BVLGARI Bali *****

Bali

Elegancia a luxus v štýle BVLGARI

Osobne
sme
navštívili

Hotel BVLGARI Bali *****

Lokalita Bali, Jimbaran | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nadčasový styl. Dokonalý servis. Luxusní vily pro náročné.

Popis hotela BVLGARI Bali ***** Bali

Rezort Bulgari Bali sa nachádza na jednom z najexkluzívnejších miest na svete a predstavuje skutočný skvost tropickej exotiky orientu. Dokonale sa tu kombinuje dych berúca krása nedotknutej prírody s prepracovaným moderným dizajnom, ktorý vznikol spojením tradičných balijských rysov a najlepšieho talianskeho štýlu.

Kvalita jedinečných služieb a možnosť prekrásneho výhľadu na Indický oceán zo 150 metrov nad morom sú perfektnou charakteristikou tohto v poradí druhého rezortu od Bulgari Hotels & Resorts.

Domovom tohto luxusného rezortu je polostrov Bukit v južnej časti Bali. Jeho poloha na útese 150 metrov nad morom je vskutku jedinečná a poskytuje jedny z najlepších výhľadov na oceán. Rezort je obklopený múrom z bukitského kameňa belavej koralovej farby. Neďaleko je situovaná dedina Pecatu a veľkolepý chrám Pura Luhur Uluwatu. Záliv Jimbaray Bay a letiska sa nachádza asi 20 minút od rezortu smerom na sever, zatiaľ čo Kuta (jedna z hlavných turistických atraktivít ostrova) je vzdialená asi 40 minút jazdy.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Ocean View Villa

Tieto vily s jednou spálňou sa môžu pochváliť mimoriadnym výhľadom na oceán. Niektoré susedia s ďalšími vilami, iné zase stoja úplne samostatne...

Premier Ocean View Villa One Bedroom

Vo vyššej polohe na útese ponúkajú tieto jednospálňové vily pohľad na nekonečné diaľky oceánu...

Ocean Cliff Villa One Bedroom

Najbližšie k okraju miestneho ostrovného útesu sa nachádza týchto 8 vil, ktoré vynikajú nad ostatnými. Vily ponúkajú nerušený výhľad na nekonečný obzor oceánu...

Premier Ocean View Villa Two Bedroom

Dvojspálňové vily disponujú dvoma kúpelňami, salónikom, vnútornou obývacou izbou, štúdiom, záhradou s veľkým bazénom a vonkajšou sprchou a bezpochyby taktiež dychberúcim výhľadom n..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

The Bar – Sofistikovaný a pohodlný bar sa otvára na terasu s výhľadom na veľkolepé časti ostrovných útesov a ponúka taktiež okúzlujúci výhľad na oceán a balijský západ slnka. Zakrivený barový pult z čiernej živice sa nesie v designu BVLGARI hotela v Miláne s hlavným prvkom v podobe masívneho kameňa vytvarovaného silou prírody. Menu ponúka množstvo koktejlov, kvalitných vín, jednohubiek a ľahkého občerstvenia v súlade s talianskou tradíciou „aperitivo“.

Il Ristorante – Il Ristorante je veľmi oceňovanou hotelovou reštauráciou a získala ocenenie ako „Najlepšia hotelová reštaurácia na svete“ od International Food & Beverage Forum, „Top 10 najlepších reštaurácií v roku 2011“ od Villeroy & Boch Award a „Najlepších 500 ázijských reštaurácií“ podľa The Miele Guide 2013. Nachádza sa vedľa okrasného jazierka a ponúka otvorené priestory altánku bale a elegantne sugestívnu atmosféru s jemným osvetlením a tradičnú taliansku kuchyňu. Reštaurácia je otvorená len vo večerných hodinách a ponúka priestory až pre 36 hostí. Šéfkuchár Maurizio Bombini prináša svoju kreativitu do klasických talianskych pokrmov s dlhoročnou tradíciou, kde dovážané talianske ingrediencie sú v dokonalej kombinácii s miestnou ekologickou produkciou. Vínny lístok ponúka to najlepšie z talianskych vín.

Sangkar Restaurant – Vďaka svojej mimoriadnej polohe na okraji útesu a elegantnej neformálnej atmosfére si užijete tie pravé gurmánske okamihy, ktorých hlavné kúzlo sa skrýva v menu medzinárodných špecialít, ktoré je kreatívne spojené s typickými indonézskymi pokrmami. Usaďte sa v prostredí nádherne osvetlených stropov a tradičných tkaných lámp a po celý deň si vychutnávajte špeciality ako tamarindové kuracie prsia, bambusové výhonky či zeleninové kari a ryžu s kurkumou.

