DELUXEA - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** Zanzibar

Hotel: Tulia Zanzibar Unique Beach Resort - Osobne sme navštívili a poradíme Vám

Hotelový komplex Tulia bol postavený českými investormi, ktorí dali šancu vybudovať ho českým dodávateľom. Hotel nezastiera, že má ambície patriť k najlepším na celom tropickom ostrove Zanzibar. Každý rok hotel získava rôzne svetové ocenenia, v roku 2018 bol ocenený svetovou skupinou World Luxury Hotel Awards ako najlepší romantický a luxusný plážový hotel v celej Afrike.

S exkluzívnym prostredím, nádherným okolím a skvelými službami spojenými s unikátnym all inclusive programom zahŕňajúcim okrem iného á la carte večeru, má k tomuto cieľu naozaj blízko. K prestížnym službám hotela patrí bezplatný prevoz z/na letisko a 60 minútová masáž raz za pobyt.

Rezort bol otvorený v roku 2015 a ponúka ubytovanie v 16 vilách so súkromnou terasou, klimatizáciou a interiérom odrážajúcim dušu Zanzibaru. Vďaka malému počtu víl hotel prichádza s individuálnym prístupom ku každému hosťovi a ponúka takmer rodinné prostredie.

Hotelový komplex sa nachádza na východnom pobreží ostrova Zanzibar na známej pláži Pongwe, ktorá sa rozprestiera 39 km od hlavného mesta.

Hotelový personál je pripravený poskytnúť rady a pripraviť akúkoľvek udalosť na mieru podľa požiadaviek. V kombinácii s miestnym kulinárskym zážitkom je možné uskutočniť napr. obchodné raňajky.

V hoteli nájdete najrýchlejšiu wi-fi na ostrove, ktorá je k dispozícii vo vilách aj verejných priestoroch hotela.

 

Garancia najlepšej ceny

Pri zájazdoch do rezortu Tulia Zanzibar Vám garantujeme najlepšiu cenu!
Pokiaľ rovnakú ponuku nájdete na inej webovej stránke alebo ju obdržíte od inej cestovnej kancelárie za lacnejšiu cenu, ihneď nás prosím kontaktujte. Rezort Tulia Zanzibar exkluzívne ponúka garanciu najlepšej ceny pre našich klientov. Pokiaľ sa preukážete screenshotom s viditeľnými dátumami pobytu, typom izby, počtom osôb a cenou vrátane daní v USD mene, konkurenčnú ponuku Vám dorovnáme.

Dorovnanie ceny je možné iba v dobe rezervácie pobytu. Právo na nižšiu cenu nemožno uplatňovať neskôr a na tento rozpor nemôže byť braný ohľad.

 

Zájazd Vám pripravíme na kľúč

Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
 • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

 • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

 • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

 • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

 • Odletieť môžete každý deň.

 • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Naše doporučení k Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Tulia je malý, butikový hotel uprostred tropickej záhrady, ktorý bol slávnostne otvorený začiatkom roku 2015. V prípade jazykovej bariéry je priamo na mieste český manažment, ktorý Vám so všetkým pomôže.

Atmosféra hotela sa vyznačuje sofistikovanosťou a pokojom. Ideálne miesto pre romantickú dovolenku a náročných klientov, ktorí očakávajú služby na vysokej úrovni.

V reštaurácii sa podávajú jedlá z najčerstvejších surovín, ktoré na ostrove nájdete. Z vlastnej skúsenosti odporúčame All inclusive, ktorý obsahuje široký výber prémiových vín a šampanského z celého sveta.

V roku 2023 sa hotel rozšíril o vínnu pivnicu, ktorá ponúka jedinečný gastronomický zážitok. Ďalej hotel vybudoval bazény k niektorým existujúcim vilkám. Novo sa tak môžete ubytovať vo vilkách s vlastným bazénom.

Kategória a vybavenie izby

Tulia Zanzibar ponúka celkom 10 luxusných bungalovov. Hotelový komplex ďalej disponuje 5 vilami Seafront luxury a 1 vilou Royal s jacuzzi.

Pod strechou bungalovu sa nachádzajú dve samostatné jednotky. V prípade záujmu je možné niektoré bungalovy prepojiť.

