Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Fidži

Prírodný poklad a festival vášní s francúzskym dotykom krásy

Osobne
sme
bývali

Hotel Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Denarau Island | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Golf V turistickom stredisku Najväčšia tanečná sála
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Sofitel Fiji Resort & Spa ***** Fidži

Uniknite do južného Pacifiku a užite si luxusnú dovolenku na hlavnom ostrove v súostroví Fiji. Sofitel Fiji & Spa sa nachádza na pobrežnom ostrove Denarau a predstavuje päťhviezdičkový komfort priamo na pláži a s možnosťou trávenia voľného času v okolí na čele s prvotriednym golfovým ihriskom.

Sofitel Fiji & Spa ponúka 296 izieb s balkónom či terasou a je vhodný ako pre rodinné pobyty, tak aj pre dovolenku v páre. Práve pre dospelých je k dispozícii časť Waitui Beach Club, kde si užijete viac pokoja a súkromia pri bazéne s výhľadom na pláž a more. Samozrejmosťou sú potom bazény, štyri reštaurácie, dva bary, kúpele i najväčšia sála na ostrove. Pre deti je pripravený detský klub s ihriskom a nespočetným množstvom aktivít.

Ideálna poloha blízko letiska zaručí, že po prílete nebudete musieť absolvovať dlhý transfer do hotela. Sofitel Fiji & Spa sa nachádza iba 20 km od letiska a je možné využiť transfer automobilom.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room - 1 King Size Bed

Superior Room - 1 King Size Bed

Izby Superior (35 m2) základnej kategórie ubytovania s posteľou o veľkosti king (Sofitel Mybed). Nachádzajú sa v časti pri oceáne s tropickou záhradou a disponujú fijijským štýlom...

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Izby Superior (35 m2) ponúkajú pohodlie a komfort s dvoma samostatnými posteľami o veľkosti queen (Sofitel Mybed)...

Luxury Room – 1 King Size Bed

Luxury Room – 1 King Size Bed

V hotelovej časti pre dospelých nájdete izby Luxury (35 m2) s posteľou king (Sofitel Mybed) a s možnosťou vlastného balkóna v závislosti od obsadenosti hotela...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Vyberte si reštauráciu tak, aby vyhovovala vašej chuti a nálade. Zažite bezstarostné a elegantné grilovanie v reštaurácii Waitui, alebo si vyberte z ponuky medzinárodnej kuchyne Bazaar. A to je iba ukážka kulinárskych možností v rezorte Sofitel Fiji & Spa.

Vychutnajte si tropickú atmosféru s chladeným kokteilom, chladným bielym vínom alebo s osviežujúcou šťavou z čerstvého ovocia v jednom z dvoch relaxačných barov v rezorte. Popíjajte svoj obľúbený nápoj v krásnom prostredí pri bazéne alebo kraji oceánu a čo najviac si užívajte pokojnú atmosféru.

Waitui Bar and Grill

Reštaurácia v štýle bistra patrí k veľmi dobre hodnoteným fijijským podnikom a ponúka rafinované prostredie pri bazéne s grilovanými pokrmami. Vychutnajte si vynikajúce špeciality pri západe slnka za horizont oceánu.

Bazaar Kitchen and Bar

Medzinárodné špeciality Vám pripravia kuchári v reštaurácii Bazaar, kde sa podáva bohatý bufet počas raňajok a večerí. Nájdete tu sedem interaktívnych kuchárskych staníc s pokrmami z Ameriky, Japonska, Indie, Fiji a mnohých ďalších krajín.

Solis Restaurant

Reštaurácia Solis vám ponúkne stredomorskú kuchyňu v prostredí priamo pri pláži. Pokojná atmosféra, výhľady na oceán a pláž, chutné jedlo a prvotriedne vína potešia každého milovníka kvalitnej gastronómie.

La Parisienne

Reštaurácia La Parisienne v štýle francúzskej kaviarne predstavuje autentické prostredie s ponukou čerstvej kávy, úžasných raňajok a štýlových obedov.

Republik Nightclub

Večerná a nočná zábava na vás čaká v tomto bare, ktorý je otvorený do neskorých nočných hodín a je ideálnym miestom na večerné rozptýlenie s kokteilom.

