Maya Ubud Resort and Spa *****

Bali

Romantické útočisko v bujnej balijskej prírode

Osobne
sme
bývali

Hotel Maya Ubud Resort and Spa *****

Lokalita Bali, Ubud | Zobraziť mapu
Strava Raňajky | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Nezapomenutelné výhledy na údolí Ubud. Romantické útočiště. Nevšední bazény.
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Maya Ubud Resort and Spa ***** Bali

Maya Ubud Resort & Spa je usadený medzi údolím rieky Petanu a zelenajúcimi sa ryžovými poľami oblasti Peliatan. So 108 luxusnými izbami a súkromnými vilami s bazénom si tu užijete bezkonkurenčné okamihy v tropickom prostredí, ktoré sa nachádza približne hodinu jazdy od medzinárodného letiska.

Možnosti stolovania a stravovania zahŕňajú medzinárodnú a regionálnu kuchyňu vrátane zdravých kúpeľných pokrmov či večerí s kultúrnymi predstaveniami. Doprajte si celodennú ponuku stravovania s ázijskými špecialitami z Thajska, Japonska, Číny, Indie či Indonézie. K dispozícii sú aj príjemné bary a vonkajšie priestory s autentickou atmosférou.

Kúpele Spa at Maya sú situované pozdĺž rieky a disponujú dvojitými aj samostatnými súkromnými pavilónmi pre procedúry. Užijete si tu revitalizačnú starostlivosť, ktorá osvieži telo aj dušu. Navyše môžete relaxovať na prekrásnej terase na brehu rieky.

K rekreačnému vybaveniu rezortu patria dva bazény, tenisový kurt, golfové jamkovisko, pavilón pre jogu a posilňovňa. Môžete sa tiež vydať na túru do okolitých dedín, prejsť sa prekrásnou prírodou alebo si užiť horskú jazdu na bicykli. Kyvadlová doprava potom spája rezort s mestom Ubud.

Rezort bol navrhnutý oceňovaným architektom Budiman Hendropurnomo, ktorý priestory obdaril kombináciou tradičných a moderných rysov v oblasti designu. Nenájdete tu žiadne zložité balijské obrazy, masky či sochy, ale budete môcť obdivovať starodávny koncept prepojenia krajiny a architektúry.

Celkový návrh je inšpirovaný autentickými balijskými tradíciami dedín nachádzajúcich sa od severu až k juhu. Je tu prepojených niekoľko tém ako hory, ríše bohov (kaja), okolitých morí či oblasti démonov.

Centrálny peší chodník prepája všetky dôležité miesta v rezorte od lobby až po kúpele. Vily a ďalšie kategórie ubytovania sú potom umiestnené po jeho stranách a vytvárajú tak akúsi balijskú dedinu. Koncept rezortu Maya Ubud je oslavou balijského dedičstva a kultúry.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite (48 m²) sú otočené smerom k horám, alebo k údoliu rieky Petanu. Západné krídlo potom ponúka pohľady na ryžové terasy Peliatanu...

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytuje dva súkromné balkóny s výhľadom na ryžové terasy alebo rieku Petanu...

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) sa pýši vonkajšou vírivou vaňou, Balijskou záhradou a terasou. Užite si posteľ king (2×2 m) s nebesami a sieťovanými závesmi, alebo dve oddelené lôžka, ..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Maya Ubud ponúka veľa možností na vychutnanie si kvalitných pokrmov s pohárom lahodného drinku. Môžete si vybrať podľa svojej nálady. K dispozícii sú ako bohaté raňajky formou bufetu, tak večere pri sviečkach vhodné k zvláštnym a nezabudnuteľným okamihom.

Maya Sari je špeciálnou reštauráciou rezortu Maya Ubud a ponúka ako vnútorné, tak vonkajšie stolovanie na terase s prvotriednymi službami. Môžete si tu dopriať delikátne pokrmy od raňajok až po večere. Luxusný bufet pri svitaní je obohatený o pozadie hmlistého balijského rána v údolí. Večera potom evokuje pocit elegancie s miestnym aj medzinárodným menu á la carte. K dispozícii je aj starostlivo vybraný vínny lístok a tiež mnoho ďalších nápojov. Otváracia doba: raňajky, 7:00 - 11:00, večera, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovatívnou ázijskou reštauráciou, ktorá ponúka autentický štýl teppanyaki. Menu zahŕňa špeciálne regionálne pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozrejme z Indonézie. Zvoľte si svoju preferovanú úroveň korenia a vychutnajte si jedlo s osviežujúcim nápojom v prostredí, ktoré sa otvára k fontáne a záhradám. Otváracia doba: momentálne nedostupná.

