stranky-novy-web-012.jpg

Premietate si občas so zatvorenými očami obrázky zo vzdialených miest? Snívate o druhom konci sveta, kde budete len vy, v tichu a pokoji, ďaleko od všetkých povinností a starostí? Ponúkame vám návštevu destinácií, ktoré snáď ani nepochádzajú z tohto sveta. Ďaleko od civilizácie, uprostred exotiky, s dokonalým servisom. Tu nájdete harmóniu, ktorú si budete následne vo svojom živote uchovávať po celé roky. 

 

Maldivy

Symbol romantickej dovolenky, úchvatné miesto obdarené stovkami úchvatných koralových ostrovov. Maldivské ostrovy sú obmývané tyrkysovým morom, aké nenájdete nikde inde na svete. Slnko, jemný biely piesok, kokosové palmy a podmorský svet prekypujúci životom, to sú ingrediencie, ktoré sú kľúčom ku šťastiu a harmónii.

Six Senses Laamu *****

Cena na vyžiadanie

Lokalita: Maledivy, Laamu atoll | Mapa

Strava: Raňajky, Polpenzia, Plná penzia

Inšpekcia: 2024, Jana Paseková, 724 065 779

Perfektná voľba pre nezabudnuteľnú romantickú dovolenku

 

ZOBRAZIT

Seychely

Tieto tropické ostrovy sú dôkladne chráneným prírodným bohatstvom našej planéty. Každého návštevníka ohromia rozmanitým a krásnym prostredím s bielymi plážami a priezračnými vodami Indického oceána. Dovolenka na Seychelách sa nesie v znamení úniku pred ruchom modernej civilizácie a pobytu v prírode.

Dubaj

Každého návštevníka ohromí luxusom, fantastickými stavbami a pobrežím s bielym pieskom. Dovolenka v Dubaji môže byť v znamení nákupov, zábavy, ale aj oddychu ďaleko od ruchu veľkomesta uprostred púšte alebo na opustenom ostrove Sir Bani Yas Island.

Sir Bani Yas Island

Sir Bani Yas Island je prírodná rezervácia kúsok od Abu Dhabi na púštnom ostrove, jej účelom je chrániť a rozmnožovať ohrozené druhy zvierat. Kdekoľvek na ostrove môžete stretnúť voľne žijúce žirafy, muflóny, niekoľko druhov gazel, hyeny alebo vzácneho priamorožca arabského. Safari na ostrove je skutočný zážitkom. Vydajte sa na Sir Bani Yas Island, do oázy pokoja uprostred nekonečných vôd arabského zálivu.

Desert Islands Resort *****

Cena na vyžiadanie

Lokalita: Abu Dhabí, Abú Dhabí, Sir Bani Yas | Mapa

Strava: Polpenzia

Luxusný rezort, ktorého špičkové služby vyskúšali aj králi

 

ZOBRAZIT
 

Bali

Dovolenka Vašich snov na ostrove Bali, ktorý býva tiež nazývaný ostrovom Bohov. Dovolenka v tieni paiem na pláži, priezračne azúrové vody najvýchodnejšej časti Indického oceána, výlety do prírody, pozorovanie východu slnka na vrchole aktívnej sopky a ryžových terasách  ako vystrihnuté z prírodopisných dokumentov. Bali musíte navštíviť.

Thajsko

Thajsko zem úsmevov, len ťažko nájdete na svete destináciu, ktorá je zároveň exotická, prívetivá, plná prírodných krás a historických pamiatok. Thajsko je skutočne jedinečné a v mnohých smeroch originálne. Pozývame Vás užiť si dovolenku na snehobielych piesočných plážach v tieni paliem. Zaplavte si v tyrkysových lagúnach s priezračnou vodou. Thajsko si zamilujete.

Hotel Rayavadee *****

Cena od 233 EUR os./noc

Lokalita: Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach | Mapa

Strava: Raňajky, Polpenzia, Plná penzia

Inšpekcia: 2024, Hana Nádvorníková, 724 730 005

Exotický rezort v prírodnom štýle

9.5 / 10

ZOBRAZIT
Banyan Tree Samui *****

Cena na vyžiadanie

Lokalita: Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach | Mapa

Strava: Raňajky

Útek do súkromného raja na jednom z najkrajších thajských ostrovov.

 

ZOBRAZIT
 

Polynézia

Francúzska Polynézia je klenotom medzi exotickými destináciami, ktorý čaká na objavenie. Ostrovy Vás uchvátia od prvého okamžiku. Dovolenka vo Francúzskej Polynézii osvieži Vaše telo a dušu. Ostrov Moorea splní všetky predstavy o tajomnom ostrove v južných moriach. Bora Bora sa nachádza v krištáľovej modrej lagúne, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších na svete. Ostrov sa nazýva perlou Polynézie a predstavuje miesto snov.

 

Fidži

Súostrovie Fidži je skutočným zhmotnením raja na zemi, teplé more, biele pláže, palmy a to všetko na pozadí strmých vulkánov, pokrytých zelenou džungľou. Naviac tu nájdete skvelé podmienky na potápanie, výlet do neďalekých hornatých oblastí bude tiež nezabudnuteľným zážitkom ako návšteva odľahlých domorodých osád.

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.