Outrigger Fiji Beach Resort *****

Fidži

Exkluzívny päťhviezdičkový rezort na Viti Levu

Osobne
sme
navštívili

Hotel Outrigger Fiji Beach Resort *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Sigatoka | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Rozľahlý 5* rezort v štýle tradičnej fidžijskej dedinky Pri slávnom koralovom pobreží na hlavnom ostrove Viti Levu Romantická kaplnka na svadbu s úžasným výhľadom
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Outrigger Fiji Beach Resort ***** Fidži

Outrigger Fiji Beach Resort je jedným z najkrajších rezortov Južného Pacifiku. Zaberá takmer 40 akrov kľudného pobrežia na ostrove Viti Levu.

Štýlom a pohostinnosťou pripomína tradičné fidžijské dedinky. Moderné klimatizované izby a bure (bungalovy) sú zariadené k plnému pohodliu hostí. Bure so slamenými strechami sa navyše pýšia ručne maľovanými ornamentami okolo stropov. S pobytom v bure, apartmá a izbách typu Deluxe Ocean View získate nárok na unikátnu službu, takzvaný Talai service. Jedná sa o služby komorníka v štýle Južného Pacifiku. Váš Talai Vám vybalí a vyžehlí oblečenie, odporučí aktivity a výlety, zarezervuje reštaurácie a každé popoludnie Vám bude nosiť šampanské a pochutiny.

Ak hľadáte vhodný rezort pre dovolenku s deťmi, práve ste ho našli. Outrigger má úžasný tropický bazén a detský klub s mnohými aktivitami, poskytuje služby opatrovateľky Meimei a ponúka akciu „deti jedia zdarma.“ ,

Hotel je tiež úžasnou destináciou pre svadbu a medové týždne. Predstavte si úžasnú kaplnku na vrchole kopca, procedúry v Bebe Spa, prestížne reštaurácie a množstvo destinácií pre romantické výlety.

Profesionáli tu uvítajú konferenčné priestory, bezchybný catering, a izbovú službu 24 hodín denne.

Rezort je vzdialený 80 kilometrov (hodinu jazdy) od medzinárodného letiska v Nadi (NAN). Doprava z letiska je možná súkromným vozidlom, taxi aj vrtuľníkom.

Za päť minút jazdy od rezortu sa dostanete do bezcolnej nákupnej zóny v meste Sigatoka.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Outrigger Fiji Beach Resort

Plážový hotel Outrigger Beach Resort sa pýši skvelou polohou na hlavnom ostrove pri jemnej piesočnatej pláži ideálny pre vodné aktivity, šnorchlovanie aj relaxáciu. Jedná sa o rezort vhodný pre rodiny s deťmi či skupinky priateľov, ale aj páry si tu nájdu svoje. Určite oceníte tradičnú fijijskú pohostinnosť a priateľský personál.

Ubytovanie je naozaj rozmanité - od izieb v hlavných budovách (2 dospelí + 2 deti) až po tradičné slamené vilky v záhrade alebo pri pláži (vhodné pre páry aj pre rodiny).

Rozmanité sú tiež možnosti pri výbere reštaurácie či baru a k oceňovaným miestam patria kúpele Bebe na vyvýšenom kopci nad rezortom.

Svoje deti môžete bez starostí nechať v detskom klube so skúseným personálom a teenageri sa potom môžu tešiť na rôzne animačné programy. K dispozícii sú dva bazény – jeden rodinný a druhý určený výlučne pre dospelých.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotela

Ponuka izieb

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) vám ponúknu posteľ veľkosti king a pohovku alebo dve oddelené lôžka...

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) sa od predchádzajúcej kategórie odlišujú výhľadom na oceán, ktorý si užijete z vlastného balkóna...

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov alebo 2 dospelí a 3 deti) majú manželskú posteľ veľkosti king a pohovku, na ktorej sa pohodlne vyspí ..