Suka Bar

Pokiaľ ste milovníkmi rumov, je pre vás bar Suka tou pravou voľbou. Nájdete tu rozsiahlu ponuku rumov a ďalších nápojov s tapasmi s nádychom Fiji.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Sofitel Fiji Resort & Spa

Oddýchnite si a relaxujte v päťhviezdičkovom hoteli v príjemnom prostredí ostrova Denarau. Sofitel Fiji & Spa ponúka celý rad izieb a suít, z ktorých si vyberie každý, pričom veľkosti ubytovania siahajú od 35 m2 až po 106 m2.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room - 1 King Size Bed

Superior Room - 1 King Size Bed

Izby Superior (35 m2) základnej kategórie ubytovania s posteľou o veľkosti king (Sofitel Mybed). Nachádzajú sa v časti pri oceáne s tropickou záhradou a disponujú fijijským štýlom. Do vybavenia ďalej patrí, balkón (v závislosti od obsadenosti), toaletné potreby, LED TV, klimatizácia, rozkladací gauč alebo postieľka (na vyžiadanie), zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, kombinácia vane/sprchy, telefón, Wi-Fi, papuče, žehlička a žehliaca doska, sušič vlasov, trezor a pracovný stôl.

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Superior Room - 2 Queen Size Beds

Izby Superior (35 m2) ponúkajú pohodlie a komfort s dvoma samostatnými posteľami o veľkosti queen (Sofitel Mybed). Nachádzajú sa v časti pri oceáne s tropickou záhradou a disponujú fijijským štýlom. Do vybavenia ďalej patrí, balkón (v závislosti od obsadenosti), toaletné potreby, LED TV, klimatizácia, rozkladací gauč alebo postieľka (na vyžiadanie), zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, kombinácia vane/sprchy, telefón, Wi-Fi, papuče, žehlička a žehliaca doska, sušič vlasov, trezor a pracovný stôl.

Luxury Room – 1 King Size Bed

Luxury Room – 1 King Size Bed

V hotelovej časti pre dospelých nájdete izby Luxury (35 m2) s posteľou king (Sofitel Mybed) a s možnosťou vlastného balkóna v závislosti od obsadenosti hotela. Izby sa nachádzajú pri oceáne s tropickou záhradou a disponujú mnohými výhodami pre dospelých ako nemotorizované vodné športy, filmy na vyžiadanie, káva a čaj či denné aktivity. Do vybavenia patrí minibar, toaletné potreby, papuče a župany, sušič vlasov, telefón, WiFi, TV so satelitnými programami, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Luxury Room – 2 Queen Size Beds

Luxury Room – 2 Queen Size Beds

Francúzsku eleganciu s fijijským dotykom nájdete v izbách Luxury (35 m2) s dvoma posteľami o veľkosti queen (Sofitel Mybed). Izby sú situované pri oceáne s tropickou záhradou a ponúkajú vlastný balkón (v závislosti od dostupnosti). Do vybavenia patrí minibar, župany a papuče, toaletné potreby, sušič vlasov, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Luxury Room – Beach Club Acces, 1 King Size Bed

Luxury Room – Beach Club Acces, 1 King Size Bed

Ďalšou kategóriou ubytovania sú izby Luxury (35 m2) s prístupom do Waitui Beach Clubu (od 16 rokov). K dispozícii budete mať posteľ o veľkosti king (Sofitel Mybed) a mnohé ďalšie výhody ako 1 hod drinkov počas dňa, filmy, služby práčovne a žehlenia, nemotorizované vodné športy, kávu a čaj a denné aktivity. Izby sa nachádzajú pri oceáne s tropickou záhradou ponúkajú balkón (v závislosti od dostupnosti). Do vybavenia ďalej patrí zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, toaletné potreby, župany a papuče, sušič vlasov, audio dokovacia stanica, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Luxury Room – Waitui Plus Access, 1 King Size Bed

Luxury Room – Waitui Plus Access, 1 King Size Bed

Izby Luxury (35 m2) sú vylepšenou verziou predchádzajúcej kategórie. V tomto prípade tiež budete mať prístup do Waitui Beach Club (od 16 rokov) a v izbe nájdete posteľ o veľkosti king (Sofitel Mybed), satelitnú TV, minibar, WiFi, filmy a mnohé ďalšie. Samozrejmosťou je potom 1 hod drinkov denne alebo čaj a káva. Využívať navyše budete môcť vlastný altánok cabana, 1hod v kúpeľoch/osoba/deň alebo 10 minút jazdy na vodnom skútri za pobyt.

