Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Fidži

Oceňovaný hotel s ideálnym prostredím pre potápanie

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Lokalita Fidži, Vanua Levu, Savusavu | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Ekologicky zameraný hotel Spoznajte podmorský svet s morskými biológmi Pokojná zátoka

Popis hotela Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort ***** Fidži

Oceňovaný päťhviezdičkový rezort Jean-Michel Cousteau Fijii je jednou z najznámejších destinácií v južnom Pacifiku určených pre dovolenku. Nachádza sa na ostrove Vanua Levu na 17 akroch kokosových plantáží a poskytuje luxusné ubytovanie s výhľadom na kľudné vody zátoky Savusavu Bay.

Veľmi obľúbeným hotelom sa stal pre rodiny, milovníkov potápania, ale aj pre tých, ktorí chcú stráviť romantickú dovolenku či medové týždne. Skvelo prežitý pobyt tu ale nájde každý, kto ocení čarovné okolie, výnimočné jedlo a radu ekologicky šetrných aktivít. Jean-Michel Cousteau Fijii Resort je jediným rezortom, ktorý zamestnáva morských biológov na plný úväzok. Tí potom pomáhajú hosťom spoznať podmorský svet Fidži.

Žiadny iný luxusný rezort na Fidži nespája relaxáciu a pôžitok s takým množstvom ekologických aktivít.

Jean-Michel Cousteau Fiji Resort bol ocenený ako najlepšie svetové hotelové stredisko pre potápanie.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Gardenview Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 8 Bure)

Gardenview Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 8 Bure)

Táto kategória ubytovania ponúka výhľad na tropickú zeleň, pestrofarebné kvetiny a iné exotické rastliny. Priestranné Bure sú vybavené terasou, manželskou posteľou a dennou váľandou...

Oceanfront Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 7 Bure)

Oceanfront Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 7 Bure)

Ponúka súkromie a krásny výhľad na oceán. Priestranné Bure sú vybavené terasou, manželskou posteľou a dennou váľandou...

Oceanfront 2-bedroom Bure (46 m2 + terasa 14 m2, 2 Bure)

Oceanfront 2-bedroom Bure (46 m2 + terasa 14 m2, 2 Bure)

Ideálne ubytovanie pre štvor až päťčlenné rodiny, ktoré hľadajú výhľad na oceán, pohodlie a súkromie. Bure ponúka 2 spálne a menší priestor pre posedenie v hlavnej spálni...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Oceňované pokrmy z kuchyne rezortu sú servírované v otvorených priestoroch s výhľadom na more pod 18 metrovou chrámovou strechou. Reštaurácia sa špecializuje na súčasnú fidžijskú, juhopacifickú a medzinárodnú kuchyňu doplnenú o bohatý výber kvalitných vín. Bar s výhľadom na oceán a bazén ponúka exotické a nealkoholické drinky, víno a pivo. Za malý poplatok Vám bude v ostrovnej reštaurácii umožnený prístup k vysokorýchlostnému bezdrátovému internetu.

Každý týždeň sú na programe dve akcie v podobe tradičných fidžijských hodov Lovo a mongolského barbecue.

Počas hodiny koktejlov a pri večeri Vás každý deň zabaví miestna skupina „Beach Boys“ miestnymi aj americkými pesničkami.

Starlight at Pier's End – Vychutnajte si večeru na samotnom konci plážového móla. Pri západe slnka alebo pri svite sviečok a hviezd Vás budú obklopovať vody mora Koro. Nutnosťou je rezervácia, ktorá závisí na obsadenosti reštaurácie.

Dine-Out Bures – Ďalšia možnosť pre páry, ktoré hľadajú miesto pre intímnu a romantickú večeru. Idylické prostredie slamených striech sa nachádza pozdĺž pobrežia.

Fiji Island Escape – Nastal ten pravý čas užívať si atmosféru ostrova, ktorý bude celý patriť len Vám. Idylický ostrov vyhradený na deň plný romantiky a skvelého jedla vo Vás bude evokovať nepopísateľné pocity. Kuchár Vám pripraví gurmánsky fidžijský piknikový obed s chladenou fľašou šampanského a vo dvojici sa vydáte na „vlastný“ ostrov Naviavia. Pokiaľ Vám romantika bude málo, môžete si so sebou vziať vybavenie na šnorchlovanie alebo kajaky.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Domovom tohto rezortu rozkladajúceho sa na 17 akroch je malá kokosová plantáž. Ubytovanie je poskytované v 25 priestranných Bure. Materiály ako drevo a slama poskytujú súkromné a pohodlné bungalovy, pričom každý typ ubytovania ponúka ratanový nábytok, manželskú posteľ s matracom na mieru, malé posedenie so stolom, stropný ventilátor a terasu s výhľadom na záhradu alebo oceán. Kúpeľne sú vybavené talianskymi dlaždicami, dvojitým umývadlom, oddelenými sprchami a sušičom vlasov. K ostatnému vybaveniu patrí minibar, francúzske zariadenie na prípravu kávy, prepychové župany a tropické kvetiny. Telefón ani TV nie sú k dispozícii za účelom zachovania maximálne pokojného prostredia.