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) disponujú verandou s výhľadom do tropickej záhrady. Kúpeľne niektorých bungalovov ponúkajú iba sprchu...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Ivy Restaurant je skvelým miestom na večeru v dvoch alebo formálne príležitosti. Nachádza sa v blízkosti storočného stromu Ivy a podáva kreatívnu pacifickú kuchyňu. Zažite naozaj neopakovateľné večere vo fidžijskom štýle. Neodporúča sa vstup deťom do 13 rokov. Večere sa tu podávajú od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana predstavuje pôsobivý bungalov uprostred rezortu, kde sa podávajú tie najlepšie raňajky na Koralovom pobreží, ľahké obedy a tematické večere so živou zábavou. Rodinná reštaurácia Vale Ni Kana vám sprostredkuje ako večer v Taliansku, tak tradičnú fidžijskú slávnosť s Meke. Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:30, obedy od 12:00 do 16:30 a večere od 18:00 do 22:30.

Na brehu oceánu sa len pár krokov od pláže nachádza Sundowner bar, kde si môžete dopriať pohodový obed, elegantnú večeru a osviežujúci večerný koktail. V Sundower bare majú široký výber grilovaných steakov zo šťavnatého austrálskeho hovädzieho, množstvo morských plodov a skvelú pizzu z pece na drevo. Otvorené denne od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant sa nachádza pri bazéne a vezme vás na kulinársku cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnajte si spojenie exotickej tradície a moderného spôsobu prípravy pokrmov priamo pri bazéne. Otvorené má denne od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé miesto, kde môžete sledovať športové zápasy alebo počúvať tradičné fidžijské melódie. Zájsť sem môžete denne od 10:00 do 22:00.

Kaviareň Takia obklopujú pokojné jazierka s leknami. Je to pravé miesto pre šálku dobrej kávy, ľahkú desiatu alebo jednoduchý obed. Na mieste je internetové pripojenie a ponuka dennej tlače.

Vakavanua Lounge vám umožní stretnúť sa pri večernom drinku a chutnom tapase. Po večeri bar rozpohybuje rytmická hudba a príliv špeciálnych koktailov. Otvorené má od 17:00 do neskorých večerných hodín.

Kalokalo Bar sa nachádza na vrcholku kopca, z ktorého uvidíte celý rezort. Dokonalý servis dopĺňa úžasný výhľad na oceán. Užite si tu popoludňajší čaj, moderné koktaily, tapas a šampanské s ustricami pri západe slnka. Deťom vstup zakázaný. Popoludňajší čaj sa servíruje od 14:00 do 16:00, koktaily so sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otvorené denne od 09:00 do 21:00.

Špeciálna ponuka:

nevstávajte s plážového lehátka a objednajte si obed z Poolside menu alebo Áziou inšpirovanej z ponuky reštaurácie Baravi.
priamo v hotelovom lobby vám pripravia kávu so sebou a zabalia sendvič alebo dobrú bagetu na cestu. Využite prístup na internet alebo sa kochajte výhľadom na pobrežie.
po dni plnom opaľovania a kúpania si zaslúžite odpočinok. Izbová služba vám prinesie jedlo 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičným tancom) - vyberajte si pochutiny z bufetu vo fidžijskom štýle, počúvajte tradičnú hudbu a sledujte talentovaných tanečníkov z okolitých dedín. Meke sa koná každý utorok a každú sobotu, Lovo a prechádzanie ohňom iba v utorok.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Outrigger Fiji Beach Resort

Outrigger Fiji Beach Resort sa skladá z hlavnej budovy, ktorá je z každej strany chránená dvoma ďalšími budovami, v ktorých sa skrývajú izby. Po rezorte sú potom v bujnej tropickej zeleni roztrúsené bungalovy. Niektoré sa nachádzajú priamo na pláži.

Vybavenie izieb a bungalovov zahŕňa klimatizáciu, stropné ventilátory, budík, TV, trezor, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, telefón, fén, mini-bar, žehličku a žehliacu dosku. Za poplatok sa môžete pripojiť k bezdrôtovej WiFi sieti. Na vyžiadanie je možné pridať detskú postieľku.

