Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Bali

Kúzelný plážový rezort s luxusnými vilami

Osobne
sme
bývali

Hotel Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Hodnotenie 6.8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Jimbaran | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Dokonalý servis. Romantické útočiště. Jeden z nejexkluzivnějších resortů na Bali.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay ***** Bali

V rezorte Four Seasons na Bali, v zálive Jimbaran, zažijete autentický balijský luxus priamo na pobreží oceánu. Toto legendárne útočisko zaradené medzi 500 najlepších hotelov na svete v roku 2013, ktoré vyhlasuje Travel + Leisure, predstavuje tradičné, nadčasové a romantické miesto.

Rezort je navrhnutý v štýle tradičnej balijskej dediny a rozprestiera sa na ploche 14 hektárov oceánskeho pobrežia s priamym prístupom na pláž. Luxusné vily (každá s vlastným bazénom) sú terasovo rozmiestnené v miernom svahu s krásnymi záhradami a pestrými kvetinami. Užite si atmosféru s ostrovnou kultúrou, uvoľnite sa pri holistických kúpeľných procedúrach a vychutnajte si široké možnosti stravovania vrátane novej plážovej reštaurácie Sundara.

Destinácia, v ktorej sa rezort nachádza, je tropickým rajom s krásnym výhľadom na Indický oceán s neuveriteľnou prírodnou krásou Bali. Môžete tu preskúmavať dediny ostrova, objavovať hinduistické chrámy a kochať sa umeleckými tradíciami vrátane tanca, hudby, sochárstva, maliarstva, práce s kožou a kováčstva. Vzrušujúci nočný život potom nájdete len 30 minút jazdy od rezortu v Seminyaku.

Tento rezort je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Malých návštevníkov s otvorenou náručou uvíta v detskom klube.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa

Garden Villa (250 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) vydajte sa na dovolenku do tejto vily so súkromnou obmurovanou záhradou...

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villas (250 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) sa nachádzajú vysoko vo svahu. Pýšia sa súkromnou tropickou záhradou a výhľadom na záliv Jimbaran...

Deluxe villa

Deluxe villa

Deluxe Villas (280 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) kochajte sa ničím nerušeným výhľadom na záliv Jimbaran z týchto luxusných jednospálňových víl v tradičnom štýle so..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vo Four Seasons Resort Bali si vychutnáte prvotriednu kuchyňu v kombinácii s nádherným výhľadom na zátoku. Doprajte si indonézske a medzinárodné pokrmy na mnohých miestach v interiéroch či pod holým nebom. Stolovať môžete aj vo vlastnej vile či na niekoľkých intímnych miestach vďaka programu Epic Dining Experiences.

Užite si rozmanité menu medzinárodnej kuchyne v reštaurácii Sundara, ktorá je novým miestom na stolovanie pri pláži. Môžete sa odtiaľto kochať aj rozprávkovými západmi slnka za obzorom Indického oceánu. Sundara ponúka kombináciu päťhviezdičkového servisu a štýlu s uvoľnenou plážovou atmosférou. Priestranný vnútorný aj vonkajší dizajn zahŕňa reštauráciu, bar, terasu a celý rad lehátok v okolí bazéna s nekonečným okrajom. To je podčiarknuté výhľadom na pláž a záliv Jimbaran.

Reštaurácia Taman Wantilan je oslavou prímorskej destinácie a privíta vás dvoma balijskými pavilónmi s príjemným morským vánkom a výhľadom na záliv Jimbaran. Každá balijská dedina má svoj vlastný Wantilan (vonkajšie miesto na stretávanie) a v rovnakom duchu sa nesie aj táto reštaurácia. Menu predstavuje autentickú indonézsku kuchyňu, pričom každý pokrm je pripravený s láskou a elegantne servírovaný.

Vedľa bazéna s nekonečným okrajom sa nachádza otvorená reštaurácia a kaviareň Alu s ľahkou neformálnou ponukou a úžasným výhľadom na záliv Jimbaran. Stoly umiestnené v tieni sú ideálnym miestom na trávenie horúcich dní. Vyberte si z rôznych šalátov a sendvičov, rovnako ako z ázijských a západných špecialít. Detské menu je k dispozícii na vyžiadanie.

