Juhoafrickú republiku v letech 2022 - 2024 navštívili 3 specialisté DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 5 hotelů (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Juhoafrická republika

Dovolenka Juhoafrická republika 2024 - zájazdy na kľúč

Najjužnejší štát Afriky je prísľubom skutočne výnimočnej dovolenky aj pre tých najnáročnejších. Je to krajina s bohatou históriou, ktorá bola až donedávna vinou apartheidu neobjaveným miestom na mape sveta. Pritom sa jedná o jednu z najzaujímavejších krajín vôbec. Nájdete tu prírodné rezervácie a národné parky s panenskou a divokou prírodou, ideálne pre safari, kozmopolitné veľkomestá a taktiež romantické vinice a neobjavené pláže.

Ako každého, kto s nami cestoval do Južnej Afriky, Vás uchváti rozmanitosť tohto prostredia, ktorá Vám najprv zoberie dych a potom prinesie pokoj do duše. A keď budete odlietať, jedno Vám bude jasné - že sa sem budete ešte chcieť vrátit. Na vycestovanie nepotrebujete vstupné víza, ani očkovanie.

Každému návštevníkovi Juhoafrickej republiky sa dostane osobnej pozornosti. Ihneď po prílete do Johannesburgu či Kapského mesta začína dokonalá starostlivosť o Vašu osobu. Vďaka našim dlhodobým partnerom, s ktorými v lokalite spolupracujeme, sa budete cítiť ako v raji. Na letisku na Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobný automobil alebo limuzína. Na pobyty v Juhoafrickej republike sa špecializujeme už od roku 2008 a radi Vám poskytneme osobné rady. Hotely sme osobne navštívili a poradíme Vám.

galerie

Špecialista na Juhofrickú republiku - cestovná kancelária Deluxea

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Juhoafrickú republiku sa špecializujeme od roku 2008 a destináciu poznáme dokonale. Už 18 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Juhoafrickú republiku opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.