Rixos Premium Saadiyat Island *****

Abu Dhabí

Luxusný hotel vhodný pre náročnú klientelu

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Rixos Premium Saadiyat Island *****

Hodnotenie 9.5 Hodnotilo 9 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí, Saadiyat island | Zobraziť mapu
Strava All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ultra all inclusive Výborná lokalita na ostrově Saadiyat Nádherné spa a hezké pláže

Popis hotela Rixos Premium Saadiyat Island ***** Abu Dhabí

V rezorte Rixos Premium Saadiyat Island zažijete čistý luxus vo vznešenom a opulentnom paláci, umiestnenom priamo na bielych pieskoch ostrova Saadiyat v Abu Dhabi. Zároveň je prvým konceptom All-Inclusive v Abu Dhabi a najlepšie integrovaným rezortom v Spojených arabských emirátoch.
Než sa necháte uniesť pútavými atrakciami hlavného mesta SAE, prečo neskúsiť tunajšiu kuchyňu plnú chutí z celého sveta aspoň v jednej z mnohých špecializovaných reštaurácií. Iste vás nesklame živá zábava, na mieru šitá pre hostí každého veku, pokoj v úžasných Rixos spa, ani piesočnaté brehy Arabského zálivu, alebo tu môžete prežiť dobrodružstvo napríklad vo vodnom parku.

Hotel je vhodný pre hostí so špeciálnymi potrebami.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Deluxe Rooms Garden View (45m²)

Deluxe Rooms Garden View (45m²)

Táto izba deluxe vám zaistí odpočinkový a luxusný pobyt. Farby a vybavenie vo vás okamžite evokujú obraz Stredomoria a krásny výhľad z rozmerných okien vám umožní nerušene sledovať o..

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Oddýchnite si pri Arabskom zálive v luxusnej izbe s úžasným výhľadom na more. Izba ponúka mramorové podlahy a mozaikové steny, kráľovskú posteľ a plazmovú obrazovku. Maximálna kapacita: 3 osoby...

Premium Room Pool Access (45 m²)

Premium Room Pool Access (45 m²)

Ak chcete mať priamy vstup do vodného parku, potom je Premium Room pre vás najlepšia voľba. Tu môžete z postele skočiť priamo do bazéna! Nachádza sa na kraji tunajšieho vodného parku, tak..

One Bedroom Family Suite (90 m²)

One Bedroom Family Suite (90 m²)

Veľkoryso veľký apartmán so spálňou, obývacou izbou a sviežou záhradou. Spálňa aj obývacia izba tohto luxusného apartmánu majú vlastný balkón s krásnym výhľadom na okolitú oázu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

TURQUOISE

Hlavná reštaurácia rezortu Rixos Saadiyat Island s celodennou prevádzkou čaká len na vás. Pokrmy z celého sveta i stravovanie formou bufetu je vám plne k dispozícii a dáva vám jedinečnú možnosť si nakombinovať starostlivo vybrané špeciality podľa vlastných chutí. Nápoje a koktaily si môžete vychutnať ako v pohodlí klimatizovaného posedenia vo vnútri, tak aj na príjemne zatienenej terase. Vďaka večernej živej hudbe, ručne miešaným nápojom a tzv. live cooking stations sa nikdy nebudete nudiť.

Raňajky 07:00-11:00

Obed 12:30-15:00

Večera 19:00-22:30

Polnočný bufet 00:00-02:00

Piatkový brunch 13:00-16:00

LOBBY LOUNGE AND BAR

V príjemne umiestnenom lobby bare, blízko pri hlavnom vstupe do hotela, môžete relaxovať v pohodlí salónika či sa občerstviť pred hlavným chodom. K dispozícii je tu množstvo lahodných zákuskov a ľahkých jedál, servírovaných spolu s výberom čajov, kávy a ďalších nealkoholických nápojov. Lounge bar je ideálnym miestom pre rýchle občerstvenie tu aj so sebou a otvorený je po celý večer aj deň.

Otváracia doba: 08:00-02:00

PEOPLE'S

People's je neformálny jedálenský koncept s nezabudnuteľným výhľadom na bielu piesočnatú pláž. V tomto tropickom prostredí, na otvorenej terase si môžete vychutnávať najrôznejšie občerstvenie v podobe snackov a alkoholických aj nealkoholických nápojov.