Pláž a more

Tyrkysový oceán s nádhernými útesmi, biela piesočnatá súkromná pláž lemovaná palmami, to je ponuka hotela Tulia. Lehátka a slnečníky sú zadarmo k dispozícii.

Pláž je prístupná po schodoch z vyvýšeného hotelového prostredia.

V priebehu dňa je pláž ovplyvnená striedaním prílivu a odlivu (pri odlive v závislosti od fázy mesiaca môže more ustúpiť o cca 350-600 m). Počas odlivu sa môžete prechádzať po „pláži“, kde štandardne býva more. Je to kúzelný okamih a niečo nové, čo len tak nezažijete.

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotelový komplex Tulia predstavuje vo svojej reštaurácii Cobia „á la carte all inclusive“ koncept.

Názov Cobia je použitý z mena ryby Cobia, ktorá je kráľovnou miestneho mora. Objavuje sa teda samozrejme na jedálnom lístku rovnomennej reštaurácie hotela Tulia. Bez ochutnania tejto výbornej ryby s kvalitným mäsom by ste nemali Zanzibar opúšťať.

Reštaurácia ponúka chutné jedlá inšpirované kuchyňami celého sveta a pripravené z miestnych čerstvých surovín. Šéfkuchár sa špecializuje okrem iného na úpravu rýb a zakladá si na prirodzených chutiach a modernej prezentácii jedál. Pri každom jedle budete potešení skutočným kulinárskym zážitkom.

Kuchyňa reštaurácie Cobia na žiadosť vychádza v ústrety akýmkoľvek diétnym obmedzeniam, ktoré je však nutné oznámiť hotelu aspoň 2 dni pred príchodom.

Doprava do hotela

Transfer z letiska do hotela trvá asi jednu hodinu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty.

Kategória a vybavenie izby Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Tulia Zanzibar ponúka celkom 10 luxusných bungalovov. Hotelový komplex ďalej disponuje 5 vilami Seafront luxury a 1 vilou Royal s jacuzzi.

Pod strechou bungalovu sa nachádzajú dve samostatné jednotky. V prípade záujmu je možné niektoré bungalovy prepojiť.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Deluxe Garden Bungalow

Deluxe Garden Bungalow fotoDeluxe Garden Bungalow

Rezort ponúka 4 bungalovy s terasou vedúcou do nádhernej tropickej záhrady s palmovým hájom a rozlohou 120 m2 (vrátane terasy a záhrady). Spálni dominuje veľká manželská posteľ a nájdete v nej aj kreslá na posedenie a pracovný stôl. V kúpeľni je sprchovací kút, bidet a toaleta, župany a papuče. Na terase nájdete lehátka. V bungalove nájdete: klimatizáciu, kúrenie, moskytiéru, bezplatný internet cez wi-fi, LED TV so satelitom, telefón, rádio, trezor, fén, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a kávovar Nespresso. Maximálna kapacita 3 osoby.

Deluxe Garden Bungalow With Partial Sea View

Deluxe Garden Bungalow With Partial Sea View fotoDeluxe Garden Bungalow With Partial Sea View

Rezort ponúka 6 bungalovov s terasou vedúcou do nádhernej tropickej záhrady s palmovým hájom a čiastočným výhľadom na Indický oceán a rozlohou 120 m2 (vrátane terasy a záhrady). Spálni dominuje veľká manželská posteľ a nájdete v nej aj kreslá na posedenie a pracovný stôl. V kúpeľni je sprchovací kút, bidet a toaleta, župany a papuče. Na terase nájdete lehátka. V bungalove nájdete: klimatizáciu, kúrenie, moskytiéru, bezplatný internet cez wi-fi, LED TV so satelitom, telefón, rádio, trezor, fén, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a kávovar Nespresso. Maximálna kapacita 3 osoby.

