História CK

História CK

Začiatky

Spoločnosť DELUXEA a.s. bola založená 30. 06. 1995 (vtedy ako Travel & Business Centre s.r.o.) s jediným predmetom podnikania „Prevádzkovanie cestovnej kancelárie". Toto zameranie sa v priebehu rokov nezmenilo, nevyvíjame žiadne iné aktivity mimo oblasť cestovného ruchu. Po celú dobu trvania existencie firmy sme držitelia platnej koncesie na prevádzkovanie cestovnej kancelárie. Od zmeny zákona a sprísnenia podmienok pre chod cestovnej kancelárie sme poistení proti úpadku v ERV Európskej poisťovni v ČR a v Európskej cestovnej poisťovni v SR.

Naša cestovná kancelária sa už od roku 1995 zameriava na romantické ostrovy v Indickom oceáne, Seychely a Maurícius. Za roky úspešnej spolupráce s našimi partnermi sme sa stali asi najväčšími špecialistami na českom trhu na tieto destinácie. Naši zamestnanci opakovane navštívili Maurícius aj Seychelské ostrovy a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. V roku 2000 sme do našej ponuky pridali Rodrigues (sesterský ostrov Maurícia) a susedný ostrov Reunion. Od roku 1996 sa venujeme taktiež Brazílii. Táto čarokrásná krajina v Južnej Amerike ponúka mnohé, od prírodnej krásy cez pláže a monumenty, až k horúcim rytmom samby. Je iná ako ostatné, nami predávané exotické destinácie, ale o nič menej krásna. Na základe požiadavky sme v roku 2001 navštívili Francúzsku Polynéziu a následne aj Fiji a tak rozšírili našu ponuku aj do Tichého oceánu. Aby sme mohli našim klientom, ktorí s nami už všetky spomínané destinácie precestovali, ponúknuť ďalšie exotické prostredie, zaradili sme do ponuky v roku 2006 taktiež Maldivy a Karibik. V roku 2008 sme sa rozhodli pridať rýchlo sa rozvíjajúce a pre kliento stále príťažlivejšie Spojené Arabské Emiráty. V tom istom roku sa v našej ponuke objavili do tej doby málo objavené ázijské destinácie - Thajsko, Vietnam a Bali. Filipíny - doteraz málo preskúmaný kút sveta, sme začali ponúkať v roku 2013. Pre väčšie pohodlie našich klientov letiacich do regiónu juhovýchodnej Ázie sme nadviazali spoluprácu s leteckou spoločnosťou Korean Air a Singapore Airlines.

Novinky

Aktuálnym hitom pre náročných klientov je organizácia luxusných Ciest okolo sveta – ich príprava trvá veľmi dlhú dobu, preto je treba túto cestu plánovať s dostatočným časovým predstihom. Výber miest a trasa záleží len na Vašich prianiach. My Vám samozrejme radi dáme tipy a rady. Niekoľkým našim VIP klientom sme už sen o Ceste okolo sveta zrealizovali. Ich dĺžka bola od 5 týždňov až po najdlhšie trvanie 4 mesiace.

Pretože aj v Európe je v období mája až októbra krásne, vybrali sme pre našich najnáročnejších klientov aj hotely v oblasti Stredozemného mora - v Grécku, Turecku, Španielsku, na Cypre a Sardínii. 

Kvalita

Stále sa zameriavame len na niekoľko starostlivo vybraných exotických destinácií, ktoré poznáme dokonalo. Preto sme schopní podať našim klientom tie najspoľahlivejšie informácie založené na vlastných skúsenostiach.

Činnosť cestovnej kancelárie DELUXEA a.s. sa v priebehu rokov rozširuje. Začínali sme so základným kapitálom 100.000,– Kč a malou kanceláriou v Brne na Vídeňské 546/55. V roku 1999 sme rozšírili aktivity do Prahy na prestížnu ulicu Na Příkopě 393/11. Od roku 2004 sme aj v zahraničí, v Bratislave na Vajnorskej ulici 8/A. Rovnako aj základný kapitál sa zvýšil na 1.000.000,– Kč.

Individuálny prístup ku klientom

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na začiatku sa snažíme zistiť, čo od Vašej zaslúženej dovolenky požadujete. Z toho vychádza naše odporučenie na výber termínu a miesta pobytu. Od roku 1995 spolupracujeme s leteckou spoločnosťou Air France a Air Seychelles. Postupom času sme pridali Air Mauritius, Austrian Airlines, Emirates, Qatar Airways, Singapore Airlines a Korean Air, aby sme uspokojili požiadavku našich náročných klientov. Neustále sa snažíme naše služby zlepšovať a to novými katalógmi aj webovými stránkami, na ktorých pracujeme každý deň. Nájdete na nich kompletnú ponuku vrátane rôzných akcií. 

Jednáme s Vami individuálne, pretože každý zákazník má iné požiadavky na termín, dĺžku pobytu, kombináciu miest alebo kvalitu ubytovania. Raj si zaslúžite spoznať vo dvojici, prípadne s deťmi alebo známymi. V skupine s ďalšími turistami si zďaleka neužijete toľko lásky, romantiky a kľudu, preto skupinové zájazdy usporiadávame len na vyžiadanie. K našej ponuke patria taktiež svadobné cesty s atraktívnou zľavou, pokiaľ odlietate až do 12 mesiacov po svadbe. Špecialitou, v ktorej sme sa stali najlepšími, sú svadobné obrady na kľúč s medzinárodne platným sobášnym listom, vrátane svedkov, fotografa a živej hudby.

Dovoľte nám vymenovať našich partnerov v destináciách, ktorí Vám poskytnú svoje služby :

Seychely – Creole Travel Services (CTS)

Maurúcius – Emotions

Reunion – Anthurium Hotels & Connections

Polynézia – Tekura Tahiti Travel

Brazília – Del Bianco Tour Operator

Thajsko & Ázia– Asia Trails

Bali – KCB Tours

Spojené Arabské Emiráty - Royal Gulf

Maldivy – Hewl a Exciting Travel

Srí Lanka – Jetwings Travel a Exciting Travel

Dominikánska republika - Caribissimo

Tanzánia - Takims Holidays

 

Za prosperujúcou existenciou DELUXEA a.s. stoja skúsení zamestnanci, ktorí jednotlivé destinácie osobne navštívili. Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že raj si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život. Pozývame Vás k nám do cestovnej kancelárie, kde Vám radi osobne poradíme s výberom miesta pre Vašu nezapomenuteľnú dovolenku.

Ing. Libor Ševčík konateľ

Petra Melková konateľ

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.