Royal Davui Island Resort Fiji *****

Fidži

Exkluzívny rezort pri prekrásnej Beqa Lagoon

Destináciu
sme
navštívili

Hotel Royal Davui Island Resort Fiji *****

Hodnotenie 8.5 Hodnotilo 1 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Fidži, Outer Islands, Beqa Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Neďaleko hlavného ostrova Ocenený ako najromantickejší rezort v Južnom Pacifiku Maximálne súkromie a priestor

Popis hotela Royal Davui Island Resort Fiji ***** Fidži

Royal Davui Island Resort je exkluzívnym útočiskom iba pre dospelých. Nachádza sa vo veľkolepej fidžijskej Beqa Lagoon a táto poloha zaručuje luxus, eleganciu a súkromie, ktoré dnes nenájdete v žiadnom väčšom letovisku.

V hoteli Royal Davui môže byť ubytovaných len pár hostí. Jedná sa o úplne exkluzívnu dovolenku, vďaka ktorej uniknete od všedného stresu a starostí priamo do tropického raja. Rezort je zasadený na desiatich akroch sviežej tropickej nádhery. Poskytuje ubytovanie v iba 16 vilách.

Rezort je dokonalým miestom pre medové týždne alebo svadbu. Na svoje si prídu aj milovníci prírody. Útes obklopujúci ostrov bol vyhlásený za TABU a rybolov nie je povolený celý kilometer v okolí ostrova. Vody lagúny sú tak plné rýb, mušlí a koralov.

Fidži vás privíta medzinárodným letiskom Nadi. Na ostrov Davui Island sa dostanete po 35 minútach letu helikoptérou.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Royal Davui Pool Suite – East

Royal Davui Pool Suite – East vám poskytne to najsúkromnejšie ubytovanie. Ručne vyrezávaná brána vás uvedie do vašej osobnej svätyne so zimnou záhradou, spálňou s posteľou veľkosti ki..

Royal Davui Pool Suite – West

Royal Davui Pool Suite – West sa nachádza priamo na okraji útesu a ponúkne vám tak tie najlepšie výhľady. Luxusná terasa presahuje až nad oceán...

Island Pool Vales

Island Pool Vales (celkom 3) sa nachádzajú na južnej strane ostrova. Majú ohromujúci výhľad na lagúnu a útesy a dobrý prístup k južnej pláži. Pýši sa vlastným bazénom. ..

Deluxe Plinge Pool Vale

Deluxe Pool Vales (celkom 4) sú uhniezdené na východnej strane ostrova v bujnej tropickej vegetácii. Ponúknu vám dve súkromné terasy, ktoré sú ideálnym miestom na stolovanie...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

V rezorte Royal Davui je len na vás, kde budete chcieť stolovať. Jednou z možností je vaša vila. Večera na terase s výhľadom na oceán je vskutku výnimočným zážitkom. Ponúka sa aj intímna večera pre dvoch na pláži alebo piknik pod starobylým banánovníkom.

Kuchári pripravujú jedlá z miestnych čerstvých a sezónnych ingrediencií, ktoré sú v dokonalom súlade s fidžijskou tropickou klímou.

Banyan Bar & Restaurant v samom srdci rezortu sa nachádza táto nezameniteľná reštaurácia. Doprajte si miestne pokrmy, farebné koktaily aj úžasné výhľady. Reštaurácia sa postará aj o vegetariánov a osoby s diétnymi požiadavkami.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Royal Davui Island Resort Fiji

Luxusné vily v rezorte si zachovávajú moderné prvky v spojení s fidžijskou tradičnou architektúrou. Sú drevené so slamenými strechami a pritom disponujú luxusným vybavením, ktoré zahŕňa vlastný vyhrievaný bazén, vírivku, oddelený salónik, slnečnú terasu a bar. Zo svojej vily sa pokocháte úžasným výhľadom cez útesy na oceán a okolité ostrovy.

Ďalšie vybavenie víl: klimatizácia, prípravky Pure Fiji, vonkajšia sprcha, stropné ventilátory, fén, mini chladnička, bar, kozmetické zrkadlo, stanica pre iPod, uteráky, trezor a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.