Royal Villa With Private Pool

Royal Villa With Private Pool fotoRoyal Villa With Private Pool

Úchvatná priestranná vila (130 m2 vrátane terasy a záhrady) predstavuje prepychový úkryt v rámci rezortu. Vila disponuje kúzelnou tropickou záhradou s palmami, čím ponúka maximálne súkromie. Na priľahlej terase nájdete lehátka, príjemné posedenie a tiež súkromný bazén. Interiér vily je v dreve a kameni a odráža africký štýl. V spálni sa nachádza priestranná manželská posteľ s moskytiérou a samostatne stojaca vaňa. V oddelenej obývacej izbe nájdete pracovný stôl a pohovku. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, toaleta a bidet. Nájdete v nej aj župany a papuče. Ďalšie vybavenie vily je: klimatizácia, kúrenie, moskytiéra, bezplatný internet cez wi-fi, LED TV so satelitom, telefón, rádio, trezor, fén, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a kávovar Nespresso. Maximálna kapacita 4 osoby.

Seafront Luxury Villa

Seafront Luxury Villa fotoSeafront Luxury Villa

Samostatne stojaca vila s dvoma vchodmi ponúka z priľahlej terasy neobyčajný výhľad na hladinu Indického oceánu. Každá vila má aj svoju súkromnú záhradu. Interiér vily bol navrhnutý v modernom africkom štýle. Vila má oddelené ale priechodné izby. V spálni sa vedľa krásnej priestrannej manželskej postele nachádza aj kúzelná samostatne stojaca vaňa, z ktorej si môžete vychutnať výhľad na oceán. Vila ponúka 190 m2 vrátane terasy a záhrady. V obývacej izbe nájdete pohovku a pracovný stôl so stoličkou. V kúpeľni potom sprchovací kút, bidet, toaletu a tiež župany a papuče. Na terase nájdete lehátka a pohodlné posedenie. Z vybavenia vily treba spomenúť: klimatizáciu, kúrenie, moskytiéru, bezplatný internet cez wi-fi, LED TV so satelitom, telefón, rádio, trezor, fén, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju a kávovar Nespresso. Maximálna kapacita 4 osoby.

Seafront Luxury Villa with Private Pool

Samostatne stojaca vila s dvoma vchodmi ponúka z priľahlej terasy neobyčajný výhľad na hladinu Indického oceánu. Vila ponúka rovnaké vybavenie ako Seafront Luxury Villa, navyše má k dispozícii súkromný bazén. Maximálna kapacita 4 osoby.

Pláž a more

Tyrkysový oceán s nádhernými útesmi, biela piesočnatá súkromná pláž lemovaná palmami, to je ponuka hotela Tulia. Lehátka a slnečníky sú zadarmo k dispozícii.

Pláž je prístupná po schodoch z vyvýšeného hotelového prostredia.

V priebehu dňa je pláž ovplyvnená striedaním prílivu a odlivu (pri odlive v závislosti od fázy mesiaca môže more ustúpiť o cca 350-600 m). Počas odlivu sa môžete prechádzať po „pláži“, kde štandardne býva more. Je to kúzelný okamih a niečo nové, čo len tak nezažijete.

Profi foto hotelu Tulia Zanzibar *****

Naše fotky hotela Tulia Zanzibar *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Hotelový komplex Tulia predstavuje vo svojej reštaurácii Cobia „á la carte all inclusive“ koncept.

Názov Cobia je použitý z mena ryby Cobia, ktorá je kráľovnou miestneho mora. Objavuje sa teda samozrejme na jedálnom lístku rovnomennej reštaurácie hotela Tulia. Bez ochutnania tejto výbornej ryby s kvalitným mäsom by ste nemali Zanzibar opúšťať.

Reštaurácia ponúka chutné jedlá inšpirované kuchyňami celého sveta a pripravené z miestnych čerstvých surovín. Šéfkuchár sa špecializuje okrem iného na úpravu rýb a zakladá si na prirodzených chutiach a modernej prezentácii jedál. Pri každom jedle budete potešení skutočným kulinárskym zážitkom.

Kuchyňa reštaurácie Cobia na žiadosť vychádza v ústrety akýmkoľvek diétnym obmedzeniam, ktoré je však nutné oznámiť hotelu aspoň 2 dni pred príchodom.

