Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Bali

Kúzelný plážový rezort s luxusnými vilami

Osobne
sme
bývali

Hotel Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Hodnotenie 6.8 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Bali, Jimbaran | Zobraziť mapu
Typy špecialistov Dokonalý servis. Romantické útočiště. Jeden z nejexkluzivnějších resortů na Bali.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay ***** Bali

Vo Four Seasons Resort Bali v zálive Jimbaran zažijete autentický balijský luxus priamo na pobreží oceánu. Tradičné, nadčasové a romantické miesto predstavuje toto legendárne útočisko zaradené medzi 500 najlepších hotelov na svete v roku 2013, ktoré vyhlasuje Travel + Leisure.

Rezort je navrhnutý v štýle tradičnej balijskej dediny a rozprestiera sa na ploche 14 hektárov oceánskeho pobrežia s priamym prístupom na pláž. Luxusné vily – každá s vlastným bazénom – sú terasovo rozmiestnené v miernom svahu s krásnymi záhradami a pestrými kvetinami. Užite si atmosféru s ostrovnou kultúrou, uvoľnite sa pri holistických kúpeľných procedúrach a vychutnajte si široké možnosti stravovania vrátane novej plážovej reštaurácie Sundara.

Destinácia, v ktorej sa nachádza Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay, je tropickým rajom s krásnym výhľadom na Indický oceán s neuveriteľnou prírodnou krásou Bali. Budete môcť preskúmať dedinu ostrova, objavovať hinduistické chrámy a kochať sa umeleckými tradíciami vrátane tanca, hudby, sochárstva, maliarstva, práce s kožou či kovárstva. Vzrušujúci nočný život nájdete len 30 minút jazdy od rezortu v Seminyaku.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa

Vydajte sa na dovolenku do jednospálňovej vily so súkromnou ohradenou záhradou. Samostatne stojaca vila so slamenou strechou a autentickými balijskými rysmi disponuje dostatkom vnútorného aj v..

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa

Vyššie na svahu rezortu sa nachádzajú tieto jednospálňové vily so súkromnou tropickou záhradou a výhľadom na záliv Jimbaran...

Deluxe villa

Deluxe villa

Kochajte sa ničím nerušeným výhľadom na záliv Jimbaran z týchto luxusných jednospálňových vil v tradičnom štýle so súkromnou ohradenou záhradou...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vo Four Seasons Resort Bali and Jimbaran Bay si vychutnáte prvotriednu kuchyňu v kombinácii s nádherným výhľadom na balijské prostredie. Doprajte si indonézske a medzinárodné pokrmy na mnohých miestach v interiéroch či pod šírym nebom. Stolovať budete môcť aj vo vlastnej vile či na niekoľkých intímnych miestach vďaka programu Epic Dining Experiences.

Sundara – Užite si rozmanité menu medzinárodnej kuchyne v reštaurácii Sundara, ktorá je novým miestom pre stolovanie pri pláži. Budete sa odtiaľto môcť kochať aj rozprávkovými západmi slnka s Indickým oceánom. Sundara ponúka kombináciu päťhviezdičkového servisu a štýlu s uvoľnenou plážovou atmosférou. Priestranný vnútorný aj vonkajší design zahŕňa reštauráciu, bar, terasu a celú radu ležadiel v okolí bazénu s nekonečným okrajom. To je podčiarknuté výhľadom na pláž a záliv Jimbaran.

Taman Wantilan – Reštaurácia Taman Wantilan je oslavou prímorskej destinácie a privíta Vás dvoma balijskými pavilónmi s príjemným morským vánkom a výhľadom na záliv Jimbaran. Každá balijská dedina má svoj vlastný Wantilan (=vonkajšie miesto pre stretávanie) a v rovnakom duchu sa nesie aj táto reštaurácia. Menu predstavuje autentickú indonézsku kuchyňu, pričom každý pokrm je pripravený s láskou a elegantne servírovaný.