Pokiaľ chcete relaxovať s drinkom v ruke, potom môžete navštíviť otvorený salónik Telu s dvoma balijskými pavilónmi pre príjemné posedenie a nerušený výhľad na záliv Jimbaran. Vďaka polohe v blízkosti reštaurácie Taman Wantilan, sa jedná o skvelé miesto na vychutnanie si nápoja pred aj po večeri. Dajte si maracujové martini či koktail pri západe slnka. K dispozícii je aj ľahké občerstvenie, pizza či dezerty.

In-Villa Dining. Vychutnajte si jemné kulinárske zážitky v pohodlí a súkromí vlastnej vily v interiéroch či v záhrade. Služby sú vám k dispozícii s celým radom balijských a medzinárodných pokrmov na raňajky, obed, večeru či desiatu. Medzi špeciality patrí sviatočné prasiatko či pečená kačica. Tieto pokrmy sú tradičné na slávnosti, ako sú napríklad svadby. Pre hostí v Residence Villas pripraví šéfkuchár osobne barbecue pod holým nebom s čerstvými rybami či iné lahodné špeciality. Môžete tiež využiť možnosti pikniku pri vlastnom bazéne.

Jala. Tieto kulinárske zážitky sú navrhnuté s neuveriteľnou romantickou atmosférou. Intímnu oslavu alebo nezabudnuteľnú romantickú večeru môžete stráviť v krásnom prostredí pripravenom do najmenšieho detailu. K dispozícii je večera pri sviečkach v prostredí súkromnej vily alebo v osamotenom altánku na pobreží oceánu. Ďalej môžete využiť ponuku večere o piatich chodoch s homárom, a to aj v plážovom prostredí pod altánkom s výhľadom na záliv Jimbaran. A v neposlednom rade je tu možnosť vychutnať si raňajky so šampanským pri svitaní so siluetou slávnej hory Agung.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Tradičná balijská architektúra 147 slamených víl s vlastným nádvorím ohradeným kamennou stenou predstavuje pýchu rezortu Four Seasons Resort Bali. Každá vila disponuje veľkými vnútornými aj vonkajšími priestormi, sviežou záhradou, vlastným bazénom a slnečnou terasou. Rezort ponúka aj 9 rezidenčních víl s ohromnými priestormi v priľahlej enkláve len pár krokov od pláže Jimbaran.

K vybaveniu víl a rezidencií patrí: denná tlač, bavlnené župany a papuče, posteľ s nebesami, žehlička a žehliaca doska, denne balená voda, plážová taška, pevný alebo bezdrôtový internet, plazmová TV, CD a DVD prehrávač, mini-bar a fén.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa foto

Garden Villa (250 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) vydajte sa na dovolenku do tejto vily so súkromnou obmurovanou záhradou. Izby sú vybavené indonézskym nábytkom, textíliami a starožitnosťami. Užite si výhľad na tropickú záhradu, zatiaľ čo budete relaxovať v bazéne alebo na terase. Luxusné kúpeľne potom zahŕňajú jemné osušky, veľkú vaňu, samostatný sprchovací kút a vonkajšiu záhradnú sprchu.

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa foto

Jimbaran Bay Villas (250 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) sa nachádzajú vysoko vo svahu. Pýšia sa súkromnou tropickou záhradou a výhľadom na záliv Jimbaran. Vily ponúkajú dekorácie v podobe autentického indonézskeho nábytku, textílií a artefaktov. Otvorený pavilón je vybavený jedálenským stolom a posedením, zatiaľ čo pod slamenou strechou sa nachádza klimatizovaná spálňa. Z terasovitého svahu so sviežou zeleňou budete mať prekrásne výhľady na záliv Jimbaran. Luxusné kúpeľne potom zahŕňajú jemné osušky, veľkú vaňu, samostatný sprchovací kút a vonkajšiu záhradnú sprchu.

Deluxe villa

Deluxe villa foto

Deluxe Villas (280 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) kochajte sa ničím nerušeným výhľadom na záliv Jimbaran z týchto luxusných jednospálňových víl v tradičnom štýle so súkromnou obmurovanou záhradou. Interiéry i vonkajšie priestory nabádajú na leňošenie pod slnečnými lúčmi, stolovanie pod holým nebom alebo na ochladenie vo vlastnom bazéniku. Terasové umiestnenie vo svahu poskytuje tie najlepšie výhľady. Zabávajte sa vo veľkých obývacích a jedálenských priestoroch či relaxujte v kúpeľni s jemnými osuškami, dvojitým umývadlom, veľkou vaňou, samostatným sprchovacím kútom a vonkajšou záhradnou sprchou.

