Taveuni Palms Fiji *****

Fidži

Jeden z najluxusnejších rezortov na Fidži

Osobne
sme
navštívili

Hotel Taveuni Palms Fiji *****

Lokalita Fidži, Taveuni Island, Matei | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia | Viac o gastronómii
Špecialisti, ktorí
hotel navštívili

Popis hotela Taveuni Palms Fiji ***** Fidži

Jeden z najluxusnejších rezortov na Fidžii leží na ostrove Taveuni, ktorý je nazývaný „Záhradou Fidži“. Ak hľadáte absolútny raj na zemi, vydajte sa práve sem. Tyrkysový oceán obmývajúci belostné pláže a vodopády zvádzajúce na kúpanie, vás ohromia rovnako ako tropická oáza okolo vás.

Ostrov Taveuni nie je len domovom prírodných krás. Pýši sa aj pozoruhodne pestrým podmorským životom. Šnorchlovanie a potápanie patrí medzi najobľúbenejšie aktivity na ostrove. Okrem týchto vodných radovánok si môžete užiť aj množstvo výletov, golf, tenis, rybolov na otvorenom mori, pozorovanie delfínov a ďalšie dobrodružné aktivity.

Taveuni Palms Resort je najvyhľadávanejším miestom na strávenie tropickej dovolenky. Pobyt si tu užívajú zamilované páry, novomanželia aj športoví nadšenci. Luxusne vybavené vily s výhľadom na oceán poskytujúce absolútne súkromie, vlastného šéfkuchára a personál. Takú dovolenku si jednoducho zaslúžite.

Z medzinárodného letiska sa na Taveuni dostanete po hodine scénického letu cez odľahlé ostrovy a krištáľovo čisté vody oceánu.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Grand Villa

The Grand Villa sa nachádza na vyvýšenom mieste, nad nádherným Tichým oceánom. Svojim hosťom ponúka pestované záhrady, súkromný bazén, vlastný úsek pláže s altánkom, dve spálne, dv..

Horizon Spa Villa

Horizon Spa Villa vám ponúkne vlastný klimatizovaný kúpeľný altánok, päť súkromných jedálenských miest, bazén a vlastný úsek pláže...

Beach Villa

Beach Villa sa nachádza priamo pri nádhernej súkromnej pláži s bielym pieskom. Môže sa pochváliť piatimi jedálenskými miestami, rozsiahlymi záhradami, súkromným bazénom a siedmimi zames..

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Kuchyňa v Taveuni Resorte je rôznorodá a z veľkej časti sa skladá z miestnych ingrediencií, ktoré si pestujú priamo tam. Osobný šéfkuchár vám zostaví jedálniček podľa vašich prianí. Počas pobytu ochutnáte pokrmy z celého Južného Pacifiku. Všetky recepty sú vytvorené na základe mnohoročných skúseností a spokojnosti zákazníkov. Taveuni ostrov je výnimočný vďaka produktom, ktoré sa tu pestujú. Či už je to exotické ovocie, zelenina, čerstvé morské plody, čili, bylinky alebo zázvor, všetko maximálne čerstvé, bohaté na vitamíny a veľmi chutné

Šéfkuchári v Taveuni sa špecializujú aj na diétne požiadavky a dokážu vyhovieť aj vegánom, vegetariánom, apod.

V cestovnej kancelárii DELUXEA Vám pripravíme dovolneku na mieru.

 

V cestovnej kancelárii Deluxea stojíte na prvom mieste Vy, naši klienti. Na Fidži sa špecializujeme od roku 2007. Už 17 rokov vlastníme platnú koncesiu. Poistení proti úpadku sme v Európskej cestovnej poisťovni. Naši zamestnanci Fidži navštívili a detailne spoznali miestne prostredie, ponuku služieb a ubytovania. Vďaka tomu Vám môžu veľmi odborne na základe osobných skúseností poradiť a zostaviť zájazd presne podľa Vašich prianí.

Každý zájazd na Fidži vytvoríme špeciálne s ohľadom na Vaše individuálne priania a potreby. Termín, dĺžka pobytu, kombinácia miest alebo kvalita ubytovania – všetko bude zostavené podľa Vašich predstáv. Rovnako ako Vy ste jedinečná osobnosť, bude individuálne pripravená dovolenka na Fidži pre Vás s možnosťou odletu z Prahy aj Viedne.

V cestovnej kancelárii Deluxea sa už od roku 1995 špecializujeme na predaj individuálnych zájazdov. Chápeme, že plánujete cestu na miesta, kde ste nikdy neboli a oceníte pomoc od odborníkov.

