DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Golfová hřiště ve Spojených Arabských Emirátech

Rýchla kalkulácia hotela

Dubaj
Odlet
Noci v hoteli
JA The Resort - JA Beach Hotel
Hotel

Pro hotel JA The Resort - JA Beach Hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JA The Resort - JA Beach Hotel.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

 

Golf a golfové ihriská v Spojených Arabských Emirátoch

Dubai je rajom pre golfových priaznivcov. Po poznávaní rušného mesta, slnení sa na plážach a vzrušujúcom zážitku z Desert safari, sa vydajte na úplne odlišné zelené duny. Príďte oceniť niektoré zo svetovo známych golfových ihrísk. Tieto golfové ihriská sú perfektné pre konanie svetových turnajov, niektoré boli navrhnuté skutočnými medzinárodnými majstrami, ako sú Colin Montgomerie, Ernie Els a Greg Norman.

Väčšina golfových ihrísk sa nachádza na okraji Dubaja, aby mohli ponúkať kľudné a malebné prostredie pre hru. Zahrajte si medzi čistými vodami kanálov a jazierok obklopenými palmami. Dubaj je vhodnou destináciou pre celoročný golf. Pokiaľ chcete uniknúť spalujúcim horúčavám, obzvlášť v letnej sezóne využite jedinečnú príležitosť hrať pod umelým osvetlením. Radu golfových klubov ponúka nočný golf – Night Golfing.

Ihrisko priamo v meste Dubaj

Zahrajte si v najznámejších a najväčších golfových kluboch Dubaja, kam patrí: 

 

Emirates Golf Club

Prvé ihrisko svetového merítka určené pre šampionáty na Blízkom východe je situované na okraji Dubaja a je skutočnou zelenou oázou. Dve nádherne vytvarované ihriská vyzývajú všetkých náruživých hráčov. Klub bol vybraný ako dejisko turnaja Dubai Desert Classi v roku 2004. Jedno 18 jamkové ihrisko sa volá Majlis, na počesť prvného ihriska na Blízkom východe je pomenované podľa tradičnej miestnosti každého arabského domu, ktoré je dejiskom stretávania sa rodiny a známych. Druhé ihrisko sa volá Wadi, čo je v preklade údolie, pomenované podľa výrazného rázu krajiny ihriska.
Hlavná budova „Clubhouse“ je výraznou ikonou v golfovom svete a je vybudovaná v štýle tradičných beduínskych stanov. Ďalším vybavením klubu je päťhviezdičková reštaurácia, 3 jamková golfová akadémia, vyučovacie centrá s najmodernejšou technológiou analýzy švihu, bazény, posilňovňa, squash, tenisové kurty, futbalové ihrisko a obchod s vybavením.
Všetci hráči musia mať handicap 28 a menej pre mužov a 45 a menej pre ženy. Vyžadované sú trička s golierikom a golfové šortky alebo nohavice.

dubaj-novy-web-042.jpg 
 

 

Dubai Creek & Yacht Club

Otvorené v roku 1993 ako druhé Dubajské svetové ihrisko a športovný a zábavný areál s rozlohou 80 hektárov. Postavený na brehu rieky Creek priamo v starom centre mesta, veľmi blízko k medzinárodnému letisku.
Sú tu dve ihriská, jedno 18 jamkové v krásne upravenom prostredí vodných plôch, datľových a kokosových paliem a druhé 9 jamkové spolu s plne vybaveným školiacim centrom. Hlavná budova je dominantou mesta, ktorú je možné vidieť z rady miest pozdĺž rieky, predovšetkým z protiľahlého najväčšieho parku Dubaje Creek Park. Je navrhnutá v tvare plachetnice tradičných arabských lodí a pripomína významnú námornú tradíciu mesta. Je vystavaná do výšky 45m.
Oddelený jachtársky klub pripája akvárium, šesť reštaurácií, z ktorých jedna sa samozrejme špecializuje na morské plody a vychádzkové mólo pozdĺž rieky. Návštevníci sú vítaní platiť na báze „pay-as-you-play“.
Hráči musia mať handicap 28 a menej pre mužov a 45 a menej pre ženy. Hráči by mali dodržiavať predpísaný dress code.