Vydajte sa výťahom dole až na úroveň kúpeľov Spa at Maya a objavte kamenný bazén s nekonečným okrajom v spoločnosti River Café. Nachádza sa nad brehom rieky Petanu a predstavuje miesto na ľahké občerstvenie či lahodné obedy. Dostane sa vám pozorná starostlivosť pri vyberaní a servírovaní lahodných pokrmov a šalátov. Navyše si tu môžete pochutnať aj na najlepšej pizzi v Ubud. Otváracia doba: denne, 10:00–18:00

Poslednou možnosťou na posedenie je Tree Bar. Pýši sa tradičnou slamenou strechou a uvoľnenou atmosférou s krásnymi výhľadmi. Okrem drinkov si tu môžete dopriať aj ľahké občerstvenie. Otváracia doba raňajky à la carte: 7:00–11:00, obed a večera: 11:00–22:00 popoludňajší čaj: 16:00–17:00

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii DELUXEA stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Bali sa špecializujeme už mnoho rokov a ostrov poznáme dokonale. Už 15 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Bali opakovane navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne poradiť na základe osobných skúseností a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Kategórie a vybavenosť izieb Maya Ubud Resort and Spa

Vydajte sa do rezortu, ktorý ponúka tradičné ubytovanie obohatené o moderné vybavenie. K dispozícii budete mať jednotlivé balijské vily a izby, ktoré na vás zapôsobia očarujúcim dojmom. Predstavte si všetok komfort, vybavenie a vymoženosti, ktoré by ste tu len mohli očakávať.

Návštevníci so špeciálnymi potrebami môžu byť ubytovaní blízko výťahu na poschodí s lobby. Ubytovanie vo vilách je tiež bezbariérové a disponuje dostatočným priestorom na manipuláciu vo vnútri aj mimo vily. Pre handicapovaných hostí sú dostupné aj verejné priestory ako hotelové lobby, Tree Bar či reštaurácie Maya Sari a Rasa Bulan. Hlavný vstup do lobby je vybavený špeciálnou rampou.

V interiéroch sú použité prírodné materiály, ktoré poslúžili na vytvorenie jedinečného priestoru. V nábytku sú zakomponované aj mnohé staré predmety, ktoré dodávajú miestu tú pravú atmosféru. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, farebnou satelitnou televíziou, telefónom s IDD, chladničkou/minibarom, elektronickým trezorom, zariadením na prípravu kávy či čaju, fénom, súkromným balkónom a WiFi.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Impressive Forest Suite

Impressive Forest Suite foto

Impressive Forest Suite (48 m²) sú otočené smerom k horám, alebo k údoliu rieky Petanu. Západné krídlo potom ponúka pohľady na ryžové terasy Peliatanu. Môžete tu využívať vstupnú halu, balkón a kúpeľňu s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Ďalej potom máte k dispozícii posteľ veľkosti king (2×2 m) alebo dve oddelené lôžka, (1×2 m). Každá izba môže ubytovať tretiu osobu na prístelke. Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby. Maximálna kapacita: 4 dospelé osoby.

Impressive Forest Corner Suite

Impressive Forest Corner Suite foto

Impressive Forest Corner Suite (56 m²) poskytuje dva súkromné balkóny s výhľadom na ryžové terasy alebo rieku Petanu. V pokojnom prostredí sa môžete kochať krásou sviežeho riečneho údolia. Tiež máte k dispozícii posteľ veľkosti king (2×2 m) alebo dve oddelené lôžka, (1×2 m). Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby. Maximálna kapacita až 4 dospelé osoby.