Luxury Room – Beach Club Access, 2 Queen Size Beds

Luxury Room – Beach Club Access, 2 Queen Size Beds

V prostredí pri oceáne s tropickou záhradou nájdete izby Luxury (35 m2) s dvoma samostatnými posteľami o veľkosti queen a balkónom (v závislosti od dostupnosti). Aj v tomto prípade budete mať prístup do Waitiu Beach Club (od 16 rokov). Plážový klub potom zahŕňa výhody ako obsluhu pri bazéne, koktaily a kanapky pri západe slnka, altánky, prístup do fitness centra, program fitness aktivít alebo večernú zábavu. Do vybavenia potom patrí zariadenie na prípravu kávy a čaju, minibar, župany a papuče, toaletné potreby, audio dokovacia stanica, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Family Room – 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Family Room – 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Rodinná izba Family (35 m2) sa pýši polohou pri oceáne s tropickou záhradou a balkónom (v závislosti od dostupnosti). Izba ponúka 1 posteľ o veľkosti queen v hlavnej spálni a 1 dvojposchodovú posteľ v izbe pre deti. Do vybavenia ďalej patrí minibar, toaletné potreby, župany a papuče, sušič vlasov, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Luxury Family Room - 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Luxury Family Room - 1 Queen Size Bed, 2 tier Bunk Bed

Priestrannejšie rodinné izby Family Luxury (48 m2) sa pýšia vlastnou terasou a prostredím pri oceáne s tropickou záhradou (v závislosti od dostupnosti). Izba ponúka 1 posteľ o veľkosti queen v hlavnej spálni a 1 dvojposchodovú posteľ v izbe pre deti. Do vybavenia ďalej patrí minibar, toaletné potreby, župany a papuče, sušič vlasov, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, žehlička a žehliaca doska, klimatizácia a pracovný stôl.

Prestige Suite – 1 King size Bed, Ocean View

Prestige Suite – 1 King size Bed, Ocean View

Komfortné a priestranné suity Prestige (61 m2) s posteľou o veľkosti king ponúkajú prístup do Waitui Beach Club (od 16 rokov) s 1 hod drinkov pri západe slnka denne. K ďalším výhodám patria benefity na stravovanie, minibar, 1hod kúpeľnej procedúry denne, filmy či zážitok na vodných lyžiach. Do vybavenia patrí balkón (v závislosti od dostupnosti), toaletné produkty, župany a papuče, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, klimatizácia a pracovný stôl.

Opera Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Opera Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Dokonalý komfort ponúka suita Opera (84 m2) s dostatočným priestorom, samostatnou obývacou izbou a výhľadom na oceán a tropickú záhradu. Môžete sa tešiť na prístup do Waitui Beach Club (od 16 rokov) s privátnym altánkom a 1 hod drinkov pri západe slnka denne. K ďalším výhodám patria benefity na stravovanie, minibar, 1hod kúpeľnej procedúry denne, filmy či zážitok na vodných lyžiach. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king (Sofitel Mybed), balkón (v závislosti od dostupnosti), toaletné produkty, župany a papuče, telefón, WiFi, satelitná TV, trezor, klimatizácia a pracovný stôl.

Imperial Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Imperial Suite - 1 King size Bed, Separate Living Room, Ocean View

Dovolenku v úplnom luxuse si môžete dopriať v suite Imperial (106 m2), ktorá ponúka spálňu s posteľou o veľkosti king a samostatnú obývaciu izbu a privátneho komorníka, rovnako ako výhľady na more a tropickú záhradu. Využívať budete môcť aj vlastný balkón (v závislosti od dostupnosti) a prístup do Waitui Beach Club (od 16 rokov) s privátnym altánkom a 1 hod drinkov pri západe slnka denne. K ďalším výhodám patria benefity na stravovanie, minibar, 1hod kúpeľnej procedúry denne, filmy či zážitok na vodných lyžiach.

