Fidži

Letová spojení na Fidži

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

 

Deluxea vám zaistí letenku na Fidži s leteckou spoločnosťou Korean Air a to len s jedným prestupom v Soule. Spoločnosť Korean Air je známa tým, že počas letov poskytuje vynikajúci servis a dostatočný komfort cestujúcim vo všetkých triedach.

Korean Air lieta z Prahy do Nadi a späť vždy v pondelok, v stredu a v sobotu. Radi vám rezervujeme letenku na akýkoľvek vami vybraný termín.

Dostatočný komfort počas dlhého letu je na palube Boeingu 747 a Airbusu 330 samozrejmosťou. Okrem ergonomicky tvarovaných sedadiel s vlastnou LCD obrazovkou v ekonomickej triede ponúka lietadlo aj priestornejšie sedadlá Prestige Plus Seats, ktoré vám zaistia pohodlný spánok, alebo luxusný Kosmo Sleeper Seat, jedinečné sedadlo, ktoré nájdete len u Korean Air, a ktoré poskytuje nielen maximálny komfort a servis, ale tiež súkromie počas letu.

Po prílete do Soulu Vás čaká 6,5 hodinový časový priestor do odletu na Fidži. Ten však rozhodne nemusíte chápať ako negatívum, nakoľko sa vám tým naskytne ideálna možnosť spoznať Južnú Kóreu alebo aspoň spoznať Incheon Airport – letisko, ktoré bolo 7 rokov po sebe prehlásené za najlepšie na svete. Funguje od marca 2001 a od tej doby už odbavilo cez 35 miliónov pasažierov. Na trase Praha – Incheon sa ročne prepraví okolo 80 tisíc ľudí. Trasu zabezpečujú 4 lietadlá týždenne. Incheon sa neustále rozrastá, tretia fáza výstavby s ďalšími terminálmi má byť dokončená v roku 2017.

Okrem Korean Air Business a First Class salónikov (KAL Lounge) sa tu nachádza aj sympatický Hub Lounge – salónik letiska Incheon, ktorý môžu využiť všetci tranzitní pasažieri. Zákazníci Korean Air obdržia 40% zľavu, čo znamená, že za konečnú cenu 21 USD môžu neobmedzene využívať občerstvenie, nápoje, Internet, počítače, masážne kreslo, denný tisk, fax alebo tlačiareň. Sprchy, kde dostanete uteráky, počítače s Internetom, relaxačné kreslá a WiFi sú k dispozícii všetkým pasažierom bezplatne. Za príplatok môžete využiť letiskové spa alebo miestny hotel, a to všetko v odpočinkovej zóne na 4. poschodí. O poschodie nižšie sa nachádza 70 duty-free obchodov so štyristo svetovými značkami. Okrem lekární, zmenární a kaviarní tu nájdete napríklad prvú pobočku Louis Vuitton otvorenú na letisku. Nákupy ponúkajú bohatý kultúrny program, počas ktorého sa ponoríte do tajov orientálnej kórejskej kultúry. Vlastný suvenír si môžete vyrobiť v tradičnom kórejskom zážitkovom centre.

Aktínejšou alternatívou trávenia niekoľkohodinovej prestávky je možnosť využiť jeden z celkom šiestich tranzitných výletov do mesta Incheon alebo do hlavného mesta Soul. Výlety Vám letecká spoločnosť Korean Air poskytne zdarma každý deň od 06:00 do 18:00 hodín. O svoju batožinu si prirodzene nemusíte robiť starosti, pretože bude z Prahy bezpečne dopravená až na medzinárodné letisko Nadi na Fidži.

Po šesťhodinovej pauze presadnete na nadväzujúci let na Fidži, ktorý zaisťuje Korean Air vždy v utorok, vo štvrtok a v nedeľu. Čaká vás let komfortným AirbusomA330, na ktorého palube je precízny servis samozrejmosťou.

Po ceste späť trávia klienti noc v jednom z kvalitných hotelov Korean Air v bezprostrednej blízkosti letiska. Hotel samozrejme poskytuje spoločnosť bezplatne, nakoľko priama nadväznosť letov do Prahy neexistuje. Ak máte záujem bližšie spoznať Kóreu – jedného z fenomenálnych „ázijských tigrov,“ ktorého ekonomický rast vzbudzuje obdiv a rešpekt zároveň, a pozrieť sa do Soulu, radi vám na spiatočnej ceste pripravíme dvojdennú alebo aj dlhšiu zastávku. Originálna zmes najmodernejších mrakodrapov a technológií, prekrásnych historických palácov s rozľahlými záhradami, tradičných trhov a pre nás nepoznaným životným štýlom určite obohatí váš pohľad na našu planétu.