Premier Ocean villa

Premier Ocean villa foto

Premier Ocean villa (300 m², 3 dospelé osoby alebo 2 dospelí a 1 dieťa) tieto komfortné jednospálňové vily sú postavené v klasickom balijskom štýle a sú umiestnené v prvom rade, najbližšie k oceánu. Každá ponúka vlastnú tropickú záhradu a dostatok vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Užite si stolovanie pod holým nebom či posedenie pri vlastnom bazéne. Vily so slamenou strechou disponujú klimatizovanou spálňou. Vaša kúpeľňa v tejto vile zahŕňa dvojité umývadlo, veľkú vaňu, sprchovací kút a vonkajšiu sprchu. Budete môcť odpočívať v záhradnom dvore s terasou a bazénom o 20 m².

Family Premier Villa

Family Premier Villa foto

Family Premier Villa (320 m2, 2 dospelé osoby a 2 deti) je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi, keďže malá detská izba susedí priamo s veľkou hlavnou spálňou. V tejto priestrannej hlavnej spálni nájdete jednu posteľ s veľkosťou King (na požiadanie vám do spálne bude pripravená rozkladacia posteľ či detská posteľka) a v detskej izbe jednu posteľ, ktorá môže byť rozložená až na tri lôžka. Vila sa pýši výhľadom na more a jednou kúpeľňou s veľkou vaňou a sprchou (sprchu tiež nájdete na terase). Vilu nájdete vysoko na svahu medzi záhradami.

Two-Bedroom Garden Villa

Two-Bedroom Garden Villa foto

Two-Bedroom garden Villas (470 m², 4 dospelé osoby a 2 deti) kochajte sa výhľadmi na exotické záhrady. Užívajte si vlastné súkromie s dvoma terasami a bazénom. Pre maximálnu spokojnosť sú spálne ideálne umiestnené na opačných koncoch víl. V interiéroch zažijete skutočný charakter Bali s ručne vyrobeným tíkovým nábytkom, exotickými tkaninami, indonézskym umením a tiež autentickými starožitnosťami. K dispozícii sú veľké vnútorné aj vonkajšie priestory.

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa foto

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villas (470 m², 4 dospelé osoby a 2 deti) vyššie vo svahu rezortu sa budete môcť kochať výhľadmi na oceán z týchto priestranných víl s dvoma terasami a veľkým bazénom. Oddýchnite si v otvorenom obývacom priestore a doprajte si kulinárske okamihy v jedálenskom kúte. Pre úplné súkromie sú spálne umiestnené na opačných koncoch vily. K dispozícii je aj súkromné ​​nádvorie so záhradou či klimatizované spálne s posteľami s nebesami, šatníkom, TV a CD/DVD prehrávačom. Každá spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou s dvojitým umývadlom, veľkou vaňou, sprchovacím kútom a vonkajšou sprchou.

Two-Bedroom Premier Ocean Villa

Two-Bedroom Premier Ocean Villa foto

Two-Bedroom Premier Ocean Villas (500 m², 4 dospelé osoby a 2 deti) na odľahlejšom mieste s vlastným tropickým dvorom si môžete užívať dvojspálňové vily s výhľadom na oceán cez upravené záhrady pozdĺž pobrežia zálivu Jimbaran. Vnútorné aj vonkajšie priestory lákajú na leňošenie na slnku či na stolovanie pri pokojných večeroch vedľa vlastného bazénika. Svieže záhrady vo vlastnom nádvorí disponujú okrem bazéna (26 m²) aj dvoma samostatnými terasami. Luxusné kúpeľne potom zahŕňajú romantickú vaňu, sprchovací kút, dvojité umývadlá a vonkajšiu sprchu.

