Taveuni Palms Fiji *****

Fidži

Jeden z najluxusnejších rezortov na Fidži

Osobne
sme
navštívili

Hotel Taveuni Palms Fiji *****

Lokalita Fidži, Taveuni Island, Matei | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Taveuni Palms Fiji ***** Fidži

Rezort Taveuni Palm Beach je zasadený mezi hojdajúcimi sa palmami na okraji zlatej piesočnej pláže s tyrkysovými vodami oceánu. Fidži je ideálnym útočiskom pre tropickú dovolenku, romantickú svadbu či intímne medové týždne, aké neprežijete nikde inde na svete. Taveuni Palms je jedným z najlepších rezortov s luxusným ubytovaním a osobnými službami. Budete môcť stráviť nezabudnuteľné okamihy v tropickom raji.

Komfortne vybavené vily s výhľadom na oceán poskytujú absolútne súkromie a množstvo prvotriedneho vybavenia spoločne s oceňovanými službami.

Najkrajší a najrozmanitejší z fidžijských 333 ostrovov – to je Taveuni známy ako „Záhrada Fidži“ so sviežou vegetáciou. Ostrov Taveuni Vás obklopí svojou krásou, uchváti kultúrou a naplní vášňou. Či už chcete odpočívať, alebo prežiť aktívne dobrodružstvo, môžete si byť istí, že Vaše predstavy budú naplnené.

Rezort Taveuni Palms sa nachádza v kľudnej časti ostrova nazývanej Matei. Hotelový personál Vás na letisku privíta tradičným fidžijským spôsobom a potom sa za menej ako 5 minút dostanete do veľkolepého prostredia hotela Taveuni Palms Fiji.

Medzi mnohými aktivitami, ktoré Taveuni ponúka, figurujú napríklad výlety k vodopádom, pobrežné prechádzky, jazda na koni, výlety na farmu čiernych perál, šnorchlovanie, golf, tenis, hlbokomorský rybolov, pozorovanie delfínov, jazda v kajaku či potápanie a objavovanie podmorských divov.

Fidži je známe pre svoje teplé a krištáľovo čisté vody. Potápanie s koralmi, žiarivými farbami a rozmanitým morským životom je skutočne exkluzívnym zážitkom. Skvelé je aj šnorchlovanie, či už v blízkosti pláže alebo pri vonkajších útesoch.

Milovníci prírody sa môžu tešiť aj na túry cez malebné dediny až k vodopádom a prírodným šmykľavkám. Budete mať taktiež príležitosť spoznať miestnu kultúru s tradičnými rituálmi, tancom a hudbou. Alebo len relaxujte na terase, užívajte si masáže a ďalšie jedinečné služby.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Grand Villa

Vila Grand je jedným z najexkluzívnejších útočísk na Fidži. Táto nová vila je usadená na vyvýšenom mieste nad veľkolepým južným Tichým oceánom...

Horizon Spa Villa

Taveuni Palms je jedinečným miestom a tieto vily predstavujú luxusné ubytovanie, ktoré je vhodné pre medové týždne, svadbu či jedinečnú dovolenku...

Beach Villa

Taveuni Palms je skutočným rajom na zemi a tieto plážové vily predstavujú luxusné ubytovanie, ktoré je vhodné tak pre medové týždne, svadbu, ako aj vynikajúcu dovolenku...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Stravovanie v Taveuni Palms Resort Fiji je samé o sebe delikátnym zážitkom. Môžete sa tešiť na rozmanité gastronomické okamihy, nakoľko sa každá vila chváli piatimi špeciálnymi miestami pre stolovanie. Všetky pokrmy sú domáce a väčšina ingrediencií dokonca pochádza priamo zo záhrad hotela.

Váš osobný kuchár bude brať na vedomie Vaše preferencie a chute aj vďaka formuláru, ktorý je potrebné vyplniť pred príchodom, aby mohli byť pripravené aspoň základné suroviny a kuchár tak mohol vytvoriť kulinárske menu špeciálne pre Vás.

Taveuni Palms poskytuje unikátne fidžijské zážitky, počas ktorých sa vydáte na gastronomickú cestu cez južný Pacifik. Všetky recepty boli vytvorené v miestnej kuchyni hotelovými kuchármi a majú tak nádych skutočnej autenticity.

Taveuni produkuje aj množstvo exotického ovocia, zeleniny, čerstvých morských plodov, plodov dažďového pralesa a ďalších ingrediencií ako zázvor alebo chilli. Hotelové kulinárske dedičstvo zbiera znalosti z Indie a celého Pacifiku. Vďaka kombinácii bioproduktov, predstavivosti a lásky k tradičnému vareniu sa máte naozaj na čo tešiť.