dubaj-novy-web-041.jpg 
 

Ihrisko na okraji Dubaja 

 

Jebel Ali Golf Resort

Golf club v nádhernom rezorte Jebel Ali Beach Hotel, kde budete hrať v prostredí stromov a kríkov a budete obklopení mnohými druhmi exotických vtákov, ako je páv, prepelica či perlička. Ihrisko v sebe spája výborné golfové vybavenie spolu s pohostinnosťou a radou ďalších voľno časových aktivít. Ponúka 9 jamkové ihrisko. 5 jamiek je krásne zakomponovaných do prostredia soľného jazera s tromi drevenými mostami.
Medzi ďalšie vybavenie klubu patrí obchod s profesionálnym vybavením, video analýza švihu a 8 reštaurácií. Ďalšími aktivitami, ktoré môžu byť zorganizované pre jednotlivcov či skupinu sú rybárčenie, vodné športy, streľba, jazda na koni, tenis, gulečník a bazén. Návštevníci sú vítaní a môžu platiť na báze pay-as-you-play. Golfoví hráči s licenciou či oficiálnym handicapom sú vítaní pre hru na ihrisku, začiatočníkom nie je dovolená hra na ihrisku, ale môžu si zakúpiť lekcie alebo používať skúšobné príslušenstvo. Golfové oblečenie je vyžadované a rezervácie vopred sú nevyhnutné.

 dubaj-novy-web-043.jpg
 

 

Arabian Ranches Golf Club

Arabian Ranches sa nachádza v rezidentskej štvrti na okraji mesta a je vhodnou alternatívou pre golfové ihriská v meste. Unikátne ihrisko postavené priamo uprostred púšte, využíva prírodné zakrivenie krajiny a je navrhnuté podľa Ian Baker-Finch v spolupráci s Nicklaus Design.
18 jamkové ihrisko rozkladajúce sa na 7 092 yardoch. Každé golfové vozítko je vybavené GPS, ktoré určuje presnú pozíciu vozítka vzhľadom k stredu ihriska. Hlavná budova postavená v španielskom koloniálnom štýle ponúka krásny výhľad z terasy na ihrisko a okolitú púšť. Okrem iného ponúka ubytovanie v 11 luxusných izbách, krásne zariadených a s výhľadom na ihrisko a jazierka. Nájdete tu aj golfový obchod s najmodernejším vybavením. Dve konferenčné miestnosti sú ideálnym miestom pre pracovnú prezentáciu a schôdzky pred či po golfovej hre. Pracuje tu profesionálne vyškolený tím trenérov golfu. Návštevníci sú vítaní a je odporúčané si hru rezervovať dopredu.
Handicap hráčov musí byť 28 a menej pro mužov a 36 a menej pre ženy. Z dôvodu bezpečnosti nie je dovolené ne-hráčom sprevádzať hráčov po ihrisku. Je vyžadované vhodné golfové oblečenie spolu s golfovými topánkami.

 dubaj-novy-web-040.jpg
 

Špeciálne golfistami navrhnuté ihrisko

Rada známych medzinárodných golfistov bola okúzlena moderným rázom mesta, čo ich viedlo k nápadu podieľať  sa na designe ihrísk a tým im vtisknúť svoj osobný ráz. Tým vznikol trend navrhovania zelených dún priamo golfistami. Zahrajte si na jednom z takých ihrísk: 

 

The Montgomerie, Dubai

Toto golfové ihrisko je skvelým príkladom úspešnej spolupráce medzi golfovým šampiónom Colin Montgomerie a architektom golfových ihrísk Desmond Muirhead. Výsledkom je 200 akrové ihrisko s 14 jazerami a 72 pevnosťami. Nachádza sa v prestížnej štvrti Emirates Hills Residential Estate. Svojou charakteristikou je výzvou pre hráčov všetkých úrovní.
18 jamkové ihrisko sa tiež pýši niekoľkými unikátmi a to, že sa jedná o svetovo najväčšie zelené ihrisko, je vytvarované v tvare SAE a haďou jamkou. Taktiež je vybavené 9 jamkovým krytým cvičným ihriskom. Rada svetových trénerov tu ponúka individuálne kurzy alebo dlhodobé odborné vedenie. Academy Restaurant ponúka možnosť občerstvenia od 6:30 do neskorých večerných hodín. Členstvo v klube je obmedzené len na určitý počet, všetci návštevníci sú vítaní.
Hráči musia spĺňať handicap menší ako 28 pre mužov a pre ženy menší ako 45. Hráči musia dodržiavať dress code, ktorým je elegantné golfové oblečenie.