Royal Villa

Royal Villa foto

Royal Villas (757 m², 4 dospelé osoby a 2 deti) úplná prestíž a komfort zálivu Jimbaran je ukrytá v dvoch kráľovských vilách Royal s dvoma spálňami a nerušeným výhľadom na oceán a s ohromnými vnútornými i vonkajšími priestormi. Užijete si dostatok súkromia pre rodinu či skupinku priateľov a tiež luxus v podobe vlastného bazéna, vírivky s teplou aj studenou vodou a prostredie sviežej záhrady. Pre úplný komfort si môžete dopriať aj voliteľné služby komorníka. Hlavný pavilón vily zahŕňa otvorené priestory na posedenie a stolovanie až pre 6 osôb. Každá spálňa sa nachádza v samostatnom pavilóne a zahŕňajú šatňu, romantickú vaňu, sprchovací kút a záhradnú sprchu.

Imperial Three Bedroom Villa

Imperial Three Bedroom Villa foto

Imperial Three Bedroom Villa (1 296 m2, 6 dospelých osôb a 3 deti) vám ponúka súkromného šéfkuchára, komorníka, vlastnú posilňovňu a krásny bazén s nekonečným okrajom. Odpočinúť si budete môcť na dvoch posteliach veľkosti King a na dvoch jednolôžkových posteliach (na vyžiadanie bude pridaná rozkladacia posteľ či detská postieľka). Vo vile nájdete hneď tri kúpeľne s vaňou a sprchou (ďalšiu sprchu nájdete vonku na terase). Najväčšími prednosťami ale bezpochyby je vlastná telocvičňa s osobným trénerom a jogou, súkromná kuchyňa s vaším osobným šéfkuchárom, ktorý vám pripraví výborné raňajky, obývacía izba a jedáleň pre osem osôb a VIP check-in a check-out. Vila sa nachádza v prednej rade vil v rohu a rozprestiera sa vám z nej krásny výhľad na oceán.

Two-Bedroom Garden Residence Villa

Two-Bedroom Garden Residence Villa foto

Two-Bedroom Garden Residence Villa (1076 – 1230 m², 4 dospelé osoby a 2 deti) oddýchnite si vo vlastných priestoroch súkromnej ​​tropické záhrady s veľkou terasou a 18 metrov dlhým bazénom. Tieto palácové dvojspálňové vily s dvoma poschodiami ponúkajú ubytovanie v dvoch spálňach a dostatok vnútorných i vonkajších priestorov. Neváhajte využiť vlastnú knižnicu, plne vybavenú kuchyňu, zábavné centrum a bohaté obytné priestory s vysokými stropmi. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, zatiaľ čo ďalšia spálňa je situovaná v pavilóne pri bazéne. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii vám bude aj osobný komorník 24 hodín denne.

Three Bedroom Garden Residence Villa

Three Bedroom Garden Residence Villa foto

Three-Bedroom Garden Residence Villa (1662 – 2068 m², 6 dospelých osôb a 3 deti) v enkláve súkromných tropických záhrad nájdete tieto dvojspálňové rezidencie s dvoma poschodiami s luxusným ubytovaním, priestrannými terasami a 18 metrovým bazénom. K dispozícii budete mať vlastnú knižnicu, plne vybavenú kuchyňu, zábavné centrum a bohaté obývacie priestory s vysokými stropmi. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, zatiaľ čo ďalšie dve spálne sú situované v pavilóne pri bazéne. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník 24 hodín denne.

Three Bedroom Residence Villa

Three Bedroom Residence Villa foto

Three-Bedroom Residence Villa (1662 – 2068 m², 6 dospelých osôb a 3 deti) len pár krokov od pláže v súkromnej enkláve nájdete túto trojspálňovú rezidenciu s dvoma poschodiami. Skvelú príležitosť na osvieženie predstavuje 18 metrov dlhý bazén obklopený terasou. Otvorené interiéry sú luxusne zariadené pre relaxáciu aj zábavu a k dispozícii je kuchyňa, knižnica, zábavné centrum a bohaté obytné priestory. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, zatiaľ čo ďalšie dve spálne sú situované v pavilóne pri bazéne. Môžete požiadať o zapožičanie golfového vozíka. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník 24 hodín denne.

