po slávnom moreplavcovi a podáva medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, ktorý nesie seychelské a kreolské rysy. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie priestory, ktoré zaisťujú výhľad na more a sú sprevádzané jemnými zvukmi morskej vody.

Trader Vic’s

Trader Vic's sa vyznačuje medzinárodným konceptom reštaurácie a baru a je domovom známeho kokteilu Mai Tai, ktorý bol vytvorený v roku 1944 a doslova znamená „ten najlepší“. Hotelová reštaurácia prináša prvotriedne štandardy s tropickou sofistikovanosťou a rozmanitými chuťami svetovej kuchyne, pričom využíva kúzla čínskej pece na drevo. Môžete sa tešiť na exotickú atmosféru a autentickú dekoráciu, čo spoločne vytvára ideálne prostredie pre stolovanie. Hostia môžu využívať vnútorné priestory aj terasy s výhľadom na lagúnu. Vo štvrtky, piatky a soboty večer si potom môžete vychutnať koktail pri živej latinskej hudbe.

TÊTE-À-TÊTE

Pochutnajte si na romantickej večeri pod nočnou hviezdnou oblohou. Reštaurácia pri pláži ponúka hosťom možnosť vytvoriť si gurmánske zážitky prispôsobené na mieru. Dokonalé a diskrétne služby navyše tvoria ďalšiu pridanú hodnotu týchto nezabudnuteľných zážitkov. Rezervácia vopred je vyžadovaná, pričom je nutná aj schôdzka s kuchárom a manažérom reštaurácie ohľadom priebehu Vášho unikátneho gastronomického večera.

Seyshima

Reštaurácia kombinuje charakteristiky Seychel a japonských prvkov v sofistikovaných a intímnych priestoroch na lagúne. Ponúka prvotriedne Teppanyaki a ďalšie skvosty štýlovej japonskej kuchyne. Vychutnajte si špeciálne grilované pokrmy, spoznajte ostatných hostí a osviežte sa autentickým kokteilom Seyshima s čerstvou exotickou príchuťou. Je nutná rezervácia vopred.

Eden

Eden je reštauráciou ukrytou vo sviežich záhradách, kde môžete objavovať esencie seychelského života prostredníctvom gastronomických zážitkov. Toto pobrežné útočisko disponuje romantickou atmosférou s úžasnými výhľadmi na pláž Beau Vallon, zatiaľ čo servíruje najčerstvejšie morské plody a barbecue.

Ripples Poll Bar

Pokojná atmosféra baru Rippless s ideálnou polohou pri bazéne je vhodnou voľbou pre vychutnanie si osviežujúceho kokteilu, ľahkého občerstvenia a mnohého ďalšieho.

1502

Salónik v hotelovom lobby je pomenovaný po dátume, kedy Vasco da Gama objavil Seychely a predstavuje typické stelesnenie relaxačnej ostrovnej elegancie. Toto ideálne presvetlené miesto ponúka ľahké občerstvenie so seychelskými príchuťami spoločne s množstvom osviežujúcich koktailov.

Doprava do hotela

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, ktorý sa volá Mahé, kde sa nachádza na bielom piesočnatom pruhu Beau Vallon Beach aj váš hotel Story. Akonáhle sa dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzdvihnutí a prevezení autom do hotelového rezortu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty.

Jazda autom z letiska do hotela trvá 25 min.

Cesta autom z hotela do hlavného mesta Victoria trvá 10-15 min.

Kategória a vybavenie izby Story (Seychelles)

Story ponúka elegantne navrhnuté luxusné ubytovanie.

Celkovo 100 bohato vybavených suít a víl pri pláži Beau Vallon sa vyznačuje vysokou úrovňou komfortu aj pre náročných cestovateľov. Zahŕňajú vlastný balkón/terasu, vnútorné a vonkajšie leňošky, vnútorné a vonkajšie priestory pre stolovanie, veľké LED televízie a bezplatné pripojenie k Wi-Fi.