Pool Terrace Café – Vedľa bazénu s nekonečným okrajom sa nachádza otvorená reštaurácia a kaviareň s ľahkou neformálnou ponukou a úžasným výhľadom na záliv Jimbaran. Stoly umiestnené v tieni sú ideálnym miestom pre trávenie horúcich dní. Vyberte si z rôznych šalátov a sendvičov, rovnako ako z ázijských a západných špecialít. Detské menu je k dispozícii na vyžiadanie.

Terrace Bar and Lounge – Pokiaľ chcete relaxovať s drinkom v ruke, tak môžete navštíviť otvorený salónik s dvoma balijskými pavilónmi pre príjemné posedenie a nerušený výhľad na záliv Jimbaran. Vďaka polohe v blízkosti reštaurácie Taman Wantilan, je to skvelé miesto pre vychutnanie si nápoja pred aj po večeri. Dajte si maracujové martini či koktejl pri západe slnka. K dispozícii je aj ľahké občerstvenie, pizza či dezerty.

In-Villa Dining – Vychutnajte si jemné kulinárske zážitky v pohodlí a súkromí vlastnej vily v interiéroch či v záhrade. Ustavičné služby Vám sú k dispozícii s celou radou balijských a medzinárodných pokrmov k raňajkám, obedu, olovrantu či večeri. Medzi špeciality patrí sviatočné prasiatko či pečená kačica. Tieto pokrmy sú tradičné pre slávnosti, ako sú napríklad svadby. Pré hostí v Residence Villas pripraví šéfkuchár osobne barbecue pod šírym nebom s čerstvými rybami či iné lahodné špeciality. Môžete tiež využiť možnosti pikniku pri vlastnom bazéne.

Epic Dining Experiences

Tieto kulinárske zážitky sú navrhnuté s neuveriteľnou romantickou atmosférou. Budete môcť stráviť intímnu oslavu alebo nezabudnuteľnú romantickú večeru v krásnom prostredí pripravenom do najmenšieho detailu. K dispozícii je večera pri sviečkach v prostredí súkromnej vily alebo v osamotenom altánku na pobreží oceánu. Ďalej budete môcť využiť večeru s piatimi chodmi s homárom, a to tiež v plážovom prostredí pod altánkom s výhľadom na záliv Jimbaran. A v neposlednej rade je tu možnosť vychutnať si raňajky so šampanským pri svitaní so siluetou slávnej hory Agung.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Tradičná balijská architektúra 147 slamených vil s vlastným nádvorím ohradeným kamennou stenou predstavuje pýchu rezortu Four Seasons Resort Bali. Každá vila disponuje veľkými vnútornými aj vonkajšími priestormi, sviežou záhradou, vlastným bazénom a slnečnou terasou. Rezort ponúka aj 9 rezidenčních vil s ohromnými priestormi v priľahlej enkláve len pár krokov od pláže Jimbaran.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Garden Villa

Garden Villa foto

Vydajte sa na dovolenku do jednospálňovej vily so súkromnou ohradenou záhradou. Samostatne stojaca vila so slamenou strechou a autentickými balijskými rysmi disponuje dostatkom vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Izby sú vybavené indonézskym nábytkom, textíliami a starožitnosťami. Užite si výhľad na tropickú záhradu, kým budete relaxovať v bazéne alebo na terase. Luxusné kúpeľne zahŕňajú jemné osušky, veľkú vaňu, samostatný sprchovací kút a vonkajšiu záhradnú sprchu. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov.

Jimbaran Bay Villa

Jimbaran Bay Villa foto

Vyššie na svahu rezortu sa nachádzajú tieto jednospálňové vily so súkromnou tropickou záhradou a výhľadom na záliv Jimbaran. Na 200 m2 vnútorných a vonkajších priestoroch s tradičným balijským designom sa budete cítiť absolútne uvoľnene. Vily ponúkajú dekoráciu v podobe autentického indonézskeho nábytku, textílií a artefaktov. Otvorený pavilón je vybavený jedálenským stolom a posedením, zatiaľ čo pod slamenou strechou sa nachádza klimatizovaná spálňa. Z terasovitého svahu so sviežou zeleňou budete mať prekrásne výhľady na záliv Jimbaran. Luxusné kúpeľne zahŕňajú jemné osušky, veľkú vaňu, samostatný sprchovací kút a vonkajšiu záhradnú sprchu. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov.