Neviete, ako najlepšie prežiť svoju dovolenku, čo robiť a ako tráviť voľný čas? Naši zamestnanci Fidži opakovane osobne navštívili a poskytnú Vám podrobné informácie.

Každému návštevníkovi súostrovia Fidži sa dostáva osobnej pozornosti. Ihneď po prílete začína dokonalá staroslivosť o Vašu osobu. Na letisku Vás čaká srdečné privítanie miestnym delegátom. Do hotela, ktorý ste si vybrali po individuálnej konzultácii s nami, Vás dopraví mikrobus, osobné auto, loď, lietadlo alebo vrtuľník. Za každým úsmevom sa skrýva prísľub luxusnej dovolenky, ktorú nezažijete nikde inde.

Cenová ponuka, ktorú od nás dostanete, bude konečná a kompletná – teda žiadne ďalšie prirážky alebo skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej zložitosti najneskôr do 48 hodín. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme zistili, ako hodnotíte Vami vybrané miesto pobytu a poskytnuté služby. Vyžiadajte si náš špecializovaný katalóg (posielame poštou – zadarmo).

Postup pri objednaní individuálneho zájazdu

Prosím, povedzte nám:

1. Miesto odletu (Praha, Viedeň, Mníchov, Frankfurt, alebo iné), letovú triedu (business či ekonomy) a leteckú spoločnosť (ak máte svoju obľúbenú).
2. Koľko nocí si želáte v cieľovej destinácii stráviť (najdôležitejší údaj) a dátum, kedy najskôr môžete odletieť resp. kedy najneskôr musíte byť späť.
3. Zaujíma nás, či je pre Vás dôležitejší termín cesty podľa Vašej predstavy alebo naopak cena letenky (niekedy môže byť o pár dní skôr/neskôr cena iná ako vo Vami presne požadovanom termíne).
4. Presné mená všetkých cestujúcich osôb, pri deťoch do 12 rokov a mládeži aj dátum narodenia pre zľavu na letenku. Celé mená sú potrebné k overeniu voľných miest v lietadlách, bez mien nie je možné rezervovať individuálne letenky. Poskytnutím mien sa nezaväzujete ku kúpe zájazdu.
5. Predstavu o kvalite hotela a službách na mieste alebo ak ste si prezreli naše webové stránky, aj meno hotela a kategórie izieb, prípadne rozsah stravy a ďalšie individuálne požiadavky.

Postup zo strany našej cestovnej kancelárie:

1. Na základe Vašej požiadavky overíme kapacitu v lietadlách a urobíme nezáväznú rezerváciu leteniek, ktorá je pre Vás zadarmo. Pokiaľ Vám ponuka nebude vyhovovať, spoločne ju upravíme alebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailom alebo telefónom, či Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výberom ubytovania podľa vlastných skúseností.

Všetky destinácie a aboslútnu väčšinu hotelov sme osobne navštívili a poskytneme Vám osobné rady.

1. Overíme voľnú kapacitu vo Vami zvolenom hoteli a v odsúhlasenom termíne.
2. Zašleme Vám presnú kalkuláciu všetkých služieb.
3. Po Vašom potvrdení sa dohodneme na termíne úhrady a zašleme Vám faktúru.
4. Po úhrade plnej ceny pre Vás pripravíme odbavenie (letenky, vouchery, informácie pred cestou, mapu atď), buď v niektorej našej kancelárii alebo Vám ho pošleme službou EMS na Vašu adresu.
5. V priebehu Vášho pobytu v zahraničí sme stále na mobilnom telefóne pre prípad nečakanej udalosti.
6. Po návrate zo zájazdu Vám zatelefonujeme, aby sme si preverili, či všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a dovolenka sa Vám páčila.

Nepožadujeme žiadne platby pred preverením voľných kapacít. Prvá úhrada za zájazd sa realizuje až po potvrdení všetkých nami poskytovaných služieb. Radi Vám zaistíme aj samotný pobyt vrátane programu v destinácii aj v prípade, že už máte svoje vlastné letenky. Stačí nám oznámiť deň, čas príletu a odletu a čísla letov. Pri oznamovaní týchto informácií si dajte pozor, lety sú zvyčajne cez noc a prílet môže byť až deň nasledujúci.

Kategórie a vybavenosť izieb Taveuni Palms Fiji

Každá vila rezortu Taveuni Palms sa nachádza na svojom vlastnom pozemku, priamo na pláži. Pýši sa vlastným bazénom a osobným personálom, ktorý hosťom poskytuje vynikajúce jedlo, bezkonkurenčné služby a vybavenie.

