Špecializácia našej cestovnej kancelárie DELUXEA sa datuje už od roku 1995. Na základe našich bohatých skúseností sme schopní Vám poradiť, čo bude najlepší incentívny program práve pre Vás. Rozmaznávajte si tých, na ktorých Vám naozaj záleží! Pre incentívu v exotike ponúkame Maurícius (Mauritius), Seychely (Seychelles), Maledivy, Bali, Thajsko a Brazíliu. Patria medzi najvyhľadávanejšie destinácie pre exotické firemné dovolenky medzi náročnými klientami. Doprajte exkluzívnu dovolenku a motiváciu nielen sebe, ale aj svojim business partnerom, spolupracovníkom, či klientom a môžete si byť istí, že na to nikdy nezabudnú.

 maledivy-novy-web-004.jpg
  

 

Najžiadanejšia destinácia pre MICE incentívu je Maurícius

Z vlastných skúseností Vám môžeme odporučiť na Mauríciu hotel Paradis alebo Le Victoria , ktoré vďaka svoje veľkosti poskytnú zázemie aj väčšej skupine. Nájdete tu skvelé služby a úžasné more, športové a relaxačné zázemie a veľký výber reštaurácií. Všetky exkurzie a výlety, ktoré je možné absolvovať na ostrove Maurícius, nájdete tu.

Ďalej Vám odporúčame využiť akčné ponuky hotelov v mimosezónnom období. Pre incentívny program bude ideálne obdobie od Veľkej noci do konca septembra. Počasie tu bude stále nádherné a Vy si užijete pokojnú dovolenku bez preplnených pláží a turistov.

Cena incentívneho zájazdu záleží na Vašich požiadavkách a želaniach. Po zaslaní Vašej ponuky s kritériami sa Vám budeme snažiť zo všetkých síl vyjsť v ústrety a získať pre Vás a Vašich klientov či zamestnancov ten najlepší servis za výhodnú cenu.

 

Odporúčame využiť pestrú ponuku aktivít po dobu Vášho incentívneho zájazdu

Program týždenného zájazdu v rámci MICE incentívy na Mauríciu

 • 1.deň jazda na speedboat po pobreží ostova, šnorchlovanie
 • 2.deň jazda na štvorkolkách v Domaine de L'Etoile
 • 3.deň celodenná plavba katamaránom
 • 4.deň zip-lining v St.Felix
 • 5.deň celodenné car rally so súťažou o najlepší tím s návštevou výrobne rumu Rhumerie de Chamarel
 • 6.deň návšteva prírodnej rezervácie La Vanille Crocodile Park
 • 7.deň golf/vodné lyže/potápanie

Poradíme Vám s výberom najlepšej destinácie pre Váš incentívny program

Ponúkame Vám incentívne motivačné programy ušité priamo na mieru Vašej firme do nasledujúcich destinácií:

Maurícius ponúka väčšie hotelové komplexy s konferenčnými sálami a potrebnou technikou. Pre hotely na ostrove Maurícius nie je problém postarať sa aj o väčšie skupiny ľudí a zaistiť im odpovedajúci komfort. Sme si istí, že nebudete sklamaní širokou ponukou služieb najžiadanejších hotelov pre skupiny z Česka a Slovenska: Paradis a Le Victoria. Zaručujeme, že sa Vaši zamestnanci či obchodní partneri rozhodne nebudú nudiť. Maurícius ponúka široké spektrum aktivít ako golf, plavby katamaránom, rybolov či adrenalínové výpravy na štvorkolkách.

 stranky-novy-web-013.jpg
 

 

Seychely so svojou krásnou prírodou a kľudnou atmosférou utvárajú skvelé podmienky pre obchodné jednanie, či semináre. Menšie rezorty a tunajšie prostredie predurčuje Seychely skôr k organizovaniu menších firemných akcií, cca pre 20 osôb. Určite Vám môžeme odporučiť živší hotel Ephelia Resort, alebo naopak odľahlý a kľudný Lémuria Resort s golfovým ihriskom.

 stranky-novy-web-015.jpg
 

 

Francúzska Polynézia určite nadchne Vašich zamestnancov aj klientov luxusnou dovolenkou , ktorá osvieži Vaše telo a myseľ. Hotel Le Meridien na Tahiti má najlepšie konferenčné sály na ostrove a samozrejme aj plne vybavené kongresové centrum. Polynézia ponúka prekrásne panoramatické výhľady, ostrovy plné kokosových paliem, nezabudnuteľné potápanie predovšetkým v Kia Ora Resort & Spa na ostrove Rangiroa , dostatok slnka a intenzívny pocit šťastia.