Four-Bedroom Residence Villa

Four-Bedroom Residence Villa foto

Four-Bedroom Residence Villa (2211 – 2247 m², 8 dospelých osôb a 4 deti) s obrovskými interiérmi aj vonkajšími priestormi si užijete bezkonkurenčnú dovolenku len pár krokov od pláže Jimbaran. Tieto palácové vily disponujú dvoma poschodiami a štyrmi spálňami. Pýchou rezidencie je 18 metrov dlhý bazén obklopený terasou a tropickými záhradami. Interiéry majú plne vybavenú kuchyňu, knižnicu, zábavné centrum a veľkú obývaciu izbu s vysokými stropmi. Hlavná suita s vlastným obývacím priestorom a nádhernou kúpeľňou sa nachádza na hornom poschodí, zatiaľ čo ďalšie tri spálne sú situované v pavilónoch okolo bazéna. Vila sa nachádza len pár krokov od pláže Jimbaran, reštaurácie Sundara a ďalších zariadení rezortu. Môžete požiadať aj o zapožičanie golfového vozíka. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii vám bude aj osobný komorník 24 hodín denne.

Four-Bedroom Premium Residence

Four-Bedroom Premium Residence foto

Táto rozľahlá (2 068 m²) luxusná rezidencia pri bazéne je naším ultimátnym útočiskom s dvoma spálňami s vlastnou kúpeľňou v hlavnej dvojposchodovej rezidencii a dvoma ďalšími pri veľkom súkromnom bazéne, plus 24-hodinová osobná obsluha. Vďaka rozsiahlemu pavilónu pri bazéne posúva dovolenku na Bali na ďalšiu úroveň tropického života.

Pláž a more

Pláž Coconut Grove – Na mierne vyvýšenom mieste len pár krokov od vôd zálivu Jimbaran sa nachádza priestranná pláž určená výhradne pre hostí rezortu Four Seasons. Odpočiňte si na pohodlných ležadlách pod slnečnými lúčmi alebo v tieni paliem či iných tropických stromov. Budete môcť využiť aj otvorené altánky, ktoré lákajú k popoludňajšiemu spánku, zatiaľ čo viac aktívni hostia ocenia možnosť bedmintonu alebo stolného tenisu. Na pláži Jimbaran Beach sú k dispozícii nemotorizované vodné športy.

Pláž Jimbaran Beach – Pre milovníkov veľkých pláží je tu Jimbaran Beach so svojimi 3 km zlatého piesku a jemnými vlnami oceánu. To je práve to miesto, kde si užijete mnoho zábavy s vodnými športmi.

Online cena a slevy Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Profi foto hotela Four Seasons Jimbaran *****

Naše foto hotela Four Seasons Jimbaran *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Vo Four Seasons Resort Bali si vychutnáte prvotriednu kuchyňu v kombinácii s nádherným výhľadom na zátoku. Doprajte si indonézske a medzinárodné pokrmy na mnohých miestach v interiéroch či pod holým nebom. Stolovať môžete aj vo vlastnej vile či na niekoľkých intímnych miestach vďaka programu Epic Dining Experiences.

Užite si rozmanité menu medzinárodnej kuchyne v reštaurácii Sundara, ktorá je novým miestom na stolovanie pri pláži. Môžete sa odtiaľto kochať aj rozprávkovými západmi slnka za obzorom Indického oceánu. Sundara ponúka kombináciu päťhviezdičkového servisu a štýlu s uvoľnenou plážovou atmosférou. Priestranný vnútorný aj vonkajší dizajn zahŕňa reštauráciu, bar, terasu a celý rad lehátok v okolí bazéna s nekonečným okrajom. To je podčiarknuté výhľadom na pláž a záliv Jimbaran.

Reštaurácia Taman Wantilan je oslavou prímorskej destinácie a privíta vás dvoma balijskými pavilónmi s príjemným morským vánkom a výhľadom na záliv Jimbaran. Každá balijská dedina má svoj vlastný Wantilan (vonkajšie miesto na stretávanie) a v rovnakom duchu sa nesie aj táto reštaurácia. Menu predstavuje autentickú indonézsku kuchyňu, pričom každý pokrm je pripravený s láskou a elegantne servírovaný.

Vedľa bazéna s nekonečným okrajom sa nachádza otvorená reštaurácia a kaviareň Alu s ľahkou neformálnou ponukou a úžasným výhľadom na záliv Jimbaran. Stoly umiestnené v tieni sú ideálnym miestom na trávenie horúcich dní. Vyberte si z rôznych šalátov a sendvičov, rovnako ako z ázijských a západných špecialít. Detské menu je k dispozícii na vyžiadanie.