Deluxe villa

Deluxe villa foto

Kochajte sa ničím nerušeným výhľadom na záliv Jimbaran z týchto luxusných jednospálňových vil v tradičnom štýle so súkromnou ohradenou záhradou. Interiéry aj vonkajšie priestory lákajú k leňošeniu pod slnečnými lúčmi, stolovaniu pod šírym nebom alebo k ochladeniu vo vlastnom bazéniku. Terasové umiestnenie vo svahu umožňuje dopriať si výhľady na záliv Jimbaran. Bavte sa vo veľkých obývacích a jedálenských priestoroch či relaxujte v kúpeľni s jemnými osuškami, dvojitým umývadlom, veľkou vaňou, samostatným sprchovacím kútom a vonkajšou záhradnou sprchou. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov.

Premier Ocean villa

Premier Ocean villa foto

Tieto komfortné jednospálňové vily sú postavené v klasickom balijskom štýle a sú umiestnené v prvej rade, najbližšie k oceánu. Každá ponúka vlastnú tropickú záhradu a dostatok vnútorného aj vonkajšieho priestoru. Užite si stolovanie pod šírym nebom či posedenie pri vlastnom bazéne. Vily so slamenou strechou disponujú klimatizovanou spálňou. Vaša kúpeľňa v tejto vile zahŕńa dvojité umývadlo, veľkú vaňu, sprchovací kút a vonkajšiu sprchu. Budete môcť odpočívať v záhradnom dvorku s terasou a bazénom o 20m2. V interiéroch zažijete skutočný charakter Bali s ručne vyrobeným teakovým nábytkom, exotickými tkaninami, indonézskym umením a tiež autentickými starožitnosťami. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov.

Family Premier Villa

Family Premier Villa foto

Family Premier Villa (320 m2, 2 dospelé osoby a 2 deti) je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi, keďže malá detská izba susedí priamo s veľkou hlavnou spálňou. V tejto priestrannej hlavnej spálni nájdete jednu posteľ s veľkosťou King (na požiadanie vám do spálne bude pripravená rozkladacia posteľ či detská posteľka) a v detskej izbe jednu posteľ, ktorá môže byť rozložená až na tri lôžka. Vila sa pýši výhľadom na more a jednou kúpeľňou s veľkou vaňou a sprchou (sprchu tiež nájdete na terase). Vilu nájdete vysoko na svahu medzi záhradami.

Two-Bedroom Garden Villa

Two-Bedroom Garden Villa foto

Kochajte sa výhľadmi na exotickej záhrady. Budete si môcť užívať vlastné súkromie s dvoma terasami a bazénom. Pre maximálnu spokojnosť sú spálne ideálne umiestnené na opačných koncoch vil. V interiéroch zažijete skutočný charakter Bali s ručne vyrobeným teakovým nábytkom, exotickými tkaninami, indonézskym umením a tiež autentickými starožitnosťami. K dispozícii sú veľké vnútorné aj vonkajšie priestory. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, vaňa a samostatný sprchovací kút, záhrada s vonkajšou sprchou, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má až 470 m2 a ubytujú sa tu 4 dospelí a 2 deti.

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa

Two-Bedroom Jimbaran Bay Villa foto

Vyššie na svahu rezortu sa budete môcť kochať výhľadmi na oceán z týchto priestranných vil s dvoma terasami a veľkým bazénom. Odpočiňte si v otvorenom obývacom priestore a doprajte si kulinárske okamihy v jedálenskom kúte. Pre absolútne súkromie sú spálne umiestnené na opačných koncoch vily. K dispozícii je aj súkromné nádvorie so záhradou či klimatizované spálne s posteľami s nebesami, šatníkom, TV a CD/DVD prehrávačom. Každá spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou s dvojitým umývadlom, veľkou vaňou, sprchovacím kútom a vonkajšou sprchou. Do vybavenia ďalej patrí: pevný alebo bezdrátový internet, bavlnené župany, bezplatné noviny, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má až 470 m2 a ubytujú sa tu 4 dospelí a 2 deti.