Pláž a more

Rezort sa nachádza na pobrežnom ostrove Denarau a je situovaný pozdĺž dlhej pláže so zlatistým pieskom a s výhľadmi na úchvatné západy slnka. Môžete si tu užiť príjemnú relaxáciu alebo zažiť veľa zábavy počas vodných športov či výletov na more.

Online cena a slevy Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Profi foto hotela Sofitel Fiji *****

Naše foto hotela Sofitel Fiji *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Sofitel Fiji Resort & Spa

Vyberte si reštauráciu tak, aby vyhovovala vašej chuti a nálade. Zažite bezstarostné a elegantné grilovanie v reštaurácii Waitui, alebo si vyberte z ponuky medzinárodnej kuchyne Bazaar. A to je iba ukážka kulinárskych možností v rezorte Sofitel Fiji & Spa.

Vychutnajte si tropickú atmosféru s chladeným kokteilom, chladným bielym vínom alebo s osviežujúcou šťavou z čerstvého ovocia v jednom z dvoch relaxačných barov v rezorte. Popíjajte svoj obľúbený nápoj v krásnom prostredí pri bazéne alebo kraji oceánu a čo najviac si užívajte pokojnú atmosféru.

Waitui Bar and Grill

Reštaurácia v štýle bistra patrí k veľmi dobre hodnoteným fijijským podnikom a ponúka rafinované prostredie pri bazéne s grilovanými pokrmami. Vychutnajte si vynikajúce špeciality pri západe slnka za horizont oceánu.

Bazaar Kitchen and Bar

Medzinárodné špeciality Vám pripravia kuchári v reštaurácii Bazaar, kde sa podáva bohatý bufet počas raňajok a večerí. Nájdete tu sedem interaktívnych kuchárskych staníc s pokrmami z Ameriky, Japonska, Indie, Fiji a mnohých ďalších krajín.

Solis Restaurant

Reštaurácia Solis vám ponúkne stredomorskú kuchyňu v prostredí priamo pri pláži. Pokojná atmosféra, výhľady na oceán a pláž, chutné jedlo a prvotriedne vína potešia každého milovníka kvalitnej gastronómie.

La Parisienne

Reštaurácia La Parisienne v štýle francúzskej kaviarne predstavuje autentické prostredie s ponukou čerstvej kávy, úžasných raňajok a štýlových obedov.

Republik Nightclub

Večerná a nočná zábava na vás čaká v tomto bare, ktorý je otvorený do neskorých nočných hodín a je ideálnym miestom na večerné rozptýlenie s kokteilom.

Suka Bar

Pokiaľ ste milovníkmi rumov, je pre vás bar Suka tou pravou voľbou. Nájdete tu rozsiahlu ponuku rumov a ďalších nápojov s tapasmi s nádychom Fiji.

Šport a wellness hotela Sofitel Fiji *****

Rezort Sofitel Fiji & Spa ponúka celý rad možností pre vyžitie vo voľnom čase a pre trávenie dovolenky aktívnym spôsobom. K voľnočasovým a športovým zariadeniam a aktivitám patria:

vonkajší bazén,
golf (18-jamkové a 9-jamkové ihrisko v okolí a lekcie golfu),
fitness centrum,
tenisový kurt,
požičovňa bicyklov,
stolný tenis,
volejbal a
kúpele a wellness (jacuzzi, masáže, sauna).
Samozrejmosťou plážového rezortu sú aj vodné športy, ktoré môžu klienti využívať. Patrí tu:

windsurfing,
vodné lyže,
centrum pre šnorchlovanie a potápanie
plachtenie,
parasailing,
kajaky,
vodné skútre,
hlbokomorský rybolov a
výlety loďou.

Deti v hoteli Sofitel Fiji *****

Rezort Sofitel Fiji & Spa myslí aj na rodiny s deťmi a pre najmenších hostí (3-6 rokov) ponúka detský klub. ďalej je potom k dispozícii klub pre deti vo veku 6-12 rokov a samozrejme aj vonkajšie detské ihrisko či možnosť babysittingu.

Mapa - Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Sofitel Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sofitel Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recezie hotela Sofitel Fiji Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.