Otváracia doba: 12:00-16:00

MERMAID

Luxusná večera s morskými plodmi a tureckou kuchyňou, exotická pláž a romantický výhľad na pobrežie, to všetko vám poskytne perfektne umiestnená reštaurácia Mermaid. Či už oslavujete zvláštnu príležitosť, alebo si chcete dopriať kúsok raja, Mermaid vám zaistí vynikajúci kulinársky zážitok.

Otváracia doba: 19:00-22:30, streda - zatvorené.

L'OLIVO

L’Olivo vás uvedie do tajov charizmatickej talianskej kuchyne svojou dokonalou pizzou i chutnými cestovinami, okrem toho tu nechýbajú ani tradičné talianske pokrmy a elegantné prostredie v rovnakom duchu. Jedna večera á la carte je súčasťou balíčka All Inclusive.

Otváracia doba: 19:0 0-22:30, pondelok - zatvorené.

ORIENT LOUNGE AND BAR

V reštaurácii Orient sa prenesiete späť ku koreňom dedičstva Rixosu vďaka orientálnej chuti tureckej kuchyne, ktorá sa tu podáva na úrovni hodnej paláca, akým rezort Rixos Saadiyat Island bezpochyby je. Tureckú a orientálnu kuchyňu á la carte si môžete raz dopriať v rámci balíčka All Inclusive.

Otváracia doba: 19:00-22:30, utorok - zatvorené.

AJA & TEPPANYAKI

Vydajte sa v ústrety ďalekému východu v reštaurácii Aja s preslávenou japonskou kuchyňou. Nezabudnuteľný večer plný úžasných okamihov vám poskytne miestny teppanyaki kútik, sake & sushi bar a živá hudba.

Otváracia doba: 19:00-22:30, nedeľa - zatvorené.

CLUB HOUSE

Exkluzívne miesto, vyhradené iba pre hostí luxusných víl. Nielen večera v Club House poteší všetky vaše chuťové bunky, medzinárodná kuchyňa i občerstvenie počas dňa vás určite nesklamú. Intímne prostredie a príjemná atmosféra sú v Club House samozrejmosťou.

Raňajky: 07:00-11:00

Obed: 12:30-17:00

Večera: 19:00-23:00

FOOD CARTS

Stravovanie na cesty alebo len na utíšenie hladu medzi jedlami, v množstve potravinových stánkov si každý nájde to svoje. Vyskúšajte rôzne chute, utíšte hlad, spoznajte nové a ukojte túžbu po gastronomických zážitkoch.

Otváracia doba: 16:00-18:30

SHISHA LOUNGE

Relaxujte v pokoji tunajšieho salónika Shisha Lounge, ktorý sa nachádza na exotickej pláži s výhľadom na Arabský záliv. Je vhodný na odpočinkové dni a pokojné večery. Nechajte sa zlákať tradičnou vôňou organickej šiše, širokým výberom cigár alebo našimi koktailmi a ďalšími nápojmi.

Nápoje 08:00-02:00

HIGHLIGHTS POOL BAR

Schlaďte sa po celodennom horúcom slnku v bazénovom bare Highlights. S pohárom vynikajúceho nápoja od skúseným barmanov v ruke môžete sledovať zapadajúce slnko priamo z vody bazéna alebo si za zvukov hudby užívajte živú nočnú zábavu.

Otváracia doba: 09:00 - západ slnka

AQUA BAR

V Aqua bare vám nikdy nič neunikne. Nachádza sa priamo pri bazéne s vlnobitím a servírujú sa tu výborné nealko nápoje.

Otváracia doba: 09:00 - 18:00

VITAMIN BAR

Vo vašej pokojnej ceste pokračujte vo Vitamin bare, ktorý je prvou zastávkou po jedinečnom zážitku z Rixos spa & wellness. Užite si čerstvé ovocné džúsy a nealkoholické nápoje v pohodlí baru, či v relaxačnej zóne.

Otváracia doba: 09.00-22:00

Kategórie a vybavenosť izieb Rixos Premium Saadiyat Island

V tomto veľkolepom rezorte sa nachádza 288 elegantne zariadených izieb, apartmánov a tucet úchvatných víl, z ktorých väčšina ponúka jedinečný výhľad na krištáľovo modrý Arabský záliv.