Two-Bedroom Premier Ocean Villa

Two-Bedroom Premier Ocean Villa foto

Na odľahlejšom mieste s vlastným tropickým dvorkom si budete môcť užívať dvojspálňové vily s výhľadom na oceán cez upravené záhrady pozdĺž pobrežia zálivu Jimbaran. Vnútorné a vonkajšie priestory lákajú k leňošeniu na slnku či k stolovaniu pri pokojných večeroch vedľa vlastného bazénika. Svieže záhrady vo vlastnom nádvorí disponujú okrem bazéna (26m2) aj dvoma samostatnými terasami. Luxusné kúpeľne zahŕňajú romantickú vaňu, sprchovací kút, dvojité umývadlá a vonkajšiu sprchu. Do vybavenia ďalej patria: bavlnené župany, pevný alebo bezdrátový internet, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má až 500 m2 a ubytujú sa tu 4 dospelí a 2 deti.

Royal Villa

Royal Villa foto

Absolútna prestíž a komfort zálivu Jimabaran je ukrytá v dvoch kráľovských vilách Royal s dvoma spálňami s nerušeným výhľadom na oceán a s ohromnými vnútornými a vonkajšími priestormi pre úžasnú dovolenku. Užijete si dostatok súkromia pre rodinu či skupinku priateľov a tiež luxus v podobe vlastného bazénu, vírivky s teplou aj studenou vodou a prostredie sviežej záhrady. Pre absolútny komfort si môžete dopriať aj voliteľné služby komorníka. Hlavný pavilón vily zahŕňa otvorené priestory pre posedenie a stolovanie až pre 6 osôb. Každá spálňa sa nachádza v samostatnom pavilóne a zahŕňa šatňu, romantickú vaňu, sprchovací kút a záhradnú sprchu. Do vybavenia a služieb vily ďalej patria: bezplatné noviny, bavlnené župany a papuče, posteľ s nebesami, žehlička a žehliace dosky, denne balená voda, plážová taška, pevný alebo bezdrátový internet, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má až 757 m2 a ubytujú sa tu 4 dospelí a 2 deti.

Imperial Three Bedroom Villa

Imperial Three Bedroom Villa foto

Imperial Three Bedroom Villa (1 296 m2, 6 dospelých osôb a 3 deti) vám ponúka súkromného šéfkuchára, komorníka, vlastnú posilňovňu a krásny bazén s nekonečným okrajom. Odpočiúť si budete môcť na dvoch posteliach veľkosti King a na dvoch jednolôžkových posteliach (na vyžiadanie bude pridaná rozkladacia posteľ či detská postieľka). Vo vile nájdete hneď tri kúpeľne s vaňou a sprchou (ďalšiu sprchu nájdete vonku na terase). Najväčšími prednosťami ale bezpochyby je vlastná telocvičňa s osobným trénerom a jógou, súkromná kuchyňa s vaším osobným šéfkuchárom, ktorý vám pripraví výborné raňajky, obývacía izba a jedáleň pre osem osôb a VIP check-in a check-out. Vila sa nachádza v prednej rade vil v rohu a rozprestiera sa vám z nej krásny výhľad na oceán.

Two-Bedroom Garden Residence Villa

Two-Bedroom Garden Residence Villa foto

Odpočiňte si vo vlastných priestoroch súkromnej tropickej záhrady s veľkou terasou a 18 m dlhým bazénom. Tieto palácové dvojspálňové vily s dvomi poschodiami ponúkajú ubytovanie v dvoch spálňach a dostatok vnútorných aj vonkajších priestorov. Neváhajte využiť vlastnú knižnicu, plne vybavenú kuchyňu, zábavné centrum a bohaté obytné priestory s vysokými stropmi. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, kým ďalšia spálňa je situovaná v pavilóne pri bazéne. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník po 24 hodín denne. K ďalšiemu vybaveniu patria: bavlnené župany, tri kúpeľne, komfortné vane, samostatné sprchovacie kúty, vonkajšia sprcha, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, dokovacia stanica pre iPod na vyžiadanie, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má vyše 1100 m2 a ubytuje 4 dospelých a 2 deti.

