Juhoafrickú republiku v letech 2022 - 2024 navštívili 3 specialisté DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 5 hotelů (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Juhoafrická republika

Dovolenka Juhoafrická republika 2024 - zájazdy na kľúč

Najjužnejší štát Afriky je prísľubom skutočne výnimočnej dovolenky aj pre tých najnáročnejších. Je to krajina s bohatou históriou, ktorá bola až donedávna vinou apartheidu neobjaveným miestom na mape sveta. Pritom sa jedná o jednu z najzaujímavejších krajín vôbec. Nájdete tu prírodné rezervácie a národné parky s panenskou a divokou prírodou, ideálne pre safari, kozmopolitné veľkomestá a taktiež romantické vinice a neobjavené pláže.

 

galerie

Špecialista na Juhoafrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.