Ponuka izieb

Deluxe Rooms Garden View (45m²)

Deluxe Rooms Garden View (45m²) foto

Táto izba deluxe vám zaistí odpočinkový a luxusný pobyt. Farby a vybavenie vo vás okamžite evokujú obraz Stredomoria a krásny výhľad z rozmerných okien vám umožní nerušene sledovať oázu pokoja a zelene bez toho, aby ste opustili lôžko, priamo z pohodlia vašej postele. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Deluxe Room Sea View (45 m²) foto

Oddýchnite si pri Arabskom zálive v luxusnej izbe s úžasným výhľadom na more. Izba ponúka mramorové podlahy a mozaikové steny, kráľovskú posteľ a plazmovú obrazovku. Maximálna kapacita: 3 osoby.

Premium Room Pool Access (45 m²)

Premium Room Pool Access (45 m²) foto

Ak chcete mať priamy vstup do vodného parku, potom je Premium Room pre vás najlepšia voľba. Tu môžete z postele skočiť priamo do bazéna! Nachádza sa na kraji tunajšieho vodného parku, takže s vodou bude spätý celý váš pobyt v tejto prestížnej izbe. Maximálna kapacita: 3 osoby.

One Bedroom Family Suite (90 m²)

One Bedroom Family Suite (90 m²) foto

Veľkoryso veľký apartmán so spálňou, obývacou izbou a sviežou záhradou. Spálňa aj obývacia izba tohto luxusného apartmánu majú vlastný balkón s krásnym výhľadom na okolitú oázu. Maximálna kapacita: 4 osoby.

One Bedroom Family Suite Pool Access (90m²)

One Bedroom Family Suite Pool Access (90m²) foto

Obľúbený, príjemný apartmán so spálňou, obývacou izbou a balkónom, ktorý umožňuje vstup do bazéna. V elegantnej obývacej izbe nájdete aj LCD televíziu. Luxus a relaxácia je tu istotou. Maximálna kapacita: 4 osoby.

Two Bedroom Family Room Garden View (89 m²)

Two Bedroom Family Room Garden View (89 m²) foto

Rodinná izba s dvoma spálňami, vybavená dvoma posteľami veľkosti King alebo jednou posteľou veľkosti King a oddelenými posteľami, je vhodná pre rodiny a ideálna pre vychutnanie zelene a prírodných krás ostrova. Maximálna kapacita: 6 osôb.

Two Bedroom Family Room Sea View (89 m²)

Two Bedroom Family Room Sea View (89 m²) foto

Rodinná izba s dvoma spálňami, vybavená dvoma manželskými posteľami veľkosti King – ideálna pre rodinu, ktorá si chce užiť krásny výhľad na more. Maximálna kapacita: 6 osôb.

Two Bedroom Family Room Pool Access (90 m²)

Two Bedroom Family Room Pool Access (90 m²) foto

Rodinná izba s dvoma spálňami, vybavená jednou posteľou veľkosti King a oddelenými posteľami, ponúka priamy prístup k polosúkromnému bazénu. Zábavný spôsob, ako si užiť dovolenku v odľahlom luxuse. Maximálna kapacita: 6 osôb.

Two Bedroom Suite Garden (135 m²)

Two Bedroom Suite Garden (135 m²) foto

Komfort prestížneho hotelového apartmánu so spálňou s manželskou posteľou veľkosti King, elegantnou obývacou izbou s TV a balkónom s priamym prístupom do vašej súkromnej záhrady. Maximálna kapacita: 7 osôb.

Two Bedroom Suite Pool Access (135 m²)

Two Bedroom Suite Pool Access (135 m²) foto

Rodinný apartmán s 2 spálňami, obývacou izbou a priamym prístupom k polosúkromnému bazénu. Zábavný spôsob, ako si užiť dovolenku v odľahlom luxuse. Maximálna kapacita: 7 osôb.

Presidential Suite  (220m²)

Presidential Suite (220m²) foto

Pre dokonalý pobyt ako z rozprávky sa ubytujte v Presidental Suite. V samom srdci Abu Dhabi tak budete žiť svoj sen v obklopení mramoru, blyštivých lustrov, božských kúpeľní, vycibreného štýlu obývacích izieb a majestátnych spální. Apartmány sú stelesnením dekadentného luxusu, ktorý je podčiarknutý typicky kráľovskými farbami paláca.

Club Villa (200 m²)

Club Villa (200 m²) foto

Buďte blízko vody v luxusnej vile pri bazéne. Táto nádherná vila sa pýši romantickou izbou, pracovným priestorom a mramorovou kúpeľňou, ktorá je rovnako priestranná ako elegantná obývacia izba a jedáleň. Maximálna kapacita: 8 osôb.