La Spiaggia – Útulná a intímna reštaurácia s barom ponúka hosťom špeciality z grilovaných morských plodov či preslávený koktejl Herbojito pri jemnom a osviežujúcom oceánskom vánku s nádherným výhľadom na morské diaľky. Nachádza sa pod útesom za úsekom bieleho piesku pláže a je ponorená do nedotknutej prírody. Je k dispozícii len pre hostí rezortu a otvorená len pre obedy od 10 do 17 hodín. Prístup do reštaurácie je len pomocou výťahu, ktorý Vás zavezie aj do Beach Clubu.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb BVLGARI Bali

Resort ponúka celkovo 59 vil s výhľadom na oceán a všeobecne predstavuje moderné poňatie spojenia talianského designu a tradičného balijského štýlu. Antonio Citterio Patricia Viel, jeho štúdio a partneri spoločne navrhli tento skvost s ručne opracovanými interiérovými stenami zo sopečného kameňa a palimananu, zatiaľčo okná a dvere disponujú rysmi bangkiray a jávskeho mahagónu. Izby sú vyzdobené aj tu utkanými textíliami v spolupráci s tímom balijských umelcov a designérov.

 

Ponuka izieb

Ocean View Villa

Tieto vily s jednou spálňou sa môžu pochváliť mimoriadnym výhľadom na oceán. Niektoré susedia s ďalšími vilami, iné zase stoja úplne samostatne. Sú obohnané vysokou stenou pre absolútne súkromie a disponujú tropickou záhradou, veľkou otvorenou obývacou časťou, rozľahlou predsieňou a obrovskou kúpelňou s priestrannou vaňou a sprchovacím kútom. Interiéry sú vyzdobené starožitným balijským umením a vybavené audio/video systémom Bang & Olufsen. Súkromná záhrada a bazén sú len ďalším komplementom k dovŕšeniu úplného luxusu.

Premier Ocean View Villa One Bedroom

Vo vyššej polohe na útese ponúkajú tieto jednospálňové vily pohľad na nekonečné diaľky oceánu. Ako ostatné vily sa aj tieto vyznačujú elegantnými lampami pri vchode a hlavnými dverami s inšpiráciou v tradičných balijských domoch. Interiéry sú vyzdobené starožitným balijským umením a vybavené audio/video systémom Bang & Olufsen. Súkromná záhrada a bazén sú len ďalším komplementom k dovŕšeniu úplného luxusu.

Ocean Cliff Villa One Bedroom

Najbližšie k okraju miestneho ostrovného útesu sa nachádza týchto 8 vil, ktoré vynikajú nad ostatnými. Vily ponúkajú nerušený výhľad na nekonečný obzor oceánu. Táto kúzelná kategória ubytovania disponuje dvoma rovnako priestrannými časťami – jedna je pre spálňu a druhá pre kúpelňu s veľkou vaňou a sprchovacím kútom. Využívať budete môcť aj svoj vonkajší bazén.

Premier Ocean View Villa Two Bedroom

Dvojspálňové vily disponujú dvoma kúpelňami, salónikom, vnútornou obývacou izbou, štúdiom, záhradou s veľkým bazénom a vonkajšou sprchou a bezpochyby taktiež dychberúcim výhľadom na Indický oceán. Interiéry sú vyzdobené starožitným balijským umením a vybavené audio/video systémom Bang & Olufsen.

Ocean Cliff Villa Two Bedroom

Dvojspálňové vily na okraji útesu zahŕňajú taktiež dve kúpelne, obývací priestor, vnútornú obývaciu izbu, štúdio, záhradu s veľkým bazénom a vonkajšou sprchou a samozrejme aj bezkonkurenčný výhľad do diaľok Indického oceánu. Interiéry sú vyzdobené starožitným balijským umením a vybavené audio/video systémom Bang & Olufsen.

BVLGARI Villa

Vlastný vchod tejto designovej vily vedie k 1300 m2 s dvoma spálňami, obývacou izbou s barom, priestrannou jedálňou, ale taktiež s vlastnou kuchyňou a miestnosťou pre kúpeľné procedúry. Dvadsaťmetrový bazén je obklopený terasou s meditačným altánkom či pavilónom pre príjemné vonkajšie stolovanie, alebo pre usporiadanie súkromnej udalosti ako je svadba, či rodinné stretnutie.

3 Bedroom Mansions

3 Bedroom Mansions představují tři oddělené ložnice, privátní bazén, zahradu a terasu s výhledy na oceán. K dispozici budete mít také otevřený obývací prostor, kuchyň a výtah. Tyto domy jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

5 Bedroom Mansions

5 Bedroom Mansions mají oproti předchozí kategorii o dvě ložnice navíc, a tak vám poskytnou ještě více prostoru.

Pláž a more

Medzi ostrovným útesom a oceánom sa Vám odhalí krásna pláž s bielym pieskom, ktorá je pre širokú verejnosť nedostupná a je chránená koralovým útesom. Jediný prístup na túto pláž je práve z hotela vďaka naklonenému výťahu, ktorý zoberie hostí aj do Beach Clubu. Absencia ľudského vybavenia je považovaná za pozvánku do tunajšieho prostredia s húfom delfínov, ktoré je možné pozorovať z pláže a z niektorých vil.

