Bluebay Beach Resort Spa *****

Zanzibar

Ideálny luxusný rezort pre odpočinok aj najrôznejšie aktivity

Osobne
sme
navštívili

Hotel Bluebay Beach Resort Spa *****

Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Kiwengwa | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tradiční svahilská architektura Jedna z nejkrásnějších pláží východního pobřeží Vhodný pro páry i rodiny s dětmi
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Bluebay Beach Resort Spa ***** Zanzibar

Bluebay Beach Resort & Spa je situovaný na širokej bielej piesočnatej pláži Kiwengwa na východnom pobreží ostrova Zanzibar. Rezort sa nachádza v tropických záhradách s viac ako tisíc paliem na krásnom 30 akrov veľkom pozemku.

Ubytovanie ponúka v útulných bungalovoch a vilách s tradičnou slamenou strechou, ktoré sú zariadené v zanzibarskom štýle s ručne vyrezávaným nábytkom. Väčšina izieb ponúka výhľady do záhrady a smerom na oceán.

Reštaurácia v Bluebay Beach Resort predstavujú miestne ingrediencie Zanzibaru s dôrazom na čerstvé morské plody a modernú kuchyňu. Hlavná reštaurácia Makuti poskytuje krásne prostredie s nádhernými výhľadmi na bazén a nekončiaci oceán. Servíruje medzinárodné jedlá a okrem raňajok a obedov ponúka aj tematické večere so živou zábavou. Pokiaľ dávate prednosť exkluzívnemu stolovaniu, vyskúšajte Bahari Grill na pláži, ktorý je známy vďaka svojim čerstvým morským plodom a talianskym špecialitám.

Bluebay Beach Resort disponuje širokým športovým zázemím. Pre aktívny oddych môžete využiť bazén, fitness centrum, tenisové kurty, profesionálne PADI centrum a pestrú ponuku vodných športov na pláži. Pokiaľ túžite po uvoľnení a relaxácii, určite nevynechajte návštevu miestnych kúpeľov Oasis Spa.

Rezort Bluebay Beach Resort & Spa ponúka dokonalý zážitok z tropického ostrova korenia. Je vhodný ako pre zamilované páry, tak pre aktívnych cestovateľov a rodiny s deťmi.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort & Spa je umiestnený hneď vedľa svojho sesterského rezortu Sultan Sands Island Resort, s ktorým spoločne zdieľajú športové aktivity, kúpele Oasis a takmer 500 metrov dlhý úsek krásnej pláže. V susednom rezorte môžete tiež využiť Casablanca Lounge, ktorá počas dňa slúži ako kaviareň. Navečer sa premení na miesto, kde si do neskorých večerných hodín môžu hostia vychutnať osviežujúce nápoje a koktaily.

Pohodlné izby Garden predstavujú komplex šiestich bungalovov so samostatným bazénom a výhľadom do záhrady. Naopak Superior izby sú umiestnené vo vyvýšenej časti areálu a ponúkajú tak výhľad smerom na oceán. Pre maximálne pohodlie vyskúšajte Junior Sute alebo Sultan Suite s privátnym vstupom na pláž.

Pre zamilované páry odporúčame navštíviť reštauráciu Bahari Grill s jedinečnou romantickou atmosférou. Navyše pre novomanželov, ktorí v rezorte strávia aspoň sedem nocí, ponúka ako bonus večeru zadarmo.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) sa nachádza v krásnej tropickej záhrade v šiestich bungalovoch so slamenou strechou, pričom každý z bungalovov zahŕňa štyri izby Garden...

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) sa nachádza vo vyvýšenej časti areálu v tropickej záhrade. Superior izby sú umiestnené na prízemí či poschodí samostatných viliek so slamenou strechou...