Villa Privé (300 m²)

Villa Privé (300 m²) foto

Výnimočná vila s vlastným bazénom pre perfektnú dovolenku na brehoch Arabského zálivu. Vďaka privátnemu bazénu budete mať dostatok súkromia aj priestoru na relaxáciu. Môžete tak odpočívať v priestrannej a útulnej obývacej izbe, užiť si chvíľku len pre seba v nádhernej mramorovej kúpeľni alebo jednoducho obdivovať krásu a pohodlie tunajšej spálne. Maximálna kapacita: 10 osôb.

Pláž a more

Hotel sa nachádza na nedotknutej súkromnej pláži s jemným bielym pieskom na ostrove Saadiyat s výhľadom do Arabského zálivu. Na pláži sú hosťom k dispozícii lehátka a slnečníky.

Online cena a slevy Rixos Premium Saadiyat Island *****

Profi foto hotela Rixos Premium Saadiyat Island *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Rixos Premium Saadiyat Island

TURQUOISE

Hlavná reštaurácia rezortu Rixos Saadiyat Island s celodennou prevádzkou čaká len na vás. Pokrmy z celého sveta i stravovanie formou bufetu je vám plne k dispozícii a dáva vám jedinečnú možnosť si nakombinovať starostlivo vybrané špeciality podľa vlastných chutí. Nápoje a koktaily si môžete vychutnať ako v pohodlí klimatizovaného posedenia vo vnútri, tak aj na príjemne zatienenej terase. Vďaka večernej živej hudbe, ručne miešaným nápojom a tzv. live cooking stations sa nikdy nebudete nudiť.

Raňajky 07:00-11:00

Obed 12:30-15:00

Večera 19:00-22:30

Polnočný bufet 00:00-02:00

Piatkový brunch 13:00-16:00

LOBBY LOUNGE AND BAR

V príjemne umiestnenom lobby bare, blízko pri hlavnom vstupe do hotela, môžete relaxovať v pohodlí salónika či sa občerstviť pred hlavným chodom. K dispozícii je tu množstvo lahodných zákuskov a ľahkých jedál, servírovaných spolu s výberom čajov, kávy a ďalších nealkoholických nápojov. Lounge bar je ideálnym miestom pre rýchle občerstvenie tu aj so sebou a otvorený je po celý večer aj deň.

Otváracia doba: 08:00-02:00

PEOPLE'S

People's je neformálny jedálenský koncept s nezabudnuteľným výhľadom na bielu piesočnatú pláž. V tomto tropickom prostredí, na otvorenej terase si môžete vychutnávať najrôznejšie občerstvenie v podobe snackov a alkoholických aj nealkoholických nápojov.

Otváracia doba: 12:00-16:00

MERMAID

Luxusná večera s morskými plodmi a tureckou kuchyňou, exotická pláž a romantický výhľad na pobrežie, to všetko vám poskytne perfektne umiestnená reštaurácia Mermaid. Či už oslavujete zvláštnu príležitosť, alebo si chcete dopriať kúsok raja, Mermaid vám zaistí vynikajúci kulinársky zážitok.

Otváracia doba: 19:00-22:30, streda - zatvorené.

L'OLIVO

L’Olivo vás uvedie do tajov charizmatickej talianskej kuchyne svojou dokonalou pizzou i chutnými cestovinami, okrem toho tu nechýbajú ani tradičné talianske pokrmy a elegantné prostredie v rovnakom duchu. Jedna večera á la carte je súčasťou balíčka All Inclusive.

Otváracia doba: 19:0 0-22:30, pondelok - zatvorené.

ORIENT LOUNGE AND BAR

V reštaurácii Orient sa prenesiete späť ku koreňom dedičstva Rixosu vďaka orientálnej chuti tureckej kuchyne, ktorá sa tu podáva na úrovni hodnej paláca, akým rezort Rixos Saadiyat Island bezpochyby je. Tureckú a orientálnu kuchyňu á la carte si môžete raz dopriať v rámci balíčka All Inclusive.

Otváracia doba: 19:00-22:30, utorok - zatvorené.

AJA & TEPPANYAKI

Vydajte sa v ústrety ďalekému východu v reštaurácii Aja s preslávenou japonskou kuchyňou. Nezabudnuteľný večer plný úžasných okamihov vám poskytne miestny teppanyaki kútik, sake & sushi bar a živá hudba.

Otváracia doba: 19:00-22:30, nedeľa - zatvorené.