All Inclusive

 

All inclusive zahŕňa*:

 • úvítací drink a čerstvé ovocie
  minibar na izbe
  balenú vodu, nealkoholické nápoje, kávu, čaj, čerstvé džúsy a smoothies, koktaily
  vybrané značky pív, vín a prémiové alkoholické nápoje
  raňajky 08:00 - 11:00
  trojchodový obed vrátane nápojov 13:00 - 16:00
  popoludňajšie občerstvenie 13:00 - 19:00
  päťchodovú večeru vrátane nápojov 20:00 - 23:00
  windsurf, šnorchlovacie vybavenie, stand up paddle board, kajak, zapožičanie bicyklov
  posilňovňa
  lekcie jogy
  masáž raz za pobyt

*Rezort si vyhradzuje právo na úpravu balíčka All Inclusive. 

 

Šport a wellness hotela Tulia Zanzibar *****

V rezorte nájdete vedľa odpočinku aj možnosť športového vyžitia.

Bezplatné použitie tobogánu, kajakov, bicyklov, vybavenia na šnorchlovanie a na paddleboarding určite poteší a oživí pokojnú dovolenku. Novo ponúka Tulia aj fitness, ktoré je vybavené posilňovacími strojmi a ponúka výhľady do tropickej záhrady.

Ďalej je na zabezpečenie adrenalínového zážitku možné požiadať o zabezpečenie napr. kolobežiek, štvorkoliek, motorového člna, motorky alebo vodných lyží.

 

Na znovunájdenie rovnováhy a harmónie medzi telom a mysľou určite využite hotelové kúpele, ktoré predstavujú oázu krásy, pokoja a grácie. Pri procedúrach sú využívané exotické elixíry a oleje, ktoré navodia úžasnú atmosféru a vnútornú i vonkajšiu pohodu. Z procedúr treba spomenúť napr. masáže tela, chrbta, krku, a ďalej manikúru, pedikúru alebo čistenie pleti.

Doprava do hotela Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Transfer z letiska do hotela trvá asi jednu hodinu. Dopravná situácia môže ovplyvniť dobu cesty.

Mapa - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Osobné poradenstvo k DELUXEA zájazdom na Zanzibar

Recenze hotelu Tulia Zanzibar *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Tulia Zanzibar *****

Pláž
8.9
Ubytovanie
9.9
Strava
9.9
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.7
35 hodnotenie
Pláž
8.8
Ubytovanie
9.9
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
9.9
Priemerné hodnotenie
9.6
16 hodnotenie
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
10
2 hodnotenie
Pláž
9.6
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.4
Priemerné hodnotenie
9.7
5 hodnotenie
Pláž
8.6
Ubytovanie
9.9
Strava
10
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.6
Služby Deluxea
10
Priemerné hodnotenie
9.7
12 hodnotenie
Starší dvojice
Kravaře
Datum recenze:
10. 10. 2023
Datum pobytu:
23. 09. - 02. 10. 2023
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Užili jsme si nádhernou dovolenou. Služby, ubytování a přístup k hostům, vše na vysoké úrovni. Nádherný kousek země, celý projekt hospodaření v resortu je úžasný.
Rodina s dětmi
Nový Bydžov
Datum recenze:
02. 10. 2023
Datum pobytu:
12. 09. - 24. 09. 2023
Průměr
8.8
Pláž
5
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný hotel, jen pláž a moře kvůli přílivu průměrné.
Starší dvojice
Dlouhý Most
Datum recenze:
08. 11. 2022
Datum pobytu:
29. 10. - 07. 11. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Na doporučení pí. Kudelové jsme navštívili na Zanzibaru hotel Tulia Zanzibar Unique Beach Resort. Úžasný hotel se skvělým personálem a osobním přístupem. Výborná kuchyně a nádherné prostředí s luxusním ubytováním. Děkujeme za vše a určitě se vrátíme.
Rodina s dětmi
Praha - západ
Datum recenze:
07. 04. 2022
Datum pobytu:
11. 03. - 20. 03. 2022
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel Tulia je doslova snem o dovolené! Služby, servis, nádherná zahrada a v ní stylové luxusně vybavené chatky, jóga OMG !!!! K tomu nesmírně vlídný personál hotelu, stravování neskutečné….. vše fantastické! Jídlo velmi fresh, pestré… Hotel velmi klidný a jeho zaměstnanci vám splní jakékoli přání! Jedna z nej našich dovolených!!! Co slibují skutečně plní na místě! Vracíme se určitě :-)))
Mladší dvojice
Ostrava
Datum recenze:
05. 04. 2022
Datum pobytu:
20. 03. - 28. 03. 2022
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Perfektní ubytování s absolutně skvělým servisem a vynikajícím jídlem. Nic není problém a vše je již v ceně ! Žádné příplatky za cokoliv apod. Velké + je malý počet lidí v resortu. Opravdu vás budou hýčkat.
Někomu může vadit velký odliv, my jsem s tím byli absolutně v pohodě a oceán jsem si perfektně užili. Jediné menší - jsou snad
menší možnosti výletu a aktivity na Zanzibaru. Ale jako válecí dovolená TOP.
Rodina s dětmi
Dobříš
Datum recenze:
23. 02. 2021
Datum pobytu:
31. 01. - 17. 02. 2021
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Co se týče ubytování na africký kontinent velmi luxusní menší hotel.
Personál velmi ochotný,příjemný,kamarádský,usměvavý.
Již na hotelu jsem upozorňovala,na ne velké nadšení z připravených pokrmů.Maso bylo často tuhé a většina pokrmů byla dle mého nedochucené a hlavně často již studené..krásně zdobené talíře ano,ale než se dostaly pokrmy na stůl ...byly studené.Jedná se především o večeře.Obědy převážně lehké a dle objednávek,snídaně vynikajicí....prostředí hotelu krásné,čisté...
Starší dvojice
Holice
Datum recenze:
09. 12. 2020
Datum pobytu:
27. 11. - 06. 12. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Štramberk
Datum recenze:
08. 12. 2020
Datum pobytu:
25. 11. - 04. 12. 2020
Průměr
9.5
Pláž
7
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Nový Jičín
Datum recenze:
07. 12. 2020
Datum pobytu:
20. 11. - 06. 12. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Při příletu na Zanzibar je strašná organizace pro vyřízení víza, přitom jde zajistit VIP službu a tu hrůzu zažít nemusíte.

