Inspirace pro Vaši dovolenou v exotice

Safari v Afrike

Safari v Afrike

Safari v Afrike sme osobne zažili a radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti. Všetko pre Vás naplánujeme do najmenšieho detailu podľa individuálnych preferencií.

Golfová dovolenka

Golfová dovolenka

Vyznávate štýl zelených trávnikov a bielych pólo tričiek? My Vám k tomu môžeme pridať ešte šepot paliem, slnečné lúče a nekonečné vody azúrového oceánu.

Dovolenka s deťmi

Dovolenka s deťmi

Dokážete si predstaviť, že by Vaše deti mali o zábavu postarané kedykoľvek si budete chcieť vychutnať kľudnú atmosféru pri morskom vánku?

Svadba v raji

Svadba v raji

Povedze "Áno" svojej láske uprostred tropického raja. Svadbu v zahraničí sme sami prežili. Poradíme Vám.

Romantika vo dvojici

Romantika vo dvojici

Darujte si nezabudnuteľnú svadobnú cestu, výročie, alebo vycestujte iba tak. Postaráme sa o to, aby ste neboli rušení. Vaša láska si to zaslúži!

Gurmánske zážitky

Gurmánske zážitky

Chcete na cestách rozmaznávať nie len seba ale aj svoje chuťové poháriky? Namiešame Vám koktejl nevšedných gurmánskych zážitkov.

Privátne úkryty

Privátne úkryty

Snívate o dovolenke, kde budete len vy, ďaleko od povinností, užívať si kľudnú prírodu? Odporučíme Vám destinácie, ktoré snáď ani nepochádzajú z tohto sveta.

Incentívne zájazdy

Incentívne zájazdy

Na základe našich skúseností Vám poradíme ten najlepší incentívny program pre Vás. Rozmaznávajte tých, na ktorých Vám naozaj záleží!

Rekonvalescencia po operácií

Rekonvalescencia po operácií

Ostrovy Indického oceánu sú tým pravým miestom pre zotavenie sa z ťažkých chvíľ Vášho života. Exotická dovolenka Vám dodá zdravie a nabije Vás energiou.

Tajomný ostrov Aldabra

Tajomný ostrov Aldabra

Aldabra je miesto nedotknuté človekom. Spoznajte prostredie filmu Aldabra. Navštívte Seychelské ostrovy.

Taliansko vo Ferrari

Taliansko vo Ferrari

Dovolenka strávená vo Ferrari zahŕňa luxusné zastávky v exkluzívnych sídlach, kde vyskúšate taliansky akcent pohostinnosti.

Emočný výber

Emočný výber

Premýšľate o dovolenke a máte jasnú predstavu o hoteli? Zadajte parametre podľa svojich preferencií a objavte pravé miesto pre Vašu dovolenku.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.