Všetky izby sú klimatizované, spálňam dominuje posteľ king a luxusné kúpeľne sú doplnené obľúbenou vonkajšou sprchou. Atmosféru luxusu a pohodlia dotvárajú sedacie súpravy, hojdacie siete aj vonkajší nábytok. Rozsiahle obytné plochy víl sa môžu chváliť TV s plochou obrazovkou, DVD a CD prehrávačom, iPodom s vnútornými a vonkajšími reproduktormi a zásobou tisíc skladieb.

Ponuka izieb

Grand Villa

The Grand Villa sa nachádza na vyvýšenom mieste, nad nádherným Tichým oceánom. Svojim hosťom ponúka pestované záhrady, súkromný bazén, vlastný úsek pláže s altánkom, dve spálne, dve kúpeľne, zábavnú miestnosť, kuchyňu a úžasné výhľady na ostrov. O hostí tejto vily sa postará personál (sedem osôb), ktorý urobí pobyt ešte výnimočnejším.

Horizon Spa Villa

Horizon Spa Villa vám ponúkne vlastný klimatizovaný kúpeľný altánok, päť súkromných jedálenských miest, bazén a vlastný úsek pláže. Aj táto vila stojí na vyvýšenom mieste nad oceánom, a tak svojim hosťom poskytne nielen dokonalé súkromie, ale aj úžasné výhľady.

Beach Villa

Beach Villa sa nachádza priamo pri nádhernej súkromnej pláži s bielym pieskom. Môže sa pochváliť piatimi jedálenskými miestami, rozsiahlymi záhradami, súkromným bazénom a siedmimi zamestnancami. Obytné priestory vám poskytnú výhľad na pláž a oceán.

Pláž a more

Ostrov Taveuni lemujú nádherné pláže so zlatistým pieskom, ktorý vonia tropickým slnkom a šumivým oceánom. V rezorte Taveuni si užijete vlastné úseky pláže, na ktorých budete mať dostatok pokoja a súkromia.

Online cena a slevy Taveuni Palms Fiji *****

Profi foto hotela Taveuni Palms *****

Gastronómia a hotelové reštaurácie Taveuni Palms Fiji

Kuchyňa v Taveuni Resorte je rôznorodá a z veľkej časti sa skladá z miestnych ingrediencií, ktoré si pestujú priamo tam. Osobný šéfkuchár vám zostaví jedálniček podľa vašich prianí. Počas pobytu ochutnáte pokrmy z celého Južného Pacifiku. Všetky recepty sú vytvorené na základe mnohoročných skúseností a spokojnosti zákazníkov. Taveuni ostrov je výnimočný vďaka produktom, ktoré sa tu pestujú. Či už je to exotické ovocie, zelenina, čerstvé morské plody, čili, bylinky alebo zázvor, všetko maximálne čerstvé, bohaté na vitamíny a veľmi chutné

Šéfkuchári v Taveuni sa špecializujú aj na diétne požiadavky a dokážu vyhovieť aj vegánom, vegetariánom, apod.

Šport a wellness hotela Taveuni Palms *****

Taveuni Island je miestom, ktoré sa pretvorí presne podľa vašich prianí. Túžite po relaxácii a božskom pokoji? Alebo skôr po dobrodružstve a vzrušení? Všetko sa vám dostane vrchovatou mierou.

Vodné aktivity na ostrove Taveuni zahŕňajú:

šnorchlovanie
kajaky
plavbu na katamaránoch
kiteboarding
vodné bicykle
potápanie
hlbokomorský rybolov
surfovanie
plavbu po okolitých ostrovoch
návštevu Waitabu Marine Park


Z pozemných aktivít si môžete užiť:

jazdu na koni
jazdu na bicykli
horolezectvo
pozorovanie vtákov
kurzy varenia
exkurzie (Bouma Waterfalls, Vidawa Rainforest, Black Pearl Farm, …)

O telo, dušu i myseľ sa blahodárne postarajú kúpele, ktoré sa vyznačujú filozofiou „Pure Fiji“. Hostia si tu môžu dopriať rôzne relaxačné a kúpeľné procedúry, ktoré využívajú tie najlepšie produkty vyrobené z čistého kokosového oleja, oleja z makadamových orechov a oleja s vitamínom E.

Mapa - Taveuni Palms Fiji *****

Osobné poradenstvo pri DELUXEA zájazde na Fidži do hotela Taveuni Palms Fiji *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Taveuni Palms Fiji *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Posledná inšpekcia hotelazamestnancom cestovnejkancelárie DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela Taveuni Palms Fiji *****

Podobný hotel

Letové spojenia na Fidži

Mgr. Zuzana Zjavková
Taveuni Palms Fiji
„Hotel som osobne navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.