Rovnako ako na ostatných plážach Bali je tu obmedzené plávanie kvôli prílivu a odlivu a taktiež  kvôli sile aktuálnych prúdov. Beach Club byl koncipovaný pre poskytovanie hosťom to najvyššie pohodlie a služby počas opaľovania, pri prechádzke po pláži či relaxovaní a vychutnávaní si obeda z reštaurácie La Spiaggia.

Online cena a slevy BVLGARI Bali *****

Profi foto hotela BVLGARI Bali *****

Naše foto hotela BVLGARI Bali *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie BVLGARI Bali

The Bar – Sofistikovaný a pohodlný bar sa otvára na terasu s výhľadom na veľkolepé časti ostrovných útesov a ponúka taktiež okúzlujúci výhľad na oceán a balijský západ slnka. Zakrivený barový pult z čiernej živice sa nesie v designu BVLGARI hotela v Miláne s hlavným prvkom v podobe masívneho kameňa vytvarovaného silou prírody. Menu ponúka množstvo koktejlov, kvalitných vín, jednohubiek a ľahkého občerstvenia v súlade s talianskou tradíciou „aperitivo“.

Il Ristorante – Il Ristorante je veľmi oceňovanou hotelovou reštauráciou a získala ocenenie ako „Najlepšia hotelová reštaurácia na svete“ od International Food & Beverage Forum, „Top 10 najlepších reštaurácií v roku 2011“ od Villeroy & Boch Award a „Najlepších 500 ázijských reštaurácií“ podľa The Miele Guide 2013. Nachádza sa vedľa okrasného jazierka a ponúka otvorené priestory altánku bale a elegantne sugestívnu atmosféru s jemným osvetlením a tradičnú taliansku kuchyňu. Reštaurácia je otvorená len vo večerných hodinách a ponúka priestory až pre 36 hostí. Šéfkuchár Maurizio Bombini prináša svoju kreativitu do klasických talianskych pokrmov s dlhoročnou tradíciou, kde dovážané talianske ingrediencie sú v dokonalej kombinácii s miestnou ekologickou produkciou. Vínny lístok ponúka to najlepšie z talianskych vín.

Sangkar Restaurant – Vďaka svojej mimoriadnej polohe na okraji útesu a elegantnej neformálnej atmosfére si užijete tie pravé gurmánske okamihy, ktorých hlavné kúzlo sa skrýva v menu medzinárodných špecialít, ktoré je kreatívne spojené s typickými indonézskymi pokrmami. Usaďte sa v prostredí nádherne osvetlených stropov a tradičných tkaných lámp a po celý deň si vychutnávajte špeciality ako tamarindové kuracie prsia, bambusové výhonky či zeleninové kari a ryžu s kurkumou.

La Spiaggia – Útulná a intímna reštaurácia s barom ponúka hosťom špeciality z grilovaných morských plodov či preslávený koktejl Herbojito pri jemnom a osviežujúcom oceánskom vánku s nádherným výhľadom na morské diaľky. Nachádza sa pod útesom za úsekom bieleho piesku pláže a je ponorená do nedotknutej prírody. Je k dispozícii len pre hostí rezortu a otvorená len pre obedy od 10 do 17 hodín. Prístup do reštaurácie je len pomocou výťahu, ktorý Vás zavezie aj do Beach Clubu.

Šport a wellness hotela BVLGARI Bali *****

Fitness centrum

Fitness Centrum rezortu BVLGARI Bali je vybavené technologicky vyspelým zariadením na cvičenie, ktoré zaisťuje zdravý a efektívny výkon hostí. Ponúka sa Vám tu tiež možnosť profesionálneho trénera, ktorý navrhne personalizovaný individuálny plán pre jednotlivca a umožní tak ideálne využiť Váš čas a úsilie pre dosiahnutie najlepšej fyzickej formy.

Kúpele

Luxusných procedúr sa Vám dostane vďaka tímu štyroch profesionálnych terapeutov, ktorí mile potešia hĺbkovou masážou s exotickými olejmi a bylinkami, procedúrou s lávovými kameňmi a mnohými ďalšími, ktoré poskytujú celkovú relaxáciu a ukľudňujúci antistresový účinok. Horúce kamene spoločne s aromatickými olejmi navyše aj pozitívne pôsobia na pokožku. Ponuka kúpeľov je navrhnutá tak, aby poskytla radu kompletných procedúr, ktoré integrujú ázijské aj európske prístupy. K dispozícii sú ajurvédske balijské rituály, starostlivosť o tvár, zábaly či masáže. To všetko na okraji oceánu.

BVLGARI Spa sa celkovo zameriava na wellness a ponúka programy, ktoré sa holisticky starajú o vonkajšie aj vnútorné prostredie Vášho tela. Každá procedúra kombinuje sofistikované techniky a prvotriedne produkty z prírodných ingrediencií tej najvyššej kvality ako prírodné oleje či rastlinné výťažky v závislosti na charakteristike produktov či procedúry na základe prianí hostí.

Mapa - BVLGARI Bali *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela BVLGARI Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem BVLGARI Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela BVLGARI Bali *****

Letové spojenia na Bali

Mgr. Zuzana Zjavková
BVLGARI Bali
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.