CLUB HOUSE

Exkluzívne miesto, vyhradené iba pre hostí luxusných víl. Nielen večera v Club House poteší všetky vaše chuťové bunky, medzinárodná kuchyňa i občerstvenie počas dňa vás určite nesklamú. Intímne prostredie a príjemná atmosféra sú v Club House samozrejmosťou.

Raňajky: 07:00-11:00

Obed: 12:30-17:00

Večera: 19:00-23:00

FOOD CARTS

Stravovanie na cesty alebo len na utíšenie hladu medzi jedlami, v množstve potravinových stánkov si každý nájde to svoje. Vyskúšajte rôzne chute, utíšte hlad, spoznajte nové a ukojte túžbu po gastronomických zážitkoch.

Otváracia doba: 16:00-18:30

SHISHA LOUNGE

Relaxujte v pokoji tunajšieho salónika Shisha Lounge, ktorý sa nachádza na exotickej pláži s výhľadom na Arabský záliv. Je vhodný na odpočinkové dni a pokojné večery. Nechajte sa zlákať tradičnou vôňou organickej šiše, širokým výberom cigár alebo našimi koktailmi a ďalšími nápojmi.

Nápoje 08:00-02:00

HIGHLIGHTS POOL BAR

Schlaďte sa po celodennom horúcom slnku v bazénovom bare Highlights. S pohárom vynikajúceho nápoja od skúseným barmanov v ruke môžete sledovať zapadajúce slnko priamo z vody bazéna alebo si za zvukov hudby užívajte živú nočnú zábavu.

Otváracia doba: 09:00 - západ slnka

AQUA BAR

V Aqua bare vám nikdy nič neunikne. Nachádza sa priamo pri bazéne s vlnobitím a servírujú sa tu výborné nealko nápoje.

Otváracia doba: 09:00 - 18:00

VITAMIN BAR

Vo vašej pokojnej ceste pokračujte vo Vitamin bare, ktorý je prvou zastávkou po jedinečnom zážitku z Rixos spa & wellness. Užite si čerstvé ovocné džúsy a nealkoholické nápoje v pohodlí baru, či v relaxačnej zóne.

Otváracia doba: 09.00-22:00

All Inclusive

 

Balíček „Ultra All-inclusive“ zahŕňa:

Široký výber kulinárskych pochutín a viac ako 70 nápojov medzinárodných značiek vo všetkých baroch a reštauráciách

Neobmedzenú konzumáciu všetkých položiek v menu označených červenou skratkou UAI – izbová služba, tabak a vodná fajka sú spoplatnené

Denne doplňovaný minibar – položky v maxibare sú spoplatnené

Reštaurácie

Turquoise - raňajky, obedy, večere a nočné desiaty formou bufetu

Rixos Lounge – salónik

Peoples – desiaty formou bistra

L´olivo – talianska á la carte reštaurácia (nutná rezervácia vopred)

Mermaid – á la carte reštaurácia so širokou ponukou morských plodov (nutná rezervácia vopred)

Orient – ​​á la carte reštaurácia so zameraním na orientálne jedlá (nutná rezervácia vopred)

Aja – á la carte reštaurácia s ponukou ázijských jedál (nutná rezervácia vopred)

Club house – á la carte reštaurácia ponúkajúca menu zložené z medzinárodných pokrmov (len pre hostí ubytovaných vo vilách a prezidentských suitách)

Highlights - bazénový bar

Shisha Lounge – vodná fajka a alkoholické a nealkoholické nápoje

Vo vyššie spomínaných reštauráciách a baroch sa servírujú vybrané alkoholické nápoje (rozlievaná značková vodka a vína, tequila, rum, whisky, gin a vybrané druhy piva)

Alkoholické nápoje sa podávajú do 02:00

V salóniku Rixos Lounge nájdete širokú ponuku čajov, kávy a limonád

Otváracia doba á la carte reštaurácií sa riadi časovým plánom a nie všetky sú dostupné každý deň

Izbové a všeobecné služby

Minibar – obsahuje vybrané malinovky a pivo, dopĺňa sa denne

Wi-fi pripojenie (vysokorýchlostný internet je spoplatnený)

Detská kolíska a vaňa (k dispozícii podľa dostupnosti)

Vybavenie pre špeciálne príležitosti (narodeniny, svadby, medové týždne, výročia, atď.)