Three Bedroom Garden Residence Villa

Three Bedroom Garden Residence Villa foto

V enkláve súkromných tropických záhrad nájdete tieto palácové dvojspálňové rezidencie s dvomi poschodiami s luxusným ubytovaním, priestrannými terasami a 18 m bazénom. K dispozíci budete mať vlastnú knižnicu, plne vybavenú kuchyňu, zábavné centrum a bohaté obývacie priestory s vysokými stropmi. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, kým ďalšie dve spálne sú situované v pavilóne pri bazéne. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník po 24 hodín denne. K ďalšiemu vybaveniu patria: bavlnené župany, tri kúpeľne, komfortné vane, samostatné sprchovacie kúty, vonkajšia sprcha, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, dokovacia stanica pre iPod na vyžiadanie, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má vyše 1600 m2 a ubytuje 6 dospelých a 3 deti.

Three Bedroom Residence Villa

Three Bedroom Residence Villa foto

Len pár krokov od pláže Jimbaran v súkromnej enkláve nájdete túto palácovú trojspálňovú rezidenciu s dvomi poschodiami. Skvelú príležitosť pre osvieženie predstavuje 18 m dlhý bazén obklopený terasou. Otvorené interiéry sú luxusne zariadené pre relaxáciu aj zábavu a k dispozícii je kuchyňa, knižnica, zábavné centrum a bohaté obytné priestory. Hlavná suita je umiestnená na poschodí a disponuje vlastnou obývacou izbou a kúpeľňou, zatiaľ čo ďalšie dve spálne sú situované v pavilóne pri bazéne. Vila sa nachádza len pár krokov od pláže Jimbaran, reštaurácie Sundara a ďalších zariadení rezortu. Môžete tiež požiadať o zapožičanie golfového vozíka. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník po 24 hodín denne. K ďalšiemu vybaveniu patria: bavlnené župany, tri kúpeľne, komfortné vane, samostatné sprchovacie kúty, vonkajšia sprcha, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má vyše 1600 m2 a ubytuje 6 dospelých a 3 deti.

Four-Bedroom Residence Villa

Four-Bedroom Residence Villa foto

S obrovskými interiérmi aj vonkajšími priestormi si užijete bezkonkurenčnú dovolenku len pár krokov od pláže Jimbaran. Tieto skutočné palácové vily disponujú dvomi poschodiami a štyrmi spálňami. Pýchou rezidencie je 18 m dlhý bazén obklopený terasou a tropickými záhradami. Otvorené priestory sú luxusne vybavené pre relaxáciu aj zábavu. Interiéry majú plne vybavenú kuchyňu, knižnicu, zábavné centrum a veľkú obývaciu izbu s vysokými stropmi. Hlavná suita s vlastným obývacím priestorom a nádhernou kúpeľňou sa nachádza na hornom poschodí, kým ďalšie tri spálne sú situované v pavilónoch okolo bazéna. Vila sa nachádza len pár krokov od pláže Jimbaran, reštaurácie Sundara a ďalších zariadení rezortu. Môžete tiež požiadať o zapožičanie golfového vozíka. Hostia môžu využívať bezplatné raňajky každé ráno, internetové pripojenie, neobmedzené služby práčovne a žehlenia a transferové služby z/na letisko vo vozidle Toyota Innova SUV. K dispozícii Vám bude aj osobný komorník po 24 hodín denne. K ďalšiemu vybaveniu patria: bavlnené župany, štyri kúpeľne, komfortné vane, samostatné sprchovacie kúty, vonkajšia sprcha, bezplatné noviny, plazmová/LCD TV, CD a DVD prehrávač so zvukovým systémom Bose, chladený súkromný bar a sušič vlasov. Vila má vyše 2200 m2 a ubytuje 8 dospelých a 4 deti.

Four-Bedroom Premium Residence

Four-Bedroom Premium Residence foto

Tato rozlehlá (2 068²) luxusní rezidence u bazénu je naším ultimátním útočištěm se dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou v hlavní dvoupatrové rezidenci a dvěma dalšími u velkého soukromého bazénu, plus 24hodinová osobní obsluha. Díky rozsáhlému pavilonu u bazénu posouvá dovolenou na Bali na další úroveň tropického života.