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) predstavujú tri bungalovy, z ktorých každý tvorí dve prepojené suity. Nachádza sa v súkromnej časti rezortu približne tridsať metrov od pláže a ponúka súkromie a ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Bluebay Beach Resort pozýva svojich hostí do nasledujúcich reštaurácií a barov:

V reštaurácii Makuti si pri jedle môžete vychutnať príjemné vnútorné aj vonkajšie prostredie s výhľadmi na bazén a oceán. Jedná sa o hlavnú reštauráciu rezortu, ktorá servíruje raňajky od 7:00 do 10:00 hodiny, obedy od 12:30 do 15:00 hodiny a večere od 19:00 do 22:00 hodiny. Raňajky sú servírované na spôsob bufetu, kedy môžete sledovať kuchárov v akcii. Obedy sú podávané formou bufetu, večere formou bufetu alebo table d´hote. Večere sú obvykle tematické a zahŕňajú grilované morské plody, svahilskú, taliansku, orientálnu a africko-arabskú kuchyňu.

Okrem miestnej kapely je tu vždy po večeri určitý typ zábavy. Môžete vidieť svahilských tanečníkov, počúvať hudbu Taarab, vidieť akrobatov či byť svedkami niektorého zo živých vystúpení ďalších zanzibarských kapiel. V reštaurácii sa dbá na dress code, nie sú povolené kraťasy ani tričká bez rukávov.

Palms Pool Bar sa nachádza pri bazéne a servíruje široký výber vín, destilátov, minerálnych vôd, čerstvých džúsov a špeciálnych druhov kávy. Otvorené je od 10:00 do 22:00. Ponúkajú sa tu aj koktaily pred a po večeri rovnako ako prostredie pre odpočinok hostí, ktorí si tak môžu vychutnať najrôznejšie druhy zábavy po večeroch. Väčšinu večerov je k dispozícii živá hudba až do konca otváracej doby.

Blue Marlin Beach Restaurant ponúka neformálne prostredie pri pláži v tieni tropickej vegetácie. Reštaurácia podáva á la carte obedy a špecializuje sa na čerstvé morské plody a grilované pokrmy. Stravovanie v Blue Marlin Beach Restaurant je za poplatok.

The Bahari Grill servíruje exkluzívne pokrmy v čase obedov a večerí formou á la carte. Môžete tu ochutnať vynikajúce morské plody, miestne a talianske špeciality. Stravovanie v Bahari Grill je za poplatok. V reštaurácii sa dbá na dress code, nie sú povolené kraťasy ani tričká bez rukávov. Pre novomanželov, ktorí v rezorte strávia aspoň sedem nocí, ponúka ako bonus večeru zadarmo.

Blu Deli Terrace Café zastupuje kaviareň s terasou, kde si môžete vychutnať čerstvo mletú kávu, miestne pečivo, koláče, sedviče a ďalšie drobné občerstvenie. Blu Deli Terrace Café je ideálnym miestom na osvieženie po náročnom dni. Hrajte doskové hry, využite wi-fi pripojenie alebo ochutnajte miestnu lahodnú zmrzlinu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 
Špecialista na Zanzibar - cestovná kancelária Deluxea

 V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.


Každý pobyt na Zanzibare je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne priania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania - všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

 

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Zanzibar si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

 

Sami si môžete vybrať parametre Vášho pobytu
  • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné.

  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.

  • Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).

  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín.

  • Odletieť môžete každý deň.

  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín.

Kategórie a vybavenosť izieb Bluebay Beach Resort Spa

Rezort Bluebay ponúka celkom 106 izieb v kategóriách Garden Room (24), Superior Room (74), Junior Suite (6) a Sultan Suite (2). Všetky izby v hoteli sú priestranné, svetlé a zariadené v zanzibarskom štýle s ručne vyrezávaným nábytkom.

Izby sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami, šatňou, kúpeľňou, vonkajšou verandou alebo balkónom, klimatizáciou, stropnými ventilátormi, mini-barom, fénom, telefónom, satelitnou TV, trezorom a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) sa nachádza v krásnej tropickej záhrade v šiestich bungalovoch so slamenou strechou, pričom každý z bungalovov zahŕňa štyri izby Garden. Izby sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí a kombinujú svetlé a tmavé tóny dreva. Pre komplex izieb Garden je k dispozícii spoločný bazén s lehátkami a slnečníkmi.