Prostredie a ďalšie možnosti je možné meniť podľa Vašej nálady. Či už to bude s bosými nohami v piesku alebo pri sviečkach na terase pri západe slnka… voľba je len na Vás.

K dispozícii je široká ponuka nápojov na čele s koktejlami, džúsmi, milkshakami, sódou, fidžijskou kávou, rozsiahlou ponukou vín, miestnym aj dovážaným pivom a destilátmi.

Šéfkuchári hotela sa postarajú aj o najrôznejšie diétne požiadavky hostí. K dispozícii je aj izbová služba v dobe od 7:00 do 21:00.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Taveuni Palms Fiji

Každá luxusná vila v Taveuni Palms sa nachádza vo vlastnom priestore na pobreží a chváli sa vlastným bazénom, plážou a personálom so siedmimi ľuďmi. Oddaný personál sa o Vás bude starať a na požiadanie poskytne pokrmy a víno rovnako ako bezkonkurenčné služby. Hostia sa môžu tešiť aj na skvelé vybavenie a maximálne súkromie.

Luxusné ubytovanie predstavuje komfortnú plážovú vilu s päťhviezdičkovými službami a stravovaním. Klimatizované spálne s posteľami o veľkosti king sú doplnené o prvotriedne kúpeľne s priestrannou vonkajšou sprchou. Veľký gauč, hojdacia sieť, stropy s ventilátormi a kvalitný nábytok vytvárajú atmosféru luxusu a komfortu. Paleta farieb je zámerne tlmená pomocou smotanových a bielych odtieňov. Vily zahŕňajú drevené podlahy a talianske obklady.

Celý priestor je prestúpený prvkami, ktoré vyžarujú komfort, krásu a históriu. K dispozícii je zábavné centrum s TV s plochou obrazovkou, DVD a CD prehrávačom a iPod s napojením na vnútorné a vonkajšie reproduktory. Obývací priestor je obklopený terasou s vonkajším nábytkom. Z terasy sa môžete kochať výhľadmi na nádherné more pri sviežom vánku. Môžete obdivovať vystrájajúce delfíny a romantické západy slnka.

Ponuka izieb

Grand Villa

Vila Grand je jedným z najexkluzívnejších útočísk na Fidži. Táto nová vila je usadená na vyvýšenom mieste nad veľkolepým južným Tichým oceánom. Je obklopená 3 akrami tropických záhrad a disponuje priestranným bazénom s nekonečným okrajom. K dispozícii budete mať aj vlastný plážový úsek s altánkom, dve spálne, dve kúpeľne, zábavnú miestnosť, kuchyňu a terasu s kúzelnými výhľadmi. V hlavnej spálni nájdete veľké dvere, ktoré sa otvárajú na terasu a k výhľadu na oceán. Druhá spálňa poskytuje výhľady do záhrady. Obe kúpeľne ponúkajú romantické sprchy a vonkajšiu vaňu na kúpanie pod hviezdami pri zvukoch mora. Obe spálne sú prepojené obývacím priestorom s výhľadom na more a piesok. Grand Villa sa môže pochváliť aj piatimi súkromnými miestami pre stolovanie. Hostia si môžu vybrať z hlavnej terasy, pláže, slamených priestorov pri bazéne, terasy s výhľadom na západ slnka alebo interiéru. Bazén je situovaný tak, aby Vám umožnil tie najlepšie výhľady na oceán a ostrov Taveuni pri kúpaní. Pre celkovú relaxáciu Vám poslúži aj pohodlná váľanda. K dispozícii Vám bude personál so 7 členmi, aby vyhovel Vašim požiadavkám.

Horizon Spa Villa

Taveuni Palms je jedinečným miestom a tieto vily predstavujú luxusné ubytovanie, ktoré je vhodné pre medové týždne, svadbu či jedinečnú dovolenku. Horizon Spa Villa je zasadená na vyvýšenom mieste nad oceánom, poskytuje panoramatické výhľady a ponúka vlastný klimatizovaný kúpeľný altánok, taliansku dlažbu a terasu s bazénom s nekonečným okrajom. Vila je navrhnutá tak, aby poskytovala párom maximálne súkromie po celú dobu pobytu. Môžete tu využiť päť miest pre stolovanie, súkromný altánok na pláži a služby vlastného personálu so 7 členmi. Obývacie časti vily disponujú výhľadom na more a piesok a dodávajú súkromie a decentný luxus. Terasa a ležadlá poskytujú ideálny priestor pre relaxáciu.