Pláž a more

Pláž Coconut Grove – Na mierne vyvýšenom mieste len pár krokov od vôd zálivu Jimbaran sa nachádza priestranná pláž určená výhradne pre hostí rezortu Four Seasons. Odpočiňte si na pohodlných ležadlách pod slnečnými lúčmi alebo v tieni paliem či iných tropických stromov. Budete môcť využiť aj otvorené altánky, ktoré lákajú k popoludňajšiemu spánku, zatiaľ čo viac aktívni hostia ocenia možnosť bedmintonu alebo stolného tenisu. Na pláži Jimbaran Beach sú k dispozícii nemotorizované vodné športy.

Pláž Jimbaran Beach – Pre milovníkov veľkých pláží je tu Jimbaran Beach so svojimi 3 km zlatého piesku a jemnými vlnami oceánu. To je práve to miesto, kde si užijete mnoho zábavy s vodnými športami.

Online cena a slevy Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Profi foto hotela Four Seasons Jimbaran *****

Naše foto hotela Four Seasons Jimbaran *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay

Vo Four Seasons Resort Bali and Jimbaran Bay si vychutnáte prvotriednu kuchyňu v kombinácii s nádherným výhľadom na balijské prostredie. Doprajte si indonézske a medzinárodné pokrmy na mnohých miestach v interiéroch či pod šírym nebom. Stolovať budete môcť aj vo vlastnej vile či na niekoľkých intímnych miestach vďaka programu Epic Dining Experiences.

Sundara – Užite si rozmanité menu medzinárodnej kuchyne v reštaurácii Sundara, ktorá je novým miestom pre stolovanie pri pláži. Budete sa odtiaľto môcť kochať aj rozprávkovými západmi slnka s Indickým oceánom. Sundara ponúka kombináciu päťhviezdičkového servisu a štýlu s uvoľnenou plážovou atmosférou. Priestranný vnútorný aj vonkajší design zahŕňa reštauráciu, bar, terasu a celú radu ležadiel v okolí bazénu s nekonečným okrajom. To je podčiarknuté výhľadom na pláž a záliv Jimbaran.

Taman Wantilan – Reštaurácia Taman Wantilan je oslavou prímorskej destinácie a privíta Vás dvoma balijskými pavilónmi s príjemným morským vánkom a výhľadom na záliv Jimbaran. Každá balijská dedina má svoj vlastný Wantilan (=vonkajšie miesto pre stretávanie) a v rovnakom duchu sa nesie aj táto reštaurácia. Menu predstavuje autentickú indonézsku kuchyňu, pričom každý pokrm je pripravený s láskou a elegantne servírovaný.

Pool Terrace Café – Vedľa bazénu s nekonečným okrajom sa nachádza otvorená reštaurácia a kaviareň s ľahkou neformálnou ponukou a úžasným výhľadom na záliv Jimbaran. Stoly umiestnené v tieni sú ideálnym miestom pre trávenie horúcich dní. Vyberte si z rôznych šalátov a sendvičov, rovnako ako z ázijských a západných špecialít. Detské menu je k dispozícii na vyžiadanie.

Terrace Bar and Lounge – Pokiaľ chcete relaxovať s drinkom v ruke, tak môžete navštíviť otvorený salónik s dvoma balijskými pavilónmi pre príjemné posedenie a nerušený výhľad na záliv Jimbaran. Vďaka polohe v blízkosti reštaurácie Taman Wantilan, je to skvelé miesto pre vychutnanie si nápoja pred aj po večeri. Dajte si maracujové martini či koktejl pri západe slnka. K dispozícii je aj ľahké občerstvenie, pizza či dezerty.

In-Villa Dining – Vychutnajte si jemné kulinárske zážitky v pohodlí a súkromí vlastnej vily v interiéroch či v záhrade. Ustavičné služby Vám sú k dispozícii s celou radou balijských a medzinárodných pokrmov k raňajkám, obedu, olovrantu či večeri. Medzi špeciality patrí sviatočné prasiatko či pečená kačica. Tieto pokrmy sú tradičné pre slávnosti, ako sú napríklad svadby. Pré hostí v Residence Villas pripraví šéfkuchár osobne barbecue pod šírym nebom s čerstvými rybami či iné lahodné špeciality. Môžete tiež využiť možnosti pikniku pri vlastnom bazéne.