Pokiaľ chcete relaxovať s drinkom v ruke, potom môžete navštíviť otvorený salónik Telu s dvoma balijskými pavilónmi pre príjemné posedenie a nerušený výhľad na záliv Jimbaran. Vďaka polohe v blízkosti reštaurácie Taman Wantilan, sa jedná o skvelé miesto na vychutnanie si nápoja pred aj po večeri. Dajte si maracujové martini či koktail pri západe slnka. K dispozícii je aj ľahké občerstvenie, pizza či dezerty.

In-Villa Dining. Vychutnajte si jemné kulinárske zážitky v pohodlí a súkromí vlastnej vily v interiéroch či v záhrade. Služby sú vám k dispozícii s celým radom balijských a medzinárodných pokrmov na raňajky, obed, večeru či desiatu. Medzi špeciality patrí sviatočné prasiatko či pečená kačica. Tieto pokrmy sú tradičné na slávnosti, ako sú napríklad svadby. Pre hostí v Residence Villas pripraví šéfkuchár osobne barbecue pod holým nebom s čerstvými rybami či iné lahodné špeciality. Môžete tiež využiť možnosti pikniku pri vlastnom bazéne.

Jala. Tieto kulinárske zážitky sú navrhnuté s neuveriteľnou romantickou atmosférou. Intímnu oslavu alebo nezabudnuteľnú romantickú večeru môžete stráviť v krásnom prostredí pripravenom do najmenšieho detailu. K dispozícii je večera pri sviečkach v prostredí súkromnej vily alebo v osamotenom altánku na pobreží oceánu. Ďalej môžete využiť ponuku večere o piatich chodoch s homárom, a to aj v plážovom prostredí pod altánkom s výhľadom na záliv Jimbaran. A v neposlednom rade je tu možnosť vychutnať si raňajky so šampanským pri svitaní so siluetou slávnej hory Agung.

Šport a wellness hotela Four Seasons Jimbaran *****

Rezort Four Seasons na Bali vás prekvapí širokou ponukou voľnočasových aktivít. Niektoré z nich sú univerzálne, pre všetkých hostí, iné sú určené párom a ďalšie rodinám s deťmi.

Bazén s nekonečným okrajom. Vody bazéna s nekonečným okrajom akoby sa miešali so zálivom Jimbaran. Užite si osvieženie v prostredí s kamennou terasou a dostatkom priestoru pre lehátka a slnečníky. Pokojná atmosféra je ideálna pre dospelých hostí. K dispozícii je aj občerstvenie v podobe zmrzliny, čerstvého ovocia, vody, osviežujúcich uterákov a tiež krémov na opaľovanie. Môžete tiež požiadať o občerstvenie a nápoje z vedľajšieho Pool Terrace Café.

Nižšie položený bazén s vodopádom. S pozadím kaskádového vodopádu z bazéna s nekonečným okrajom, ktorý sa nachádza o úroveň vyššie, je tento bazén perfektným miestom pre deti všetkých vekových kategórií. Dospelí tu potom môžu relaxovať v bazénikoch s teplou aj studenou vodou. Pre hostí je k dispozícii zmrzlina, čerstvé ovocie, voda, osviežujúce uteráky a opaľovací krém.

Fitness. Vo Four Seasons Resort Bali nájdete štúdio pre aerobik s odpruženou podlahou či plne vybavenú posilňovňu s činkami, zariadením pre kardio tréning a s mnohými TV monitormi na spestrenie cvičenia. Profesionálny tréner vám pomôže správne posilňovať, môže vám poskytnúť fitness poradenstvo alebo navrhne špeciálny tréningový program priamo vám na mieru. Fitness centrum ďalej ponúka boogie-boarding, strečing, kajaky v zálive, kurzy plachtenia, windsurfing, meditáciu, jogu a ďalšie. Za aktivity môžu byť účtované poplatky.

Tenis. K vybaveniu rezortu patrí aj tenisový kurt s povrchom z umelej trávy. Denné tréningy a súkromné ​​lekcie sú k dispozícii.