Kolekcia 16 unikátnych pokojných víl je ideálne situovaná v rezorte umiestnenom hneď pri pláži. Jedným z ich základných znakov je pokojné prostredie a exkluzívne vybavenie v podobe vlastného bazéna, terasy, altánku, priameho prístupu k pláži, vonkajšími dažďovými sprchami, kávovarom espresso a všetkým ďalším, čo patrí ubytovaniu v päťhviezdičkovom rezorte.

Ponuka izieb

Junior Suite with Balcony (55 m²)

Junior Suite with Balcony (55 m²)

Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prvom alebo druhom poschodí. Maximálna kapacita sú 2 dospelí a 2 deti (1 dieťa do 6 rokov a 1 dieťa do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 3 deti (2 deti do 12 rokov a 1 dieťa do 6 rokov).

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²)

Junior Suite with Garden Terrace (55 m²)

Každá suita Junior disponuje vlastnou terasou a výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prízemí. Maximálna kapacita sú 2 dospelí a 2 deti (1 dieťa do 6 rokov a 1 dieťa do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 3 deti (2 deti do 12 rokov a 1 dieťa do 6 rokov).

Beach Pool Villa (150 m2)

Beach Pool Villa (150 m2)

Plážové vily s vlastným bazénom zasadeným do okúzľujúceho prostredia poskytujú maximálne súkromie. Nájdete tu posteľ o veľkosti king, vaňu, vonkajšiu aj vnútornú sprchu a veľkoryso poňatú terasu. Všetky vily stoja kúsok od mora, sú prízemné a ich maximálna kapacita sú 2 dospelí a 1 dieťa (do 12 rokov) alebo 1 dospelý a 2 deti (do 12 rokov).

Family Suite (110 m²)

Family Suite (110 m²)

To sú 2 prepojené junior suites. Každá suita Junior disponuje vlastným balkónom s panoramatickým výhľadom na kvitnúce záhrady. K dispozícii je veľká kúpeľňa so samostatnou vaňou a oddelenou sprchou. Suity ponúkajú posteľ o veľkosti king alebo oddelené postele a sú situované na prvom alebo druhom poschodí. Maximálna kapacita sú 4 dospelí a 2 deti (do 12 rokov) alebo 4 dospelí a 4 deti (do 6 rokov) alebo 6 dospelých osôb.

Grand Beach Pool Villa (250 m²)

Grand Beach Pool Villa (250 m²)

Dve plážové vily Grand sú tým najlepším, čo môže rezort ponúknuť. Sú situované priamo na pláži a zahŕňajú vlastný bazén, altánok, vonkajšiu dažďovú sprchu, kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a samostatnú obývaciu izbu s jedálenským stolom. Tieto luxusné plážové vily predstavujú ideálnu voľbu pre pobyty plné úplnej relaxácie. Vo veľkoryso pojatej spálni nájdete posteľ o veľkosti king. Vily sú umiestnené na prízemí a ubytujú maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby a 1 dieťa (do 12 rokov).

Family Grand Beach Pool Villa/**

Pláž a more

Rezort je situovaný pri azúrovej lagúne v zálive Beau Vallon a disponuje úchvatnou plážou s pieskom slonovinovej farby. Je to ideálne miesto na relaxáciu, plávanie či šnorchlovanie. Navyše je možné využiť rôzne vodné i plážové športy, keď na zapožičanie je šnorchlovacie vybavenie aj kajaky.

Garancia najnižšej ceny

Garantujeme Vám tu najnižšiu možnú cenu platnú v okamihu rezervácie. Pokiaľ rovnakú ponuku nájdete na inej webovej stránke alebo ju obdržíte od inej cestovnej kancelárie lacnejšie, ihneď nás kontaktujte. Pre mnoho hotelov máme právo kontrolovať ceny a podmienky ponúkané agentúrami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezerváciu za cenu, ktorú šte našli inde.

Stačí, aby boli splnené tieto podmienky:

1) Spojíte sa s nami okamžite po uskutočnení rezervácie a poskytnete nám informacie o „druhej ponuke“, tj. ponuku samotnú alebo odkaz na ponuku na webe a ich presnú cenu.

2) „Druhá ponuka“ je aktuálne rezervovateľná on-line a je k dispozíci i v čase našej kontroly.