Epic Dining Experiences

Tieto kulinárske zážitky sú navrhnuté s neuveriteľnou romantickou atmosférou. Budete môcť stráviť intímnu oslavu alebo nezabudnuteľnú romantickú večeru v krásnom prostredí pripravenom do najmenšieho detailu. K dispozícii je večera pri sviečkach v prostredí súkromnej vily alebo v osamotenom altánku na pobreží oceánu. Ďalej budete môcť využiť večeru s piatimi chodmi s homárom, a to tiež v plážovom prostredí pod altánkom s výhľadom na záliv Jimbaran. A v neposlednej rade je tu možnosť vychutnať si raňajky so šampanským pri svitaní so siluetou slávnej hory Agung.

Šport a wellness hotela Four Seasons Jimbaran *****

Vodné športy – Budete si môcť užťt zábavu pri nemotorizovaných vodných športoch v zálive Jimbaran. Môžete si vypožičať katamarán Hobie Cat a brázdiť vody neďaleko pobrežia Jimbaran. K ďalším možnostiam patrí bodyboarding, windsurfing, kajaky a paddleboarding, alebo môžete jednoducho leňošiť na súkromnej pláži Coconut Grove.

Fitness – Vo Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay nájdete štúdio pre aerobik s odpruženou podlahou či plne vybavenú posilňovňu s činkami, zariadením pre kardio tréning a s mnohými TV monitormi pre spestrenie cvičení. Profesionálny tréner Vám pomôže správne posilňovať, môže Vám poskytnúť fitness poradenstvo či navrhne špeciálny tréningový program priamo Vám na mieru. Fitness centrum ďalej ponúka boogie-boarding, strečing, kajaky v zálive, kurzy plachtenia, windsurfing, meditácie, jógu a ďalšie. Za aktivity môžu byť účtované poplatky.

Tenis – Povzbuďte svoje deti a odohrajte rodinný zápas v duchu fair-play alebo sa odhodlajte navštíviť niekoľko tenisových lekcií. Rezort je vybavený kurtom s umelou trávou a osvetlením. Je k dispozícii denne aj pre tenisové lekcie.

Plážové hry – Vydajte sa na pláž v časti kokosového hája Coconut Grove, ktorý je súkromnou časťou rezortu a užite si chvíle v prostredí jemného piesku a tieni paliem. Môžete tu hrať bedminton, plážový futbal alebo pétanque (bocce).

Bazén s nekonečným okrajom – Vody bazénu s nekonečným okrajom sa akoby miešali so zálivom Jimbaran. Užite si osvieženie v prostredí s kamennou terasou a dostatkom priestoru pre ležadlá a slnečníky. Kľudná atmosféra je ideálna pre dospelých. K dispozícii je pre hostí aj občerstvenie v podobe zmrzliny, čerstvého ovocia, vody, osviežujúcich uterákov a tiež krémov na opaľovanie. Môžete tiež požiadať o občerstvenie a nápoje z vedľajšieho Pool Terrace Café.

Nižšie položený bazén s vodopádom – S pozadím kaskádového vodopádu z bazénu s nekonečným okrajom, ktorý sa nachádza o úroveň vyššie, je tento bazén perfektným miestom pre deti všetkýchch vekových kategórií. Dospelí tu môžu relaxovať v bazénikoch s teplou aj studenou vodou. Pre hostí je k dispozícii zmrzlina, čerstvé ovocie, voda, osviežujúce uteráky a opaľovací krém.

Prechádzka záhradou – Rezort Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay je známy pre svoje svieží záhrady, ktoré sa rozprestierajú po celom rezorte. Stretnite jedného z tunajších hlavných záhradníkov a vydajte sa s ním na cestu záhradou, pričom Vám porozpráva mnohé zaujímavosti o viac ako 200 miestnych rastlinných druhoch.