Škola varenia. Spoznajte tajomstvo indonézskej, balijskej a ázijskej kuchyne, aby ste sa stali šéfkuchárom/šéfkuchárkou vašej domácnosti. Tunajšia škola varenia ponúka kurzy, ktorých cieľom je apelovať na začiatočníkov i skúsených kuchárov, rovnako ako vytvárať program pre deti v podobe prípravy cukroviniek. Škola varenia sídli vo vlastnej budove a zahŕňa dláždené nádvorie spoločne so sviežimi záhradami, ktoré Vás privítajú pred preskleným vstupom do klimatizovanej kuchyne s prvotriednym vybavením. Po lekcii môžete ochutnať svoje kulinárske výtvory v priľahlej jedálni alebo v tieni vstupného nádvoria.

Umenie a voľný čas. Pre milovníkov umenia je tu galéria Ganesha s výstavou diel miestnych i medzinárodných umelcov, ktorí spájajú východ so západom. Hostia, ktorí radi kreslia a maľujú, môžu z morského pavilónu zachytiť tunajšie krásne balijské okolie v mnohých podobách. Relaxovať potom môžete v hotelovom centre aktivít, kde hostia trávia čas čítaním kníh, magazínov a medzinárodných novín.

Pre páry

Kurzy varenia. K dispozícii sú kurzy varenia navrhnuté ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených milovníkov varenia. Budete môcť využívať moderné kuchynské vybavenie a naučiť sa tajomstvo indonézskej, balijskej a ázijskej kuchyne.

Kurzy prípravy koktailov. Navštívte Terrace Bar and Lounge a pridajte sa do kurzu, v ktorom sa naučíte miešať exotické koktaily.

Raňajky v altánku pri svitaní. Začnite deň raňajkami so šampanským pre dve osoby v samostatne stojacom altánku na pobreží s lahodným menu od miestneho šéfkuchára a sledujte rozprávkový východ slnka a úchvatnú siluetu hory Agung.

Vodné športy. Užite si zábavu pri nemotorizovaných vodných športoch v zálive Jimbaran. Môžete si požičať katamarán Hobie Cat a brázdiť vody neďaleko pobrežia Jimbaran. K ďalším možnostiam patrí bodyboarding, windsurfing, kajaky a paddleboarding, alebo môžete jednoducho leňošiť na súkromnej pláži Coconut Grove.

Romantické foto-portréty. Uchovajte si romantické spomienky z dovolenky v podobe fotografií od profesionálneho fotografa. Môžete byť zachytení s nespočetným množstvom pestrofarebných kvetov alebo pri západe slnka so siluetou starodávnej svätyne.

Prechádzka záhradou. Rezort Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay je známy pre svoje svieže záhrady, ktoré sa rozprestierajú po celom rezorte. Stretnite jedného z tunajších hlavných záhradníkov a vydajte sa s ním na cestu záhradou, pričom Vám porozpráva mnohé zaujímavosti o viac ako 200 tunajších rastlinných druhoch.

Aktivity mimo rezort. Urobte si z rezortu základňu pre romantické dobrodružstvo na Bali. Poloha hotela je vhodná na objavovanie mnohých neďalekých atraktivít. Personál na recepcii Vám navyše ochotne pomôže s organizáciou akýchkoľvek výletov, aby ste mali možnosť spoznať tento tropický raj. Medzi výlety patria:

chrám Uluwatu
jazda na bicykli
obedový piknik
výlet na pláž so surfovaním
výlet súkromnou loďou na ostrov Lembongan
plavba pri západe slnka
výlet do prírody terénnym vozidlom
trek na horu Bakur

Pre rodiny

Balijské kurzy prípravy sladkostí. Tunajšia škola varenia ponúka kurzy, pri ktorých sa deti môžu naučiť pripravovať tradičné pečivo s praktickým sprievodom skúseného kuchára. Je to šanca na získanie mnohých zručností, ktoré vaši najmenší potom môžu uplatniť.

Balijský detský tanec. Sledujte mladé balijské dievčatá, ako predvádzajú tradičné tance z tunajších dedín a užite naozaj autentický kultúrny zážitok s celou rodinou.

Tenis. Povzbuďte svoje deti a odohrajte rodinný zápas v duchu fair-play alebo sa odhodlajte navštíviť niekoľko tenisových lekcií. Rezort je vybavený kurtom s umelou trávou a osvetlením. Je k dispozícii denne aj pre tenisové lekcie.