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) sa nachádza vo vyvýšenej časti areálu v tropickej záhrade. Superior izby sú umiestnené na prízemí či poschodí samostatných viliek so slamenou strechou. Dizajn izby je ladený do svetlých farieb dreva v kombinácii s pastelovými farbami. Vďaka výhľadu do záhrady a smerom na azúrový oceán, je táto kategória izieb medzi hosťami najobľúbenejšia.

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) predstavujú tri bungalovy, z ktorých každý tvorí dve prepojené suity. Nachádza sa v súkromnej časti rezortu približne tridsať metrov od pláže a ponúka súkromie a exkluzivitu v súkromnom krídle rezortu. Okrem tradičného vyrezávaného nábytku zdobí Junior Suite aj nevšedný strop s drevenými trámami. Každá suite sa skladá z veľkej spálne s manželskou posteľou, salóniku s posedením, kúpeľne s vaňou a priestrannej verandy, ktorá ponúka aj obľúbenú vonkajšiu sprchu. Izby poskytujú výhľady na azúrový oceán.

Sultan Suite

Sultan Suite

Sultan Suites zastupujú dva priestranné apartmány, ktoré svojim dizajnom a zariadením evokujú dávne doby sultánov. Komfortné apartmány sú umiestnené pár metrov od pláže v samostatnom bungalove. Pod tradičnou slamenou strechou Vás upúta strop s nevšednými drevenými trámami. V izbe budete mať k dispozícii veľkú posteľ s nebesami, „walk-in“ šatňu, kúpeľňu s vaňou a priestrannú vonkajšiu terasu s posedením, odkiaľ budete mať privátny prístup priamo na pláž. Pre väčšie rodiny ponúkajú Sultan Suites aj možnosť vzájomne prepojiteľných apartmánov.

Pláž a more

Krásna široká pláž s prachovým bielym pieskom sa tiahne do diaľky pozdĺž celého rezortu. Pláž láka k relaxácii, dlhým prechádzkam, ale aj romantickej večeri za zvukov príboja. Vzhľadom na umiestnenie rezortu na východnej strane ostrova je pláž v priebehu dňa ovplyvnená striedaním prílivu a odlivu (pri odlive v závislosti na fáze mesiaca môže more ustúpiť o cca 350-600 m). Počas odlivu sa môžete prechádzať po „pláži“, kde štandardne býva more.

Online cena a slevy Bluebay Beach Resort Spa *****

Profi foto hotela Bluebay Beach Resort Spa *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort pozýva svojich hostí do nasledujúcich reštaurácií a barov:

V reštaurácii Makuti si pri jedle môžete vychutnať príjemné vnútorné aj vonkajšie prostredie s výhľadmi na bazén a oceán. Jedná sa o hlavnú reštauráciu rezortu, ktorá servíruje raňajky od 7:00 do 10:00 hodiny, obedy od 12:30 do 15:00 hodiny a večere od 19:00 do 22:00 hodiny. Raňajky sú servírované na spôsob bufetu, kedy môžete sledovať kuchárov v akcii. Obedy sú podávané formou bufetu, večere formou bufetu alebo table d´hote. Večere sú obvykle tematické a zahŕňajú grilované morské plody, svahilskú, taliansku, orientálnu a africko-arabskú kuchyňu.

Okrem miestnej kapely je tu vždy po večeri určitý typ zábavy. Môžete vidieť svahilských tanečníkov, počúvať hudbu Taarab, vidieť akrobatov či byť svedkami niektorého zo živých vystúpení ďalších zanzibarských kapiel. V reštaurácii sa dbá na dress code, nie sú povolené kraťasy ani tričká bez rukávov.

Palms Pool Bar sa nachádza pri bazéne a servíruje široký výber vín, destilátov, minerálnych vôd, čerstvých džúsov a špeciálnych druhov kávy. Otvorené je od 10:00 do 22:00. Ponúkajú sa tu aj koktaily pred a po večeri rovnako ako prostredie pre odpočinok hostí, ktorí si tak môžu vychutnať najrôznejšie druhy zábavy po večeroch. Väčšinu večerov je k dispozícii živá hudba až do konca otváracej doby.

