Výhody DELUXEA

Výhody DELUXEA a.s. oproti menším cestovným kanceláriam

 

Výhody DELUXEA a.s. oproti menším cestovným kanceláriám

Ako zakladateľ a majoritný vlastník cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. by som rád dal Vám klientom, ktorí zvažujú výber zájazdu v našej cestovnej kancelárii a porovnávate nás s konkurenciou, pár tipov. Po niekoľkých rokoch práce sprievodcu som si založil v roku 1995 cestovnú kanceláriu a začal som pripravovať zájazdy na kľúč pre náročných klientov. Postupne som okolo seba vybudoval tím ľudí, ktorí dnes komunikujú so zákazníkmi i obchodnými partnermi po celom svete. Už niekoľko rokov sme na českom a slovenskom trhu veľmi úspešní. Veľká väčšina klientov sa vracia zo svojej dovolenky veľmi spokojná. Naši zamestnanci lietajú po svete na študijné cesty, kde spolu s našimi zahraničnými partnermi testujú hotely a služby. Väčšina z nich navštívila veľa miest na svete, môžu ľahko porovnať a poradiť to najlepšie pre Vás. Vy ako zákazníci toto ťažko spoznáte.

Dovolím si Vám dať pár tipov, ako odlíšiť našu ponuku od iných cestovných kancelárií:

1. Pozrite sa na rok založenia cestovnej kancelárie. DELUXEA a.s., IČ 63470551 bola založená už v roku 1995 (Justice.cz).

2. Zistite si, do ktorých miest môžete prísť do kamennej kancelárie poradiť sa s odborníkmi. S našimi špecialistami sa môžete poradiť osobne v Prahe, Brne a Bratislave, a to priamo v centrách týchto miest, čo je veľmi praktické. Zároveň ale poskytujeme plnohodnotné služby cez email, telefón aj sociálne siete, čo dnešná doba plná moderných technológií a prístupov vyžaduje.

3. Pozrite sa na počet špecialistov na exotiku v cestovnej kancelárii. Nás je v príprave a predaji zájazdov viac ako 20. Na svojej ceste môžete mať akýkoľvek problém (zdravotné, nepriazeň počasia atď.) a môžete potrebovať naliehavú pomoc. Sme pre Vás k dispozícii aj cez víkendy a v pracovné dni má vždy niekto službu od 8 do 22 hod.. Pokiaľ malú cestovku tvoria manželia alebo pár zamestnancov, môže sa stať, že odletia na dovolenku alebo študijnú cestu a nebudú schopní Vám s problémom pomôcť.

4. Overte si poistenie cestovnej kancelárie proti úpadku. Zo zákona je povinné. Mnohé cestovky neoznamujú výšku svojej poistky. My sa ňou radi pochválime. Limit poistného plnenia má DELUXEA nastavený na 102 000 000 Kč v ČR a 1 223 000 EUR v SR.

5. Spýtajte sa v cestovke, či majú uzavretú Poistku všeobecnej zodpovednosti za škodu usporiadateľa zájazdov. Toto poistenie kryje škody na zdraví a veciach vzniknuté pri čerpaní objednaných služieb (napr. dopravnou nehodou pri transfere do hotela atď.). Naša poistka má limit pri škodách na zdraví 15 miliónov a pri škodách na majetku 1 milión  Kč za každú poistnú udalosť. Malé cestovky šetria a túto poistku si neuzatvárajú.

6. Prečítajte si tlačený propagačný materiál. Aj v dobe internetu je výhodné sadnúť si do kresla a prezerať si katalógy. Deluxea Vám zadarmo zašle kvalitne spracované katalógy destinácií Maurícius, Maldivy, Seychely, Polynézia, Juhovýchodná Ázia, katalóg luxusného reťazca Constance Hotels a navyše originálnu viazanú luxusnú knihu tých najlepších hotelov na svete. Mnohá konkurencia Vám ponúkne na zapožičanie iba originálne brožúry hotelov.

7. Zistite si, koľko toho špecialista na predaj zájazdov precestoval. Väčšina klientov potrebuje poradiť a pýta sa nás na to, čo nie je v katalógu napísané. Predajca zájazdov, s ktorým ste v kontakte u nás v CK, hotely navštívili. Preto nemáme problém odpovedať na väčšinu otázok. Zamestnanci konkurencie často nemajú možnosť veľa destinácií a hotelov navštíviť a poznajú iba informácie napísané v katalógu.

