Naši špecialisti na destináciu Zambia

Dovolenka Zambia 2024 - zájazdy na kľúč

Absolútne unikátne zážitky a dobrodružstvá na Vás čakajú v juhoafrickom regióne, v ktorom leží vnútrozemský štát Zambia. Táto destinácia plná prírodných skvostov disponuje autentickým kúzlom skutočnej divokej Afriky. Zambia je najsevernejším štátom južnej Afriky a na čiernom kontinente je považovaná za jednu z najbezpečnejších a najpriateľskejších oblastí.

Pokiaľ sa chystáte zažiť skutočnú Afriku, tak verte, že Zambia pre Vás bude v tomto ohľade ako diamant vo svojej čírej podobe. Rozkladá sa na rozľahlej náhornej plošine so širokými riečnými údoliami. Krajina sa môže pochváliť jednými z najlepších kontinentálnych prírodných parkov a so Zimbabwe zdieľa niekoľko najkrásnejších prírodných javov v regióne, medzi ktoré patria napríklad Viktóriine vodopády na juhozápade krajiny, jazero Kariba, NP Lower Zambezi v juhovýchodnej časti Zambie. Ďalší NP South Luangwa zasa patrí k najkrásnejším v  Afrike. To vytvára skvelé podmienky pre unikátne safari zážitky z africkej divočiny.

Práve toto je oblasť, ktorá je rybárskym snom pre rybárov z celého sveta, lebo dúfajú, že na rieke Zambezi sa do ich sietí dostane napríklad zubatá Tigria ryba. Pre turistov môže byť zaujímavé vidieť život v tunajších mestách a dedinách.

Nemusíte mať strach ani o úroveň ubytovania. Hoci väčšinu doby strávite v prírode, môžete sa tešiť na komfortné a kvalitné kategórie ubytovania, ktoré spĺňajú najvyššie cestovateľské štandardy.

galerie

Špecialista na Zambiu - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni, s.r.o. Od nášho založenia v roku 1995 sa špecializujeme na cesty do exotických destinácií.

Každý pobyt v Zambii je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

Sami si môžete vybrať parametre vašej cesty do Zambie

 • Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné
  Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín
  Odletieť môžete každý deň
  Odlety zariadime behom 48 hodín

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.