Aktivity mimo rezort – Spravte si z rezortu základňu pre romantické dobrodružstvo na Bali. Poloha hotela je vhodná pre objavovanie mnohých neďalekých atraktivít. Personál na recepcii Vám navyše ochotne pomôže s organizáciou akýchkoľvek výletov, aby ste mali možnosť spoznať tento tropický raj. Medzi výlety patrí:

 • chrám Uluwatu,
 • jazda na bicykli,
 • obedový piknik,
 • výlet na pláž so surfovaním,
 • výlet súkromnou loďou na ostrov Lembongan,
 • plavba pri západe slnka,
 • výlet do prírody terénnym vozidlom a
 • trek na horu Bakur.
  Kúpele

  Krásne záhradné prostredie s kulisou pláže je vlastné pre kúpele vo Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay, ktoré oslavujú liečivé a čistiace schopnosti vody. V atmosfére, ktorá je svieža, otvorená a povzbudzujúca, Vás intuitívna starstlivosť Four Seasons privedie do hlbokého stavu uvoľnenia a trvalej wellness pohody. V kúpeľoch hotela existuje ponuka špeciálnych rituálov, ktoré sú inšpirované rôznymi vlastnosťami vody. Ďalej do ponuky patrí niekoľko pripravených kúpeľných programov, ktoré zahŕňajú niekoľko procedúr. Je tu tiež možnosť ajurvédskeho liečenia.

  Ako morský vánok hladí Vašu pokožku a jemný zvuk vĺn navodzuje ukľudňujúcu atmosféru, budete si užívať maximálnu starostlivosť v slamenej chatke na okraji zálivu Jimbaran. Procedúry pri oceáne sú ideálne tak pre jednotlivcov, ako aj pre páry.

  K typom masáží patrí:

  • balijská masáž,
  • masáž Rwa Binda,
  • masáž s tropickou magnóliou,
  • harmonická,
  • masáž Ku Nye,
  • hĺbková masáž,
  • aromatická masáž či
  • orientálna masáž.

  K dispozícii sú aj procedúry vyložene pre páry, pri ktorých si so svojou polovičkou užijete dokonalú relaxáciu a uvoľnenie. Kúpele disponujú aj kozmetickými službami, telovými zábalmi a peelingami, kaderníckymi službami, manikúrou a pedikúrou, krémovými kúpeľami či jógou.

  Karmický očisťujúci rituál – Spoznajte ostrov Bali a spirituálnu stranu zálivu Jimbaran s mnohými autentickými zážitkami. Vaše cesta oživenia začína tradičnou „zvukovou kúpeľou“ v sprievode balijských gongov, ktorými profesionálni liečitelia ukľudnia Váš nervový systém a privedú Vás do stavu absolútneho kľudu. Doprajte si balijskú masáž s jemnými a účinnými technikami nasledovanou ukľudňujúcim sedením s jógou so skutočným majstrom, spievaním a meditáciou. Miestny rezidentný kňaz potom dokončí duchovné okamihy pomocou tradičných obradov, kadidla, kvetín a hinduistickej svätenej vody. Budete sa cítiť znovuzrodení a pripravení na objavovanie okolia a užívanie si tropickej dovolenky.

Deti v hoteli Four Seasons Jimbaran *****

Detský klub Jimba – Pre deti vo veku od 5 do 12 rokov ponúka klub Jimba zábavu, objavovanie a dobrodružstvo. Každý deň je k dispozícii iná téma od „Pirátov z Jimba“ a „Master Chef“ až po „Stroskotancov“. Jimba Club predstavuje bezpečné a priateľské miesto pre najmenších hostí, aby mohli relaxovať, spoznávať balijskú kultúru prostredníctvom interaktívnych činností a užívať si zábavu. Deti mladšie ako 4 roky sú tu vítané tiež, ale len v sprievode rodičov. Program v klube je závislý na počasí a súhlase rodičov. K dispozícii je aj možnosť detského menu v reštaurácii Sundara (za príplatok) a tiež babysitting 24 hodín denne (za príplatok).

Mapa - Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recezie hotela Four Seasons Resort Bali at Jimbaran Bay *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.