Stejná služba je možná i při odletu, mohli byste klientům nabídnout tuto službu,
Novomanželé
Datum recenze:
12. 11. 2020
Datum pobytu:
18. 09. - 28. 09. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vyrazili jsme zde s manželem na svatební cestu a vše bylo jednoduše řečeno perfektní! Nemůžeme vytknout opravdu nic, snad jen že dovolená utekla příliš rychle. Určitě se zde ještě vrátíme.
Rodina s dětmi
Medlov
Datum recenze:
09. 11. 2020
Datum pobytu:
21. 10. - 04. 11. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádherný hotel, neopakovatelná atmosféra... ještě nikdy jsem se v hotelu necítila , tak vítaná...exkluzivní jídlo. Pozorný personál...a střídání odlivu s přílivem je kouzelné.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
09. 11. 2020
Datum pobytu:
21. 10. - 04. 11. 2020
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Luxusní komplex s velmi nadstandardní přátelskou atmosférou.
Vše bylo bezchybne
Mladší dvojice
Praha 5
Datum recenze:
26. 10. 2020
Datum pobytu:
07. 10. - 18. 10. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byla jsem unesena prostředím. Řekla bych jednoduše, RÁJ na zemi je Tulia ❤️ jak lidé, tak prostředí a všechny služby a výlety naprosto TOP. Určitě se do Tulie ❤️ vrátím. Čistá NÁDHERA ❤️
Rodina s dětmi
Frýdlant
Datum recenze:
02. 10. 2020
Datum pobytu:
11. 09. - 20. 09. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rádi bychom poděkovali p.Světlikovi za skvělý tip a komunikaci. V hotelu Tulia jsme byli ma
ximálně spokojeni.
Chceme moc poděkovat Veronice a celému personálu .
Mockrát všem děkujeme za nezapomenutelné a krásné prožití našeho výročí svatby.
Tento hotel a personál
by si zasloužil daleko vyšší hodnocení než 10.
Ještě jednou velké díky, Anita a Mirek Proškovi.
.
Rodina s dětmi
Ústí nad Labem
Datum recenze:
20. 02. 2020
Datum pobytu:
01. 02. - 10. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Resort má překrásné zahrady, které jsou výborně udržované a spolu s výhledem na tyrkysové moře skutečně působí jako balzám na duši. Řasy sice v moři jsou, ale každý den je pláž uklízena a procházky za odlivu mezi malými lagunami byly moc příjemné. Bungalovy jsou prostorné a stylové. Management hotelu neustále pracuje na vylepšeních a zpříjemnění pobytu pro všechny svoje hosty, které mimochodem zná všechny jménem(včetně dětí). A nemůžu opomenout kuchyni, která byla skutečně famózní.
Klimatické podmínky a vysoká vlhkost se samozřejmě negativně podepisují na některých částech resortu a detailech interiéru bungalovů, ale precizně prováděný úklid to všechno vyrovnává.
Starší dvojice
Strážnice
Datum recenze:
19. 02. 2020
Datum pobytu:
02. 02. - 13. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Touto destinací, jsem nasadil pomyslnou laťku pro příští destinace hodně vysoko. Pro položku \"ubytování,strava\" je ohodnocení deset nedostačující. Pro personál v destinaci (hlavně Petra, Veronika, Honza, Lukáš ale i všichni ostatní) bych dal hodnocení 20. Ještě teď mně zní v uších Jambo Bwana s hakuna matata
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
07. 01. 2020
Datum pobytu:
22. 12. - 02. 01. 2020
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný malý resort o 16 vilách, kde můžete očekávat individuální přístup ke každému klientovi, příjemné ubytování a krásnou zahradu. Cestovali jsme 2 dospělí a dítě 4 roky - s dětmi tam opravdu problém není, je tam i bazén se dvěma tobogány a nějaká lehátka a hračky do vody. Užili jsme si nejen výborné jídlo a pití, ale také masáže a večerní program. V hotelu není díky super personálu nic problém - co se týká například jídla, uvaří prakticky cokoliv, co si člověk pro sebe či pro dítě řekne.
Mladší dvojice
Datum recenze:
25. 04. 2019
Datum pobytu:
05. 04. - 14. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytovanie
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Absolutně TOP! Tulia je dle mého i díky skvělému českému managementu absolutní špička. Ví jak se postarat o klienty, aby se měli jak v bavlnce. Ještě nikde (a to jsem už nějaký kus světa procestoval), jsem nezažil tak nadstandartní péči o klienta. Nic nebyl problém a každé přání bylo předem splněno. Na výlety s námi vždy jel někdo z managementu, tedy i klienti, kteří nejsou vůbez jazykově vybaveni se nemusí obávat a rozhodně bych toto uvedl jako velkou v?