8. Vytvorenie nášho webu www.deluxea.cz a www.deluxea.sk trvalo niekoľko rokov práce pre viac ako 20 zamestnancov, odborníkov na IT, sociológa a advokáta. Vymysleli a spojili sme mnoho nápadov. Nastavili sme latku. Bohužiaľ nemôžeme zabrániť konkurencii v opisovaní a kopírovaní našich nápadov.

9. Do veľkej väčšiny hotelov na Maldivách, Mauríciu a Seychelách posielame najviac klientov z ČR a SR. Hotely si tieto výsledky vážia a ponúkajú nám to najpodstatnejšie: lepšie ceny pre našich klientov. Pokiaľ do hotela urobíme 50 zákaziek ročne a konkurencia 5 (alebo 1), je to úplne logické. Pár krát do roka sa stane, že klient ochorie tesne pred odchodom. V tej chvíli je storno vysoké, často 100%. Mnoho z našich prioritných hotelov v takom prípade storno účtuje nižšie alebo žiadne, pokiaľ hotel navštívite v náhradnom termíne. Je to vďačnosť k našim výsledkom. Skúste si zavolať napríklad na Booking.com, ako by reagovali oni.

10. Ako prvá cestovná kancelária v ČR sme usporiadali právne platnú svadbu na Mauríciu v roku 1999 a v posledných rokoch organizujeme viac ako 100 právne platných svadieb v zahraničí. Komunikujeme opakovane so svadobnými koordinátorkami v hoteloch, ktoré poznajú špecifické požiadavky našich klientov. Môžeme vám ukázať stovky fotiek našich spokojných klientov, čo uzavreli sobáš v exotických destináciách a pripraviť aj pre Vás svadobný balíček na mieru. Dokonca tri zamestnankyne DELUXEA absolvovali svoju vlastnú svadbu na pláži!

11. S každým naším zájazdom sa spájajú letenky ďaleko do sveta. Môžete mať potrebu vrátiť sa skôr, napríklad kvôli rodine doma, zdraviu alebo biznisu. V letenkách sa nedajú robiť zázraky, ich podmienky sú striktné a miesta obmedzené. Dôležitá je včasnosť rady. DELUXEA má vlastnú IATA agentúru a špecialistky letenkárky, ktoré urobia v núdzi maximum a väčšinou reagujú čoskoro. Mnohá konkurencia sa spolieha na dodávateľské spoločnosti leteniek, ktoré pracujú po-pia 9-17.

12. Sme česká a slovenská spoločnosť s ročným obratom viac ako 250.000.000 Kč. Zájazdy pre našich klientov objednávame v cieľovej destinácii Vašej cesty. Nenakupujeme u nemeckých cestovných kancelárií. Naši klienti nelietajú v skupine tvorenej z veľkej väčšiny Nemcami a Rakúšanmi, ako to robí časť konkurencie. Porovnajte si to s tým, že dve české dvojice letia spoločne s 15 nemeckými. Aj vo výbornom hoteli sú rozdiely medzi izbami. Klienti s nami zdieľali informáciu, že oni ako Česi dostali tie o niečo horšie alebo s horšou polohou. Prečítajte si: Prečo necestovať s rakúskymi CK

13. V najžiadanejších destináciách Maurícius a Maldivy máme česky hovoriacich delegátov. Máme výhradné alebo prednostné právo na ich využitie pre našich klientov. S delegátom to je prosté, uprednostní tých klientov cestovky, ktorá mu pošle 1000 ľudí za rok od tej, ktorá mu pošle 10 klientov.

14. Naše ceny môžu byť o niečo vyššie ako u konkurencie. Nechceme byť najlacnejší, pretože Vám poskytneme vyšší servis. Ceny ale starostlivo porovnávame a prípadný rozdiel by nemal byť zásadný. Pokiaľ snáď niekde uvidíte nejakú chybu, neváhajte nás kontaktovať.

15. Naším cieľom nie je iba jedna vaša cesta podľa vašich predstáv, ale zakladáme si na tom, aby sa k nám klienti vracali opakovane spokojní a odporúčali nás svojim priateľom. Máme skúsenosti so zájazdmi pre najnáročnejších klientov, ale aj s tými, ktorí hľadajú exotiku za prijateľnú cenu.

 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.