V cestovnej kancelárii Deluxea Vám radi rezervujeme letenky na vami vybraný termín a poskytneme vám všetky potrebné informácie k letom.

Tabuľky znázorňujú orientačné informácie o letoch spoločností z Prahy alebo na Fidži. Doba letu a časy odletov a príletov sa môžu meniť podľa sezóny.

 

Korean Air

Spoločnosť Korean Air bola založená 1. marca 1969. Jej letka obsahovala k 31. decembru 146 lietadiel. Celkom Korean obsluhuje 124 trás, z toho 13 domácich miest a 111 destinácií v 43 krajinách sveta.

Materskou spoločnosťou Korean Air je Hanjin, ktorého meno znamená „pokrok kórejského ľudu.“ Tento názov nepredstavuje len ciele firmy. Má symbolizovať silnú vôľu dosiahnuť trvalý pokrok kórejského národa. Snaženie o udržateľné hospodárstvo, ktoré by sa vyvíjalo spoločne s národom a spoločnosťou, začalo práve so zrodom Hanjin. Korean Air v súčasnosti prepraví priemerne 20 miliónov pasažierov ročne. Od roku 2004 je tiež svetovým leaderom leteckej nákladnej dopravy.

Rozvoj Korean Air by bol len ťažko dosiahnuteľný bez podpory zákazníkov. Aerolinky chcú cestujúcim túto priazeň oplatiť množstvom ekologických a spoločensky prospešných aktivít.

Už od roku 1990 sa Korean Air riadi filozofiou ekologického managementu. Od tej doby presadzujú ochranu životného prostredia prostredníctvom mnohých projektov, ako je napríklad zalesňovanie. Ekologické lietadlá Koren Air zase pomáhajú obmedziť spotrebu paliva a zvukové znečistenie. Cieľom je čo najefektívnejšie využitie energie.

V oblasti spoločenského prospechu je potrebné zmieniť, že Korean Air sú hrdým sponzorom prehliadok v kórejčine pri takých pamiatkách, ako je Louvre v Paríži, British Museum v Londýne alebo Ermitáž v Petrohrade. Svoje možnosti využívajú takisto pri organizácii humanitárnej pomoci v miestach zasiahnutých živelnou katastrofou. Nedávno sa tiež zasadili o zvolenie Pyeongchanu dejiskom zimných olympíjskych hier v roku 2018.

Každý z nás musí dbať na životné prostredie, rešpektovať spoločné hodnoty a snažiť sa, aby sme ako globálna spoločnosť odovzdali našim deťom čistú planétu. Korean Air sa zaväzujú, že budú transparentnými aerolinkami, ktoré ctia životné prostredie a súcitia s tými, čo nemali v živote toľko šťastia.

 korean-air-fiji-novy-web-007.jpg
 

 

Postup pri zaisťovaní leteniek na Fidži

1) Oznámte nám dátum Vašej cesty a letenku Vám zaistíme my.

Ceny leteniek sa odvíjajú od obsadenosti letov (podľa termínov sviatkov, prázdnin, sezóny, atď.) a počtu dní ostávajúcich do odletu. Ak chcete cestovať čo najlacnejšie, odporúčame rezervovať letenku s veľkým predstihom niekoľkých mesiacov. Express odlety sú možné, ale je potrebné počítať s vystavením víza, ktoré trvá 3–5 pracovných dní.

V prípade záujmu o kúpu letenky ľubovoľnej leteckej spoločnosti môžete využiť tlačidlo nižšie pre vstup do formuláru alebo nás môžete kontaktovať

 • prostredníctvom emailu rezervace@letenky-na-klic.cz alebo fiji@tabc.travel
 • alebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pre Prahu, (+420) 543 524 442 pre Brno
 • alebo na mobilných telefónoch (+420) 724 730 001 alebo (+420) 724 730 004.

Mám záujem o rezerváciu letenky

2) Letenku si môžete sami zarezervovať cez špecializovaný server.

Cestovná kancelária Deluxea spolupracuje so serverom Královna.cz, najväčším predajcom leteniek v Českej republike. Využite pre rezerváciu Vášho letu špecializovaný server a my Vám zaistíme len program v destinácii. Letenku si môžete rezervovať tu.

