Tanzániu v letech 2022 - 2024 navštívilo 5 specialistů DELUXEA, kteří absolvovali inspekci 15 hotelů (více zde).
Naši špecialisti na destináciu Tanzánia

Dovolenka Tanzánia 2024 - zájazdy na kľúč

Túžite po poznaní pravej subsaharskej Afriky a neviete, v akej destinácii začať? Štát Tanzánia na pobreží Indického oceánu na východe afrického kontinentu je ideálna na objavovanie krás Afriky so všetkým, čo k tomu patrí. SerengetiNgorongoro, Kilimandžáro, Bagamoyo, Veľká priekopová prepadlina, Zanzibar…mnoho miest s chýrnou povesťou a ešte chýrnejším kúzlom, nájdete práve v tejto krajine plnej prírodného bohatstva. Na dosah ruky budete mať divočinu v podobe národných parkov, kúpania v prostredí krásnych koralových útesov Indického oceánu, jedinečnej etnickej skupiny a v neposlednom rade ich miestnu kultúru.

Počas niekoľkých hodín je možné zažiť leňošenie na idylických plážach a skúmanie zvyškov starovekých svahilských mestských štátov, lezenie po svahoch tanzánskych vrcholkov a výpravy do vulkánov s masajským sprievodcom. Medzi tieto aktivity môžete zaradiť návštevu safari  v jednej z tunajších chránených prírodných oblastí. Aj napriek množstvu atraktivít a zaujímavostí si Tanzánia udržuje tichý a nenápadný charakter. Tento fakt tiež prispieva k zachovaniu pôvodného spôsobu života a kultúry v mnohých domorodých kmeňoch. V rytme svahilskej kultúry môžete spoznať viac ako 100 etnických skupín, ktoré zostali v mnohých ohľadoch po stáročia nezmenené.

 

galerie

Každý pobyt v Tanzánii je vytvorený špeciálne s ohľadom na individuálne želania a potreby klienta. Termín, dĺžka pobytu, výlety alebo kvalita ubytovania– všetko bude zostavené podľa Vašich prianí. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravený aj zájazd pre Vás.

  •  Odletové letisko môže byť Praha alebo Viedeň prípadne iné    
  • Letenky nakupujeme len u vybraných leteckých spoločností Emirates, Turkish Airlines, Qatar Airways.
  •  Váš pobyt môže byť ľubovoľne dlhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky môže byť dlhý maximálne 96 hodín
    
  • Odletieť môžete každý deň
  • Expresné odlety zariadime behom 48 hodín

Nech už sa Vám jedná o dovolenku, svadobnú alebo obchodnú cestu na niektoré z unikátnych miest, nalaďte sa týmito stránkami k rozhodnutiu, že Tanzániu si zaslúžite spoznať. O hmotné majetky môžete prísť, ale spomienky z cestovania Vám zostanú v pamäti po celý život.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.