Beach Villa

Taveuni Palms je skutočným rajom na zemi a tieto plážové vily predstavujú luxusné ubytovanie, ktoré je vhodné tak pre medové týždne, svadbu, ako aj vynikajúcu dovolenku. Beach Villas sa nachádzajú priamo na bielej piesočnej pláži a párom poskytujú jedinečné súkromie po celú dobu pobytu. Každá vila sa môže pochváliť piatimi miestami k stolovaniu, veľkými záhradami s miestnou faunou a flórou, vlastným bazénom, súkromnou plážou a osobným personálom so 7 členmi. Luxusná vila je umiestnená na mierne vyvýšenom mieste hneď pri pláži a jej slamené priestory s dennou váľandou poskytujú výhľady na oceán a biely piesok. Veľká terasa s bazénom a priestorom pre odpočinok ideálne dotvára relaxačnú atmosféru.

Pláž a more

Ostrov Taveuni lemují nádherné pláže se zlatavým pískem, který voní tropickým sluncem a šumivým oceánem. V resortu Taveuni si užijete vlastní úseky pláže, na kterých budete mít dostatek klidu a soukromí.

 

Online cena a slevy Taveuni Palms Fiji *****

Profi foto hotela Taveuni Palms *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Taveuni Palms Fiji

Stravovanie v Taveuni Palms Resort Fiji je samé o sebe delikátnym zážitkom. Môžete sa tešiť na rozmanité gastronomické okamihy, nakoľko sa každá vila chváli piatimi špeciálnymi miestami pre stolovanie. Všetky pokrmy sú domáce a väčšina ingrediencií dokonca pochádza priamo zo záhrad hotela.

Váš osobný kuchár bude brať na vedomie Vaše preferencie a chute aj vďaka formuláru, ktorý je potrebné vyplniť pred príchodom, aby mohli byť pripravené aspoň základné suroviny a kuchár tak mohol vytvoriť kulinárske menu špeciálne pre Vás.

Taveuni Palms poskytuje unikátne fidžijské zážitky, počas ktorých sa vydáte na gastronomickú cestu cez južný Pacifik. Všetky recepty boli vytvorené v miestnej kuchyni hotelovými kuchármi a majú tak nádych skutočnej autenticity.

Taveuni produkuje aj množstvo exotického ovocia, zeleniny, čerstvých morských plodov, plodov dažďového pralesa a ďalších ingrediencií ako zázvor alebo chilli. Hotelové kulinárske dedičstvo zbiera znalosti z Indie a celého Pacifiku. Vďaka kombinácii bioproduktov, predstavivosti a lásky k tradičnému vareniu sa máte naozaj na čo tešiť.

Prostredie a ďalšie možnosti je možné meniť podľa Vašej nálady. Či už to bude s bosými nohami v piesku alebo pri sviečkach na terase pri západe slnka… voľba je len na Vás.

K dispozícii je široká ponuka nápojov na čele s koktejlami, džúsmi, milkshakami, sódou, fidžijskou kávou, rozsiahlou ponukou vín, miestnym aj dovážaným pivom a destilátmi.

Šéfkuchári hotela sa postarajú aj o najrôznejšie diétne požiadavky hostí. K dispozícii je aj izbová služba v dobe od 7:00 do 21:00.

Šport a wellness hotela Taveuni Palms *****

Kúpele

Taveuni Palms ponúka kúpeľné služby od profesionálnych hotelových terapeutov, ktorí Vám ochotne ponúknu bezkonkurenčnú starostlivosť a procedúry tak, aby omladili Vašu myseľ, telo a ducha.

Pri všetkých procedúrach sú využívané tie najlepšie produkty „Pure Fiji“ z čistého kokosového oleja, oleje z makadámových orechov a oleje s obsahom vitamínu E. Všetko je doplnené o nádych kokosovej esencie a tropického ovocia.

Do kúpeľných procedúr patrí:

 • ostrovná relaxačná masáž,
 • špeciálna masáž Taveuni Palms,
 • masáž chodidiel,
 • tropické cukrové očistenie,
 • masáž chrbta a ramien,
 • ostrovná starostlivosť o pleť,
 • zábal Dilo,
 • starostlivosť o nechty a
 • starostlivosť o vlasy.

Voľný čas a aktivity

Ostrov Taveuni je skrátka nádherný. Môžete sa tešiť na pestrú ponuku k vyplneniu voľného času. Budete sa môcť vydať na najlepšie ostrovné výlety s profesionálnymi sprievodcami a mnohé ďalšie.

To, čo robí tento ostrov výnimočným, sú jeho prírodné krásy. Vodné cesty okolo Taveuni sú jedny z najpozoruhodnejších na svete. Môžete pozorovať delfínov, veľryby a iný podvodný život s korytnačkami či lietajúcimi rybami.

Okrem vodného dobrodružstva stojí za to aj nedotknutý dažďový prales s neuveriteľnou rozmanitosťou. Nie je neobvyklé, že uvidíte červené papagáje na stromoch či vzácne holuby oranžové. Romantickým zážitkom je plávanie vo vodopáde alebo výlet na miesto s neuveriteľnou vyhliadkou, ktorá Vám skutočne vyrazí dych.