3) Letenku si môžete sami zakúpiť u Vášho predajcu alebo napríklad vybaviť za bonusové body.

Pri objednávke zájazdu nám povedzte len prílet (deň, hodina, letecká spoločnost, číslo letu) a odlet (deň, hodina, letecká spoločnost, číslo letu) a vybraný hotel/izba emailom na travel@deluxea.cz. My Vám zaistíme ubytovanie a prípadne ďalší program.

Cestovné poistenie

Cestovná kancelária Deluxea ponúka svojim klientom cestovné poistenie od ERV poisťovne, a. s. podľa nášho názoru je ERV poisťovňa najlepším a najspoľahlivejším partnerom v cestovnom poistení, pretože:

 • po 24 hodín denne poskytuje klientom aktívnu asistenciu prostredníctvom vlastnej asistenčnej centrály v Prahe s komunikáciou v češtine
 • celosvetová sieť Euro-Center, riadená koncernom Európska, vie pomôcť priamo na mieste vo všetkých hlavných turistických destináciách
 • ponúka najširšie spektrum produktov na českom trhu určené pre každý typ klienta
 • služby vychádzajú z dôkladnej znalosti českého trhu, ale aj z viac ako 100 rokov medzinárodných skúseností celej našej skupiny poisťovien
 • likvidácia škody do 7 dní on-line aj po telefóne

Poistný program pre dovolenku ponúka:

 • poistenie liečebných výloh aj všetkých ďalších hlavných rizík
 • možnosť rozšírenia o poistenie proti stornu (zrušenie zájazdu pred odletom z dôvodu choroby či úrazu)
 • špeciálne poistenie pre rizikové športy
 • špeciálne tarify Zbalené pre osoby mladšie ako 28 rokov
 • Cestovné poistenie od ERV poisťovne, a. s. uzavrieme v našej cestovnej kancelárii

  Cestovné poistenie Vám uzavrieme na počkanie. Platiť môžete v rámci faktúry za zájazd alebo samostatne len za poistku. Turistom odporúčame poistku Zbalené Za poznaním vrátane balíčku ERV Plus a Pripoistenie storna (podľa ceny zájazdu).

   

 • V prípade zájmu o cestovné poistenie nám prosím napíšte celé mená, rodné čísla a kontaktné adresy všetkých osôb, ktoré majú byť poistené plus typ poistenia, ktorý ste si vybrali. Údaje nám prosím pošlite na email zajezdy@deluxea.cz alebo kontaktujte osobu, ktorá Vám pripravuje zájazd.

  Poistenie „storna" možno vybaviť najneskôr 3 dni po uhradení poslednej splátky ceny zájazdu a to len v CK, ktorá zájazd predáva. Spoluúčasť pri zrušení cesty je 20% z vymeraných stornopoplatkov a 30% z letenky. Ak je poistenie vybavené menej ako 14 dní pred začiatkom cesty, kráti sa plnenie na polovicu.

 • Cestovné poistenie Zbalené

  Kompletné poistenie Zbalené je určené pre tých, ktorí vyžadujú optimálnu poistnú ochranu proti väčšine rizík, ktoré ich môžu zastihnúť na cestách kdekoľvek vo svete. Poistenie do celého sveta si môžete vybrať vo variante S batohom do 28, K moru, Za poznaním, Na lyže, Na maximum.

 • Poistné podmienky na stiahnutie tu. Poistné podmienky storno zájazdu na stiahnutie tu.
 • Cestovné poistenie Multi Trip
 • Pokiaľ často cestujete počas roka, ponúkame Vám poistenie MultiTrip. Počet ciest nie je obmedzený a maximálna dĺžka jednej cesty do zahraničia je až 45 dní. Výhodne môžete poistiť seba, ale aj rodinných príslušníkov, ktorí môžu cestovať aj samostatne.

 • Poistné podmienky na stiahnutie tu

  Co poistením získate?

  1) lepšiu ochranu Vášho zdravia

  Viete, že ochorenie je najčastejšou nepríjemnosťou na cestách? Vďaka kvalitnému poisteniu sa však výdaje na liečenie vôbec nedotknú vašej peňaženky. Môžete počítať prakticky s neobmedzeným plnením a s aktívnou asistenciou českého lekára. K uzdraveniu pri dlhšej hospitalizácii navyše určite prispeje prítomnosť vašich najbližších. Ich pobyt vo vašej blízkosti nielen zaistí ERV Poisťovňa, ale aj uhradí. A pri trvalom poškodení zdravia či smrti následkom úrazu, vyplatí aspoň nezanedbateľnú finančnú náhradu.