Ohlasy klientov DELUXEA

Zanzibar pro dva

Tanzánia , datum dovolené: 23. 09. 2023 - 05. 10. 2023, hodnocení ze dne: 13. 10. 2023
Dobrý den,
 námět na zlepšení opět nemam, nebot jste nam vse vzorne zaridila, nikde jsme necekali a ani nic dodatecne narychlo neresili. Stejne jako vy nam vzorne zaridila dvoudenni vylet do Tanzanie i vase mistni delegatka na Zanzibaru, kterou jste nam doporucila. Moc vam dekuji a tesim se na priste.
Zobrazit více

Fantastická dovolená v Tulii s rodinou - Vánoce 2020

Tanzánia , datum dovolené: 23. 12. 2020 - 03. 01. 2021, hodnocení ze dne: 14. 01. 2021

Dobrý den Pavlíno,

přestože jsme měli původně jiné plány, nakonec nás ostrov Zanzibar a především resort Tulia naprosto ohromil a nadchnul!
Resort disponuje nádhernou zahradou, ve které jsou rozesety bungalovy a vilky. Každý typ ubytování má vlastní soukromý prostor. My jsme si 10 dní užívali Garden vilu, která kromě výjimečných vnitřních prostor nabízí velkou zahradu s jacuzzi a obrovskou terasu (pozn. prodejce - Royal Garden villa with jaccuzzi). 
Po celou dobu pobytu se o nás staral skvělý personál, který nám doslova plnil, co nám na očích viděl. Užili jsme si masáže, lekce jógy, uspořádali pro nás soukromou večeři v zahradě a mezitím se postarali o naše 3 děti. Dětem uspořádali kurz vaření pod vedením šéfkuchaře.
Jídlo v Tulii bylo vynikající a nejvíce nás ohromily snídaně. Kromě čerstvého ovoce, vypěstovaného na místní farmě a pečiva upečeného místní pekařkou, vám připraví v podstatě cokoli.
V Tulii jsme strávili nejen Štědrý večer, ale i příchod Nového roku, který byl s připraveným programem a tancem Masajů naprosto magický.
Velmi se nám líbil opakující se příliv a odliv, na který jsme byli předem upozorněni, že některým hostům nevyhovuje. Při odlivu jsme na pláži trávili hodiny procházením se v místech, kde před pár hodinami bylo moře, sbíráním mušlí a pozorováním ryb, ježků a mořských hvězdic.
Dovolená zkrátka předčila naše očekávání a věříme, že se do Tulie brzy vrátíme!