Do aktivít a výletov patrí:

 • šnorchlovanie – zo súkromnej pláže sa môžete vydať ku koralovému útesu a pozorovať pestrý podmorský život (bezplatné vybavenie k zapožičaniu),
 • kajaky – každá vila má k dispozícii jednomiestne aj dvojmiestne kajaky,
 • denný výlet na palube katamaránov – relaxácia, šnorchlovanie, objavovanie a lahodný obed,
 • kiteboarding – užite si trochu adrenalínu vo fidžijskej destinácii číslo jedna pre kiteboarding (vybavenie k dispozícii),
 • jazda na bicykli – objavovanie ostrova na bicykli,
 • paddle boarding,
 • kurzy varenia – osobný kuchár Vás uvedie do tajov kuchárskeho umenia,
 • pozorovanie hviezd – skvelá poloha mimo mestské svetlá pre pozorovanie nočnej oblohy,
 • potápanie – ostrov Taveuni je domovom pre niektoré z najkrajších potápačských lokalít na svete s rozmanitými variáciami podmorského sveta na mnohých unikátnych koralových útesoch (vysoko kvalitné vybavenie k dispozícii, certifikácia PADI, inštruktori),
 • morský park Waitabu – biele piesočné pláže, skvelé šnorchlovanie, rafty bilibili, fidžijský dedinský život a mnohé ďalšie,
 • vodopády Bouma – tri úžasné vodopády v prírodnom parku len pol hodiny jazdy od hotela,
 • turistika v dažďovom pralese Hidawa – dobrodružný celodenný výlet, ktorý vyžaduje trochu fyzickej zdatnosti, ale potom naozaj stojí za to,
 • pobrežná prechádzka k Lavene – výlet po malebnom pobreží, ktorý je veľmi obľúbený a nemal by byť vynechaný,
 • hlbokomorský rybolov – pre všetkých milovníkov kombinácie more-rybolov,
 • farma čiernych perál – návšteva farmy na pestovanie čiernych perál v lagúne Wailoa na ostrove Taveuni,
 • jazda na koni – celodenný výlet na juh ostrova so scénickými výhľadmi cez mnoho tradičných dedín a krásnu prírodu,
 • surfovanie – možnosti pre skúsených surferov aj lekcie pre začiatočníkov,
 • poldenný ostrovný výlet – preskúmajte Taveuni a jeho vyhliadkové miesta, misijný kostol Wairiki, architektúru, lokálne dediny s trhmi či prírodnú vodnú šmykľavku Waitavala,
 • pozorovanie vtáctva – milovníci vtáctva určite ocenia fidžijský rozmanitý život vtákov na čele s oranžovými holubmi, papagájmi a ďalšími,
 • preskúmanie ostrovov - Qamea/ Matangi/ Laucala – Red Bull Island,
 • Koro Levu – ideálny výlet pre páry a skupinky na lodi so šnorchlovaním, piknikom a možnosťou rybárčenia,
 • atol Nanuku – snový ostrovček pre zamilované páry s jemným bielym pieskom a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a na preskúmanie podmorského sveta,
 • fidžijská noc Lovo – tradičné fidžijské tradície v dedine Wiwi.

Deti v hoteli Taveuni Palms *****

Taveuni Palm je tiež ideálnou destináciou pre rodinnú dovolenku na Fidži. Oceňované luxusné vily sú skvelou voľbou pre rodiny, ktoré si tak užijú kúsok vlastného raja.

Každá vila je umiestnená úplne samostatne na súkromnom mieste s panoramatickými výhľadmi na oceán.

K dispozícii budete mať dve spálne, dve kúpeľne, prístup na súkromnú pláž, bazén, kuchára a oddaný personál. Vďaka tomu všetkému a mnohému ďalšiemu sa budete môcť tešiť z luxusného vybavenia a osobných služieb.

Vily sú umiestnené priamo na pobreží a predstavujú vhodný východzí bod pre šnorchlovanie, plávanie či potápanie v nedotknutých vodách neďaleko pláže. Rodiny sa môžu tešiť aj na širokú ponuku aktivít ako je jazda na koni, v kajaku, návštevy dedín, prechádzky k vodopádom, prírodná šmykľavka, jazda na bicykli a omnoho viac. To všetko si môžu spoločne užívať rodičia s deťmi.

Všetky rodinné pobyty majú k dispozícii fidžijskú opatrovateľku, aby im pomáhala pri staraní sa o deti počas pobytu. To rodičom umožňuje dopriať si chvíľky o samote s relaxáciou a s vedomím, že o deti je dobre postarané.

Mapa - Taveuni Palms Fiji *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Taveuni Palms Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Taveuni Palms Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Taveuni Palms Fiji *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Taveuni Palms Fiji
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.