 

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Gardenview Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 8 Bure)

Gardenview Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 8 Bure) foto

Táto kategória ubytovania ponúka výhľad na tropickú zeleň, pestrofarebné kvetiny a iné exotické rastliny. Priestranné Bure sú vybavené terasou, manželskou posteľou a dennou váľandou. Ideálne ubytovanie pre pár s až 2 deťmi do 12 rokov (prístelka pre druhé dieťa).

Oceanfront Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 7 Bure)

Oceanfront Bure (37 m2 + terasa 19 m2, 7 Bure) foto

Ponúka súkromie a krásny výhľad na oceán. Priestranné Bure sú vybavené terasou, manželskou posteľou a dennou váľandou. Ideálne ubytovanie pre pár s až 2 deťmi do 12 rokov (prístelka pre druhé dieťa).

Oceanfront 2-bedroom Bure (46 m2 + terasa 14 m2, 2 Bure)

Oceanfront 2-bedroom Bure (46 m2 + terasa 14 m2, 2 Bure) foto

Ideálne ubytovanie pre štvor až päťčlenné rodiny, ktoré hľadajú výhľad na oceán, pohodlie a súkromie. Bure ponúka 2 spálne a menší priestor pre posedenie v hlavnej spálni. Hlavná spálňa má mimoriadne veľkú manželskú posteľ a jednu dennú váľandu. Druhá, menšia spálňa je vybavená dvoma oddelenými posteľami.

Oceanfront Suite Bure (45m2, 3 Bure)

Oceanfront Suite Bure (45m2, 3 Bure) foto

Ubytovanie je určené pre páry na medových týždňoch alebo pre štvor až päťčlenné rodiny. Bure poskytuje súkromie a nádherný výhľad na oceán. Do výbavy patrí veľká terasa s kamennou mozaikou, veľká manželská posteľ, denná váľanda a ďalšia manželská posteľ v menšej oddelenej izbe.

Point Reef Bure (63 m2 + terasa 17 m2, 3 Bure)

Point Reef Bure (63 m2 + terasa 17 m2, 3 Bure) foto

Point Reef Bure je umiestnený v odľahlejšej oblasti s dobrou dostupnosťou. Dvojpodlažná Bure je veľmi priestranná a predstavuje ideálne ubytovanie pre páry na medových týždňoch a pre iné romantické pobyty. Do výbavy patrí jedna veľká manželská posteľ na hornom poschodí, dve denné váľandy na spodnom poschodí a priestory pre posedenie. Nádherný výhľad na oceán poskytuje spálňa a obývacia izba. Možnosť ubytovania detí v týchto Bures je len v dobe školských prázdnin.

Honeymoon Point Reef s kúpeľnou vaňou (1 Bure)

Honeymoon Point Reef s kúpeľnou vaňou (1 Bure) foto

Táto jedinečná Bure je podobná kategórii Point Reef Bure, ale líši sa v tom, že je vybavená vlastnou vírivkou na terase s výhľadom na oceán. Nachádza sa na samote v záhradách a je oázou pravého kľudu. Absolútne ideálne miesto pre strávenie medových týždňov.

Villa (168 m2, 1 Villa)

Villa (168 m2, 1 Villa) foto

Táto vila Vám poskytne to najlepšie z kúpeľného života v priestoroch, ktoré sú maximálne jedinečné. Vnútorné aj vonkajšie bývanie tu dostáva novú dimenziu luxusného a komfortného ubytovania. Medzi základné rysy patrí apartmán s manželskou posteľou s nebesami, kúpeľňa s jacuzzi, dva toaletné stolíky, samostatná izba pre posedenie, bazén, pavilón s dennými váľandami, vonkajšia sprcha a ohradená záhrada. Villa môže ubytovať až 2 dospelých a 2 deti.

