The Oberoi Lombok *****

Bali

Dych berúce výhľady na oceán a pobrežie

Destináciu
sme
navštívili

Hotel The Oberoi Lombok *****

Lokalita Bali, ostrov Lombok | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Tradiční došková architektura. 12 luxusních vil s bazénem. Klidné prostředí.

Popis hotela The Oberoi Lombok ***** Bali

Oberoi Lombok je jedinečným miestom nachádzajúcim sa pri zátoke Medana Bay s exkluzívnymi výhľadmi na západy slnka a pohodlným prístupom na pláž. Rezort je umiestnený v tropickej záhrade, kde Vám vyrastené palmy a pestrofarebne kvitnúce kríky vyčarujú úsmev na tvári.

Rozľahlý areál hotela ponúka ubytovanie v priestranných pavilónoch a luxusných vilách s tradičnou architektúrou a slamenou strechou. Vybrať si môžete ubytovanie s výhľadmi do tropickej záhrady alebo na nekonečný oceán a pobrežie. Luxusné vily poskytujú maximálne súkromie, dvanásť z nich disponuje navyše aj privátnym bazénom.

V reštauráciách si pochutnáte na miestnej i medzinárodnej kuchyni doplnenej príjemným prostredím a úžasnými výhľadmi na oceán. Nezabudnuteľný zážitok Vám poskytne reštaurácia Amphitheatre, ktorá ponúka špeciálne menu pri sviečkach pod hviezdami za sprievodu tradičnej hudby a tanca Sasak.

Hotel je ideálnou voľbou pre páry, ktoré túžia po nerušenej romantike a relaxácii. V Oberoi Lombok môžete relaxovať v pokojných zákutiach nekonečného bazéna alebo vyskúšať jedinečné procedúry v miestnych kúpeľoch.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k The Oberoi Lombok

Rezort Oberoi Lombok ponúka skvelú polohu na bielom piesočnom pobreží Medana Beach, kde si môžete užiť romantické prechádzky, výhľady na západ slnka a vzrušujúce vodné športy. Rezort prešiel v roku 2019 kompletnou renováciou, poskytuje tak hosťom tradičné, ale inovované prostredie, ktoré Vám dodá pocit priestoru, súkromia a pokoja.

Aj keď ostrov Lombok nie je známy tak ako susedný ostrov Bali, určite stojí za to ho navštíviť. Okrem ohromujúcej prírody ponúka navyše väčší pokoj a menej turistov oproti hlavným ostrovom. Pokiaľ chcete zažiť to najlepšie, skombinujte svoj pobyt s The Oberoi Bali alebo sa vydajte na šnorchlovaciu exkurziu na blízke ostrovčeky Gili Islands.

Video hotela

Ponuka izieb

Luxury Pavilion Garden View  (90 m²)

Luxury Pavilion Garden View (90 m²)

Luxusné pavilóny s výhľadom do sviežej tropickej záhrady ponúkajú priestrannú spálňu s posteľou veľkosti king alebo dve oddelené postele, obývací priestor, kúpeľňu a terasu...

Luxury Pavilion Ocean View  (90 m²)

Luxury Pavilion Ocean View (90 m²)

Luxusné pavilóny s výhľadom na oceán ponúkajú priestrannú spálňu s posteľou veľkosti king alebo dve oddelené postele, obývací priestor, kúpeľňu a terasu...

Luxury Villa (255 m²)

Luxury Villa (255 m²)

Rozľahlé luxusné vily poskytujú ubytovanie s výhľadom do záhrady alebo na oceán. Vily disponujú tradičnou slamenou strechou, stenami z prírodného kameňa, ručne vyrábanými tkaninami, vy..

Luxury Villa with Private Pool (255 m²)

Luxury Villa with Private Pool (255 m²)

Luxusné vily zastupujú nádherné rezidencie s vlastným bazénom (8 m x 5 m) a výhľadom do záhrady alebo na oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hostia, ktorí vyhľadávajú luxusné reštaurácie a jedálenské priestory, budú určite spokojní s ponukou, ktorú Oberoi Lombok poskytuje. Vonkajšie jedálenské priestory pod slamenými strechami, reštaurácie a bary s výhľadom na more, zdobené tradičnými ručne vyrábanými dekoráciami a pohodlným nábytkom. Všetko zariadené tak, aby ste zakaždým odchádzali spokojní.