3) „Druhá ponuka“ zahŕňa identické podmienky s tými, ktoré máte kalkulované od našej cestovnej kancelárie a musí sa jednať o:

- rovnaký hotel,

rovnaký typ izby, apartmánu, vily apod.,

rovnaký termín,

rovnaké podmienky ako stravu, zrušenie rezervácie apod.

4) Konkurenčná ponuka musí byť predložená vo formáte, v ktorom nie je možné prepisovať ceny (napr. PDF ponuky od konkurenčnej CK)

5) Vzhľadom k tomu, že väčšina letov do exotickým destinácií je cez noc, CK DELUXEA vždy uvádza presný počet nocí, ktoré strávite v hoteli. Z konkurenčnej ponuky preto musí byť jasné, že sa jedná o rovnaký počet nocí v hoteli.

6) Podmienky Vašej rezervácie v našej cestovnej kancelárií stále povoľujú bezplatné zrušenie rezervácie a jej úpravy.

7)Vyhradzujeme si právo pri dorovnaní konkurenčnej ponuky vyžiadať si s klientom osobné stretnutie v priestoroch CK Deluxea.

Najnižšiu možnú cenu nemôžeme garantovať, pokiaľ:

1) Ponúkané ubytovanie či letenky už nie sú dostupné

2)Webová stránka, na ktorej ste našli lacnejšiu ponuku, neukazuje, o aký typ izby alebo apartmánu ide, pokiaľ neurobíte jeho rezerváciu.

3) Máte nárok na:

- špeciálne alebo členské ceny, alebo

ceny pre opakovaných zákazníkov, nebo

vernostné body, alebo

účasť v programe odmien či na špeciálnej akcii poskytovateľa ubytovania.

4) Kontaktujete nás až po podpísaní cestovnej zmluvy alebo uhradení zálohy resp. celej ceny pobytu.

5) Pokiaľ by dorovnanie ceny znamenalo porušenie zmluvných podmienok medzi CK Deluxea a dodávateľom.

Pokiaľ nemôžeme znížiť cenu z dôvodu nedodržania niektorej z vyššie uvedených podmienok, Vaša rezervácia zostáva i naďalej platná, a rovnaké zostávajú i podmienky jej zrušeniu.

Profi foto hotelu Story *****

Naše fotky hotela Story *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Story (Seychelles)

Vasco’s

Hlavná hotelová reštaurácia je tým pravým miestom pre začiatok aj koniec dňa. Očarujúci design, dostatočný priestor a svetlé tóny prestupujú modernou dekoráciou so stredomorským nádychom. Reštaurácia je pomenovaná po slávnom moreplavcovi a podáva medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, ktorý nesie seychelské a kreolské rysy. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie priestory, ktoré zaisťujú výhľad na more a sú sprevádzané jemnými zvukmi morskej vody.

Trader Vic’s

Trader Vic's sa vyznačuje medzinárodným konceptom reštaurácie a baru a je domovom známeho kokteilu Mai Tai, ktorý bol vytvorený v roku 1944 a doslova znamená „ten najlepší“. Hotelová reštaurácia prináša prvotriedne štandardy s tropickou sofistikovanosťou a rozmanitými chuťami svetovej kuchyne, pričom využíva kúzla čínskej pece na drevo. Môžete sa tešiť na exotickú atmosféru a autentickú dekoráciu, čo spoločne vytvára ideálne prostredie pre stolovanie. Hostia môžu využívať vnútorné priestory aj terasy s výhľadom na lagúnu. Vo štvrtky, piatky a soboty večer si potom môžete vychutnať koktail pri živej latinskej hudbe.

TÊTE-À-TÊTE

Pochutnajte si na romantickej večeri pod nočnou hviezdnou oblohou. Reštaurácia pri pláži ponúka hosťom možnosť vytvoriť si gurmánske zážitky prispôsobené na mieru. Dokonalé a diskrétne služby navyše tvoria ďalšiu pridanú hodnotu týchto nezabudnuteľných zážitkov. Rezervácia vopred je vyžadovaná, pričom je nutná aj schôdzka s kuchárom a manažérom reštaurácie ohľadom priebehu Vášho unikátneho gastronomického večera.