Heavenly Jacuzzi Villa

Heavenly Jacuzzi Villa foto

Heavenly Jacuzzi Villa (245 m²) sa pýši vonkajšou vírivou vaňou, Balijskou záhradou a terasou. Užite si posteľ king (2×2 m) s nebesami a sieťovanými závesmi, alebo dve oddelené lôžka, (1×2 m). Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby. Maximálna kapacita až 4 dospelé osoby.

Heavenly Pool Villa

Heavenly Pool Villa foto

Heavenly Pool Villa (360 m²) poskytuje súkromný bazén (14m²×1,2m²), vonkajšiu dažďovú sprchu a Balijskú záhradu a terasu. K dispozícii sú prepojené vily. Ďalej potom máte k dispozícii posteľ veľkosti king (2×2 m) alebo dve oddelené lôžka, (1×2 m). Maximálna kapacita až 4 dospelé osoby, možnosť 1 prístelky (za príplatok). Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby.

Heavenly Two Bedroom Pool Villa

Heavenly Two Bedroom Pool Villa foto

Haevenly Two Bedroom Pool Villa (385 m²) sa pýši súkromným bazénom (21m²×1,2m²), vonkajšou vírivkou a Balijskou záhradou a terasou. Ubytuje až 8 dospelých osôb, k dispozícii až 2 prístelky (za príplatok). Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby.

Maya Presidential Villa

Maya Presidential Villa foto

Maya Presidential Villa (950 m²) disponuje kompletne vybavenou kuchyňou, súkromným bazénom (30m²×1,2m²), vonkajšou dažďovou sprchou, a oddelenou obývacou izbou pre malé akcie. Ubytuje až 8 dospelých osôb, k dispozícii sú 2 prístelky (za príplatok). Detská postieľka je k dispozícii v prípade potreby.

Pláž a more

Rezort Maya Ubud neponúka vlastnú pláž. Nachádza sa v srdci tropických záhrad, nad údolím, ktoré pretína rieka Petanu.

Online cena a slevy Maya Ubud Resort and Spa *****

Profi foto hotela Maya Ubud *****

Naše foto hotela Maya Ubud *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Maya Ubud Resort and Spa

Maya Ubud ponúka veľa možností na vychutnanie si kvalitných pokrmov s pohárom lahodného drinku. Môžete si vybrať podľa svojej nálady. K dispozícii sú ako bohaté raňajky formou bufetu, tak večere pri sviečkach vhodné k zvláštnym a nezabudnuteľným okamihom.

Maya Sari je špeciálnou reštauráciou rezortu Maya Ubud a ponúka ako vnútorné, tak vonkajšie stolovanie na terase s prvotriednymi službami. Môžete si tu dopriať delikátne pokrmy od raňajok až po večere. Luxusný bufet pri svitaní je obohatený o pozadie hmlistého balijského rána v údolí. Večera potom evokuje pocit elegancie s miestnym aj medzinárodným menu á la carte. K dispozícii je aj starostlivo vybraný vínny lístok a tiež mnoho ďalších nápojov. Otváracia doba: raňajky, 7:00 - 11:00, večera, 18:30 - 22:00

Rasa Bulan je inovatívnou ázijskou reštauráciou, ktorá ponúka autentický štýl teppanyaki. Menu zahŕňa špeciálne regionálne pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozrejme z Indonézie. Zvoľte si svoju preferovanú úroveň korenia a vychutnajte si jedlo s osviežujúcim nápojom v prostredí, ktoré sa otvára k fontáne a záhradám. Otváracia doba: momentálne nedostupná.

Vydajte sa výťahom dole až na úroveň kúpeľov Spa at Maya a objavte kamenný bazén s nekonečným okrajom v spoločnosti River Café. Nachádza sa nad brehom rieky Petanu a predstavuje miesto na ľahké občerstvenie či lahodné obedy. Dostane sa vám pozorná starostlivosť pri vyberaní a servírovaní lahodných pokrmov a šalátov. Navyše si tu môžete pochutnať aj na najlepšej pizzi v Ubud. Otváracia doba: denne, 10:00–18:00