Izby a bungalovy sú k dispozícii aj pre hostí s pohybovými obmedzeniami.

Ponuka izieb

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) vám ponúknu posteľ veľkosti king a pohovku alebo dve oddelené lôžka. Kúpeľňa je vybavená vaňou a sprchou. K dispozícii budete mať aj vlastný balkón.

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) sa od predchádzajúcej kategórie odlišujú výhľadom na oceán, ktorý si užijete z vlastného balkóna.

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov alebo 2 dospelí a 3 deti) majú manželskú posteľ veľkosti king a pohovku, na ktorej sa pohodlne vyspí ďalšia osoba alebo dve deti. Poteší vás balkónom a luxusnou kúpeľňou s vaňou a sprchou. Na leňošenie vám poslúži vonkajšia hojdacia sieť.

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) disponujú verandou s výhľadom do tropickej záhrady. Kúpeľne niektorých bungalovov ponúkajú iba sprchu. O sladké chvíľky ničnerobenia sa postará hojdacia sieť.

Plantation Family Bure

Plantation Family Bure (116 m², max. 4 dospelí a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelí a 3 deti do 12 rokov) vám ponúknu ešte viac priestoru so spálňou, kúpeľňou a verandou. Spálňa je vybavená posteľou king, dvoma oddelenými lôžkami a dvoma pohovkami. Niektoré kúpeľne disponujú iba sprchou.

Ocean Breeze Bure

Ocean Breeze Bure (50 m², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) sa stanú vašim skvostným tropickým príbytkom s verandou, hojdacou sieťou, spálňou a kúpeľňou s vaňou a sprchou alebo v niektorých prípadoch iba so sprchou. Ukrývajú sa za bungalovmi Beachfront, a tak to na pláž budete mať iba pár krokov.

Beachfront Bure

Beachfront Bure (50², max. 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov) sa pýšia polohou priamo na pláži. Majú verandu, hojdaciu sieť, spálňu s posteľou king a pohovkou a kúpeľňu so sprchou.

Pláž a more

Krásna piesočnatá pláž sa vinie pozdĺž celého rezortu a láka na leňošenie aj aktívne vyžitie. Na pláži si môžete zapožičať kajaky, paddle boards a šnorchlovacie vybavenie.

Online cena a slevy Outrigger Fiji Beach Resort *****

Profi foto hotela Outrigger Fiji Beach Resort *****

Naše foto hotela Outrigger Fiji Beach Resort *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Outrigger Fiji Beach Resort

Ivy Restaurant je skvelým miestom na večeru v dvoch alebo formálne príležitosti. Nachádza sa v blízkosti storočného stromu Ivy a podáva kreatívnu pacifickú kuchyňu. Zažite naozaj neopakovateľné večere vo fidžijskom štýle. Neodporúča sa vstup deťom do 13 rokov. Večere sa tu podávajú od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana predstavuje pôsobivý bungalov uprostred rezortu, kde sa podávajú tie najlepšie raňajky na Koralovom pobreží, ľahké obedy a tematické večere so živou zábavou. Rodinná reštaurácia Vale Ni Kana vám sprostredkuje ako večer v Taliansku, tak tradičnú fidžijskú slávnosť s Meke. Raňajky sa podávajú od 6:30 do 10:30, obedy od 12:00 do 16:30 a večere od 18:00 do 22:30.

Na brehu oceánu sa len pár krokov od pláže nachádza Sundowner bar, kde si môžete dopriať pohodový obed, elegantnú večeru a osviežujúci večerný koktail. V Sundower bare majú široký výber grilovaných steakov zo šťavnatého austrálskeho hovädzieho, množstvo morských plodov a skvelú pizzu z pece na drevo. Otvorené denne od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant sa nachádza pri bazéne a vezme vás na kulinársku cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnajte si spojenie exotickej tradície a moderného spôsobu prípravy pokrmov priamo pri bazéne. Otvorené má denne od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé miesto, kde môžete sledovať športové zápasy alebo počúvať tradičné fidžijské melódie. Zájsť sem môžete denne od 10:00 do 22:00.

