Naši špecialisti na destináciu Namíbia

Dovolenka Namíbia 2024 - zájazdy na kľúč

Slnkom vyhrievaná púsť Namib, bujná tropická vegetácia okolo rieky Okavango, rozbúrený Atlantický oceán a obrovské pláne s pokľudne sa pasúcimi stádami zebier, žiráf, antilop a slonov. Vítajte v krajine kontrastov, vitajte v Namíbii!

Namíbia je rozľahlý štát na južnej pologuli. Nachádza sa pri Obratníku Kozorožca a susedí s Juhoafrickou republikou (na juhu), s Botswanou a Zimbabwe (na východe) a Zambiou a Angolou (na severe).

Namíbia je po celom svete známa pre rôznorodosť svojej prírody, na ktorú sú miestni občania právom hrdí a veľmi ju chránia – tretina územia spadá do chránených území. Je preto možné organizovať mnoho rôznych exkurzií a výletov po celej Namíbii, pričom program rozhodne nebude stereotypný. Pokiaľ máte radi prírodu, rozhodne by ste na Namíbiu nemali zabudnúť. Či sa už rozhodnete vyliezť na najvyššie piesočné duny na svete v púšti Namib, pozorovať zvieratá pri safari v divočine, v kedysi najväčšej prírodnej rezervácii sveta Etosha, alebo navštíviť Fish River Canyon, druhý najväčší kaňon sveta, všade vás okúzli nedotknutá príroda.

O úroveň a pohodlie ubytovania sa nemusíte báť. S návštevou Namíbie máme osobné skúsenosti a v našej ponuke figurujú kvalitné lodges, ktoré sa väčšinou nachádzajú v prírode a môžu sa pochváliť vysokou úrovňou komfortu a služieb.

galerie

Zájazd do Namíbie podľa prianí

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Snažíme sa vyhovieť všetkým Vašim prianiam a predstavám, preto je každý zájazd do Namíbie zostavený individuálne len pre Vás. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania pri dovolenke v Namíbii – všetko záleží len na Vás.

Ako postupujeme? Najprv zistíme, čo všetko chcete na dovolenke zažiť; potom kontaktujeme kolegov v Namíbii, u ktorých overíme voľné ubytovacie kapacity a dostupnosť sprievodných programov ako sú safari, vyhliadkové lety, večere v púšti, adrenalínové aktivity a ďalšie. Na základe týchto informácií pre Vás zostavíme zájazd a vyhotovíme cenovú ponuku. Pred zájazdom Vám zariadime víza do Namíbie, ktoré sú pre vstup potrebné (vydáva ich ambasáda Namíbie vo Viedni a vyhotovenie zaberie cca 10 dní), zaistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namíbii a vybavíme Vás podrobným itinerárom cesty.

  • odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň, prípadne iné
  • odletieť môžete v akýkoľvek deň
  • pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (7, 8, 9, … nocí)

Súčasťou nášho servisu klientom je exkluzívne osobné poradenstvo. Zamestnanci našej CK ponúkané destinácie precestovali a zo svojich poznatkov čerpajú k tomu, aby pre vás vytvorili zájazd tej najlepšej kvality a vybavili vás praktickými radami a tipmi na cestu. Špecialistka na celú Afriku, Petra Melková, ktorá navštívila Juhoafrickú republiku, Botswanu, Zambiu, Zanzibar, Vám rada predá svoje osobné skúsenosti zo safari a svojho cestovania. Kontakujte ju na emaile petra@deluxea.cz alebo na tel. 724 065 777. Chceli by ste prežiť podobné chvíle alebo máte k zájazdom do Namíbie nejaké otázky? Neváhajte a kontaktujte nás. Tešíme sa na vás!

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.