Noviny

Kúpele a wellness

Prístup do sauny, miestnosti s parou a snehom a do bazéna

Vybrané občerstvenie a čaje

Zábava a šport

Denne zábavné programy

Hry v bazéne a fitness aktivity

Prístup do fitness centra

Použitie tenisového kurtu a vybavenia (bezplatné iba pre hostí s all inclusive)

Detský klub (4-12 rokov)

Prístup do klubu Rixy, detského bazéna a vodného parku

Účasť v klubových aktivitách a hrách

 

*Rezort si vyhradzuje právo na úpravu All Inclusive balíčka.

Aktivity

V lete ani v zime sa nebudete v rezorte Rixos Saadiyat Island nudiť. Ponuka zábavných aktivít sa mení podľa sezóny a je vždy skvelou príležitosťou pre rodiny, priateľov aj páry.

Zaujímavé miesta v okolí:

Medzinárodné letisko Abu Dhabi, 25 minút
Louvre Abu Dhabi múzeum, 8 minút
Golfový klub Saadiyat Beach, 5 minút
Mešita Sheikh Zayed, 22 minút
Zábavný park Ferrari World Abu Dhabi, 17 minút
Vodný park Yas Waterworld, 17 minút
Warner Bros., 17 minút
Qasr Al-Hosn, 15 minút
Zoo Emirates Park, 20 minút

Šport a wellness hotela Rixos Premium Saadiyat Island *****

Šport

Športoví nadšenci si budú môcť vyberať zo širokého spektra aktivít, od tenisu až po jogu, s vybavením ako vo vnútri, tak aj vonku vrátane vysoko modernej telocvične. Pre adrenalínom nabité dobrodružstvo stačí využiť možnosti vodných športov na otvorených vodách Arabského zálivu.

Joga na pláži
2 tenisové kurty a Flood Lights
3 bazény
Vodné hry
Fitness centrum - 09:00 - 17:00
Lekcie plávania
Lekcie tenisu
Paddleboard
Kitesurfing
Osobný tréning

Spa & wellness

Uhniezdené medzi brehmi ostrova Saadiyat nájdete Tureckom inšpirované spa Anjana, ktoré uspokojí aj najnáročnejších milovníkov wellness. Podľa tradičnej osmanskej architektúry je vybavený celý tunajší priestor s rozlohou 2060 m². Umožní vám ponoriť sa do pokojného sveta a nechať sa rozmaznávať rukami skúsených odborníkov. Nechajte obnoviť energiu vo vašom tele a navráťte rovnováhu vašej mysle. Orientálna procedúra Hammam je špecialitou Rixosu. Luxusné spa je dostupné ako pre tunajších hostí, tak pre externých klientov a je vždy neodolateľné. Niekoľkodenná návšteva, víkendová terapia, či jednodňový reštart, miestne služby a starostlivosť vo vás zanechajú pocit pokoja a pohody.

Vybavenie:

Turecké kúpele, para, sauna, ľadová miestnosť, vírivka, sprchy a šatne, súkromná suita pre páry, oddelené priestory procedúr pre mužov a ženy, salón krásy, fitness centrum a osobný tréner, vitamínový bar.

Bezplatné služby :

Sauna, para, ľadová miestnosť, vírivka
Sprchové kúty a changing facilities
Súkromný vonkajší bazén

Služby za poplatok:

Turecké kúpele
Masáže
Telové zábaly a exfoliation
Kozmetika
Kaderníctvo
Manikúra, pedikúra
Depilácia voskom
Barber shop

Deti v hoteli Rixos Premium Saadiyat Island *****

Rixy Kids Club

O hostí každého veku je v Rixy clube skvele postarané. Šťastné deti robia šťastných rodičov, a preto sa tu starajú o úsmevy vašich ratolestí. Prežijú vzrušujúce prázdniny plné zábavy, učenia a nových priateľov. Tento výnimočný detský klub ponúka širokú škálu aktivít ako diskotéku, hry, kino, hudbu, lov pokladov, hry na pláži a v bazéne, talentové súťaže a mnoho ďalšieho. Všetky deti môžu na svoj preukaz Rixy clubu vyhrať špeciálne ceny.

Veková kategória: 2 - 12 rokov

Otváracia doba: 10:00 – 22:00

Doprava do hotela Rixos Premium Saadiyat Island

Rixos Premium Saadiyat Island je od medzinárodného letiska Abú Dhabí vzdialený asi 36 km a 30 minút jazdy autom.

Mapa - Rixos Premium Saadiyat Island *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde do Abu Dhabi do hotela Rixos Premium Saadiyat Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rixos Premium Saadiyat Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Rixos Premium Saadiyat Island *****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia do Abu Dhabi

Kateřina Charlebois
Rixos Premium Saadiyat Island
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.