 dubaj-novy-web-044.jpg
 

 

Al Badia Golf Course

Veľkolepé 18 jamkové ihrisko, dejisko rady šampionátov, bolo navrhnuté známym golfových architektom Robert Trend Jones II. Postavené na brehu rieky prechádzajúce srdcom Dubaja Dubai Creek skvele zakomponovalo všetky vodné plochy do svojho úžasného vzhľadu. Postavené pre všetky úrovne hráčov poskytuje odmena zaručené potešenie z hry všetkým hráčom. Jeho autor sa inšpiroval námetom oázy a je navrhnuté na koncepte „rieky piesku“ a formuje okolie mestskej časti Festival City.
Rozkladá sa na 7 220 yardoch, zdobí ho 11 jazier a rada malých rybníčkov a ponúka pohľad na siluetu mesta. Aj jeho umiestnenie je veľmi atraktívne so svojou vzdialenosťou od letiska a Deira City Centre len 10 min. Ponúka lekcie golfu, je vybavené reštauráciami a butikom „Golf Villa“, ktorý Vám poskytne relaxujúci golfový zážitok. Členstvo je exkluzívne ponúknuté limitovanému počtu hráčov, počet hostí je tiež limitovaný, rezervácia vopred je nevyhnutná.
Hráči musia mať handicap nižší ako 28 pre mužov a 36 pre ženy. Dress code je vyžadovaný a to elegantný golfový vzhľad so špeciálnymi golfovými topánkami.

The Dunes

Nachádza sa v Dubai Sports City a je dielom prvotriedneho golfistu Ernie Els a Troon Golf, svetového vodcu v managemente, marketingu a vývoji golfových ihrísk. 7 452 akrov zelene so 60 pevnosťami predstavuje priateľské ihrisko pre každodennú hru, ktoré sa rázom môže zmeniť v ihrisko vhodné pre svetový turnaj. 

 

Golfové ihriská v ostatných Emirátoch

The Abu Dhabi Golf Club

Domovom pre golfové šampionáty konané v Abu Dhabi je práve Abu Dhabi Golf Club (ADGC). Ponúka 27 jamiek na prvotriednom golfovom ihrisku. Aj ne-hráči sú vítaní v rade reštaurácií a baroch v klube.

Yas Links Golf Course

Ihrisko opäť v Abu Dhabi navrhnuté americkým architektom Kyle Phillips predstavuje a ponúka výzvy, o ktorých všetci golfisti snívajú. Nachádza sa na ostrove, ktorý samotný predstavuje bohatý ekosystém vtáctva a morského života, čo vytvára ideálne podmienky pre krásne prostredie pre hráčov. Ponúka možnosť tréningu ako pre členov v súkromnom oddelení, tak aj pre hostí. Taktiež má odpalové miesta v tieni s vetrákom a dve vnútorné štúdia pre nácvik švihu.

Tower Links Golf Club

Tower Links Golf Club sa nachádza v Emiráte Ras Al Khaimah vystavaný v krásnej prírodnej rezervácii. Ponúka tak 18 jamkové, ako aj 9 jamkové ihrisko a radu školiacich príslušenstiev nachádzajúcich sa vnútri, využiteľných hlavne v letných horúcich mesiacoch.

Hatta Fort Golf Course

Tento horský rezort, hodinu cesty od Dubaja, ponúka minigolf s 18 jamkami a 9 jamkový zábavný „cross-country“ kurz. Hodiny golfu sú možné na vyžiadanie.

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.