Sunbird Café

Nachádza sa v bohatých záhradách hotela, kde poskytujú blahodarný tieň všadeprítomné palmy a slnečníky. Sunbird Café Vás uchváti svojou uvoľnenou atmosférou, vonkajším jedálenským priestorom a otvorenou kuchyňou. Kuchári pre Vás pripravia indonézske a západné pokrmy z vybraných surovín. Reštaurácia podáva raňajky od 07:00 do 11:00 hodín, obed a ľahké občerstvenie je k dispozícii od 12:00 do 18:00 hodín.

Lumbung

Reštaurácia Lumburg zastupuje hlavnú reštauráciu hotela, ktorá ponúka večere založené na indonézskych špecialitách, západnej a indickej kuchyni. Otvorená reštaurácia pod slamenou strechou si vyslúžila svojou vynikajúcou kuchyňou obdiv nielen hostí, ale aj expertov z odboru. Aj tu si môžete užiť pohľad na predstavenie balijských tancov. Reštaurácia je otvorená od 19:00 do 23:00 hod.

Amphitheatre

Zažite raz týždenne nezabudnuteľný zážitok v reštaurácii Amphitheatre, ktorá ponúka jedinečnú príležitosť spoznať balijskú kultúru v luxusnom prostredí. Vyskúšajte menu a la carte pri sviečkach pod hviezdami za sprievodu tradičnej hudby a tanca Sasak. Reštaurácia je otvorená od 19:00 do 23:00 hod., v hlavnej sezóne ponúka aj tematické večere formou bufetu.

Tokek Bar

Tokek Bar sa zameriava na ľahké občerstvenie, širokú škálu osviežujúcich koktailov, vybraných alkoholických aj nealkoholických nápojov a excelentnú lombockú kávu a víno. Zastavte sa v tomto otvorenom bare a užite si vybrané koktaily, vyskúšajte tradičné stolové hry alebo pozorujte západ slnka priamo z baru. Bar je otvorený od 11:00 do 00:00 hod.

Na vyžiadanie Vám hotel tiež pripraví romantickú večeru na pláži pri západe slnka so špeciálne zostaveným menu plným indonézskych delikates. Užite si nezabudnuteľný večer pri sviečkach.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb The Oberoi Lombok

Ubytovanie v Oberoi Lombok je rozdelené do 30 priestranných pavilónov a 20 luxusných víl. Izby ponúkajú ohromujúce výhľady do tropických záhrad alebo na pokojnú hladinu oceánu. Všetky izby sú zastrešené tradičnými slamenými strechami, ktoré dodávajú miestu jedinečnú atmosféru a disponujú širokými francúzskymi oknami pre veľkolepý výhľad do okolia.

Priestranné izby ponúkajú interiér navrhnutý v prírodných farbách a materiáloch s tradičným balijským nábytkom. Vybavenie izieb zahŕňa: klimatizáciu, wi-fi, elektronický trezor, CD/DVD prehrávač, LCD TV, telefón, minibar a zariadenie na prípravu čaju a kávy. V kúpeľniach je k dispozícii fén, župan, papuče a exkluzívne toaletné potreby.

Ponuka izieb

Luxury Pavilion Garden View  (90 m²)

Luxury Pavilion Garden View (90 m²)

Luxusné pavilóny s výhľadom do sviežej tropickej záhrady ponúkajú priestrannú spálňu s posteľou veľkosti king alebo dve oddelené postele, obývací priestor, kúpeľňu a terasu. Svetlá kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou, sklenenou sprchou a dvoma umývadlami. Z kúpeľne s prirodzeným svetlom budete mať výhľad na súkromný dvor s lotosovým rybníkom a tropickými rastlinami. Zastrešená 18 m² dlhá terasa s posedením je ideálnym miestom na oddych alebo večeru v súkromí.