Pláž a more

Resort Jean-Michel Cousteau se nachází u pobřeží ostrova Vanua Levu, které lemují úseky krásných pláží se světlým pískem. Ty najdete také přímo v resortu, kde je možné na pláži a v pobřežních vodách provozovat nejrůznější vodní sporty a aktivity pro dospělé i děti.

V resortu je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se můžete těšit na krásnou přírodu a moře bohaté na podmořský život. Skvělým zážitkem a příležitostí poznat svět pod mořskou hladinou je šnorchlování a potápění.

Online cena a slevy Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Profi foto hotela Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Oceňované pokrmy z kuchyne rezortu sú servírované v otvorených priestoroch s výhľadom na more pod 18 metrovou chrámovou strechou. Reštaurácia sa špecializuje na súčasnú fidžijskú, juhopacifickú a medzinárodnú kuchyňu doplnenú o bohatý výber kvalitných vín. Bar s výhľadom na oceán a bazén ponúka exotické a nealkoholické drinky, víno a pivo. Za malý poplatok Vám bude v ostrovnej reštaurácii umožnený prístup k vysokorýchlostnému bezdrátovému internetu.

Každý týždeň sú na programe dve akcie v podobe tradičných fidžijských hodov Lovo a mongolského barbecue.

Počas hodiny koktejlov a pri večeri Vás každý deň zabaví miestna skupina „Beach Boys“ miestnymi aj americkými pesničkami.

Starlight at Pier's End – Vychutnajte si večeru na samotnom konci plážového móla. Pri západe slnka alebo pri svite sviečok a hviezd Vás budú obklopovať vody mora Koro. Nutnosťou je rezervácia, ktorá závisí na obsadenosti reštaurácie.

Dine-Out Bures – Ďalšia možnosť pre páry, ktoré hľadajú miesto pre intímnu a romantickú večeru. Idylické prostredie slamených striech sa nachádza pozdĺž pobrežia.

Fiji Island Escape – Nastal ten pravý čas užívať si atmosféru ostrova, ktorý bude celý patriť len Vám. Idylický ostrov vyhradený na deň plný romantiky a skvelého jedla vo Vás bude evokovať nepopísateľné pocity. Kuchár Vám pripraví gurmánsky fidžijský piknikový obed s chladenou fľašou šampanského a vo dvojici sa vydáte na „vlastný“ ostrov Naviavia. Pokiaľ Vám romantika bude málo, môžete si so sebou vziať vybavenie na šnorchlovanie alebo kajaky.

Aktivity

Objevte celou řadu možností a zažijte nezapomenutelné dobrodružství během volnočasových aktivit a rozmanitých výletů, během kterých můžete poznat místní přírodu a autentickou kulturu. Od tradičních rituálů, přes rodinné aktivity a exkurze na krásná a zajímavá místa v okolí.

Loď s proskleným dnem

Pokud chcete poznávat podmořský život a zůstat přitom na suchu, můžete nasednout na palubu loďky s proskleným dnem a připravit se na úžasnou podívanou.

Tradiční vyprávění fijijských příběhů

Usaďte se po boku starších fijijských obyvatel a zaposlouchejte se do pradávných příběhů a legend, které se staly součástí místního života a folkloru sahajícího až 3000 let do minulosti.

Procházka kolem korálů

Objevovat svět pod mořskou hladinou můžete také v mělkých vodách za přítomnosti místního mořského biologa, který vám povypráví mnoho zajímavostí během procházky po mořském dně kole korálových útvarů.

Soukromý ostrov Naviavia

Poblíž pobřeží se nachází soukromý ostrůvek Naviavia, kde najdete pouze tropickou vegetaci, písek a naprosté soukromí. Můžete si zde pochutnat na soukromém pikniku nebo si užít krásné výhledy na západ slunce. Ideální romantické prostředí.

Eco Tour

Prozkoumejte pobřežní mangrovy a rozmanitý ekosystém v doprovodu hotelového mořského biologa, abyste lépe porozuměli fijijskému životnímu prostředí.

Zdravotní procházky

Společně s místními obyvateli se můžete vydat na procházku do nedotčené přírody a objevit mnoho rostlin, které se používají k tradiční medicíně po tisíce let.

Výlety

Během pobytu v resortu Jean-Michel Cousteau se můžete vydat na nejrůznější výlety na souši i na moři. K dispozici jsou:

 • návštěva tradiční vesnice Nukubalavu,
 • výlet do deštného lesa a k vodopádům,
 • mangrovníkové dobrodružství,
 • návštěva farmářských trhů,
 • návštěva místní školy,
 • výlet kajakem po řece,
 • návštěva perlové farmy a
 • návštěva botanické zahrady.