Poslednou možnosťou na posedenie je Tree Bar. Pýši sa tradičnou slamenou strechou a uvoľnenou atmosférou s krásnymi výhľadmi. Okrem drinkov si tu môžete dopriať aj ľahké občerstvenie. Otváracia doba raňajky à la carte: 7:00–11:00, obed a večera: 11:00–22:00 popoludňajší čaj: 16:00–17:00

Šport a wellness hotela Maya Ubud *****

Maya Ubud Resort vám zaručí, že sa počas svojej dovolenky nebudete nudiť, ani minútku. Ponúka nasledujúce aktivity a zariadenia:

Fitness centrum. Plne klimatizované priestory fitness centra disponujú prvotriednym vybavením na cvičenie, ktoré umožňuje hosťom udržiavať sa v kondícii aj pri dovolenke v tropickom raji. Vo fitness centre vám bude k dispozícii aj osobný tréner.

Bazény. Dva bazény v lesnej zeleni sa rozprestierajú na svahu nad riečnym údolím. Pre hostí víl Deluxe, Duplex a Presidential sú k dispozícii súkromné bazény. Užite si chvíle v tomto prostredí, ktoré je akoby zavesené medzi nebom a údolím.

Tenis. Zahrajte si tenis na uvoľnenie tela a pocit uspokojenia a duševnej pohody z fyzickej námahy. Tenisové zariadenie rezortu ponúka možnosť na precvičenie vášho podania aj voleja. K dispozícii je tenisový kurt s tvrdým povrchom s osvetlením, rakety a loptičky a taktiež partneri pre hru na vyžiadanie.

Štúdio jogy. V hornej časti fitness centra sa nachádzajú priestory o veľkosti 187 m², ktoré poskytujú excelentné podmienky pre jogu v pokojnej atmosfére s ohromujúcimi výhľadmi na hotelové záhrady a priľahlé ryžové terasy.

Ďalšie aktivity zahŕňajú: kurzy varenia, piknik na brehu rieky, prechádzky prírodou, meditácie, výlety do okolitých dedín, jazdu na bicykli, splavovanie divokej vody, návštevu vodného a safari parku a slonieho safari parku i zhliadnutie hry Legenda o balijskej bohyni v divadle.

Kúpele Spa at Maya. Vyvažovanie ľudských zmyslov prostredníctvom holistickej harmónie dostáva úplne nový rozmer v kúpeľoch Spa at Maya. Od jednoduchých terapií až po tie najrozsiahlejšie zmyselné zážitky – o to všetko sa postarajú kvalifikovaní a starostliví terapeuti, ktorí majú jeden cieľ – vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre hostí. Samotné kúpele sú prísľubom niečoho špeciálneho. Vďaka výťahu zostúpite do nižších polôh rezortu nad hladinou rieky a ocitnete sa v tajomnej wellness oblasti plnej neutíchajúcej starostlivosti. Údolie rieky oplýva úplným pokojom s upokojujúcimi zvukmi rozľahlej prírodnej krajiny.

Z centrálneho pavilónu vedú chodníčky cez sviežu zeleň do jednotlivých menších pavilónov s lehátkami a ďalším vybavením na relaxáciu s vaňou, vonkajšími sprchami a toaletami po procedúrach. S výhľadom na dažďový prales na jednej strane a na vertikálne záhrady na strane druhej predstavujú tieto pavilóny osobné útočisko, v ktorom si užijete tie najlepšie kúpeľné služby s masážami a najrôznejšími relaxačnými a liečebnými procedúrami.

V kúpeľnom menu figuruje aj starostlivosť o tvár či manikúra a pedikúra. K dispozícii sú procedúry ako reflexológia, zábaly nôh, telový peeling a ďalšie. Dostane sa vám tej najlepšej starostlivosti od profesionálnych terapeutov, ktorí využívajú len prvotriedne kúpeľné produkty.

Relaxačný kúpeľný zážitok si môžete užiť aj v súkromí vlastnej izby či vily s osobným terapeutom. Tieto zážitky Vás zahalia do pocitu relaxácie, revitalizácie, obnovy a osvieženia a doprajú vám užívať si úplný pocit eufórie.

Mapa - Maya Ubud Resort and Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Bali do hotela Maya Ubud Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maya Ubud Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Vendula Kudelová
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recezie hotela Maya Ubud Resort and Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Bali

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.