Luxury Pavilion Ocean View  (90 m²)

Luxury Pavilion Ocean View (90 m²)

Luxusné pavilóny s výhľadom na oceán ponúkajú priestrannú spálňu s posteľou veľkosti king alebo dve oddelené postele, obývací priestor, kúpeľňu a terasu. Svetlá kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou, sklenenou sprchou a dvoma umývadlami. Z kúpeľne budete mať výhľad na súkromný dvor s lotosovým rybníkom a tropickými rastlinami. Presklené dvere vypĺňajú miestnosť prirodzeným svetlom a otvárajú sa na súkromnú terasu. Zastrešená 18 m² dlhá terasa s posedením je ideálnym miestom na oddych alebo večeru v súkromí.

Luxury Villa (255 m²)

Luxury Villa (255 m²)

Rozľahlé luxusné vily poskytujú ubytovanie s výhľadom do záhrady alebo na oceán. Vily disponujú tradičnou slamenou strechou, stenami z prírodného kameňa, ručne vyrábanými tkaninami, vyrezávanými drevenými prvkami aj miestnymi umeleckými dielami, ktoré Vás prenesú do pravej balijskej atmosféry. Každá z víl zahŕňa spálňu s posteľou o veľkosti king alebo dve oddelené postele, obývací priestor, kúpeľňu, šatňu a súkromnú záhradu so skalným jazierkom a posedením. Kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou, sklenenou sprchou a dvoma umývadlami.

Luxury Villa with Private Pool (255 m²)

Luxury Villa with Private Pool (255 m²)

Luxusné vily zastupujú nádherné rezidencie s vlastným bazénom (8 m x 5 m) a výhľadom do záhrady alebo na oceán. K dispozícii budete mať priestrannú spálňu, obývací priestor s posedením, kúpeľňu, súkromnú záhradu s bazénom, jazierkom a pavilónom. Úplné súkromie zaistia očarujúce ružové vápencové steny, ktoré vilky obklopujú. Kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou a samostatným sprchovacím kútom, z ktorých je výhľad na súkromnú záhradu.

Luxury Ocean View Two bedroom Villa with Private Pool (375 m²)

Luxury Ocean View Two bedroom Villa with Private Pool (375 m²)

Luxusná vila s dvoma spálňami, privátnym bazénom (10 m x 5 m) a výhľadom na oceán je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. K dispozícii budete mať dve spálne, obývací priestor s posedením, kúpeľňu, súkromnú záhradu s bazénom, jazierkom a pavilónom. Kúpeľňa je vybavená mramorovou vaňou a samostatným sprchovacím kútom, z ktorých je výhľad na súkromnú záhradu.

Royal Villa With Private Pool (375 m²)

Royal Villa With Private Pool (375 m²)

Royal Villa predstavuje impozantnú rezidenciu s vlastným bazénom (10 m x 5 m) a výhľadom na oceán. Skladá sa z luxusnej spálne s posteľou s nebesami, samostatnej obývacej izby s kuchynským kútom a dvoch kúpeľní. Z vonkajšieho pavilónu si užijete nádherný výhľad na súkromný bazén, hotelovú sviežu záhradu a očarujúco smaragdový oceán.

Pláž a more

Oberoi Lombok sa nachádza pri zátoke Medana Bay s exkluzívnymi výhľadmi na západy slnka a pohodlným prístupom na bielu piesočnatú pláž.

Online cena a slevy The Oberoi Lombok *****

Profi foto hotela The Oberoi Lombok *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie The Oberoi Lombok

Hostia, ktorí vyhľadávajú luxusné reštaurácie a jedálenské priestory, budú určite spokojní s ponukou, ktorú Oberoi Lombok poskytuje. Vonkajšie jedálenské priestory pod slamenými strechami, reštaurácie a bary s výhľadom na more, zdobené tradičnými ručne vyrábanými dekoráciami a pohodlným nábytkom. Všetko zariadené tak, aby ste zakaždým odchádzali spokojní.

Sunbird Café

Nachádza sa v bohatých záhradách hotela, kde poskytujú blahodarný tieň všadeprítomné palmy a slnečníky. Sunbird Café Vás uchváti svojou uvoľnenou atmosférou, vonkajším jedálenským priestorom a otvorenou kuchyňou. Kuchári pre Vás pripravia indonézske a západné pokrmy z vybraných surovín. Reštaurácia podáva raňajky od 07:00 do 11:00 hodín, obed a ľahké občerstvenie je k dispozícii od 12:00 do 18:00 hodín.