Děkujeme. S.

Zobrazit více

Oslava narozenin v Tulii

Tanzánia , datum dovolené: 27. 11. 2020 - 06. 12. 2020, hodnocení ze dne: 07. 12. 2020
Dobrý den paní Zbořilová,

jen pro Vaši informaci lehké shrnutí - nejlepší dovolená našeho života! Úžasné místo, úžasný resort, úžasní lidé. To, co dokáží vytvořit za atmosféru, jak se starají o hosty, jídlo!!! Prostředí, nádherná zahrada. Zmínili jsme se, že jsme si pobyt nadělili k narozeninám. Připravili nám nádhernou soukromou večeři s humrem, šampaňským a privátní obsluhou. Když nám ke konci všichni z personálu přišli zazpívat a zatančit, já byla tak dojatá, že jsem i slzu uronila. Jsme naprosto unešení a určitě se chceme vrátit. Odliv, který byl někde prezentovaný jako vada na kráse, byl naprosto úchvatný. Každé ráno jsme se na to těšili, jak se projdeme mořem. Mohla bych tady vypisovat sáhodlouze jen superlativy, ale nebudu Vás tím unavovat. Jediná vada, kterou cítíme, je to, že jsme se museli vrátit. 
 
 
 
Zobrazit více

Dovolená na Zanzibaru - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Tanzánia , hodnocení ze dne: 25. 04. 2019

Dobrý den paní Pilátová,

Omlouvám se, jsem tak nějak po té dovolené časově se vším na štíru, tedy i s telefonem 

Co se týká dovolené, tak absolutně TOP! Tulia je dle mého i díky skvělému českému managementu absolutní špička. Ví jak se postarat o klienty, aby se měli jak v bavlnce. Ještě nikde (a to jsem už nějaký kus světa procestoval), jsem nezažil tak nadstandartní péči o klienta. Nic nebyl problém a každé přání bylo předem splněno. Na výlety s námi vždy jel někdo z managementu, tedy i klienti, kteří nejsou vůbez jazykově vybaveni se nemusí obávat a rozhodně bych toto uvedl jako velkou výhodu – dokonce i zanzibarský personál už umí pár vět česky a v baru má i slivovici .

Co bych uvedl jako výhodu (byť bylo avizované jako nevýhoda) je příliv a odliv. Jednak je super se projít ráno po pláži tam kde byla ještě před chvílí voda a poté se zase po obědě jít vykoupat do moře hned z mola, kdy už je voda zpět (střídá se to tam tuším cca každých 6h). Tedy díky krátkým intervalům je to super. I ostatní klienti s, kterými jsme se tam bavili (hodně čechů) toto ocenili. Naopak to můžete uvádět jako výhodu .

Po příjezdu, kdy jsme zjistili, že nemáme kufry nás hned vybavili opalovacím sprejem a plavkami, kartáčky, pasta, dokonce i já jako kuřák, který měl cigarety v kufru, jsem byl velmi překvapen, že v resortu jsou cigarety zdarma, kdykoliv si řeknete…prostě nic nechybělo. Kufry dorazili na druhý den večer, vše v pořádku.

Myslím, že zde není co zlepšovat, a mé hodnocení je rozhodně 6 hvězdiček z pěti .

Moc děkuji a s důvěrou se na Vás obrátím i při plánování další dovolené.

Mějte se krásně

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Zanzibar

Termíny a cena zájazdov DELUXEA - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****, Izba Deluxe Garden bungalow

NAHORU
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hoteli
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájazdu

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.