  2) dobrý pocit v zahraničí

  Ocitnúť sa na dovolenke bez vhodného oblečenia a osobných vecí nemusí byť taký problém, ak viete, že pri oneskorení batožiny si môžete obstarať aspoň to najnutnejšie! Pri odcudzení batožiny Vám určite pomôže náhrada až do výšky 30 000 Kč.

  3) ochranu rodinných financií

  Viete, že ak spôsobíte v zahraničí škodu na zdraví či majetku, poškodený obvykle požaduje zaplatiť veľmi vysokú náhradu? Európska Cestovná Poisťovňa ju za Vás z poistenia zodpovednosti uhradí a ponúkne aj kvalifikovanú pomoc.

  4) ochranu proti nečakaným starostiam

  Aby ste neprišli o peniaze zrušením zájazdu či letenky v dôsledku nečakaného ochorenia či inej udalosti, stačí myslieť na poistenie stornopoplatkov. Ani zmeškanie odchodu do zahraničia či oneskorenie odletu nemusí nutne znamenať koniec dovolenky, ak máte v ERV poisťovni vybavené vhodné poistenie.

  Nepodarila sa dovolenka?

  Absolútnou novinkou na našom trhu je kompenzácia až 20 000 Kč, ktorá Vám bude vyplatená, ak budete v zahraničí hospitalizovaný a prídete tak o skutočné zážitky z Vašej dovolenky.

  Musíte zrušiť cestu?

  Preplatenie stornopoplatkov si najvýhodnejšie zaistíte už so základným poistením Single Trip Standard. Poistenie storna je možné vybaviť najneskôr v deň uhradenia poslednej splátky zájazdu a to len v cestovnej kancelárii, kde ste si zájazd kúpili. Rozsah poistnej ochrany je uvedený v prehľade druhov poistiek. Radi Vám poradíme s výberom a optimálnou variantou pre Vašu cestu.

  Čo nie je poistené?

  Vzťahy s klientmi buduje ERV poisťovňa na vzájomnej dôvere a informovanosti. Poisťovňa nemá teda potrebu skrývať  okolnosti, kedy neposkytne poistné plnenie. Preto sa vždy dobre zoznámte s výlukami z poistenia, ktoré sú navyše zvýraznené v poistných podmienkach. Žiadne cestovné poistenie Vám napríklad neuhradí liečenie ochorenia, ktoré bolo známe už pri jeho vybavení či pred odchodom do zahraničia. Podrobnosti o všetkých výlukách Vám vždy radi poskytneme.

   

  Najčastejšie dotazy klientov

  Mám platobnú kartu, ktorá poistenie už obsahuje. Potrebujem ešte cestovnú poistku?

  Platobné karty nie sú prvotne určené k poisteniu na cesty. Cestovné poistenie je len „doplnok" platobnej karty a často máva obmedzené krytie. V prípade poistnej udalosti je často nevyhnutné reagovať rýchlo a teda rýchlo spojiť poisťovňu a nemocnicu, ktorá bude vykonávať zdravotnícky úkon. Viete ako majiteľ platobnej karty, na aké číslo budete volať? Ako klient Európskej cestovnej poisťovne dostanete kartičku s číslom Vašej poistky a nonstop telefónom do poisťovne.

  Som už v zahraničí a zabudol som sa poistiť?

  V tomto prípade nie je možné poistku vystaviť, pretože existuje riziko prípadnej škody, ktorá mohla klientovi v zahraničí nastať.

  Dnes odchádzam a chcem byť poistený?

  Poistenie sa nedá vybaviť s okamžitou platnosťou. Vždy platí až následujúci deň po vybavení a uhradení poistného.

  Emergency telefon – EuroAlarm – Celosvetová aktívna asistencia klientom

  ERV poisťovňa prevádzkuje vlastnú asistenčnú službu, ktorou je dcérska spoločnoť EuroAlarm. Celosvetová aktívna asistencia poskytovaná 24 hodín denne je významnou prednosťou nášho poistenia. Kvalifikovaný tím tejto centrály je pripravený poskytnúť Vám pomoc v akejkoľvek núdzovej situácii počas pobytu v zahraničí.

  EuroAlarm Assistance Prague, s.r.o.,Křižíkova 36a, 186 00 Praha 8,

  tel.: + (420) 221 860 606, fax: +(420) 221 860 600, help@euro-alarm.cz

   

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.