Lumbung

Reštaurácia Lumburg zastupuje hlavnú reštauráciu hotela, ktorá ponúka večere založené na indonézskych špecialitách, západnej a indickej kuchyni. Otvorená reštaurácia pod slamenou strechou si vyslúžila svojou vynikajúcou kuchyňou obdiv nielen hostí, ale aj expertov z odboru. Aj tu si môžete užiť pohľad na predstavenie balijských tancov. Reštaurácia je otvorená od 19:00 do 23:00 hod.

Amphitheatre

Zažite raz týždenne nezabudnuteľný zážitok v reštaurácii Amphitheatre, ktorá ponúka jedinečnú príležitosť spoznať balijskú kultúru v luxusnom prostredí. Vyskúšajte menu a la carte pri sviečkach pod hviezdami za sprievodu tradičnej hudby a tanca Sasak. Reštaurácia je otvorená od 19:00 do 23:00 hod., v hlavnej sezóne ponúka aj tematické večere formou bufetu.

Tokek Bar

Tokek Bar sa zameriava na ľahké občerstvenie, širokú škálu osviežujúcich koktailov, vybraných alkoholických aj nealkoholických nápojov a excelentnú lombockú kávu a víno. Zastavte sa v tomto otvorenom bare a užite si vybrané koktaily, vyskúšajte tradičné stolové hry alebo pozorujte západ slnka priamo z baru. Bar je otvorený od 11:00 do 00:00 hod.

Na vyžiadanie Vám hotel tiež pripraví romantickú večeru na pláži pri západe slnka so špeciálne zostaveným menu plným indonézskych delikates. Užite si nezabudnuteľný večer pri sviečkach.

Šport a wellness hotela The Oberoi Lombok *****

Pokiaľ si prajete zažiť aktívnejšiu dovolenku, neváhajte využiť služby profesionálnych certifikovaných inštruktorov potápania PADI a vyskúšať si potápanie v oceáne. Medzi vodné športy, ktoré plážový klub v rezorte ponúka, patrí šnorchlovanie, potápanie, kajaky, windsurfing, rybárčenie a plavby pri západe slnka. Vyskúšať môžete aj šnorchlovaciu exkurziu na susednej Gili Islands vzdialenej iba 20 minút od rezortu.

Ďalej neváhajte využiť súkromnú posilňovňu vybavenú najmodernejšími strojmi na cvičenie kardia i silového športu alebo tenisový kurt. Široký bazén s nekonečným okrajom sa stane Vašim obľúbeným miestom. Pozorujte vodnú hladinu, plynulo prechádzajúcu do mora. Okolie je vybavené súkromnými zákutiami skrytými pod slamenými strechami tak, aby ste mohli nerušene odpočívať a užívať si tento fantastický pohľad.

Oberoi Spa ponúka tradičné kúpeľné procedúry a originálne terapie šité na mieru pre hostí hotela Oberoi Lombok. Nechajte sa rozmaznávať v miestnych kúpeľoch zasadených do súkromných murovaných záhrad. Užite si osvieženie tela a mysle a nechajte sa rozmaznávať pri detoxikačných kúrach, omladzujúcich zábaloch a masážach. Otvorené masážne miestnosti so slamenou strechou ponúkajú vzdušné relaxačné prostredie. Vybavené sú dvoma lehátkami, samostatnou vaňou, sprchou, parnou saunou a kľudovou zónou. Všetko bolo navrhnuté tak, aby ste si užili relaxáciu predovšetkým v páre.

Deti v hoteli The Oberoi Lombok *****

Oberoi Lombok ponúka pre malých návštevníkov detské menu v reštauráciách Lumbung a Sunbird Café. Služba stráženia detí je za poplatok.

Doprava do hotela The Oberoi Lombok

Od medzinárodného letiska je hotel vzdialený 75 km, cesta do hotela trvá približne 1,5 hodiny.

Mapa - The Oberoi Lombok *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela The Oberoi Lombok *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi Lombok *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela The Oberoi Lombok *****

Factsheet

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.