Blue Marlin Beach Restaurant ponúka neformálne prostredie pri pláži v tieni tropickej vegetácie. Reštaurácia podáva á la carte obedy a špecializuje sa na čerstvé morské plody a grilované pokrmy. Stravovanie v Blue Marlin Beach Restaurant je za poplatok.

The Bahari Grill servíruje exkluzívne pokrmy v čase obedov a večerí formou á la carte. Môžete tu ochutnať vynikajúce morské plody, miestne a talianske špeciality. Stravovanie v Bahari Grill je za poplatok. V reštaurácii sa dbá na dress code, nie sú povolené kraťasy ani tričká bez rukávov. Pre novomanželov, ktorí v rezorte strávia aspoň sedem nocí, ponúka ako bonus večeru zadarmo.

Blu Deli Terrace Café zastupuje kaviareň s terasou, kde si môžete vychutnať čerstvo mletú kávu, miestne pečivo, koláče, sedviče a ďalšie drobné občerstvenie. Blu Deli Terrace Café je ideálnym miestom na osvieženie po náročnom dni. Hrajte doskové hry, využite wi-fi pripojenie alebo ochutnajte miestnu lahodnú zmrzlinu.

Šport a wellness hotela Bluebay Beach Resort Spa *****

Pobyt v Bluebay Beach Resort si užijú tí, ktorí chcú relaxovať na pláži aj tí, čo túžia po dovolenke naplnenej aktivitami. Miesto sa nájde aj pre cestovateľov, ktorí chcú spojiť podnikanie s voľným časom a to vďaka neďalekým konferenčným priestorom. Bluebay Beach rezort zdieľa spoločné športové zázemie a kúpele so susediacim rezortom Sultan Sands a ponúka nasledujúce športové aktivity: plážový volejbal, rybárčenie, plavby loďou, šnorchlovanie a potápanie, windsurfing a ďalšie vodné športy. Ďalej disponuje vybavením ako je fitness centrum, tenisové kurty, stolný tenis, biliard alebo stolné hry.

Bluebay Beach Resort je domovom pre uznávané päťhviezdičkové PADI centrum One Ocean dive Centre, ktoré sa postará o všetky Vaše potreby a bezpečnosť pri vodných športoch.

Po dni plnom dobrodružstva sa zverte do ošetrujúcej náruče miestnych kúpeľov Oasis. Kúpele sú idylicky situované priamo na pláži, kde Vám chladný vánok a zvuky oceánu poskytnú dokonalý zážitok z relaxácie. Kvalifikovaní terapeuti ponúkajú pôsobivú škálu procedúr, ktoré Vás zbavia stresu moderného každodenného života a prinesú blahodárne uvoľnenie. Oddýchnite si a objavte tichý a upokojujúci priestor pre úplnú relaxáciu a pohodu.

Deti v hoteli Bluebay Beach Resort Spa *****

Pre deti od 3 do 13 rokov je v rezorte zaistený detský klub, ktorý ponúka radu zábavných aktivít každý deň a týždenné tematické programy. Deti si pohrajú vnútri aj vonku a okrem zábavy príde aj na vzdelávanie. Dozvedia sa niečo viac o svahilskej kultúre a naučia sa pár slov vo svahilčine. Všetci animátori prešli špeciálnym školením prvej pomoci a väčšina z nich porozumie aj rade cudzích jazykov. Klub je otvorený od 10:00 do 18:30, kedy je možné podávať večeru pre deti.

Rezort poskytuje aj službu stráženia detí za poplatok.

Doprava do hotela Bluebay Beach Resort Spa

Z medzinárodného letiska Abeid Karume Airport trvá cesta do rezortu menej ako hodinu pokojnej jazdy po asfaltovej ceste.

Mapa - Bluebay Beach Resort Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Zanzibar do hotela Bluebay Beach Resort Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bluebay Beach Resort Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recezie hotela Bluebay Beach Resort Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Zanzibar

Marica Verešová
Bluebay Beach Resort Spa
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.