Seyshima

Reštaurácia kombinuje charakteristiky Seychel a japonských prvkov v sofistikovaných a intímnych priestoroch na lagúne. Ponúka prvotriedne Teppanyaki a ďalšie skvosty štýlovej japonskej kuchyne. Vychutnajte si špeciálne grilované pokrmy, spoznajte ostatných hostí a osviežte sa autentickým kokteilom Seyshima s čerstvou exotickou príchuťou. Je nutná rezervácia vopred.

Eden

Eden je reštauráciou ukrytou vo sviežich záhradách, kde môžete objavovať esencie seychelského života prostredníctvom gastronomických zážitkov. Toto pobrežné útočisko disponuje romantickou atmosférou s úžasnými výhľadmi na pláž Beau Vallon, zatiaľ čo servíruje najčerstvejšie morské plody a barbecue.

Ripples Poll Bar

Pokojná atmosféra baru Rippless s ideálnou polohou pri bazéne je vhodnou voľbou pre vychutnanie si osviežujúceho kokteilu, ľahkého občerstvenia a mnohého ďalšieho.

1502

Salónik v hotelovom lobby je pomenovaný po dátume, kedy Vasco da Gama objavil Seychely a predstavuje typické stelesnenie relaxačnej ostrovnej elegancie. Toto ideálne presvetlené miesto ponúka ľahké občerstvenie so seychelskými príchuťami spoločne s množstvom osviežujúcich koktailov.

All Inclusive

 

Balíček "All Inclusive" (na obdobie od 01.11.2022 do 31.10.2023) zahŕňa:

raňajky v hlavnej reštaurácii Vasco´s formou bufetu
obed (predjedlo, hlavné jedlo a dezert) v baroch Ripples, 1502 alebo v reštaurácii Seyshima (iba v nedeľu)
večeru (nutná rezervácia) v reštauráciách Vasco´s (bufet), 1502, Trader Vic´s, Seyshima alebo Eden (predjedlo, hlavné jedlo a dezert)
možnosť objednať si jedlo a nápoje na izbu (raňajky, obed aj večeru)
výber nápojov v reštauráciách a baroch Vasco's, 1502, Ripples, Eden, Seyshima a Trader Vic's
mini bar doplňovaný raz denne

 

Balíček nezahŕňa tabak, vodnú fajku, prémiové liehoviny a šampanské. Prémiové liehoviny zahŕňajú sladovú whisky, prémiovú vodku a gin, koňak, rum a tequilu.

Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčkov.

Šport a wellness hotela Story *****

Sesal Spa

Vyskúšajte tunajšie liečivé prírodné sily v kúpeľoch Sesal Spa a objavte skutočnú podstatu spojenia s prírodou. Kúpele disponujú unikátnymi priestormi so siedmimi miestnosťami pre procedúry, dvoma izbami pre párové procedúry a jednou miestnosťou pre hydroterapiu Vichy. K dispozícii je aj nechtový salón a ďalšie kozmetické terapie.

Sedem kúpeľných miestností získalo svoje mená podľa esenciálnych olejov, z ktorých všetky sú využívané pri tunajších procedúrach, pomáhajú vyrovnať čakry (energetické centrá v tele) a ideálne dopĺňajú autentické kúpeľné zážitky. Kúpele Sesal Spa ponúkajú špeciálne procedúry, ktoré kombinujú tie najlepšie západné a východné techniky a sú vykonávané profesionálnymi terapeutmi. Tí zaistia, aby bol celkový výstup majúci vplyv na telo, myseľ a dušu, kompletný.

Beau Vallon Gym

Hotelová posilňovňa s výhľadom na lagúnu je vybavená moderným a prvotriednym zariadením, ako sú kardio prístroje, činky a ďalšie potrebné prvky na udržanie sa vo forme aj počas dovolenky.

Beau Vallon Studio

Toto miesto je ideálne na posilnenie tela a duše pri cvičení jogy. Ranné a popoludňajšie lekcie sú bezplatne k dispozícii štyrikrát do týždňa (nutná rezervácia).