 stranky-novy-web-014.jpg
 

 

Maledivy Vám poskytujú ubytovanie na rozsiahlom množstve atolov. Nami odporúčané ubytovanie, s kvalitne zariadeným kongresovým centrom, nájdete v hoteloch KurumbaParadise Island.

 stranky-novy-web-012.jpg
 

 

Brazília je to predovšetkým úžasné Rio de Janeiro, v ktorom má takmer každý väčší hotel svoje kongresové či konferenčné centrum, ako príklad uvádzame Royal Rio Palace či Sofitel. Rio de Janeiro je považované za jedno z najkrajších miest sveta vďaka tropickému pralesu Tijuca a nádherným plážam Copacabana a Ipanema, ktoré ho obklopujú. Zábavu tu nájdete vo dne aj v noci, často trvá až do skorého rána. Pri celodennom výlete autobusom a loďou zažijete piknik na skoro prázdnom ostrove. Alebo si zájdite na futbal na Maracana.

 

Thajsko sa môže pochváliť možnosťami zaistenia odborných programov, prednášok, seminárov, kongresov alebo teambuildingov. Akcie menších rozsahov je možné zaistiť takmer na všetkých ostrovoch, stredné a väčšie zasadanie vo väčších rezortoch, napríklad v Bangkoku, Phuketu a Pattayi.

stranky-novy-web-016.jpg 
  

 

Incentívna dovolenka v zahraničí prináša luxusné zážitky

Na incentíve do exotiky sa nudiť určite nebudete! Ponúka sa tu veľké množstvo športových aj spoločenských aktivít. Aký zvolíte program, je len a len na Vás. Možnosti sú naozaj široké a navyše veľa rezortov ponúka množstvo aktivít zdarma. Môžete teda šnorchlovať v priezračnej lagúne alebo vyskúšať vodné lyžovanie. Alebo sa radšej budete potápať k starému vraku či do jaskyne? Či chcete vyskúšať parasailing a jazdu ponorkou? Už ste videli Vašu kolegyňu hrať volejbal v bikinách? Usporiadajte napríklad turnaj v plážovom volejbale a futbale alebo zistite, ktorý z Vašich partnerov hrá najlepšie golf! Keď už sme pri tom súťažení, ďalšou z možností je usporiadať turnaj, kto chytí väčšiu rybu – hlbokomorský rybolov tuniakov, blue marlinov a baracud Vám prinesie nevšedné zážitky.

Garantujeme Vám, že každá destinácia Vám prináša iné možnosti. Tu máte ochutnávku zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete:

 • Vydajte sa na výlet do najkrajšieho podmorského národného parku v Indickom oceáne na Seychelách.
 • Za návštevu rozhodne stojí aj botanická záhrada a krokodília a korytnačia farma na Mauríciu.
 • Vo Francúzskej Polynézii Vám ukážeme najkrajší ostrov sveta Bora Bora alebo na hlavnom Tahiti navštívte múzeum perál či Paula Gaugaina, pri letisku sa ponorte k vrakom lietadiel alebo si zahrajte golf na ihrisku Antimalbou.
 • Absolútna ústretovosť hotelového personálu na Maldivách je ako stvorená pre incentívny zájazd menšej skupiny a je ideálnym miestom pre relaxáciu, šnorchlovanie alebo rybolov.
 • Pracovný pobyt v Brazílii spojte v rušnom Rio de Janeiro s návštevou sochy Krista, Cukrovej homole a pláže Copacabana alebo si zaleťte k ohromujúcim vodopádom Iguazú.
 • Thajsku môžete navštívit krokodíliu farmu, sloniu dedinu, orchideárium, niektorý z mnohých koralových ostrovov a voľné večery Vám určite zaplní pulzujúci nočný život.

Incentíva na mieru Vašej firmy

Pokiaľ ste už rozhodnutí pre incentívny program, neváhajte nás kontaktovať! Odporučíme Vám to najvhodnejšie miesto pre Vašu incentívnu dovolenku, kongres či obchodné rokovanie podľa Vašich požiadaviek. S našimi mnohoročnými skúsenosťami Vám navrhneme a zorganizujeme firemný pobyt presne podľa Vašich prianí. Kedy poletíte a na ako dlho, je len na Vás!

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať priamo riaditeľa našej cestovnej kancelárie Libora Ševčíka, ktorý sa Vám bude osobne venovať.

Libor Ševčík | E-mail: libor@deluxea.cz | Telefón: 224 234 965

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.