Ponuka izieb

Royal Davui Pool Suite – East

Royal Davui Pool Suite – East vám poskytne to najsúkromnejšie ubytovanie. Ručne vyrezávaná brána vás uvedie do vašej osobnej svätyne so zimnou záhradou, spálňou s posteľou veľkosti king, kúpeľňou s vaňou jacuzzi a rozľahlým obývacím priestorom, ktorý prechádza v terasu s bazénom a lehátkami.

Royal Davui Pool Suite – West

Royal Davui Pool Suite – West sa nachádza priamo na okraji útesu a ponúkne vám tak tie najlepšie výhľady. Luxusná terasa presahuje až nad oceán.

Island Pool Vales

Island Pool Vales (celkom 3) sa nachádzajú na južnej strane ostrova. Majú ohromujúci výhľad na lagúnu a útesy a dobrý prístup k južnej pláži. Pýši sa vlastným bazénom.

Deluxe Plinge Pool Vale

Deluxe Pool Vales (celkom 4) sú uhniezdené na východnej strane ostrova v bujnej tropickej vegetácii. Ponúknu vám dve súkromné terasy, ktoré sú ideálnym miestom na stolovanie. Samozrejmosťou je vlastný bazén.

Premium Plunge Pool Vale

Premium Pool Vales (celkom 6) majú dve veľké verandy, ktoré rozširujú obývací priestor. Užijete si výhľady na Beqa Lagoon a plné alebo čiastočné výhľady na západ slnka.

Island Plunge Pool Villa

Island Plunge Pool Villas ponúka ohromujúci výhľad na lagúnu a útesy a dobrý prístup k pláži. Pýši sa vlastným bazénom.

Pláž a more

Ak ste si vysnívali dokonalú romantickú dovolenku v raji, Royal Davui Island vás určite nesklame. Tento ostrovček vás uchváti panenskými plážami s jemným bielym pieskom, bujnou exotickou vegetáciou a nádhernými odtieňmi lagúny, ktorá je bohatým zdrojom podmorského života.

Online cena a slevy Royal Davui Island Resort Fiji *****

Profi foto hotela Royal Davui *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Royal Davui Island Resort Fiji

V rezorte Royal Davui je len na vás, kde budete chcieť stolovať. Jednou z možností je vaša vila. Večera na terase s výhľadom na oceán je vskutku výnimočným zážitkom. Ponúka sa aj intímna večera pre dvoch na pláži alebo piknik pod starobylým banánovníkom.

Kuchári pripravujú jedlá z miestnych čerstvých a sezónnych ingrediencií, ktoré sú v dokonalom súlade s fidžijskou tropickou klímou.

Banyan Bar & Restaurant v samom srdci rezortu sa nachádza táto nezameniteľná reštaurácia. Doprajte si miestne pokrmy, farebné koktaily aj úžasné výhľady. Reštaurácia sa postará aj o vegetariánov a osoby s diétnymi požiadavkami.

Šport a wellness hotela Royal Davui *****

Beqa Lagoon patrí medzi jedno z najlepších miest pre potápačov na Fidži. Farebné rybičky aj koraly, delfíny, morské korytnačky a ďalšie, to všetko môžete uvidieť v hlbinách tejto prekrásnej lagúny. Priamo v rezorte sa môžete nechať zasvätiť do tajov potápania vďaka PADI inštruktorom.

Ostrov Royal Davui je obklopený nádhernou koralovou záhradou. Z vody môžete ostrov preskúmať vďaka radu vodných aktivít, ktoré zahŕňajú:

hobie cat sailing
kajaky
šnorchlovanie
vodné bicykle

Pokiaľ sa istejšie cítite na zemi, môžete sa pobaviť pri nasledujúcich aktivitách:

volejbal
stolné hry
prechádzky po ostrove
kroket
rugby
kurzy varenia
kávový rituál
plážové hry

Doprajte si deň plný odpočinku a zverte sa do náručia kúpeľov, ktoré sa pýšia ocenenými kúpeľnými produktmi Pure Fiji. Kvetinové extrakty a kokosový olej budú hydratovať, omladzovať a chrániť vašu pokožku a vy sa tak budete cítiť ako znovuzrodení.

Deti v hoteli Royal Davui *****

Mapa - Royal Davui Island Resort Fiji *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Royal Davui Island Resort Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Royal Davui Island Resort Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recezie hotela Royal Davui Island Resort Fiji *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.