Vodné športy. Užite si zábavu pri nemotorizovaných vodných športoch v zálive Jimbaran. Môžete si požičať katamarán Hobie Cat a brázdiť vody neďaleko pobrežia Jimbaran. K ďalším možnostiam patrí bodyboarding, windsurfing, kajaky a paddleboarding, alebo môžete jednoducho leňošiť v súkromnom háji kokosových paliem.

Plážové hry. Vydajte sa na pláž v časti kokosového hája Coconut Grove, ktorý je súkromnou časťou rezortu a užite si chvíle v prostredí jemného piesku a tieňa paliem. Môžete tu hrať bedminton, plážový futbal alebo pétanque (bocce).

Aktivity mimo rezort. Poloha rezortu umožňuje hosťom navštíviť mnoho atraktivít v okolí a zažiť veľa zábavy či dobrodružstva. S organizáciou výletov Vám pomôže skúsený personál na recepcii. Môžete navštíviť:

chrám Uluwatu
aquapark Waterbom Bali
sloní safari park
balijský safari a morský park
kurzy surfovania
piknik v botanickej záhrade
jahodový piknik v Bedugul

Kúpele

Krásne záhradné prostredie s kulisou pláže je typické pre kúpele vo Four Seasons Resort Bali, ktoré oslavujú liečivé a čistiace schopnosti vody. V atmosfére, ktorá je svieža, otvorená a povzbudzujúca, vás intuitívna starostlivosť Four Seasons privedie do hlbokého stavu uvoľnenia a trvalej wellness pohody. V kúpeľoch hotela existuje ponuka špeciálnych rituálov, ktoré sú inšpirované rôznymi vlastnosťami vody. Ďalej do ponuky patrí niekoľko pripravených kúpeľných programov, ktoré zahŕňajú niekoľko procedúr. Je tu tiež možnosť ajurvédskeho liečenia.

Ako morský vánok hladí vašu pokožku a jemný zvuk vĺn navodzuje upokojujúcu atmosféru, budete si užívať maximálnu starostlivosť v slamenej chatke na okraji zálivu Jimbaran. Procedúry pri oceáne sú ideálne ako pre jednotlivcov, tak aj pre páry.

K typom masáží patria:

balijská masáž
masáž Rwa Binda
masáž s tropickou magnóliou
harmonická
masáž Ku Nye
hĺbková masáž
aromatická masáž
orientálna masáž

K dispozícii sú aj procedúry vyložene pre páry, pri ktorých si so svojím náprotivkom užijete úplnú relaxáciu a uvoľnenie. Kúpele disponujú aj kozmetickými službami, telovými zábalmi a peelingami, kaderníckymi službami, manikúrou a pedikúrou, krémovými kúpeľmi či jogou.

Karmický očisťujúci rituál. Spoznajte ostrov Bali a spirituálnu stranu zálivu Jimbaran s mnohými autentickými zážitkami. Vaša cesta oživenia začína tradičným „zvukovým kúpeľom“ v sprievode balijských gongov, ktorými profesionálni liečitelia upokoja váš nervový systém a privedú vás do stavu úplného pokoja. Doprajte si balijskú masáž s jemnými a účinnými technikami nasledovanú upokojujúcim sedením s jogou so skutočným majstrom, spievaním a meditáciou. Tunajší rezidentný kňaz potom dokončí duchovné okamihy pomocou tradičných obradov, kadidla, kvetov a hinduistickej svätenej vody. Budete sa cítiť znovuzrodení a pripravení na objavovanie okolia a užívanie si tropickej dovolenky.

Deti v hoteli Four Seasons Jimbaran *****

Detský klub Jimba – Pre deti vo veku od 5 do 12 rokov ponúka klub Jimba zábavu, objavovanie a dobrodružstvo. Každý deň je k dispozícii iná téma od „Pirátov z Jimba“ a „Master Chef“ až po „Stroskotancov“. Jimba Club predstavuje bezpečné a priateľské miesto pre najmenších hostí, aby mohli relaxovať, spoznávať balijskú kultúru prostredníctvom interaktívnych činností a užívať si zábavu. Deti mladšie ako 4 roky sú tu vítané tiež, ale len v sprievode rodičov. Program v klube je závislý na počasí a súhlase rodičov. K dispozícii je aj možnosť detského menu v reštaurácii Sundara (za príplatok) a tiež babysitting 24 hodín denne (za príplatok).

Mapa - Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.