Bazén

V rezorte nájdete bazén s nekonečným okrajom s dostatkom lehátok a slnečníkov v jeho okolí. Má dĺžku 24 metrov a je skutočným lákadlom na osvieženie aj šport. V jeho blízkosti sa nachádza aj detský bazén s hĺbkou 0,4 metra.

Vodné a iné športy

Na Seychelách je široký výber vodných športov vrátane vodných skútrov, jazdy na kajaku, vodného lyžovania, jazdy na banáne, knee boardingu alebo parasailingu. Tiež môžete preskúmavať oceán pri skvelom šnorchlovaní alebo potápaní. Hotel ponúka aj tenis, volejbal, pétanque, ping pong alebo obrý šach. To všetko môžete využiť na spestrenie svojho voľného času počas dovolenky na Seychelách.

Deti v hoteli Story *****

Svet objavovania a zábavy čaká v rezorte aj na tie najmenšie v detskom klube Treetop. Žiadne prázdniny nie sú kompletné, kým nie sú mladí plne zabavení, rovnako ako rodičia.

Vy si môžete užívať pokoj a pohodu pri dovolenke s vedomím, že o Vaše deti je výborne postarané profesionálnym tímom, ktorý starostlivo pripravuje najrôznejšie aktivity od maľovania až po stavanie hradov z piesku.

Detský klub je určený pre deti vo veku od 3 do 12 rokov a jeho otváracia doba je 9 až 18 hod.

Doprava do hotela Story (Seychelles)

Priletíte na medzinárodné letisko hlavného ostrova Seychel, ktorý sa volá Mahé, kde sa nachádza na bielom piesočnatom pruhu Beau Vallon Beach aj váš hotel Story. Akonáhle sa dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzdvihnutí a prevezení autom do hotelového rezortu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty.

Jazda autom z letiska do hotela trvá 25 min.

Cesta autom z hotela do hlavného mesta Victoria trvá 10-15 min.

Mapa - Story (Seychelles)

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Seychely

Recenze hotelu Story *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Story *****

Pláž
8.7
Ubytovanie
9.6
Strava
8.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.3
Služby Deluxea
9.8
Priemerné hodnotenie
9.1
12 hodnotenie
Pláž
9.2
Ubytovanie
9.4
Strava
8.1
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.3
Služby Deluxea
9.6
Priemerné hodnotenie
9
7 hodnotenie
Pláž
8
Ubytovanie
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
8.8
1 hodnotenie
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.3
1 hodnotenie
Pláž
8.3
Ubytovanie
10
Strava
8.3
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.1
3 hodnotenie
Svatební obřad
9
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
0
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Priemerné hodnotenie svadieb
9
1 hodnotenie
Rodina s dětmi
České Budějovice
Datum recenze:
20. 04. 2023
Datum pobytu:
19. 03. - 28. 03. 2023
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená byla skvělá. Strava v hotelu vynikající, obzvláště rezervované restaurace na večeře měly opravdu skvélou úrovneň. Kvalita drinků i občerstvení v barech skvělé. Ubytování přesně dle našich představ, pravidelně doplňovaný pokojový bar, bazén u vily čištěný a velikostně dostačující, vila byla opravdu přímo na pláži, pár krokú zadním vchodem z vily. Zásuvky dvojkolíkové evropského typu. Skvělé.
Rodina s dětmi
Nemojany
Datum recenze:
05. 05. 2021
Datum pobytu:
16. 04. - 25. 04. 2021
Průměr
9.8
Pláž
-
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Nejhezci hotel na známe plazi Beau Vallon, krásný areal a výhledem na nejvyssi horu ostrova a národní park. Výtečná gastronomie.
Mladší dvojice
Datum recenze:
20. 10. 2017
Datum pobytu:
22. 08. - 31. 08. 2017
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel bol v poriadku, čistý, pekný, strava dobrá. Vilu nám dali o čosi ďalej ako sme chceli, ale poloha bola tiež dobrá. Obsluha v niektorých reštauráciách bola pomalá, ale nevadilo nám to.
Rodina s dětmi
Praha 9
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
08. 04. - 22. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10

Ohlasy klientov DELUXEA

Letová spojení na Seychely

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - The H Resort Beau Vallon Beach *****, Izba Junior Suite with Balcony

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.