Šport a wellness hotela Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort ponúka výnimočnú škálu kultúrnych, vzdelávacích, ekologických a rekreačných aktivít. Mnohé z nich predstavujú zábavu pre všetkých hostí, iné sú zamerané na romantikov, detské činnosti alebo vodných nadšencov.

Pozemné aktivity

Spoznajte miestne dediny, dažďové pralesy, fascinujúce vodopády, mangrovové lesy a fidžijské rozprávanie príbehov miestnymi obyvateľmi. Nenechajte si ujsť pochod Numaiskej liečivej rastliny (Niumaia's Medicinal Plant Walk). Faunu a floru Vám môžu popísať hoteloví morskí biológovia. Športoví nadšenci si môžu zahrať aj tenis na kurte medzi záhradami. Pokiaľ viac preferujete volejbal, môžete sa pripojiť k miestnym zamestnancom a zahrať si s nimi. Ranná jóga prečistí Vašu myseľ a uvoľní telo pred začínajúcim dňom.

Vodné aktivity

Dajte si pár temp a osviežte svoju myseľ a telo v sladkovodnom bazéne len pár krokov od oceánu. Pri šnorchlovaní v oceáne a pri plavbe loďou s preskleným dnom môžete skúmať mušle, útesy a rozmanitosť podmorského života. Pri tom môžete využiť spoločnosť hotelových morských biológov. Potápanie s tímom L'Aventure Vám umožní zažiť ten pravý podmorský svet.

FIJI BEACH RESORT & SPA

Prebuďte sa v raji a relaxujte!

Nechajte sa rozmaznávať priateľskými službami v luxusnom prostredí. Tunajšie plážové kúpele ponúkajú širokú škálu masáží a iných kúpeľných služieb za príplatok. Je len na Vás, či si pri kúpeľnej procedúre vyberiete priestory vo Vašej izbe alebo v prostredí kúpeľného Bure. Hoteloví terapeuti sú vysoko vyškolení kúpeľní zamestnanci. Kúpeľné služby sú neustále aktualizované a vylepšované, aby tunajšie terapie a priestory nestratili nič zo svojej povesti.

Masáže:

 • Bobo ,
 • Duavata,
 • aromaterapie,
 • prenatálne masáže,
 • kokosové a ananásové masáže,
 • ostrovný telový zábal,
 • telový zábal Dilo a Aloe,
 • pleťová starostlivosť,
 • vlasová terapia a terapia vlasovej pokožky,
 • terapia nôh.

Deti v hoteli Jean-Michel Cousteau Fiji *****

Děti mohou během pobytu využívat služby dětského klubu „Bula“, který je zdarma a nabízí spoustu zábavných, vzdělávacích a objevovacích aktivit, které si oblíbí děti jakéhokoliv věku. Každé dítě ve věku do 5 let má během pobytu přidělenou chůvu, zatímco děti ve věku 6-12 let jsou ve skupinách po 5 členech a mají k dispozici svého „přátelského vedoucího“. Rodiče tak mohou během dovolené trávit i romantické chvíle ve dvou.

Dětský klub je otevřený od 8 do 21 hod a nachází se pouze pár kroků od hlavní hotelové budovy. K dispozici jsou prostory pro hry, vzdělávací aktivity, stravování, poslech hudby a také možnosti pro výlety v rámci resortu. Dále zde pak najdete bazén se skluzavkou a brouzdaliště pro nejmenší, přírodní tělocvičnu, zipline, trampolínu či centrum řemesel a umění. Starší děti se mohou zapojit také do kulinářského programu vaření.

Rodiny s dětmi mohou využít také pobytový program pro děti do 5 let (Lei Lei) a program pro starší děti ve věku 6-12 let (Marau). Tyto programy jsou pečlivě navrženy, aby odpovídaly věku a preferencím i možnostem dětí dané věkové kategorie.

Doprava do hotela Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort

Jean-Michel Cousteau Resort Fiji se nachází na ostrove Vanua Levu, který je druhým největším ostrovem na Fiji. Z mezinárodního letiště v Nadi se dostanete místní leteckou linkou na letiště Savusavu (cca 1 hod letu), odkud resort poskytuje bezplatný transfer automobilem přímo do hotelu (cca 20 min jízdy). Druhou možností je také let hydroplánem z letiště v Nadi přímo do resortu.

Mapa - Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Jean-Michel Cousteau Fiji Islands Resort
„Precestovala som svet.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.