Kaviareň Takia obklopujú pokojné jazierka s leknami. Je to pravé miesto pre šálku dobrej kávy, ľahkú desiatu alebo jednoduchý obed. Na mieste je internetové pripojenie a ponuka dennej tlače.

Vakavanua Lounge vám umožní stretnúť sa pri večernom drinku a chutnom tapase. Po večeri bar rozpohybuje rytmická hudba a príliv špeciálnych koktailov. Otvorené má od 17:00 do neskorých večerných hodín.

Kalokalo Bar sa nachádza na vrcholku kopca, z ktorého uvidíte celý rezort. Dokonalý servis dopĺňa úžasný výhľad na oceán. Užite si tu popoludňajší čaj, moderné koktaily, tapas a šampanské s ustricami pri západe slnka. Deťom vstup zakázaný. Popoludňajší čaj sa servíruje od 14:00 do 16:00, koktaily so sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otvorené denne od 09:00 do 21:00.

Špeciálna ponuka:

nevstávajte s plážového lehátka a objednajte si obed z Poolside menu alebo Áziou inšpirovanej z ponuky reštaurácie Baravi.
priamo v hotelovom lobby vám pripravia kávu so sebou a zabalia sendvič alebo dobrú bagetu na cestu. Využite prístup na internet alebo sa kochajte výhľadom na pobrežie.
po dni plnom opaľovania a kúpania si zaslúžite odpočinok. Izbová služba vám prinesie jedlo 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičným tancom) - vyberajte si pochutiny z bufetu vo fidžijskom štýle, počúvajte tradičnú hudbu a sledujte talentovaných tanečníkov z okolitých dedín. Meke sa koná každý utorok a každú sobotu, Lovo a prechádzanie ohňom iba v utorok.

Šport a wellness hotela Outrigger Fiji Beach Resort *****

Ostrov Viti Levu je vyhľadávanou potápačskou destináciou. V rezorte preto budete mať k dispozícii Diveaway Fiji, obchod s potápačským vybavením, ktorý organizuje aj potápačské kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých. Kurzy organizujú PADI certifikovaní inštruktori.

Ak sa radšej držíte zeme, môžete si vyskúšať, ako sa hrá golf v tropickom raji. Zbrusu nové tréningové odpalisko a zariadenie na výučbu golfu leží len kúsoček od rezortu. K dispozícii je aj detský green. Na miesto môžete dôjsť pešo alebo sa nechať odviezť golfovým vozíkom.

Športovému vyžitiu je zasvätené fitness centrum, ktoré je otvorené 24 hodín denne.

Na svoje si prídu aj milovníci umenia, ktorí si môžu užiť fidžijské ručné práce od umelkýň z miestnych dedín.

Bebe Spa sú dokonalým únikom do sveta zdravia a pohodlia. Hydroterapia, aromaterapia a originálne procedúry za použitia tradičných fidžijských techník sú tu len pre vaše potešenie. Produkty Pevonia Botanica vám dodajú pocit luxusu a výnimočnosti. Hotelové kúpele poskytujú celý rad čistiacich telových masiek, osviežujúcich masáží, úžasných zábalov, krémov starnutia pleti a starostlivosti o ruky a nechty. To všetko na vrcholku kopca.

Deti v hoteli Outrigger Fiji Beach Resort *****

Rezort ponúka pre malých aj väčších návštevníkov dva kluby s bohatým voľnočasovým programom, do ktorého je začlenený aj obed a večera. Jeden klub je určený pre deti od 3 do 7 rokov, druhý od 8 do 12 rokov. Kluby sú otvorené denne od 9:00 do 21:00.

Dostupné sú aj aktivity pre deti staršie ako 13 rokov.

V rezorte je tiež možné dohovoriť stráženie pre deti od 6 mesiacov do 12 rokov.

Mapa - Outrigger Fiji Beach Resort *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Outrigger Fiji Beach Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Outrigger Fiji Beach Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Outrigger Fiji Beach Resort *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.